Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 21 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,841. až 1,860. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Milena z Prahy

Fifi
    Meruňková dřeň zní skvěle :-).

Čajda
    Mno, marmelády kupuju docela často. Jím je totiž na chlebu, nejlíp žitným, k snídani. Robert zase jede ve velkým v medu, taky na chleba s máslem :-).

cernej caj

Milena
    Med tez mam rada na chleba s maslem ale pro me.je chleba velka vandro vzaxbost a na vandr je bezpecnejsi s sunkou nez medem:D mnam zitnej chlebik s maslem a medikem bych sindala.libit. med nastesti mame od vcelare a driv sme meli od dedexka, neni nad repkovej medicek

Fifi

Milo
    Meruňková dřeň zní skvěle
    Hlavne to je rychly, vypeckovat, oplachnout, bzz a je to.

Sakra, jak jsem stara, tak jsem blba, proc mi nikdo doted nerek o hrejicich naplastech? (Mam gelovy polstarky, chlazeni ci prohrati, ale naplast je mnohem, mnohem lepsi.) Po vic jak 2 hodinach od aplikace to v bedrech, zadeli a kyclich pri snaze o ulevu pokrupalo hlasite, soucastky se nejspis poskladaly na spravny misto a uz to boli jen tak tupe, nevystreluju si. I bez prasku, ten jsem planovala na noc. Dennyky, este jednou dikec! 😀

Denny

Fifino super ze to funguje, hele to byla akce k Volternu gelu zdarma…na eshopu

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Denny.
    Denny

Nadherne pocasko dnes 🥰

Attachments:
    Milena z Prahy

Denny, co je to za růžovou budovu u vás?

Fifi

Dennyky
    Kdyz si to takhle jen kresli barvama, je to pekny. Bez vichru, krup a kalamit. Moc pekny to tam mate. 🙂

Denny

Milena jaka ruzova budova? Fifi jo zadny drama tady..mame prece Modrej kamen 😍

Maya

Fifi
    jsem to tady psala, že mi hřejivý náplasti vyléčili nohu 😀
    akorát tuším u těch co máš jsem četla, že se na ně nesmí lehat, tak pak jsem si koupila jiný, který se dávají na oblečení

Fifi

Mayo
    Tak to jsem asi minula. Lehat na naplast nebudu, sundam pred spanim, je bezva, zado si chrochta blahem. Na ty uhlikovy na obleceni jsem uz koukala, jen vypadaji vyprodane. Ale tak dve od Dennyky este mam pro nejvetsi krizovku. Na bolest zad jsem odmala zvykla. Kdyz se ted neco fakt blbe sprkne a nevotocis se pomalu ani cela, tak mirne skucim verejne a o to vic chvalim vychytavku, ktera ulevi. 🙂

Dennyky
    Hyckejte si modryho pramena, teda kamena. 🙂

Maya

Fifi
    jj, však jsou super, já už je znám dlouho od doby, kdy jsem měla bloklej krk
    a člověk s tím tak nezapatlá jako třeba hřejivou koňskou mastí

Maya

proč taky u nás něco takhle pěkného neuměj?
    ted dovětek 😀
    https://static.novydenik.com/2021/07/photo_2021-07-02_18-21-39.jpg

cernej caj

Denny
    Krasny:)

Fifi
    To je dobre ze zabraly!

Musim se po yom taky podivat na tu bederku… zlobi posledniho 3/4 roku, i dkyz se snazim cvicit nejaky ty kompenzacni cviky…

Maya
    Doporucis nejakou konkretni hrejici naplast? Proc se s tim nesmi jit spat? Jakoze kdyz spim na boku tak by to na zadech vadot nemuselo?

Dneska jedu na vylet, kamosma mi dala kosem tak me to mrzi, no co uz.

Milena z Prahy

Denny, myslím na tý druhý fotce, vypadá to podle oken na něco historickýho.

cernej caj

pozor, spoiler na dnesni vylet 🙂 vybrala sem vam nejlepsi fotky 🙂 a dneska 20 kilacku, no dusno a vedro a su docela zmozena, uz deme s ferinkou haji. sem ji prala pelech, tak sem ji to ted cistoskvouci supla do klece ale prej postylka je lepsi:D

Attachments:
    kachna
    Denny

Leje,vylil se potok sipka, moje okna ve fabrice…koukame na to z okna,v bytovce jsme meli plny sklep vody, odcerpavali to hasici

Attachments:
    PetraK

Dennyky

no ty bláho, tak to je ještě horší, než jsem si to představovala, když jsme spolu mluvily 🙁

Fifi

Dennyky
    To je drsny. 🙁 Snad voda opadne brzo a nebudou velky skody. Tento zpusob leta…

Denny

Jo snad nic hroznyho no….za bytovkou voda nad kolena…a ja vyfotila Kalouse 🥰. Mam i video, chvíli jsme si povidali…takse mi splnil dalsi sen potkat sovu v prirode 💕

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,841. až 1,860. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.