Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 27 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,901. až 1,920. (celkem z 3,553)
  • Autor
    PetraK

černej čaj
    Teeeda ty budes skorobabi to je super!
    nenene, já budu vopravdová babi, páč voni jsou vobá prostě naši 🙂

Míla
    Jenom ty lidi nejsou kompatibilní vzájemně
    no jo, někdy prostě si lidi nesednou a pak je lepší to dělit. I třeba na oslavách.

Dennyky
    chudera kůtě teda. To musí bejt fajn, tohle nosit , já nevím, že furt lidi musí ty zvířata nějakým způsobecm designovat, ale má moc krásnej kukuč.

ASPOŇ MÁM DŮVOD DRŽKOVAT
    no přesně! 😀

cernej caj

Denny
    Ani ne, oni se seznami a pak se rovnou domlouvaji beze me a ani me neprizvou:D proste se prese me.sprateli a ja mam zas smolikof:D proste jen ze je srandovni ze milena to ma presne naopak tak je na tom lip ze ma.s kym na ty vylety chodit:D

Dobra kocka:D

Petrak
    Tak uplna babi:)

Fifi

Topry fecir babrdle! 🙂
    Jáááá buuuuuduuuu babičkáááá,
    Jehee, gratuluju! 😀 Babicka teticka, dedanek strycanek, to bude velerozmazleny vnoucatko! 🙂
    Byt uz uplne vyklizenej nebo se tam este mihnete? Bodejt by te tam nechytla nostalgie…

Dennyky
    ták voda rychle přišla a rychle odešla…
    Aspon, ze tak. Dalsi v takovymhle mnozstvi by uz vubec nemusela chodit.

Cajdo
    To od tech kamaradu neni pekny, pro dobrotu na zebrotu, teda na samotu.

Ja balim, nebo spis kupim a prenasim chaoticky veci. Zejtra to budu cpat do auta a pozitri tadaaa! 🙂
    Navic jsem zjistila, ze nemam pomalu co na sebe, hadry jsem si nekupovala uz tuuze dlouho. S velenechuti jsem vyrazila do HMka, nakupily se mi dve darkovy vanocni karty s peknym obnosem. Se to ted teda hodilo, nejaka garderoba letni ke psum a do civilizace zakoupena (tilka, lehka kosile, halenka, kratasy, elastaky, tricka…).

MirkaD

tak mám za sebou 10 hodin v práci-ranní-pečení,házení pečiva,kasa+pak vybalování
    pak pro mě dojel Martin ,k obědu svíčková-mnam
    hodina a půl spánku,posezení na terase,vycházka ze psy k lípě-Dafi docela valila,od ní k hájence a dolů-Dafi valila jak už dlouho ne,asi lehkým ochlazením
    a pak jsem psala domácí úkol pro psycholožku
    dostávám domácí úkoly,a tento byl písemný-napsat důležité body v životě-a co mi daly a vzaly-třeba-škola,zdraví,psi-tam je toho nejvíc těch pozitivních věcí co mě daly-milion hodin v přírodě,přátele,hromady hodin při výcviku,naučily mě trpělivosti,tomu že nemám přenášet zlobu dál,absolutní pocit štěstí a radosti,že je mám a můžu mít-to si uvědomuju dnes a denně,věnuju jim 95 procent mýho času
    co mi vzaly-očas,čas,který bych potřebovala na odpočinek,ale věnuju ho jim
    hodiny strachu,když jim něco bylo a probrečený týdny,měsíce,když navždy odešly..
    -no a tak mám popsaný hromady věcí-vztahy-minulý,současný
    rodinu…. a další věci-je to strašně zajimavý,si to tak všecko napsat a uvědomit,dost věcí se mi tam objevuje-napříkla-psi,základka+první práce mi daly přátele co mám doted
    práce mi často brala a bere sebevědomí+kritika-to stejný ve vztazích…
    jako fakt dobrý mít to takhkle před očima černý na bílým,
    nikdy jsem to nepsala,věděla jsem jen o metodě-+ a mínusy
    ale toto je o hodně lepší a i ta psycholožka to má radši-tento úkol

Milena z Prahy

Mirko, to je skvělá metoda, takhle se ohlídnout po svým životě. A z tý terapie máš vlastně zápisky, nezapomeneš, co se říkalo :-).

Já si po každý hodině hned zapisuju, o čem jsme se bavili, a schovávám si to. A vlastně se i trochu připravuju na další hodinu, zapisuju si, co mě napadlo a na co se chci příště zeptat.

