Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 6 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,601. až 1,620. (celkem z 3,553)
  • Autor
    kachna

Eh dvojitek kruhac fuj…

základ je nevjíždět do vnitřního kruhu a pak je to stejnej kruháč, jako všecky ostatní.

Ty tance můžou být pěkný, člověk se odreaguje :-).

tancem???

Fifi

Brypodvecir vespolek,
    pekne mame zalito, vcera vecir a celou noc chcalo a chcalo… A ted jsem mela velemilou navstevu, stavila se Pavluska s Fanouskem, mistri mistrovaty. 🙂 Fanousek byl vesely a hravy, cvaknul me do prsticku, kdyz mi vnucoval piskaci cinku. Kocourek cernej, je ve skvely kondici a otomilej. 🙂

Cajdo
    Objednala sem ten calmin za jak dlouhontontak ucinkuje? Nebo kolik hodin?
    Zda davat s prichodem bourky ze do 10 min bude dobry nebo vecer 4h pred bourkou

Z my zkusenosti to zabira pomerne rychle, tak kolem 20 minut. A vydrzi to dlouho, vlastne do druhyho dne. Ideal bych rekla, kdyz vidis, ze se blizi bourka, tak to Feri supnout driv, nez se nejak vystresne. Radsi hodinu predem nez to nechat az do zacatku bourky. A klidne dat poprvy dvounasobnou davku, oni to i doporucujou. Nebo pridat bobuli v prubehu bourky, kdyz by byla nejaka dlouha pumelenice. Drzim palce, at to Ferince pomuze jako Troldovi.
    Jak se ti dneska rotovala kolem tyce, melas rychlost jako tycovej mixer nebo sis zase natrhla prdel? 🙂

Esusova
    No byla u nás Brůtice přece- to sem tady psala…. myslim??? Bylo to fajn ji zase po sto letech vidět.
    To verim, jste urcite dukladne pokvokly! 🙂 Doufam, zes pozdravovala. A ses dalnicni piratka uz, teeda, gratulire! 🙂

Mayo
    u nas je pruser, ze smerem na dalnici udelali DVOUPROUDEJ kruhak, na ten by me nedostali ani za zlaty prase
    Toho se neboj, v hlave si vymaz ten vnitrni kruh a je to obyc kruhak. 🙂 Ja jednim projizdim kazdej den a je to v pohode, zasadne ovsem vzdy jen v pravym pruhu, do vnitrniho by me nikdy nikdo nedostal! 😀

Mirko
    Fiha, tys uz uschopnena? Ti doba na odpocinek stacila nebo te z prace ukecali? Hlavne, at to zvladas a ses v poradku. 🙂
    s Dafi chcem zajet na veterinu,ale vlastně nevím co tam říct…
    Tak rekni, ze se ti nekdy zda hodne unavena, nechce chodit na vychazky, proste, ze se ti nezda. Nech ji vzit krev na rozbor (stitna) a klidne vysetrit aspon zakladne srdicko?

Dennyky
    Twe, to je duo kocici. Dabl nocni mura! 😀

cernej caj

Milena
    prave mam rada ty zapisky z cest, kdyz je delam prubezne, coz ne vzdy je chut a cas… protoze pak je to mnohem vic autenticky 😀 nez dopisovat zpetne 😀

Fifi
    casto ta bourka prave prijde necekane ze me treba o pulnoci vzbudi a vecer kdyz du spat je radar prazdnej… ale tak ted bude asi bourkovejsi obdobi, tak to nejak vychytame, dekuju za radu, kdyz budou na noc neco hlasit tak uvidime, snad by to melo prijit ve stredu. vzala sem si analergin a par zubnich kartacku rovnou 😀

su jak rozbitej mixer s prerizlou privodni snurou 😀

kachna
    sem letos zatim ridila jen 1x asi bych to mela napravit

Fifi

Cajdo
    su jak rozbitej mixer s prerizlou privodni snurou
    😀 No tak vzhledem k tomu, zes mela vyhozenou plotnu, ses na tom este dobre… 🙂 Blazne.
    Uvidis s Ferinkou, jak to na ni bude pusobit. Zklidnit by se mohla, samoze to neni samospasny reseni, ze by se najednou prestala uplne bat. Ale melo by ji to pomoct se prestat pretacet do stresu. Dej pak vedet. 🙂

cernej caj

Fifi
    Jo byla bych rada, kdyby se prave nepretacela. Kdyz de bourka treba pres spusedni vesnici ze to tady “nemlati pred barak” tak je uplne v klidu, nebo 2x stekne a haji…

Tak bych rada kdyby haji protoze ten kdo to nema kdy dospat su pak ja:D a nakonec i na ten ohnostroj se to bude hodit na zimu, s vekem se ji to libi min a min.
    Doma 24 stupnu, venku desne, doufam, ze treba o vikendu se dostaneme trosku ven…

kachna

sem letos zatim ridila jen 1x asi bych to mela napravit

určitě, aby ses pak nezačala bát, teď to řešíme s kolegyní, že se prostě bojí a nechce se jí do toho.

do vnitrniho by me nikdy nikdo nedostal!

taky jsem v něm jela jen jednou – omylem 😀

Fifi

Kachno + Mayo
    Tohle by teprv bylo neco! 😀

Maya

no nevim, mě bylo řečeno, že když se nevyjíždí hned dalším výjezdem, tak že se musí do vnitřního
    ale já tam nejspíš nikdy nepojedu, tak je to asi jedno 😀
    já nerada jezdím furt a to teď musím denně, jsem pak dřív doma, to jako dobrý, ale stejně bych radši jezdila busem
    a až bude ráno tma, tak to už fakt vezmu jen do sousední vesnice a radši bude na nádru čekat na vlak

Maya

Fifi
    ježišmarjáá co to je? to jsou kruháky v kruháku?
    kdo tohle vymejšlí, toho by měli zavřít!

