Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 12 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,641. až 1,660. (celkem z 3,553)
  • Autor
    PetraK

Maya
    lidi jsou naprosti debilove
    souhlasím, tvrdím to už dávno. problém opět přiostřil kovidík, kdy spousta lidí místo bloudění mezi regálama hledá jinou náplń. O přírodě nemají ani ánung a tohle je pak výsledek. Pán je sekáč, dobře jim to napsal. Teď jen aby ze sebe setřepali ten hnus, co lidi vytvořili, protože popravdě je to muselo všechny dost otrávit. Vypnutí kamery se nedivím.

Dennyky
    tak pár let u vás v rodině naruší každýho

někomu může stačit i jen víkend, viď? 😀

Denny

Každopádně asik počkám do konce července, asik budu mít od Vodafone XIAOMI 10 se slevou 4tisíce kč.

MirkaD

tak v práci to ušlo
    akorát jsme jaksi tradičně skončily o 40 minut pozděj
    večer krmení psů,odpo s něma šel tatka,přidala se k nim i Betty
    dnes ráno ze všema čtyřma ke křížku,zmolou jsem vzala Dafi v náruči,se ploužila,ti tři všecko očuchávali,nebo táhly a nad zmolou je hromada hnoje,ktrá sjíždí…
    pak jsem ju na rovince ke křížku pustila,tak chvílema běžela,kousek dolů mezi polama taky běžele na přivolání ke mě valila jako vždycky,
    pak jsme viděly kamošku s Gobíčkem,to byla prča,2 psi-mí-táhly,že se chcou vítat,2 psi-rodičů táhly,že se chcou rvát,hlavně Max,no spacifikovala jsem psi rodičů do sedu,nechala uvítat mou dvojku,trochu jsme pokecaly za stálých povelů-velmi kynologických-kur.. Maxi ne….a sedni….,jako nevyjížděl,nic,to už si jaksi vzpoměl,že to se mnou dělat nemá,ale byl napruženej,jen vyrazit,no chvílu jsme pokecaly a od křížku dom,to Dafi valila,u brány jsem si pocvičila poslušnost s Mxem,chůzi u nohy,sedni,lehni,obraty,čekej,+trochu tanečních s Dafi,to lítala jak fretka,neopoždovala se u nohy,nic,jako vždycky,pak už jsme dorazily dom…
    tož nevím,no musím vymyslet kdy kam s ní jet
    mate mě na tom to,že jak to otočíme dom,tak valí vepředu,
    u cvičení valí a baví ju to,na povel ke mě valí…,
    tak uvidíme
    -k neschopence-nějak jsme to ukončily obě s tím,kdyby to nešlo tak dojdu,tento týden bych v práci moc být neměla,tak se uvidí,v pátek mám očkování druhý
    beru léky,tak to mě asi i tlumí
    -k Martinovi-no on šel na vyříznutí toho nesmyslu na hlavě,s tím,že kontrolu má 22,7,-jenže ho nevzaly na to vyříznutí hned,ale za dva týdny ve čtvrtek,
    tak ted je doma,pakmu to vyříznou a SNAD půjde do práce,kde ho snad nevyhodí…
    Denny-paráda s výstavou,to seš ráda,že se ti to tak rozjelo,že?

PetraK-SEŠ VELEŠIKOVNÁ ŘIDIČKA!!!!
    já mám strach v autech i jezdit….jako spolujezdec někdy…
    ale popravdě na dědině,kde jezdí busy jednou za čas,je to na houby,hlavně je člověk okázanej furt na bus,nebo jestli ho někam někdo vezme autem,kdybych bydlela aspon ve městě,
    jako v BK,u původního bydliště vlak 15 minut od domu…
    ted u tatkovýho bydliště vlak u baráku…
    vlaky tam jezdí do Brna po 20 minutách ,nebo po půl hodině…
    +busy…+vterina byla vždy blízko baráku
    tady i kvůli veterině je to nanic,furt to kombinovat-jestli bude auto,kdo mě kam kdy hodí a tak….
    Černjčaj-co ty vlastně máš s těma kloubama?
    revma?nebo co?

Kachna-pobavila mě tvá poznámka,jak může jako někdo relaxovat tancem?:D:D:D
    pro mě jako člověka co je furt v přeči,má problém se uvolnit,tak mě se nikdy nepovedlo naučit tancovat,a když tancuju vypadám u toho výrazem,jjak kdybych čekala u zubaře a k tomu měla křeče-v ksichtě urputný stuhlý křečovitý výraz zasmušilý a trhavé pomalé křečovité pohyby…
    od 17 jsem chodila ze svým 4 v BK na diskotéky,tam jsem často seděla,hromadu hodin se nudila,tancovala jen na české písničky,
    ,zato holky tancovaly náruživě,dobře a furt….a skvěle,
    no ve 25 jsem to vzdala….s ulehčením….
    PetraK-jo krásný zachráněný zvířátko máš:-)

cernej caj

Mirkad
    Tak zajedte na jiny vysetreji s dafi a nechala bych sono a tak, jestli neni nekde nador – pro.jistotu. kdyz uz nemas neschopenku.

