Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 17 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,821. až 1,840. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Denny

PetraK
    si kretéén. jdu sehnat Polrajcha, aby to měl Brtnik zajímavější
    hele ale vono to bylo fakt tak spontánní a za rok to natočili naopak.

PetraK

černej čaj

aby ses nám tam nezakuklila 😀

Dennyky

praséé v 10 hod a f poledne huš by chtěly domůůů?!

ENESER vole, sem tu vod půl sedmý! grrrr! 🙂

PetraK

Dennyky
    hele ale vono to bylo fakt tak spontánní a za rok to natočili naopak.

😀 je to kretýnos 🙂 . Já ho beru, lidem vadí jeho projev, mně ne.

Maya
    Maya

PetraK
    ja zrovna tenhle dil videla, ted jak jsem byla doma, tak v poledne ho opakovali, tak jsem to vzdycky videla a musim teda rict, ze po shlednuti nekterejch dilu bych do hospody nesla
    a vcelku me udivuje, kolik lidi vede hospodu a nedovede si ani spocitat naklady a vynosy

Milena z Prahy

PetraK, Maya
    Já ho beru, lidem vadí jeho projev, mně ne…

Mně taky nevadí. V pohostinství mi Pohlreich připadá naprosto profesionální, navíc je komediant, takže pro televizi výhra. Kdysi v dávnověku jsem brigádnicky o prázdninách myla nádobí v jednom hotelu, a když jsem naživo viděla, jaký lidi tam dělali…

PetraK

Tohle dopadlo zas jako obvykle

ta ………….ty jo já nemám slov, nemám slov nenachází dostatečnej název pro takovýho xindla, co tohle způsobí. Jak to, že zase jen podmínka, jak to hergot! protože je to “JEN PES”? Nebo proč jako, ten člověk to udělal vědomě, ublížil. Ne já nevím, nechápu, opravdu kdybych mohla, tak tomu člověku zasolím. Natvrdo.

cernej caj

Ja ho neznam, vim akorat ze to je nejakej kuchar z televize ci co ale media fakt nesleduju a su titalne mimo. Dneska kolega koukla na nejakej porad na yt a ptam se proc se diva na dba cizi lidi a on to nejsou cizi ja ho znam a ja kdo to je? On gorin ramsy a ja a to je kdo? Tak kolega jakoze pockeej ty neznams ramsyho? A ja ne proc? 😀 to je prej taky kuchar z televize tak je aspon nediskriminuju

PetraK

, a když jsem naživo viděla, jaký lidi tam dělali…
    t, ze po shlednuti nekterejch dilu bych do hospody nesla

přesně tak, to je humáč tohleto.

Maya
    vcelku me udivuje, kolik lidi vede hospodu a nedovede si ani spocitat naklady a vynosy

mě ne. Já jsem taky takovej nadšenec. Můj sen byl mít penzijoun – přesně jsem věděla co chci, jak bych to dělala a tak. ovšem … neznám všechny ty vyhlášky a zákony a taky nemám představu co všechno to může obnášet. Jo asi si umím odhadnout jak a co s jídlem – myslím finančně a tak. Ale prostě nejsem člověk od fochu, nemuselo by to klapnout a mohla bych se sakra divit.

Milena z Prahy

Čajdo, tys totálně nepolíbená TV kuchařskými show :-). Ale žije se ti s tím dobře, ne?

PetraK

KRÁÁSNEJ VÍKEND VINŠUJU VŠEM, MIZÍM DOMŮŮŮ

Maya

potrebuju je do mesta pro chleba, dneska mi neni uplne nejlip, myslela jsem ze pojedu zitra dopolko a oni uz od rana vydavaj varovani pred bourkama, v bource bych teda jet nechtela, mi teda do toho hodili vidle
    ale sem dobra, sehnala jsem mame kurata pod kvocnu, nam se vylihnou tak 3, neni to daleko od nas, ale na opacnou stranu nez jezdim, tak doufam, ze nebude premlouvat me a domluvi se se svagrovou, by me kleplo jet podruhy v roce nekam kde to neznam 😀

cernej caj

Milena
    Ja su totalne nepolibena medii a televizi asi poslednich 20 let:D a kdyz neco nevim tak mi to vzdycky nekdo vysvetli:D

Fifi

Krasnej vikend vsem pruhlednym usiskam, kez by bezbourkovej!
    Chtela jsem se dneska jet podivat na MR ovcounu, ktery probiha kousek od nas a pak sekat, ale jejejej, jen jsem hekla a nezkousim to poprit. Akosi se mi sprajcly zada, prej nesouhlasi s vcerejsim zavarovani 15 kg okurek.

Esusova
    U nás hafo popadanejch stromů při cestě do práce, za jednou vesnicí na samotě popadaly přímo směrem k baráku tři statný lípy! Naštěstí to vzalo jen ploty,
    🙁 Skoda kazdyho stromu. Ale hlavne, ze se nikomu nic nestalo.

Cajdo
    Uzij si motyle! A fot, to bude krasy.

Mayo
    To je fajn, ze ti je lip, zejtra uz budes jak rybka. 🙂

Milena z Prahy

Fifi
    …nesouhlasi s vcerejsim zavarovani 15 kg okurek…

Jo jo. A k okurkám v tuto dobu bývaly ještě meruňky, zavařovací dvojboj :-). Tak ať je líp!

Fifi

Milo
    Uz mas zavareno? 🙂 Merunky posledni dva, tri roky vzhledem tropum dozravaly driv nez okurky. Letos z merunek bude prd, co prezilo kvetnovy necasi, shodil vichr pri bourkach.

Milena z Prahy

Fifi, já už teď nezavařuju. Nemáme přístup k levnýmu ovoci a zelenině. Bydlíme v paneláku, bez zahrádky. Ještě tak před deseti lety, když byla moravská teta mladší, nám někdy poslala tamější výborný meruňky. Takovej doma dělanej kompot nebo džem v obchodě nekoupíš :-).
    A ty zavařuješ jen vlastní úrodu, nebo i z koupenýho?

cernej caj

Fifi
    Lity lit6 pani! Mas si to rozdleit na vicjrat nebo se mezi okurkama protahnout obcas, uvolnit… at je lip!

Krasnej vikend!

Fifi

Milo
    Okurky vzdycky jen kupovany z trhu, leta mame mistni dodavatelku. Merunky vlastni, ale z tech vetsinou delame drene do mrazaku, pripadne marmelady.

Cajdo
    Protahnout, uvolnit… Rika ta, ktera se zrasovanyma zadama tahla napric CR. 😀 Uz jsem si zacvicila dornovku, prasek snad taky zabere. Jo a od Dennyky (DIKY) jsem dostala hrejivou naplast Voltatherm, ted jsem si to na chrbat lipnula, tak uvidime. 🙂

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Fifi.
    cernej caj

Fifi
    Nojo ale ja su jeste mlada moje telontoho zatim snese o fous vic, za par let si taky musim vse hlidat:D

Neni nad domaci okurecky no… mnam:)

Milena
    Zda se, ze visno cem mluvis:D my merunky nemeli taky roky… a ja vlastne nezavaruju rafsi si ty 3 marmelady rocne koupim…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,821. až 1,840. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.