Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 14 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,801. až 1,820. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Milena z Prahy

Mayo, díky za ty Cílkovy podkasty, neznala jsem. No ano, on se trochu rád poslouchá, ale zase mluví opravdu zajímavě a díky němu krajinu dokážu vnímat nově. Upozorňuje na souvislosti, který by mě jinak nenapadly.

Maya

Denny
    jezis ona ma uplne pruhledny usi, strasnyyy 😀
    cernejcaj
    pcr testy jsou uvedeny 2x do mesice, takze asi jedno kdy
    https://testovani.uzis.cz/

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

tádadadadááá máme víkendík. A jááá, já měla fčéra překvápko. PŘEDSTAFTE SI, ŽE JSEM DOSTALA SVOU PRVNÍ POČTU V DOMEČKU!! NO OBŘÍ VOBÁLKU A V NÍ ….DOPIS OD SOKOLA. Vopravdickej nefalšovanej dopis. Mám veleobří radost a těším se, že si urvu chvilku, sednu si ke kafi a PŘEČTU SI DOPIS! Bomba! Kdooo dostává dneska dopisy? Skorem nikdo a já mám takový ščestí, že Sokol mi dopisy píše, to je úzasný. (Pravda, ešče úžasnější by bylo, kdybych jí taky dokázala někdy dopis poslat, ale to se přiznám poctivě, že nevim, kdy bych to uďála a pak – asi by to po mě nepřečetla, píšu jako prasca drvená). Každopádně Sokol je výýborná a nejhodnější. Mám dopis. To je vzácnost a majetek.

Pana Cílka znám, je skvělej, jen teda bohužel ty jeho vize-to tak skvělý nejni, páč pokud na jeho slova dojde, což dojde, tak to nebude radostný teda.

Dennyky

ty vole ty máš kočky s lampičkama místo uší? 😀 😀
    No ale mám kdesi fotos – a tu sem bohužel dát nemožu, protože by mě zahlušil 😀 – kde má Brtnik taky svítivý uši. Vlastně to nejni fotos, to bylo vídejko, protože jsem ho donutila, aby tou hlavou vrtěl a tím pádem uši rozsvěcel a zhasínal 😀 😀 😀
    Koněf chudera, by ráda taky nahoru do pelíška… 😀

Fifi

Blackout jsme tu meli od vcera.

taky? u nás je to tak nějak furt a přivedlas mě na myšlénku, cože budem dělat s čističkou v případě blekauta my. Musíme si pořídit záložní zdroj nějakej. To se hodí vždycky.

Kdyby nemeli, vsechno by to spadem jelo trubkama k nam a tlacilo se vzhuru odpadama…

no ty bláho! fuj to je ale hnusná představa, bleblebleee. Ešče, že to nedošlo tak daleko.

U nás hafo popadanejch stromů při cestě do práce, za jednou vesnicí na samotě popadaly přímo směrem k baráku tři statný lípy! Naštěstí to vzalo jen ploty, ale cestou je vidět, že to šlo v pruhu a vzalo si to těch stromů i v lese hodně. Brrr.

Maya
    bez proudu 3 dny, to pak uz jses i bez jidla, protpze vsechno z lednice a mrazaku je na vyhozeni

jo, záložní zdroj bude potřeba. Jak na to tak koukám .Máte něco?

jak je dneska, už líp?

kachna
    i. A to jsme s nima celých 12 let kabely řešili k naší naprosté spokojenosti.

co vedlo k téhle prima změně?

Maya

Milena
    no a nebo rozhovory s nim, viz treba tady
    https://www.kupredudominulosti.cz/?s=c%C3%ADlek

Maya

PetraK
    nemame zadnej zalozni zdroj, ono nastesti pres par lety vykaceli pruhy kolem dratu a od ty doby uz vypadava proud vyjimecne
    je mi dneska trochu lip, uz bolej jen nohy a zada, ruka a hlava

Denny

PetraK
    Juuuu dopis! Moje poslední dopisy byly od babičky a prababičky…
    ano jak píše, je to majetek, úžasnej občas si je čtu.

