Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 29 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,921. až 1,940. (celkem z 3,553)
  • Autor
    PetraK
    cernej caj

Petrak
    A ses ooooc cikovna ridicka!

Ja mam v praci desnej fofr tak to sotva ctu… a pristi tyden ma.kolega dovcu a zrovna delame dost tezkou a slozitou prcai, kterou ja v tom roce na osamelym pracovisti nikdy nedelala, takze… co nepochnapu ted tak bude pruser.

No ale odpolednr du na masaz po mnoha dlouhych mesicich!

PetraK

co nepochnapu ted tak bude pruser.

pochápneš, když já můžu řídit, tak ty pochápneš. Užij si pořádně masáž. Taky bych měla asi někdy vyrazit.

Maya

PetraK
    Babka fitipaldova? To uz mas vysokej level, gratuluju
    Ja teda dalnici bych asi nedala, asi ani tu rychlostni silnici u nas na Tabor

Jinak u nas vcera skoro celej den nesel proud, prej nekde spadnul uhnilej sloup a i mobilni vysilace sly asi napul bo volat se dalo ale inernet nefachal, toz jsem mela den offline :dneska jsme byli s Lokinkem v lese, nebo spis v tom co z nej bylo a potkali jsme akorat jednu prasivku, takze na houby se muzu koukat tak akorat na FB 😀

Denny
    Doufam ze u vas uz je to ok, ukazovali vas v tv a nevypadalo to moc hezky

Maya

Dnesni foto, jak jsem psala na fb, chudak Lokinek ma vsechny fotky takhle vsede bo jak se hne, je na fotkach celej rozmazanej, holt starej mobil

Attachments:
    Kuskus

Petra
    Ulambátár. :-))) Být rodič omývali by mně :-)))
    A chudák Kostík taky tvrdil, že je orel!

Maya
    Lokínek je moc krásnej péf.

kachna

Těšim se, bude to bezva.A jestli to bude kluk, tak to bude teprvá nářez.

protože holčičky si “teprvá nářez” nezasloužej. Ty maj bejt hodný a když to chtěj jinak, musej si to těžce vybojovat. Na srandu jsou hlavně kluci.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Jako jááá sem dneska jela mooocinky moc pěkně po tý dálnici. Poctivě se snažím o defenzivní jízdu, slušně předjíždět, nejezdit v levým pruhu jakoooo blb, držet se u pravýho okraje vožofky, uhýbat těm, co na dálnici přijíždějí, hlídat si šécko, nepřekračovat povolenou rychlost, ale je to nerf, děti moje, je to nerf 😀 😀 A pak se z toho dvacet minut vzpamatovávám v trambaji a když vystupuju, tak už zase usínám vyčerpáním z řízení 😀 😀 Těžkej život todle řidičkování, těžkej.

Kuskus
    Ulambátár. :-))) Být rodič omývali by mně :-)))
    A chudák Kostík taky tvrdil, že je orel!

Tadík byl úplně děsně ftipně ftipnej, když to říkával. Ono se taky líp dítěti řekne Uambátáu (páč l a r mu pochopitelně ešče nešlo), než máma, že jo 😀 😀
    No ale von Kostík měl za to, že tím orlem skutečně je, von nebyl žádná dvojka, von byl oblohy král! Zrovna tuhle jsem v rámci přesunu věcí narazila na papírek, kde jsem zapsala nějakej ten jeho projev – to jsem si zaslzela teda 😀 😀

kachna
    si “teprvá nářez” nezasloužej.

neee, to vůbec, to vůbec, však mě znáš. Jde jen o to, že to s klukama lím umím, jak jsem taková holka omylem, jak mi říkávala máma 😀 . Takže když to bude holka omylem, což se u Monči klidně může stát, bude to taky nářez a budem podnikat hrozný věci. Ale prostě s panenkama já to neumím, když jsem v kočárku vozila psa 😀 Něžný princezničkový duši úplně asi nebudu rozumět. Tedy je to moje chyba.

PetraK

Žjooofka užofkááá

Elektřina z brambor: Přírodní baterie, která dokáže rozsvítit celý pokoj až na jeden měsíc

řeknu Brtnikoj, že to musíme vyzkoušet! 😀

co todle?
    ???????