MirkaD

ještě k psycholožce-možná to co sem napíšu pomůže i ostatním čtenářům+
    je to pro vás
    takže rozhodně to nejsou vyhozené peníze a moc vám za to děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!
    vždy se spolu bavíme asi tak hodinu i dýl,
    paní se ptá,jestli vidím nějaký posun,co su uvědomuju a tak,není to o tom,že by radila,co mám dělat,ale jednu věc mi přece teda poradila
    už teda před léty mi něco podobnýho poradil psycholog,ke ktrýmu jsem chodila v té době mi umřela půjčovaná milovaná Killyna-jediná fena,se kterou jsem se nerozloučila,kterou jsem si nepohřbila a u které mám 20 let pocit,že jsem jí půjčováním,a tím,že jsem ji měla doma a zas ji vracela a naposled ji měla doma 3 měsíce-což už je fakt dlouho a o ona si chudák myslela,že už je to nafurt,což bohužel-v životě toho nepřestanu litovat!!!!!
    což bohužel nebylo,tak ona i pak doma ničila věci a tak-už tam nechtěla vbýt,půl roku na to umřela,myslím,že žalem,srdce…
    no a tenkrát mi poradil psycholog,a já to neudělala,že se s ní mám rituálně rozloučit,vzít prostě nějaký její věci,pohřbít je,a tak se s ní rozloučit…
    což sem neudělala….
    no nic
    a já se minule bavila s psycholožkou,o tom mimo jiné
    že jsem vždy chtěla děti,i jsme o to jednu dobu docela usilovaly-já zákrok v nemocnici,Martin vyšetření,braní hormonů atd…
    po nástupu do PPENNY jsem naznala,že tam mi na toto pšenka nepokvete
    a pak jsem to rozumově vzdala-můj věk,oba blbý zdraví,-takže ani z toho důvodu adopce ne-pokud by to díě nemělo třeba 15 aby se občas staralo o nás:D:D:Dftip děvčata!:D
    no+teda zkušenosti z mou máti…
    no nic a psycholožka říkala,že jsem v sobě potlačila jedn z největších pudů-rozmnožovacích
    a že bych se stím dítětem mohla jako nějak rituálně rozloučit-jako napsat dopis,někde v lese,s někým nebo sama,takový rozloučení ze snem co se nemohl uskutečnit,i když když by jste se mě 25 letech zeptaly,co bude za 20 tak vám řeknu-já,manžel,děti+psi…
    nic no
    takže jsem neviděla,že se člověk může rozloučit i s něčím co se vlastně nikdy nestalo….
    omlouvám se za soukromou vsuvku,ale třeba se to někomu někdy šikne-nemsí se týkat jen dětí…

MirkaD

Milena-jé tak to je dobrý,vidíš to tak úplně nedělám,s tím začnu!
    jo úkol fakt dobrej-člověk zjiostí co se mu v životě hodně třeba opakuje-nebo někomu se nic neopakuje já nevím,mě tam teda některý věci jedou furt dokola…

Fifi

Mirko
    A v praci dobry, zvladas bez nervu a stresu? Skvely, ze ti terapie pomaha! 🙂

MirkaD

PetraK-gratuluju k vnoučeti/vnučce!!!
    a nostalgii s bytem chápu,zvlášt,když tam Brtník furt něco vylepšoval a udělal tu super ložnici chvíli před stěhováním vlastně a i od Čajdy vím,že si to tam měla fakt vymazlený,ty si taková zdobivá,dekorační,hnízdící,
    vysavač na okna má máti a je s ním spokojená
    já ty okna vzala ted letem světem jen zvenku,že aby ty umytý parapety neměly špinavý okna-za dest minut hotový
    ale Max s Betty jsou hrozně línající,mít tak velký barák jak mají rodiče-2 obrovský koberce v obýváku,pak jedn v ložnici+jedn v šatně-tak ten robotickej vysavač co má máti mám daleko dřív…
    zlatí mí nelínající psi-ještě Maxovi chlupy po Betty líná hrozně +jich má hodně a po Gerovi jsou ostrý tvrdý-tak se zapíchavají do koberce…
    ty jooo,budhu mě nepřipomínej,fakt nééé
    nebyl to můj mápad-neříkám,že nemá nic s keramiky-pejsky,-to je hodně od kamarádek,oslíky dost od rodičů+kamarádky,sovičky-to jsou mí suvenýry-ale tak do 70 kč-to co si kupuju já
    ten debilní budha stál-1 100-mě by švihlo,jen si na to vzpomenu…

