Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 15 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,661. až 1,680. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

Denny
    jo, lipy ted smrdej desne

PetraK

dennyky
    žebych tam tý levandule dala jen tak pro vůni?

😀 😀 to nevyjde 😀

Tak můžu doufat, že to můj zachráněnec hranostajový přežil a zotavil se, nikde tam nebyl.

Maya
    třebas nějakej šikovnej právník něco vymyslí
    nicméně je to pořád bohužel o tom, že nejhorší pytlák je….myslivec. Tak jak pravila manželka myslivce, kolegyně.

LÍPA NESMRDÍ!! KUŠUJ. Lípa nádherně voní, dá se to fetovat.

PetraK

tak ten holanďák už rotuje mezi holanďářema, tak snad třebas brzo najde domov.

Denny

Maya
    smrděj ti fakt?

Za chvíli domů, teda do toho pekla výhně…bleee

PetraK

Dennyky

smrděj ti fakt?

😀 😀 😀
    teď ešče nějakej vhodnej překlep od čajdy a máte to . 😀

Maya

Denny
    smrdej, chodim ted denne kolem
    venku fakt parak a ja ani nemam sandaly, ale plny boty bo rano se mi zdala docela kosa
    me chutna bezinkova limonada a tady u prace v penny jsem objevila bezinkovej sirup
    vcera jsem koupila jednu flasku, do vody a je to supeeer piti
    dneska se potahnu jeste s druhou flaskou
    u nas to nemaj, vyrabi to dobra voda

Denny

PetraK
    MOOOC BLBÁÁÁÁ

Maya
    já zas nesnáším chuť a smrad bezinek bleee 🙂

kachna

Ešusko, prosím tě, nemáš tip na nějakou hennu, co barví na tmavo? Mám hennu, ale jsem dost rezavá, že je na ní napsáno “hnědá”, mi nějak nepomáhá. Návod s teplotou se snažím dodržovat.
    Vzhledem k tomu, že mi po covidu vypadaly vlasy v chomáčích, tak si tam dávat barvu fakt nechci, jsem ráda, že to přestalo a hlava sice pomalu, ale jistě obrůstá – šampon mám milvu, na doporučení báječné kolegyně (páč myslím, že to fakt zabralo) pojídám methionin, takže tohle jsem pořešila, ale fakt nechci být šedá krysa (na myš jsem přecijen poněkud velká), dokud neobrostu.

Jo a zkusila jsem
    1) marmeládu z půlkila ovoce
    2) marmeládu z muchovníku
    Z půlkila ovoce je to na jednu velkou a jednu malinkou skleničku a vlastně tak jako za deset minut hotovo a z muchovníku je fakt báječná. Ještě vyzkouším moruše, jestli budu mít sílu je otrhat.

kachna

já zas nesnáším chuť a smrad bezinek bleee

Od té doby, co je u nás ve velkém pozřel bratranec a pak je ve velkém i vyzřel, aby je zrecyklovaly slepice, taky k nim nemám úplně kladný vztah.

Denny

kachnooo
    bléééé teď se to ještě zhoršilo :-DDD

Milena z Prahy

Kachna
    Zralý bezinky-kuličky jsou čerstvý nejedlý. Taky mi po nich bylo šoufl, ale bez zvracení :-).
    Ten bezinkovej sirup bejvá z květů a moc mi taky chutná. Když se zaleje vychlazenou minerálkou a přidá skrojek citronu…

Deny
    Díky moc za pozvání! Nemyslela jsem tak úplně na vernisáž, spíš že bych se stavila volakedy jindy. Jestli mi to ale vyjde, mohlo by to bejt toho 31. dobrý :-). Dám vědět.

Denny

Mileno tak je to sobota a pak uz tam nebudu. Ja to do Usti nemam zas tak uplne blizko…navic bude papani a nejake piti 🙂

Denny

Psa zvykejte na zachrannou cestu 🙈

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Denny.
    Attachments:
    cernej caj

Kachna
    Musi byt super marmeladka!

S hennou je blby ze je v podstate rezavo cervena a.pokud mas.zaklad.svetly vlasy tak… moc nezhnedne. Ale podivej se na biooo.cz jestli nemaji nejkaou tmave hnedou hennu, dela se myslim i do cerna. Pomaha louhovani v cernym caji na hnedou

PetraK

Dennyky

jak blbá? Já se takhle impertinentně neptala, to Ty! 😀

Maya
    mám to jako Dennyky- bezina mi taky smrdí, přes to, že jinak bylinky můžu, ale nedělá mi nějak dobře obecně, ani její požití – myšleno čistě jen čaj, bobule a tak nic, protože to vím, že to nedělá dobrotu, nelajsla bych si ani mamrdláďu

kachna
    Hele já používám tu Kadivou barvu a když jsem si s ní nabarvila vlasy černou, tak to bylo dobře tmavý.

Marmeládka z muchovníku je výborná. když se spřátelí muchovník a takový ty černý čérešně – říkávám tomu borůfkový šméčko. A chutná to fakt jak borůftky.

cernej caj

nejak mi to psani nejde…

Ze Zlína do Vizovic – červenec 2021

Fifi

Zdravicko vespolek,
    fujek to je pradelna dusiva, jak cunik na rozni jsem si pripadala. Kvetouci lipy teda smrdi, bezy voni. :p A pan vcelar povidal, ze az lipy odkvetou, coz bude za par dni, bude stacet. Ze to nevypada moc dobre, ale snad nejaka sklinka i pro nas bude. Holt destivej a studenej kveten.

Cajdo
    nejak mi to psani nejde…
    A foceni taky ne, vid. 😀 Brepto…

Esusko
    To je prekrasnej murenec, pasanda, zes ho zachranila!

Mirko
    Tak aspon, ze nemas este ted moc hodin v praci. S prochazkama – no, me by na to cokle prdeli, kor v tomhle dusnu, hicu. Je vytahnu pozdeji vecir, jestli se teda nic neprizene na nebi.

Maya

Rikal nekdo prochazka? 😀

Attachments:
    Fifi

Mayo
    Tak nejak. 🙂 Trolda na dlazbe na wc a Ruzice v chodbe.

Petrs01

Ach, Mawe, co mi to děláš? Máme chatu na Vančici – tak 1,5 km od vašeho startu!

Sem teď dorazila VELMI kvalitní bouřka, tak snad to nic neprovede a pěkně se ochladí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,661. až 1,680. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.