Jak vyčistit vodu v bazénu bez chemie, aby byla křišťálově čistá. Odzkoušeno se stoprocentním a okamžitým účinkem

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem PetraK.
    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem PetraK.
    Z

Sorry,jak jsem se ptala na očkování tak me chytla nějaká zdravotní kalamita,tak jsem nějak nezvládala,pak odešel Atom,Mirka zdravotně taky blbe,bouřky hnusny,musela jsem si znova nechat napsat Novalgin na to kurvaboleni.Jsem teď po prvním očkování,je to dobrý,akorát me bolela ruka,pak to hrozně svědilo.
    S mužem strašný problémy po te mrtvici,nechce se mýt,prevlikat,sice chodí,ale fakt je to hrozný.
    Tak se mi nechce moc psát.Hlavně dokud můžete tak vyuzijte každý den,když to budete odkládat jako já,tak se nemusíte ničeho dočkat.

cernej caj

Z
    Ddzime palce, at je lip a s muzem taky! Odpocivej a sme rady, ze si dala vedet o sobe:)

PetraK

Zlatko ahoj, jsem ráda, že Tě vidím. A je jasný, že někdy člověk nemá ani v nejmenším náladu a radši si zaleze. Jen jsem si říkala, jestli jsi v pořádku.
    A fajn, že očkování jsi přestála v pohodě. nevím, jak to máte s mužem naorganizovaný, chodí nějaká pečovatelka? Oni někdy ty lidi fungují líp s někým cizím, který je k tomu dovede spíš, že lidi domácí. Ta moje kamarádka Kristýna co loni zemřela, tak je jí přítel dostal mrtvici na motorce /oba mladý lidi/ no a ona s ním dokázala neuvěřitelný věci udělat, zrehabilitovat- nebýt jí, rozhodně by se nedostal, až tam kde je, ale – pak už to narazilo, přesně jak píšeš. Pomohlo to, že se toho ujal někdo zvnějšku. nešlo by to? Plus se zeptát, jestli má předepsaný nějaký prášky na lepší náladu? To pak měl David taky, protože bez toho to nešlo.
    Moc na Tebe myslím a držím palce, aby se to nějak vylepšilo. Posílám aspoň kytkovej pozdrav – tenhle krasavec roste jen tak volně pod lesem

Z

Jej,moc dík za kytku,s mužem je fakt velkej problém,sestra chodí,ale to by s nim musel být někdo celý den.Ano,on se chová jinak k cizím,jinak k nám.Fakt je to všechno nepopisovatelny .

Denny

Dobré ranko,
    tak nový mobilos krása fotos 🙂
    Jinak teda hlásaj jasno a u nás zataženo…a krásných 17 stupňůch 🙂
    Teda mně to takhle vyhovuje.

Zlatko
    uf to je nadělení, drž se máš toho víc než dost 🙁

PetraK
    CHÁPU JAK SE CÍTÍŠ PŘED A PO ŘÍZENÍ, PSYCHOCKY JE TO NÁROČNÝ, JSEŠ FAKT DOBRÁÁÁÁÁÁ!

PetraK

Zlatka
    .Fakt je to všechno nepopisovatelny .

já vím 🙁 . Měla jsem to tehdy z první ruky, i ty jeho nepříjemný reakce a všechno co se k tomu váže. tak si to malilinkatě představím. a je mi Tě moc líto. O to víc, že sama musíš řešit svoje zdravotní věci. A člověku nepomůže ani vědomí, že to ten druhej prostě nedělá s nějakou záští nebo tak.
    A šlo by nastavit, aby tu hygienu a převlíkání pořešila po příchodu ta sestra?

Moc ráda bych Ti nějak pomohla, kdyby to šlo.

Dennyky
    tak nový mobilos krása fotos

už si rozbalila jéžiška, jo? 😀 tak si dárek užij mocinky moc.

tady bylo taky zataženo a ziminka ( i mám pod sukničkou legínky – takový pěkný, vypadaj jak dálnice! 😀 , kolegyni se moc líbily), ale už leze žblunce, uvidíme, jak bude odpolko, ešivá budu legíny rolovat dolů. A sundavat pochopitelně, aby Tě nenapadla nějaká hovádina. 😀

Jsem na sebe s tím ježděním hrdobec, ale příšerně, příšerně se bojím. Ale když musíš, tak musíš.

Petrs01

příšerně se bojím

To je dobře. Průšvih nastává přesně v okamžiku kdy se bát přestaneš.

pod sukničkou legínky

Tak taková zima není ani v lednu 😀

S mužem strašný problémy

Tohle je peklo pro všechny, i pro něj. Snad se po kousíčkách zlepší – zdravotně i psychicky.

po prvním očkování

já šla v pondělí na druhou a včera jsem byla ráda že jsem se z práce doplazila domů, teplota, fakt nedobře. Uvidím co dnes odpoledne, včera to v práci bylo dobrý. Po první dávce mne jen bolela ruka.