Černejčaj–tak já to mám s kamarádkama tak,že odděluju holky ze čtyřlistku s něma trávím čas zvlášt,holky ze cvičáku-dřív parta co jsme spolu chodily na stpy,jezdily cičit,zkoušky,závody,večeře,kino,návštěvy-to jsem taky oddělovala,no a má druhá mamka co ji znám z první práce taky zvlášt,a třeba narozky jsem s něma nokdy hromadně neslavila
    to bylo holky ze cvičáku-narozky
    kamošky ze čtyřlístku
    +má druhá mamka
    ze cvičáku se ted vídám jen s jednou jednou za čas…
    s pejskem škoda,Ferinka by měla sppolečnost…
    Fifi-seš dobrá s nakupováním,já tak zvládnu 2 3 věci na sebe pak chytnu nerva a musím vypadnout…:D
    no nejlepší je to kupu naráz a máš klid,že
    na jak dlouho jedeš?

Milka-a jinak závidím,žew se kamarádíte s mužem-i jeho i s tvými přátali-teda kurna věta roku:-(
    no viš jak to myslím,že jako chodíte hromadně
    Martin před kamarádkama prchá
    jednou s náma seděl teda na pivě-takže 2 ze čtyřlístku ho viděly+s jenou a jejím mužem jsme byly na pivě,ještě,,když jsme s Martinem spolu chodily
    ale ostatní ho znají,jen,že nás omylem potkaly,a jedna ze čtyřlístku ho neviděla ještě nikdy třeba-což na,to,že ty kamošky mám o13 let,s Martinem budu 13 let tak to je úlet
    zná třeba knihovnici z dědiny,ale když k nám ona jde,tak on jde na pivo
    to stwjný,když má přijet teta ze srtýcem-mzí a vrací se až pak
    neskutečně mě s tím fascinuje…
    nikdo po něm nechce aby s něma vysedával,
    ale já znám od kamošek jejich manžele,u jedné jsem přespala,u druhéjsem byla 5 dní na dovči…
    trávily jsme hodně času i snimi všemi na narozkách,nebo někde společně,za jednou jely do porodnice,když měla první dítě…
    no nic no….
    jeho kamarády znám všechny a vídala jsem se s nimi často…hodně rande probíhalo on-pivečko,já kafe/džus s jeho kamošma-ehm romantika jak hrom,že….
    no tak toto závidím,když ty dvojice se vidí občas i společne
    ne já zvlášt,on zvlášt….

MirkaD

Fifi-jo v práci to jde,ono i ty prášky asi trochu tlumí+takový vědomí-dyt mám ty prášky,+ty další kdyby něco
    +ty terapie-jakože ted už s tím teda-jako konečně i něco dělám…
    že už v tom nemusím tak plavat
    a vedoucí se mě ve čtvrtek ptal,jestli na mě jsou hodní-jako v práci,a jak to zvládám a tak
    i když odmítnout kolegyni tu sobotu byla psychicky dřina-zase výčitky,že,ale
    to jsem si to neschoponku mohla nechat,že
    nebo bych na ní šla zas
    jako asi kvůli tomu byly dnes na mě naštvaný i vedoucí asi protože se tam ráno se mnou nebavily ani dveře….ale….

Fifi

Mirko
    seš dobrá s nakupováním,já tak zvládnu 2 3 věci na sebe pak chytnu nerva a musím vypadnout…
    Mi nemluv, ja to taky nesnasim. Byla jsem tam asi 45 minut a to jsem fakt kmitala rychle, nabrat naruc veci, vyzkouset a ksa. Vracim se v srpenci, takze dva tejdny voraz. 🙂
    ten debilní budha stál-1 100-mě by švihlo,jen si na to vzpomenu…
    A to on kupuje ze svych penez? Nepremyslela si o svym vlastnim uctu, zaridit si a byt svou pani? To mas zarizeny hned a nesvihalo by te do budoucna. 🙂
    Edit
    i když odmítnout kolegyni tu sobotu byla psychicky dřina-zase výčitky
    Zadny vycitky, sikovna a silna si byla! A oni si poradili i bez tebe, jde to. Drzim ti palce, at se naucis tohle odmitat i do budoucna.

