Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 10 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,621. až 1,640. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Denny

čajdo
    nutně potřebuju novej fotomobil 🙂 jsem se rozhodla

Maya
    ano výstava bude prodejní

PetraK

Dennyky
    DE*ILE! Velká jsem pořád, ne?!

tak ale…dycky můžeš bejt ešče vjetčí, ne? 😀

otázka je co! 😀 😀 😀 😀

j, uděláš si z něj kožuch?
    z tebe si udělám kožuch, ty pako 😀

černej čaj
    To ze mame doma auto neznamena ze ho mam k dizpozici prece
    to se přiznám, že tomuhle úplně nerozumím, páč si prostě myslím, že je to vždycky obouch těch lidí.

Denny

Jo včera mi přeišly šatéčky khaki a černé vypadají gut
    kukajte
    https://www.oblecenivm.cz/saty-letni-bez-rukavu-damske-nad-z172816CZ

až na to, že jsou tlustý teda, no…

Milena z Prahy

Denyky
    Výstava vypadá zajímavě a na Střekově jsem ještě nebyla, píšu si do kalendáře :-).

PetraK
    Jsi hodná s můrákem. Takhle jsme jednou v Novohradkách zachraňovali ještě s jedněma lidma dvě straky, který uvízly na silnici v roztaveným asfaltu. Klovaly kolem sebe a museli jsme jim opatrně odšťourat klacíkama pařátky. Stejně je měly lepivý :-(. Ale odletěly.

PetraK

Dennyky

ty černý by se mi líbily!

až na to, že jsou tlustý teda, no

to neva, to já taky,byly bychom stejný 😀

už si viděla dneska Rumouše?

cernej caj

Denny
    Super satecky:)
    Tak si kup:) ja teda se v tom priznam se neorientuju, tak ale ta tva znacka fotu dobre tak zustanes u vyssiho odelu nebo?

Petrak
    U nas je to proste jinak. Pc je taky zase muj a muz by si nedovolil na nej sahnout a pritom v jinejch rodinach je to sdilena vec mezi rodicema a detma, tak u me je pc na bazi stejnyho osobniho charakteru jako treba muj mobil nebo muj batoh do prace.. a autosi koupil muz, pouziva ho muz, potrebuje ho muz a tedy nalokdy je jen tak k dispozici a rozhodne ne treba bez domluvy. Ala.kdyz nekam.pokede dodavkou tak si.ho treba asi muzu pujcit ale jinak mu tezko odriznu moznost se dostat do prace treba v 5 rano kdyz mu budou vilat ze pruser a ono to ma autem 15 min a mhd 3hodiny…

PetraK

černej čaj
    U nas je to proste jinak.

jo já vím, psalas to tuhle, ale pro mě je to neuchopitelný tohle. Máme všechno společný od úplnýho začátku, kdo co potřebuje, to si vezme, prachy, počítač, auto-kdybych víc řídila. Jasně, že když s tím jezdí do práce, tak ho od toho neodříznu, ale prostě, když budu potřebovat, tak se domluvíme. Není to o tom, že nemám auto k dispozici. Já si to rozdělení neumím představit. Ani v těch penězích, jak to pak jako funguje, to se skládaj lidi na nákup, nájem, benzín? Nebo jak se to rozpočítává? My prostě máme jednu hromadu a z tý se bere.

PetraK
    Denny

Mileno super, moc ráda Tě poznám, teda ehm, dáme si nějaké poznávací znamení, jo?

PetraK
    ty černý by se mi líbily!
    JSOU FAKT GUT, I CENA GUT.

o neva, to já taky,b
    tak určitě …ty

Rumouše jsem viděla kósek, není to vono f práci potichu…

čajdo
    teď mám Xiaomi, lepší fotáky má Samsung, a dostala jsem tipa na tentok
    https://mobilenet.cz/clanky/recenze-realme-gt-supersport-z-rise-mobilu-43908
    tak jako dost peněz, ale zase si říkám, když je to potřeba, že :-DDD

Ikdyž zrovna v této recenzi ten foták dost drbou

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Denny.
    PetraK

Míla

jsme jim opatrně odšťourat klacíkama pařátky. Stejně je měly lepivý :-(. Ale odletěly.

hodný jste! Já doufám, že se to pak časem nějak z těch ťapek sundalo, hlavně, že odletěly

Maya

Denny
    no zrovna fotak v ty recenzi nejvic kritizuji
    nevim, ale asi dobry fotak je to co nejvic chces?
    super ze vystava je prodejni, fotky udelaji nekomu radost a z tebe bude milionar 😀

PetraK

Dennyky
    JSOU FAKT GUT, I CENA GUT.

jetli by mi ty eLka byly?

Rumouše jsem viděla kósek, není to vono f práci potichu
    jo hlavně to druhý, to musíš mít se zvukem 😀 😀 😀 , je to debíííl 😀

cernej caj

Zkus mrknout na svetandroida.cz na recenzi

Petrs01

spíš holanďan?

Dost to na něj vypadá. Ale teda ten fiklej ocas 🙁

PetraK

Petrs01

Dost to na něj vypadá. Ale teda ten fiklej ocas
    jo, fakt mi přijde vyloženě holandskej. ocas může mít po úraze amputovanej. Bubi měla taky takovejdle hroznej páreček.

Maya

Denny
    nezvazovala si koupit neco lepsiho bazarovyho? i iphone treba nebo ten samsung?
    protoze fotaky to pak ma radove lepsi

Denny

Maya
    dobrej nápad Apple rozhodně né, nemám ho ráda…já nevím, mám trochen obavy kupovat bazarovou elektroniku

čajdo
    hmm tak na tom tvém odkaze ho taky zdrbli…ale někde byl zas vyhodnocenej jako nej fotomobil do 15ti tisíc…

PetraK
    je to debíííl
    tak pár let u vás v rodině naruší každýho 🙂

L-ka by ti určo byly…

Maya

Denny
    co jsem slysela, ze dobre foti nejakej Poco, ale co to je ani kolik to stoji netusim
    jestli mas limit 15 tisic, tak myslim i slusnej samsung by se koupil
    s tema bazarovejma i iphonem chapu, mam to stejne, ale treba konkretne ty iphony foti fakt pekne

Maya
    Denny

Maya
    jj Poco je Xiaomi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,621. až 1,640. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.