Chudák Brtnik, ten si s tebou fákt užije :-DDD
    Však ale kdybych zvdla Koněvovi uši a nasměrovala jí proti světlu, je to to samý…

Ale jsou srandovní když běhaj, vony mají ty ouška měkký, takže jim plandaj a
    ty kotěcí nožky k tomu muheeee 🙂

Denny

Ešusová, prý si hrajete s kamením 🙂

Maya

no me ted nedavno prisel dopis s kartou od banky, to je asi tak vsechno
    a pak mi chodej dopisy z uradu bo mame pozemecek a kolem lidi stavej, takze na kazdy povoleni jeden dopisek 😀
    a driv jeste chodily dopisy na odkup poli, ale ted uz ma pole bracha, tak to nastesti ustalo 😀
    napsanej dopis rukou od nekoho mi prisel naposledy snad kdyz jeste neexistoval e-mail 😀

PetraK

Dennyky

Ešusová, prý si hrajete s kamením

si kretéén. jdu sehnat Polrajcha, aby to měl Brtnik zajímavější 😀

Maya
    to vypadá, jak kdyby sis taky zakovidila? že Tě to tak vzalo? No aspoň ať to na víkend už vodleze mrcha hnusná.

No u nás to vypadává furt, tak myslím, že něco pořídíme. Ono člověk neví, hodit se to může vždycky.

kachna

co vedlo k téhle prima změně?

Bych tak řekla, že prodavačka.

PetraK

Dennyky

ano jak píše, je to majetek, úžasnej občas si je čtu
    si je taky schovávám, protože kdo má dneska dopis? Nikdo. Níííkdoooo, ale já jo. A těšim se, až si ho otevřu, včera jsem to vydržela, v tom zmatku to nemá cenu, chci si sednout a užít si to.

Chudák Brtnik, ten si s tebou fákt užije
    no jasně a já s nim asi ne! 😀 , dyk si to kolikrát sama vidět musela! 😀

kachna

kdo má dneska dopis?

Rodiče dětí. Od Lucky přišel popis stavu na táboře, od Kačenky seznam požadavků 😀 (s tím, že nás má ráda), byl to velmi vřelý popis požadavků. Bohužel to přišlo ve středu a zítra je vyzvedáváme.

PetraK

Kachna

Kačule chudera má smůlu teda. Ale zase si může říct, že přežila i bez nezbytných potřebností, které by bývala potřebovala 😀 , takže je velkoskautka.

Bych tak řekla, že prodavačka.
    😀 😀 asi nová, lepčí, co? 😀

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem PetraK.
    kachna

bez nezbytných potřebností

chtěla knížku, polštářek a stojan na noty. Bylo mi jí docela líto, tohle bych jí byla dopřála ráda.

cernej caj

Kachna
    Tak hlavne ze prislo:D

Ja koupila epohled, do usa 50kc 1, ale daji se objednat jen za 150 3ks v kuse… no porad do ameru neprisel 🙁

Tak me to dost stve.

A ty podcasty asi najdu na netu ze?

Petrak
    Gratuluju k dospisu!

Ted mi volali z banky pojisteni za ztratu karty a osobnich veci jen 90kc meiscne ale elektronika jen 3 roky srara a bryle jen kdyz k nim budu mit schovany doklad:D

PetraK

Kachna
    htěla knížku, polštářek a stojan na noty. Bylo mi jí docela líto, tohle bych jí byla dopřála ráda.

jej, to je škoda, 🙁 a jak to vzala?

cernej caj

Tak bych odhadovala ze to.jeste nevi kdyz to prislo ve stredu a zitra pro holky jedou…

PetraK

Jsem si myslela, že třebas telefénovali s holkama.Ale asi máš pravdu.

žiš huuuuž aby šel čék domů. co?

cernej caj

Jj, ja bych uz sla domu:D
    Dneska jdu do motyliho sveta v brne se podivat tak su zvedava

Denny

Tak jako vony některé choděj do praséé v 10 hod a f poledne huš by chtěly domůůů?!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,801. až 1,820. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.