Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 24 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,881. až 1,900. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Milena z Prahy

Čajdo, uvažujete o dalším psisku k Ferince?
    Výlet kolem Oslavky krásně zdokumentovanej. Já bych to možná zapíchla už u těch borůvek. Trhala bych do picí láhve a nohy si chladila v potoce :-). Ale ten roháč se fakt úlovek, v přírodě jsem ho nikdy neviděla.
    My jsme dneska ušli asi 8 kiláků, tradičně v křivoklátskejch lesích a s kámoškou. A pak jsme se teda odměnili obědem ve vyhlášený hospůdce v Tuchlovicích. Já jsem neriskovala a dala si kuřízek s bramborovou kaší. Robert chtěl zkusit něco novýho a šel do pálivejch stripsů s barbecue majonézou a domácíma hranolkama. Tak jsme si užili smaženýho jako už dlouho ne :-).

cernej caj

Maya
    Ze, zrovna po dlouhe dobe kdyz by muz svolil:D

Tak hlavne ze sou OK doma

Milena
    To jste si dali super vylet a odmenu, stripsy v barbeque zbi skvele:)

No ja chtela kdyz umrel vokoun (spic z utulku, toho sme si brali ke steneti), ale to je myslim 2017… muz spis nechtel a ted se priklanim uz k tomu, ze 2 ne a pokud, tak starocha na doziti… no ale tenhle byl hezkej, asi i klidas, a muz ze kdyzuz ze by si vzal mladyho, at “nam hned neumre”, on vsechmy psy odmita, ze ne, ne, ne… a u tohohle prisel a rekl “tak si ho vemem?” Podle fotek uz pry umi spat v posteli tak bychom ho to nemuseli ucit:D

Takze u nas to s druhym psem neni jednoznacny. Asi to musi byt laska na prvbi pohled. Zavrena cesta u nas neni ale ani nad tim nepremyslime a nehledame.

Nemuzu spat dneska, je to des

cernej caj

Pry zemrel franta nedved…

Denny

Dobré ráno,
    ták voda rychle přišla a rychle odešla…

čajdo
    taky Lasica, další z nenahraditelných lidí 🙁

odkaz na kalouse

Denny

A tady povodňové video, jak jde ze začátku ten člověk, tam pracuji
    po levé straně, pak záběr na most, po kterém chodím do práce, odnesla to masna, vedle prodejna potravin, o 100 metrů výš bydlí kamarád, který mi dělal kuchyň a teď poličky pro kočky, bydlí hned u potoka 🙁
    Ale pomoct s ničím nechtěl…

Denny

čajdo
    Podle fotek uz pry umi spat v posteli tak bychom ho to nemuseli ucit:D
    tohle mě dostalo :-DDD
    tohle jsem naučila i svoje psy 😀

Denny

Zhruba od třetí minuty, holčina co dělá u mě na dílně, takhle dopadli…
    Je tam i starosta chvíli vidět, nicméně musím říct, že pomoc města je úžasná,
    a nejen města, ale i místních restaurací, které udělali jídlo pro lidi, kteří
    pomáhali jako dobrovolníci.

https://novaplus.nova.cz/porad/televizni-noviny/epizoda/75431-18-7-2021

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Denny.
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

To je neskutečný množství vody, co přišlo, navíc takhle rychle. Doufám, že jste fšicí v pořádku.
    U nás byl – heh, jak jinak, hektickej víkend. Měla jsem tam hošíčka – budoucího tatíčka! Jáááá buuuuuduuuu babičkáááá, nebo možná teda dědeček, jak jsem říkala, protože se neví, ešivá se narodí kluk nebo pinsezna. A taky kamarád, pomáhali nám se stěhováním.

Včera jsem v bytě chytla trochu Nostalgii, asi taklenc nějak jsem si mohla zpívat s Davídkem

sem nečekala toto tedy, ale sem velká holka, co má Domeček, takže cajk, ne? Ale zaskočilo mě to 🙂

Pan Lasice odešel tak, jak žil. Moc hezky. A rovnou k tomu dodám, že Slovákům závidím jejich moudrou pani prezidentku. Výstižně popsala to, co člověk cítí, když odejdou takovýhle osobnosti.

Dennyky
    tak musím říct, že kalous je mnohem lepčí vídejo, než to vodní 🙁

to video z novy si nepřehraju, to mi tu nejde, ale je supr, že lidi kooperujou, pomáhají si, že umíme držet pohromadě, když je něco v hajzlu. Kdyby bylo něco potřeba, jak říkal Brtnik, když jsme spolu mluvily, tak řekni.

černej čaj

žjoooooooooo vy jste málem měli novýho špicíka? To je škoda, Ferrinka by měla kámoše.

