Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 18 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,681. až 1,700. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Petrs01

jo a v Kašavě jste minuli vynikající cukrárnu U Šarmanů. To jste ale fakt udělali velkou chybu.

Fifi

Petrs
    Koukam na radar a je to zase hnusanec. At je vse ok.

Maya

jj, jsem viděla jak se nad Prahou blejská, ale jak to jde od Prahy, tak u nás asi nic moc nebude

Maya

a tak je bouřka už tady taky, přišla jiná z druhý strany

Denny

U nas taky bourkuje….a ja jsem si dohrála s levanduli.I kvuli tem debilnim bouřkám nemam rada leto. At uz je rijen aspon

Attachments:
    Fifi

Jsme se se zapadem slunce kratce protapli a blemcak jsme meli vsichni na veste. Dusno, vedro. Hlavne, at bourky nenatropi moc skody. Ted si Troldik sam prisel pozalovat, ze hodne v dalce blejska, ale spis cuje nejakej vetricek. Dostal bobuli a pochvalu. Dennyky, ty mas taky pochvalu, moc pekne tvoris. 🙂

Denny
    Denny

Morgen,
    tak to večer vypadalo, že jabadababum a Bohudík se nic hrozného nekonalo,
    jak rychle to přišlo, tak rychle to odešlo.
    Mluví se o tom, že nás v díí píí chrání Modrý kámen, který je zakopán nedaleko naší bytovky.
    Co se týče větru a podobných radostí, jsme v ďolíku, takže trochen výhoda.
    Aspoň se pročistil vzduch, ikdyž mně příjde, že dusno je pořád 🙁
    A úžasnej bolehlaf mám 🙁
    Než dojdu ty tři minutky do práce, jsem zpocená, takže ani ranní sprcha moc nepomůže 🙁
    Dnes je jeden z posledních dnů, kdy by se dala natrhat lípa, tak snad to klapne, páč a nebudu ehm líná…

Snad jste to všichni přežili bez úhony.

cernej caj

Tady slehy z okna ale uz v praci v n9ci sem cekala bourku protoze fucelo jak svina ale nic

Petrs01
    Mozna ze dobre, protoze by tam.stejne nemeli nic pro me a ja bych byla nestastna:D me mrzi ze sme nestihli ten lukov kam sem.roky jezdila ale krz tu hodinu sekeru to uz uplne neslo

Denny

čajdo mrkla jsem na fotky, krásná příroda 🙂
    Jo a ti ptáci letící s bílou kresbou jsou luňáci 🙂

cernej caj

Dekuju za identifikaci:)

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak přátelé to teda byla včera síla. Máme vodu ve sklepě – resp. měli jsme , protože moudrý lidi to mají v domku udělaný tak, že ve sklepě udělali co? Vodtok. Supr! Takže vlhko tam asi nějak jako teď bude, ale voda odtekla, jakmile to odtok pobral, nemuselo se odčerpávat. Motalo se to nad náma, přišlo to od bouřnýho kopce s kostelíčkem. Už jsem vypozorovala, že jak jde buřina od něj, tak to stojí za to. On si to tam štosuje nějakou dobu a pak to pošle dolů. Ešče, že ani jedno zvíře buřinu neřeší. A byli jsme celou dobu bez proudu 🙂 četla jsem si při baterce jako malej smrad.

Dennyky

když jsem viděla nápis Deny, myslela jsem, že to je odkaz na něco Tvýho a 🙁 do hajzlu lidi jsou fakt šmejd.

Čajdo

vyprávění jsem jako jediný dneska stihla hnedle zrána a krása, krása. Početla jsem si.

PetraK

Maya
    Rikal nekdo prochazka?

😀 😀 tak u nás se šlo, fšicí tři šli a řádili jak deset čertůch. Ale udělala jsem to venčení krátký.

Fifi
    Trolda na dlazbe na wc a Ruzice v chodbe.

jak to fšicí děláte? U nás bylo aktivisticky aktivno.

Petrs01

jak to fšicí děláte?

Máme starý psy. Vašek by klidně souhlasil s obejitím paneláku a zpátky na gauč.

PetraK

Petrs01
    no tak si budeš muset pořídit nějakýho mladšího- třeba tu fenku, že jo, abys musela chodit pořádně. Toho Dennyho nechceš? 😀

Petrs01

Já budu chodit pořádně – až nebude Vašek. Zatím si na tom pořád trvám, že dalšího nee.

Milena z Prahy

Denny, pěkná fotka :-). Co děláš s tou levandulí?

Petrs01

Jo a velkýho psa nemůžem – nevešel by se nám do auta. Teda přes den jo, ale v noci psi bydlej na předních sedačkách.noční úprava

Maya

PetraK
    jo, rikali ze tam u vas na zapade to bylo horsi, u nas lilo a chvili hrmelo a blejskalo se, ale nic extra
    super, ze ten sklep mate vyresenej, vono driv to lidi meli zmaknuty
    u nas to je stejny vypozorovany, jak to je od Prahy, tak nic, stahne to Sazava, jak to jde od jihozapadu, tak se u nas rika od vojtecha, nevim proc, zadnej vojtech tam neni 😀 tak to je blby
    jeste rano lilo, jsem vezla mamu na bus
    za chvili odjizdim na ocko, uz nastesti neprsi, ale je 20, takze parada, bourka pomohla a ochladilo se
    Denny
    pekny kyticky, co s tim budes delat?
    my se uz kolikrat pokouseli mit levanduli na zahrade, ale vzdycky to chciplo

Maya

Petrs01
    jak si tam hovi a jeste prikrytej, me zadnej pes nikdy nechtel bejt prikrytej 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,681. až 1,700. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.