Snad teda to ted bude lepsi, trochu sis odpocala a v praci bude vic volna… vzdyt delas na zkracenj tak by to meli odrzovat…

Kdyz sem byla kdysi u doktora tak chtobickej zanet slach a zapestnich kustek + udajne problem celiakie muze byt ze si to seda na klouby, v kazdym.pripade me.dost casto boli tak ze se rano pomalu nemuzu ani oblict, nemuzu treba skrabat brambory a delaj drobmy prace takze radsi si skocim 2x tydne na tyc a nedelam drobmy domaci
    Prace nebo taham fotak ale nedelam zadmy zahradnuceni a tak, jen nezbyrne nutny zlo… brala sem nejaky homeo na to, se to trochu zlepsilo. I prodelana borelka muze sednout na klouby. Mam to od stredni a po 30 se to fakt zhorsilo

Denny
    Tak budes mit lepsi model nez ted a lepsi fotak a bude:)

PetraK

Mirka D.

tak mě se nikdy nepovedlo naučit tancovat

stačí dvě až tři lahve prosecca a je z Tebe královna parketu 😀 😀 . Si měla vidět, jak jsem roztančila celou rodinu včetně netančícího Brtnika a prostředního hošíčka na maturitním plese nejmladšího hošíčka. O tom, že já taky netančím, se zmińovat netřeba. Ale ovládli jsme parket 😀 😀 😀 bože, to byla jízda 😀 😀 A na firemním večírku s kolegyňkou a kámoškou, jsme to taky pěkně rozbalily 😀 .

Denny

Jo hele dnes ráno opičky vlezly Koníkojc do pelechu a koněf je z toho celý rozmazán…

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Denny.
    Attachments:
    PetraK

Dennyky
    Mimozemšťani už zabíraj území! Spas se gdo můžeš!

Maya

Denny
    ty usi jak ma ta vpravo vodorovne 😀
    treba se ti bude hodit, to porovnani rovnou fotek je super
    https://www.datart.cz/novinky/recenze/test-fotomobilu

Denny

Maya
    jo tomu říkám “Peršing”
    jj na Datart jsem se taky dívala, ono to asik bude
    i o tom, kdo to fotí, navíc jde o to jaký je světlo,
    a tisíc různých věcí kolem…

PetraK
    Mimozemšťani už zabíraj území! Spas se gdo můžeš!
    Chuděra Koněfka viď 🙂
    Vona je furt blemcáááá

PetraK

Dennyky
    Vona je furt blemcáááá

na jasně, jak jinak je má asi vyhladit?

Maya

dneska teda nudaaa
    zejtra me vopichaj a vocipujou a tipuju, ze nez se vratim, bude to smrst prace, kterou budu dodelavat vecer

Maya
    PetraK

a jeste tu o cerveny karkulce

přesně 🙁 no neprokážkou – ono to prostě nemůžeš to zvíře jen tak vzít, musíš to hlásit. a to neudělal. takže je to pytlačení?

Maya

PetraK
    pytlaceni je podle me zabiti a to mu nejspis neprokazou
    nenahlaseni bude asi spis jen nejaky prestupek

PetraK

maya

když srazíš zvíře, nebo ho najdeš třeba u silnice, musíš to nahlásit, nemůžeš si to nechat, je to pytlačení, tohle je to stejný.

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    Denny

Pracuju 🙈

Attachments:
    PetraK

Dennyky

ta vůůůůůně!cejtim to až sem!

PetraK
    Denny

PetraK
    přivezuuu 🙂

Voní ano voní a ty lípy u bytovky to je úplně top!
    Mohla bych zkusit udělat lipovo levandulový sirupík, žebych tam tý levandule dala jen tak pro vůni? 🙂

Maya

PetraK
    no co se mi podarilo dohledat, takze pochybuju, ze nenahlaseni nalezu mrtveho zvirete bude vic nez prestupek, mozna ani to ne

Současná úprava tr. činu pytláctví však přináší podstatnou změnu. Pytláctví se dopustí ten, kdo neoprávněně uloví zvěř nebo ryby…“ Znamená to, že pokud někdo neoprávněně loví, avšak dosud nic neulovil, dopouští se pouze přestupku.

Takového pachatele nelze stíhat ani za přípravu k trestnému činu pytláctví, protože to by muselo být v zákoně výslovně uvedeno, že příprava je rovněž trestná, a tak tomu u tohoto trestného činu není.

Velmi problematické je ovšem i stíhání pro pokus trestného činu pytláctví. Proč? Trestného činu pytláctví se lze dopustit pouze úmyslně, nikoliv z nedbalosti. Ale i pokusu pytláctví se lze dopustit jen úmyslným jednáním. A úmysl pachatele musí zahrnovat i to, že chtěl nebo alespoň byl srozuměn s tím, že způsobí škodu na rybách či zvěři vyšší než nepatrnou, tedy vyšší než 5.000,- Kč. Praktické zkušenosti ukazují, že takový úmysl se pachateli prokazuje nadmíru obtížně. Pokud loví ryby a dosud nic neulovil, pak prokázat mu, že jeho úmysl ulovit několik pstruhů zahrnoval i to, že způsobí (tedy chce ji způsobit nebo je s tím alespoň srozuměn) škodu větší než 5.000,- Kč bude úkol nadmíru obtížný. Tudíž závěr je zřejmý – zúžení trestněprávního jednání pytláka až na dokonaný čin (s jen chabou možností postihu pokusu tohoto trestného činu) nelze hodnotit jinak než výrazně negativní opatření při ochraně životního prostředí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,641. až 1,660. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.