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Fifi.
    cernej caj

Fifi
    Tak super ze sis nakoupila tolik veci:)

Mirkad
    Tak to je super, ze ti to takhle pomaha 🙂

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak helejta děcka! Jako já už vod neděle jezdim regulérně normálně autem z Domečku do Prahé! Na kraj sice jen, k nám do Řepákova, ale…….. jedu tu trasu celou, jako se fšim fšady tam a zpátky, aji po dálnici, aji lesama, aji vesnicema. A dneska sem zastavila dopravu za jednou vesnicí, protože šel ježek. 😀 Už třetí den jsem to jela komplet tam a zasejc zpátky. A ani se moc za tim volantem nepereme. A sem diplomátiko! Páč Brtnik dneska něco řikal, takovym ale vám dýrektivnim tónem, tak jsem se zamyslela a pravila sem: “Já si dycky nejdřívm musim uvědomit, že ty to vlastně tak nemyslíš, jak blbě to řikáš!” 😀 a bylo ticho 😀 Což je teda ale pravda, von má v takovejch případech tak debilitní dikci ředitelskou, že by ho člověk fláknul, kdyby za á mohnul a nemusel se držet toho kolečka, co votáčí autem doleva a do prava 😀 a kdyby za bé nevěděl, že to tak nemyslí.
    Je mi ziminka! Taková ziminka na nožičky, že mi zčernaly nejen nalakovaný nehýtky na černo, ale nohy asi úplně celý až k sukni 😀

PetraK

Fifijová

Topry fecir babrdle!

blbko 😀 . Huž se sbalená? Máš toho kolik? Na karavan? Hele no jo! Karavan, to by se Ti šiklo něco takovýho ne? Pejsi by měli pěknou boudu 😀
    Taky nesnášim nakupování a tak jednak s Tebou soucítim a druhka gratulíre k blitzkrýg nákupu.

to bude velerozmazleny vnoucatko!

se těšim, jak ho budem učit krávoviny. Kupř. nejmladší synovec neřekl jako první slovo máma nebo táta, ale Ulambátár, což jsme ho s Brtnikem pilně učili 😀 A jeho první dětská říkanka byla:
    Iš bin ajne góse neandrtáliše Pimipíve – neboli Ich bin eine grosse neandrtalische Primitive (ten člen jsme tam tehdá dali špatně, ale to neva 😀 ) S tímhle šel pak do školky 😀 a další jiný rozmanitostě jsme ho naučili 😀 😀 Těšim se, bude to bezva.A jestli to bude kluk, tak to bude teprvá nářez. 😀

Mirka D.

to vypadá jako dobrý s tou paní psícholožkou. Zajímavý úkoly, člověk si pěkně srovná myšlenky, že jo? Vzpomněla jsem si na Tebe teď v neděli, když jsme se koukali na Jak si nepodělat život a Tereza Brodská tam chodila taky k psícholožce, shodou okolností dostávala vlastně podobný úkoly. Je fajn, že ty sezení jsou k něčemu.
    A souhlasím s Fifijovou – víš, že jsem Ti to už kdysi psala – pořiď si svůj vlastní účet.

nebavily ani dveře….ale….

ale… zdraví máš jen jedno a je fučík, zda jde o zdraví fyzický a nebo duševní. A u Tebe navíc se to kombinuje, takže neřeš a vystav si pochvalu před nastoupenou jednotkou, žes dokázala říct ne a že se to učíš, abys to uměla i dál.

PetraK

Holky – kde je Zlatka?

ZLATKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JSI CAJK?

Denny

Brej den,
    tak bohužel náfštěva zítra neprijéchá, bo je nemocinkavá, tak držte palcůch, ať
    je brzo v pořádku.
    A komu dnes příjde nový fotomobílek, Vánoceeeee jupíí.

Fifino užij si dovolenou bez hmyzu, bouřek atd…

Mirko
    nic si nevyčítej! Nehleď na to, co tomu kdo řekne.
    Na první místě jsi TY! Nemusíš se nikomu zpovídat proč děláš to či ono,
    či naopak neděláš.
    Ono je to hodně jednoduchý říct si, jo naše Mirka tu šichtu veme.
    A bude tady přesčas a ikdyž je nemocná tak to zvládne.
    Zvykli si, že?
    Hovno!
    Neboj, chvíli se to bude řešit jakápak změna u tebe nastala?
    A pak se s tím naučej žít a když né, jejich problém.

a s tím Budhou bych ho asik křápla po hlavě….

PetraK

Dennyky

Vánoceeeee

tak Brůtice cípla? 😮 moc nějako?

Zvykli si, že?
    Hovno
    !
    PŘEÉÉÉSNĚ

PetraK
    cernej caj

Hlavne dneska.spu banly co maji ucet i vedeni zadarmo a nezaplatis ani korunu

PetraK

Černej čaj

přesně, chtělo by to, aby měla svou “peněženku”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,901. až 1,920. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.