Fifi

Maya
    no nevim, mě bylo řečeno, že když se nevyjíždí hned dalším výjezdem, tak že se musí do vnitřního
    Prdlacky kvrdlacky, kazdej normalni a primerene bojavej ridic si to fordi v pravym pruhu kruhace. 🙂
    Ten anglickej ale je, vid? 😀

Denny

Dobré ráno, tímto bych vás všechny chtěla oficiálně pozvat na vernisáž naší výstavy
    dávám i v PDF je to tak čitelnější

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Denny.
    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Denny.
    Attachments:
    cernej caj

Denny
    Krasny, mas novy fotky vybrany? Strekov mi neco rika musim kouknou do mapy

Kachna
    Ja se bojim furt i v autoskole sem se bala a furt se desne bojim proto se mi do toho moc nechce nikdy.. k tomu me furt bolej ty klouby takze to zacina byt vic a vic nemozny ridit vic nez 20 minut nebo prave i kdyz ridit chci tak ty klouby mi to casto ani “nedovoli” ze se fakt necitim… ted se to trochu zlepsilo tak treba dneska bych kousek mohla

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak! Huž sem jela po dálnici podruhní! Sem výýbornáá, že sem se vodvážila a dokonce jsem i předjížděla, a taky jsem dokázala pustit dodávku, co přijížděla v připojovacím pruhu. Výkon! Enem ten závěr mi trošku nevyšel 😀 zajela jsem na párkoviště u krematória – ne že bych si to chtěla vobhlídnout, ale páč tam, že se vyměníme a v Prahé bude řídit Brtnik, to zatim ešče jako nenenene, no a tak mě nenapadlo, že když si tak zastavim na tom velkým placu, jak jest mi libo, tak že takhle brzo bude někdo vyjíždět z brány. Dodáfkou, že jo. Nemohl jet jako na motorce s těma pugétama, co vezl 😀 , musel dodáfkou. To si mohnul vzít klidně rovnou kamižoun, aby to bylo ešče zábavnější. No a já mu to tam blokírovala. 😀 Ale sem žena činu, dala jsem mu najevo, že sem debil, co se omlouvá, tak se smál a vzal to s nadhledem. Byl evidentně zdatnej řidič, tak si mě nakonec i vobjel´. Auto teda myslim jako že vobjel :D.

A helejte kvůli komu jsem dneska přišla pozdě do práce – pozdě jako v tom smyslu, že než jsem ho dozachránila, utíkal mi čas, kdy jsem přišla dříf.

krasavec, že jo? Byla to velikánská můra, sem si myslela, že třeba lišaj nějakej, ale je to Hranostajník bílý a je takovej vzácnější, jak pižou.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Hranostajn%C3%ADk_b%C3%ADl%C3%BD
    Byl tam chudera na zemi před vchodem do budovy v nějakým slizu jako, tak jsem mu dala k dispozici svou fstupní kartičku a vybídla ho, ať si nastoupí, což s velkým vypětím udělal a z toho slizu se dostal. Nechtěla jsem na něj sahat, abych ho nepoškodila, nechala jsem to na něm a pak ho přenesla na hortenzii a čekala, až si tam přeleze. Je krásnej.

PetraK

Dennyky

tý jo Ty seš už velká pani, béš vystavovat na hradě! Moc a moc gratuluju! Uvidíme, třeba nám to v našem stavebním šílenství vyjde 🙂

Fifijováááá, co to je za kruháčovej horor??!!!! Fůůůůj to je ale hnus!

černej čaj
    já se taky bojim, moc, úplně moc. Enemže mi nic jinýho nezbejvá. Ale musím říct, že jako dojet si pěkně sama do vedlejšího městečka – to je pak člověk hrdobec na sebe 😀

PetraK

Fifi, tak jsem Ti cvakla ty naše lampijouny nejdřív s bleskem, pak bez

Teď jsem koukala, že se dají koupit sice menší, ale levnější, hele koukni:

https://www.ikea.com/cz/cs/cat/venkovni-osvetleni-14972/?filters=f-last-chance%3Atrue

Maya

PetraK
    to je pekna mura, tak snad se vzpamatovala
    Denny
    pekna pozvanka, tak preju velkou navstevnost
    budes tam prodavat ty fotky?

cernej caj

Petrak
    Ale ja stejne nemam.k.dispozici auto takze je to uplne jedno:D

Ale ses sikovna zachrankyne i dalnicni jezdkyne jak eliska junkova normalne:)

PetraK

černej čaj
    e jak eliska junkova normalne:)

😀 😀 jooo kdybych byla takovej sekáč jako tahle paní

to by bylo! Jak je stejně v tom člověku ta síle a energie a chuť do života vidět i ve vysokým věku.

Můra byla krásná, vypadalo to dlouho, že je už mrtvá, ale pak se trošku pohnula, tak jsem si řekla, že ji nikdo nesmí zašlápnout. Lidi chodili kolem a bylo jim to putýnka. Snad se vzpamatuje a nestane se ničí kořistí. Je fakt krásná a velikánská.

ad to auto – jak to , že nemáš k dispozici auto? však máte doma?

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    cernej caj

Petrak
    To ze mame doma auto neznamena ze ho mam k dizpozici prece… protoze ja se vsude snadno dostanu mhd muz se mhd nedostane nikde nebo furt neco vozi

Denny

PetraK
    tý jo Ty seš už velká pani,
    DE*ILE! Velká jsem pořád, ne?!

Kruháč si ani nepustím, páč by mi bylo mdlo…

Ale krásný chlupatý hranostaj, uděláš si z něj kožuch?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,601. až 1,620. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.