PetraK

Petrs01
    Tak taková zima není ani v lednu
    to nejsou legínky jako takový – to jsou punčošky bez ťapiček. a v tu dobu, kdy vycházím z domu a tam u nás – ziminka fakt je 😀

To je dobře. Průšvih nastává přesně v okamžiku kdy se bát přestaneš.
    jojojo, to je mi jasný, ale já se bojim úplně strašně – tak jako nadnormativně. 😀

MirkaD

PetraK-jsi velešikovná řidička,já obdivuju lidi co řídí,
    protože já řidičák nemám,a sama vidím jak mě to dost omezjuje-faurt se spolíhat na ostatní,případně svoje nohy….je na nic
    hovínko si mi poslala pěkný,ale
    oni kolikrát jako náhradu nikoho neseženou,takže ta kolegyně tam byla bylo jí blbě,kdyby nešla,bylo by jich tam fakt málo,xkrát jsem zažila směnu ve dvou-2 pokladní a třetí zástupce-kterej peče,kasa,zelenina,pekař,láhve z láhvomatu-a je to na nic
    takže tak,ono je ted dost lidí na dovolenejch tak logicky není moc pro koho šáhnout…
    ale jo je to moje zdraví no,já vím…
    včera ráno vycházka ze psy a pak hodinová telefonní konzultace-čtla jsem jí ty svoje životní body-co mi daly/vzaly
    a třeba jsme se bavily o dělání mantinelů u psů-jako příklad-pes chce jít ven-štěká-dokud se neuklidní nikam nejde,
    štěká u mysky-dokud se neuklidní nedostane misku
    a že u psů řeším vě hned a nepřenáším to dál,že prostě-ted děláš to a to,a já udělám tohle abys udělal tohle a spokojení by jsme byly oba,že u psů,nejsz x hodin,týdnů naštvaná když se mu něco nepovede,když něco provede,ale že to pro mě trestem,nebo nějakým vyřešením té věci končí a jsme dál kámoši,a u lidí to neumím
    -ta debata vznikla na základě čtení bodů z toho papíru,že u psů to mám takhle a u lidí to neumím
    a ona proč to neumím u lidí-a já že jsou psi čitelný,a když jim dá člověk jasný pravidla typu-když uděláš to a to-dostaneš míček,pamlsek,pomazlení…a já budu mít radost,ty buddeš mít radost-oboustranný výhodný obchod,
    když to neuděláš-není míček,není pamlsek,nenáí spokojená panička
    no a že u lidí to tím výměným obchodem-nastavení mantinelů-když ty uděláš toto-tak já toto-a bude to takhle,tak že u lidí to nefunguje…
    no ona říkala,že to funguje,že mám 3 týdny-domácí úkol přijít na to jak ty mantinely vytyčovat u lidí
    že když u lidí nejsou tak si dělají co chcou stejně jak psi…
    tak nevím,zatím mě nic nenapadá,celkem těžký úkol,taky jsme probíraly jak si nebrat věci tak osobně a tk….
    velmi zajimavé to bylo
    zajimalo by mě jestli si vy děláte nějak mantinely,jak to vlastně dělají lidi co si nenechají s…
    na hlavu,co si k nim nikdo nic nedovolí….
    Zlatko-moc ráda tě vidím,a moc je mi líto v jaké seš situaci,a popravdě nevím co poradit,nevím,protože tady je každá rada drahá,když někdo prostě nechce spolupracovat tak je to peklo pro okolí…
    ráda bych ti pomohla,ale nevím jak….:-(
    možná zkusit najít někoho co byl v podobné situaci a jestli mu něco pomáhalo a co
    moje kamarádka ze čtyřlístku se několik let starala o dědečka,co ji nepoznával,nechtšl se umývat..a další věci,byl zlej,
    já tenkrát u ní byla na návštěvě 5 dní,tak i něčeho svědkem,a je to mazec teda a to k nim přes den,když byly v práci chodila pečovatelka,do toho jí umřel tatínek…
    no nic
    máš toho mockdybych mohla nějak pomoct tak dej vědět……..

Z

Holky moc dík,ale tohle je fakt hodně problematicky,s doktorem jsme to probirali,problém je hlavně v tom ,že on si ten stav k převlečení pleny nepřipustí,on chodí v rámci možností,prevlect se zvládne sám,ale nechce.Asi jako vzteklý tříletý dítě,a ne,ne ne.Ted je v poslední době navíc ještě zimomrivej a unavenejsi,nevím jak to bude v zimě.Tak se mi ani nechtělo psát,každej máme svoji trochu problémů.

kachna

S mužem strašný problémy po te mrtvici,nechce se mýt,prevlikat,sice chodí,ale fakt je to hrozný.

Jak je to dlouho, jestli se můžu zeptat? U strejdy to právě trvalo dost dlouho, než se to celkem srovnalo, ale teď dobrý.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,921. až 1,940. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.