Míla
    pěkně jste se prošli/y – teď nevím, jestli jsi šla jen ty s kámoškou, nebo i s manželem?, křivoklátský lesy jsou krásný, tam se jeden ztratí, ani neví jak 😀
    Já se tam moc těším na Vánoční trhy, moc doufám, že letos už zase budou. Od Domečku to máme ještě blíž, než z Prahé a jestli bude moct přijet Peťa AP, jako jezdívala každej rok, bylo by to moc hezký.

PetraK

Míla
    Kalous neskutečnej! Člověka ani nenapadne, že něco takovýho může potkat naživo :-).

my měli v Prahé za domem jeden rok jejich hnízdo, jsou otomilouši děsný. Teda zvukově ne, to přiznám, ale když jsou to malý nadýchaný kuličky, zvědavý…. 🙂

Mirka D.
    já včera umyla okna z venku na terase+parapety-zevnitř se mě nechtělo:D

miluju todle
    https://www.lidl-shop.cz/media/a6207a4579d2556df9783952080474c0.jpeg

mohla by sis to koupit místo toho Budhy, to zastane slušně práce.

PetraK

tak ty teda jsou

src=”https://www.eobuv.cz/turisticka-obuv-betsy-908360-03-02g-red.html?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=%25+CZ+REM+DYN+(prod.)_sklik&utm_content=Turistick%c3%a1+obuv+BETSY+-+908360/03-02G+Red+35_sklik&utm_term=_sklik” alt=”” />

Denny

PetraK
    joo takovou fajn návštěvičku jste měli 🙂

hezký boty, ale už na fotce svítí ta umělotina, to nemám rád 🙁

dyby bylo něco potřeba, jak říkal Brtnik, když jsme spolu mluvily, tak řekni.
    děkuju, jste zlatí, ale myslím, že lidí co pomáhají je dost.

to malý nadýchaný kuličky, zvědavý
    to jsem je bohužel neviděla, takhle majinkatý, ale aspoň takhle 🙂
    Jo lidi to houkání hódně s*re, mně nějak zvířata prostě nevaděj no.

PetraK

Dennyky

jo prima návštěva byla, ohařiska urvaný nadšením – hlavně Rumouš, furt je voblažoval a kdyby mohl, nastěhuje se jim do klína.

No jo, jako jsou takový umělejší botéčky, ale ten nápad se mi líbí, takže jsem ochotná přimhouřit obě oči 😀

No však tihle dorostenci jsou taky srandovní, ale uznávám, že moc se u toho spát nedá. Ale je asi fuči, ešivá člověka budí sova, nebo ráno pak hromada vrabcovitejch smradů, co se rve jako koně ve křoví 😀

Denny

Já mám radostě, na vernisáž přijede ségra s přítelem a nechá mi tady jedno dítko, Lucku, tak asik na týden…
    A tenhle týden prijécha nový fototelefonik.

Jo a to nevymyslíte…
    Francezko fčera ráno vstanul pajdajíc…
    Říkám, co se ti stalooo?
    “Jsem hrál fotbal”
    EEEE?
    “Zdálo se mi, že hraju fotbal (a pár podrobností) ehm
    Jen místo do míče kopnul do stolu a má dva prsty na noze modrý 😀

PetraK

Dennyky
    “Zdálo se mi, že hraju fotbal (a

😀 ten je ešče lepčí než já. Mně, když se zdá, že mě Brtnik něčím ve snu načtval, tak se na něj načtvu hnedle ráno , když fstanu a vynadám mu za to, jak se ke mně hnusně chová 😀 , ale on to dovedl ještě dál, si tu haxnu rovnou i zrychtoval 😀

cernej caj

Denny
    Chudak francesko ale je to vtipny:)

Dobre ze uz opada voda

Muz to myslel.asi ze srandy nadhernej pes

Petrak
    Teeeda ty budes skorobabi to je super!

Milena z Prahy

Petro, šli jsme všichni tři :-). Můj muž už všechny moje kamarádky adoptoval a já jeho kamarády, i s jejich rodinama. Takže většinu výletů děláme ještě s někým z nich, bejvá to moc fajn. Jenom ty lidi nejsou kompatibilní vzájemně, to už jsme taky zkoušeli a nesedli si. Ale pilně jim všem o všech vyprávíme :-).

Dennyky, pana Lasici je mi moc líto :-(. Poslouchala jsem ráno rádio a říkali, že se skácel na jevišti v úplným závěru svýho představení, při děkovačce snad. Centrální distribuce to aspoň zařídila milosrdně.

Denny
    cernej caj

Milena
    To tak nekdy je s tou kompatibilitou ja to mam naopak seznamim spolu svoje kamarady a oni si pak vyletuji beze me:D

Denny

čajdo
    a nebude to tím, že tys jseš často v “trapu”?

PetraK
    JO PŘESNĚ, TAKY TO DĚLÁM, ASPOŇ MÁM DŮVOD DRŽKOVAT :-DDD

Denny

Mi ještě některá z vás tady někdy napište, že mám ušatý kočky tvl :-DDD

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,881. až 1,900. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.