Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 28 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,761. až 1,780. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Milena z Prahy

PetraS
    Teď jsem narychlo zkoukla, o co jde v Duhové šestce, a zjistila, že je to thriller a že autor je spisovatel. Takže fikce.

cernej caj

Holky asi nechcete nektera podprsenky triumph amourette 28w velikost 75E bila, ceevena a bezova, bezova nosena malo, bila jeste min a cervena nova

Jako asi velikosti se tu netrefim natoz i strihem, ale pokud by se nektere hodilo… mam to.na vinted za 500, ale kdyby tak necham za 300 vsechny.
    https://www.zbozi.cz/vyrobek/triumph-amourette-28-w-cerna/

Maya

kachna
    si myslim, ze prave ta novost a neozkousenost je hlavni realisticky argument odpiracu (bez tech konspiracnich teoretiku, ty fakt pomijim a myslim, ze jsou v mensine)

noc teda ukrutna, strasne me bolel kycel, na druhy strane nez ruka, takze jsem na nem musela vicemene lezet, nezabraly ani 2 ibace, spala jsem asi 3 hodiny

Petrs01

Takže fikce.

Jasně že fikce. Naštěstí. Ona koukám ta zápletka v recenzích není. Velmi hodně stručně ten důležitej kus – skupina ekologických fanatiků, vlastnících farmaceutickou firmu, zmutuje ebolu tak aby víc vydržela a plánuje ji rozšířit pomocí mlžítek na olympiádě. S tím, že až se to vesele roznese po světě a bude se na to umírat, tak přijdou s vakcínou, kterou shodou okolností mají po ruce. Vakcína se tváří jako že funguje, ale po pár týdnech naopak propukne nemoc. Cílem je vyhladit lidstvo, až na pár vybraných jedinců, kteří dostali skutečnou vakcínu. Celé se to pak motá kolem speciální protiteroristické jednotky, která všechno zachrání, ale ten hlavní motiv…

Milena z Prahy

Petra
    Aha, aha. No jo, tak to se autorovi, kterej zemřel už v roce 2013, fakt povedlo :-).

Maya

Petrs01
    to mi neco rika, urcite jsem to kdysi cetla
    no tesne pred covidem vyslo toto https://www.databazeknih.cz/knihy/karantena-444860
    jako detektivka nic moc, ale ten popis opatreni je jak vysitej, kdyby to clovek cetl pred covidem, tak neuveri
    cernejcaj
    moc mala podprda na me
    PetraK
    kdyby nebyl intronet, nebyly by ani testy na covid a nebyl by zadnej covid, jen takova horsi chripka

cernej caj

Maya
    Presne kdyby nebyl introned…

Psal mi kamos ze jede do bosny a makedonie doufa ze ho huzeranti nebudou buzerovat na nejaky pxr testy ze v karantene byt nehodla a at se nenecham.ockovat pfizerem nebo dostaju zamet srdecniho svalu… co na to rict

cernej caj

Jo a u agtestu nemusim cekat na papir da se to do hodiny najit online na netu

Petrs01

Kdo má rád thrillery na podobná témata, doporučuji Blackout. Napsáno samozřejmě s přidáním teroristů, ale on ten prvotní impuls nemusí být až tak velký a stejně bude takový cirkus, že si ho málokdo umí do důsledků představit. Nespí se po tom úplně dobře. No jen si to představte, že třeba jen tři dny nepojede elektřina NIKDE (teplo, voda, kanalizace, obchody, mrazáky,…).

PetraK

Nespí se po tom úplně dobře.

ani náhodou, stačí to, co je v reálu, dál vidět nepotřebuju, i když o tom člověk podvědomě ví.

Jdu si číst Káju Maříka 😀

kachna

nebyl by zadnej covid, jen takova horsi chripka

nevidím žádný zásadní rozdíl mezi tím, jestli po mě stát chce, abych se nechala očkovat proti covidu nebo horší chřipce.

Maya

kachna
    kdyby nebyl internet a ani testy, nebyly by ani tyhle vakciny
    a pravda proste je ze pro tyhle firmy, Biontech a Modernu, prisel covid jako na zavolanou kdyz uz to chteli zabalit a cloveka to nuti se nad tim alespon zamyslet
    Petrs01
    o tom uz mi nekdo vypravel, mam to v planu precit
    ja cetla jen Tmu od Neffa na stejny tema a tim, ze se to odehrava u nas, tak fakt desny
    kazdopadne jsem poslouchala rozhovor s nejakym nasim hlavnim energetikem a podle nej se i mozna muzeme tesit na totez od pristiho roku, az Nemci vypnou jaderky

cernej caj

Msya
    Co znamnea ze chtely skoncit? Jako zavrit labiny a rozpustit pac zbytecny?

Milena z Prahy

PetraK
    Jdu si číst Káju Maříka…
    Já taky, a ještě Zahradu od Trnky a Broučky. A když se hodně pochlapím, tak ještě třeba Jirku postrach rodiny…

PetraK

Jirku postrach rodiny…

😀 😀 😀 neznááám! Škoda, mohla jsem to dát kdysi otci k narozeninám. Jmenoval se Jiří. 😀

Petrs01

Nebyli by lepší Hoši od Bobří řeky?

Maya

cernejcaj
    jj, ty firmy byly zalozeny jen na vyvoj tehle mRNA vakcin nekdy kolem roku 2010, deset let na tom delali, stalo to velky prachy a nikam to nevedlo, takze nekdy 2019 to chteli zabalit, no a nez to udelai, tak voilaa covid a to co se nedarilo 10 let, najednou tu za par mesicu bylo
    do ty doby ty vakciny nikdy neprekrocily stadium vyzkumu
    jako fakt se nedivim, ze spouste lidi pak blika velky cerveny svetlo
    kdyz se k tomu prida, ze vsechny ty vakciny maj jak v EU tak v Americe jen prozatimni schvaleni a ceka se, asi par let, na vysledky celosvetove studie, kterou delaj Americani a kde jsme pokusni kralici my vsichni ( to je asi jako sen vsech vyzkumniku mit miliony pokusnejch kraliku) a az pak se da bud definitivni schvaleni a nebo zakaz, to je proste dalsi velky cerveny svetlo
    jak rikam, proste ty lidi chapu a neodsuzuju, u nich proste prevazujou obavy o vlastni zdravi nez pohodli a to ze ja to mam naopak je vedlejsi

Denny

PRAHA zařízeno

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem Denny.
    kachna

vakciny

No ale Pfizerovi tvrdí, že “hlavním programem je rozvíjení biotechnologií založených na biologické léčbě”, při kterém s mRNA pracovali, to mi zas jako přijde logický, že zbystřili, že by to vlastně šlo použít i proti covidu, že je vlastně do té doby nic netlačilo, aby hnuli zadkem.
    Já to zase vidím z pohledu rodiče, jako mít takovouhle svobodu v očkování – moc si vybrat, kde, čím, kdy – no, já bych byla nadšený rodič. Ono to jde, ale stojí to (nemáš-li stejně smýšlející doktorku) strašné úsilí.

PetraK

Maya

no ale červený světlo mi může blikat jak chce, ale ta srágora tady prostě je, to už je snad evidentní. a je nějaký jiný řešení? Lék kterej by si člověk vzal a věděl by, že to zvládne?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,761. až 1,780. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.