Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 4 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,581. až 1,600. (celkem z 3,553)
  • Autor
    MirkaD

tak jsem od pátku uschopněná
    v pátek odpo jsem měla další hodinovou konzultaci,bylo to fajn
    v pátek k večeru odjeli rodiče na dovču do chorvatska,kde měli být už minulý rok,ale kvůli Covidu nejely,tak ted teda jely
    za mě osobně doufám,že pak půjdou na testy,jinak budou sami v apartmánu a i si sami vařit,a nikam krm moře chodit nebudou
    do práce jsem volala,mluvila s vedoucím,vedoucího prý mrzelo,že jsem onemocněla,jak řekl-to mě překvapilo,prý mám být hlavně furt v klidu
    od soboty beru celý léky a ne půlky
    blbě už mi po nich není,už moc ani nespím
    jako,že už nemám moc spavou
    od pátku je u nás tatka,aby na to dohlídl,
    jaksi nevěděl,že Martinovi prodlouží neschopenku kvůli jakýmusi útvaru nad uchem,ktrerj má x měsíců,řekl o něm Mudr. v pátek,takže kontrolu
    má 22,7,….dnes šel na chirurgii na vyřezání toho útvaru a objednali ho den po kontrole….
    tak nevím do kdy bude doma….
    Dafi už dohárala,takže můžou být od soboty vichni puštění,TAKŽE HURÁ,TOTO BYLO UŽ PEKLO!!!!!FURT TO POUŠTĚNÍ,ZAVÍRÁNÍ A DOHADOVÁNÍ SE KDO JE PUŠTĚNEJ/ZAVŘENEJ,UF….,
    v sobotu jsem šla ráno ze svýma psama do k hájence-to se Dfi táhla ze zastavovováním,pak od ní k lípě,to se rozešla,ale žádný běhání teda nebylo,přitom v sobotu ráno bylo celkem chladno,
    šli jsme kousek do lesa,kde jsem našla 2 houby-víc nic….:-()
    a od lípy dolů,to už Dafi valila,-asi hurá dom
    odpo jsme s něma sjeli do Ždánskýho lesa,kde vždy běhala,skákala,-pařezy a tak,ted to tak nějak krokem,klusem obešla,i když na pařezy a klády vylezla…
    houby nikde teda-se před náma schovaly…
    večer jsem šla vyvenčit psy rodičů i s Dafi,to už šla jak hlemýžd…
    v pátek večer jsem šla taky venčit psy rodičů a v sobotu nakaděný v obýváku na koberci….,takže abych tomu předešla,tak zase v sobotu večer venčení…
    v neděli ze všema 4 psama ráno ke křížku+ze všema 4 pocvičit,+kousek ještě mezi polama směr dědina a zpět,Dafi cvičila,směr zpět valila,tam se ploužila…
    odpo jsem šla ze všema 4 kousek k lípě a zpět,
    a pak jsme s Dafi a s Btty sjely do města,že uděláme okruh ve městě…
    od hřbitova do města,kolem centra,kolem zámku k radnici
    Betty nadšená,že změna,město,fšude čuchala,capkala,Dafi,šla jak na porážku,
    večer už sem vyvenčila psy rodičů…
    a odpo vysedávala na terase,a česala pséky a čučela do blba
    dnes ráno jsem šla ze všema 4 psama-a ven chtěli jít všichni,po té co se vyvenčily,tak to otočily a že do bláta k lípě nejdou…..Betty si sedla zádama,ostatní se táhly,tak jsem to zabalila a šla dom….
    s Dafi chcem zajet na veterinu,ale vlastně nevím co tam říct…
    nechce chodit na vycházkách?
    když se jí ukáže pamlsek valí,cvičí ráda a svižně,hračku nosí,
    na vycházku chce jít,v lese šla,když vidí pamlsek tak letí jak o život….
    žere jak vydra,když letí psi k bráně štěkat valí tryskem s něma….
    tak nevím….
    dnes nechtěl jít po vyvenčení nikdo-prostě-jsme vyvenčení,je bláto,mokro,jdem dom…..
    že by byly převycházkovaní?
    nic no
    jdu na odpo,zítra jdu téže,tak se uvidí

MirkaD

Milko-tak fajn,že se synkovi daří,to je super nádherná zpráva,mám verleradost:D:D:D

Černejčaj-po jak dlouhé době budeš tancuj,tancuj vykrůcaj,len mi suknů nezkrůcaj?jinak,teda vím,že se má zase zpřísnovat všecko,ale spíš budou kontrolovat restaurace a tak…

Denny

Brej skoropoledňák!
    A hele huš jsou tady netopýro opičky dvě 🙂
    A jedna procházková fotka a třetí včera později vodpoledne před bouřkou

PetraK
    TÁK MOC VELKÝ GRATULACE K ŘIDIČSKÝMU UMĚNÍ, JSEŠ HÚŽASNÁ !!!!

Že se vona Brutice byla optat hlavně na mě, co jsem to za zvíře,
    že vona se bojí přijet?! 😀

Attachments:
    Denny

Mirko
    už do práce? Docela urychlené rozhodnutí, ne?

Maya

MirkaD
    teda to jdes nejak brzo do prace
    jako tebe nenechaji doma s timhle a Martina nechaji na neschopence kvuli nejaky bradavici nebo tukovy bouli za uchem? nebo to nejak nechapu?
    PetraK
    proto jsem se placla pres kapsu a k cervenymu autu poridila cernou strechu, staci prehlidnout parkoviste a hned vim, ktery je moje 😀
    von ten parkovaci dum neni zas tak velkej, kdyby bylo nejhur by to clovek probehnul za 5 minut, Bn není Praha 😀

PetraK

Mirko
    no to seš tedy rychlík, už jít takhle brzo do práce.
    Ohaříci včera taky, že se budou povalovat, ono týden nespaní, udělá svoje. A Ty jsi taky s nima doma.

Dennyky
    Jak se tvářej modelíny 😀 , to by Mouses čubrněl 😀 fčéra se nechal chovat a chodili jsme spolu po zahradě, byl takovej Blažej, že mi zatínal do holý ruky drápky. Večer pak naboural do zavřenýho vokna. Já si pořád myslím, jak von je chytrej kosourek a von je to taky blb 😀

ta stezička v louce je pěkná.

Maya
    hele mě by nepomohla asi ani střecha růžová, když jedeme někdy – jako teď na očkování do takovýho toho gigantu, kde je dvěstěmilijounů aut…….. tak se dycinky držim Brtnika jako to klíště, páč takhle by se mě dobře zbavil, kdyby mi utíknul, už sem ztracená hned. 😀

edit

TÁK MOC VELKÝ GRATULACE K ŘIDIČSKÝMU UMĚNÍ, JSEŠ HÚŽASNÁ !!!!

dík, sem na sebe byla hrdobec převelikej taky.

Že se vona Brutice byla optat hlavně na mě, co jsem to za zvíře,
    že vona se bojí přijet?

nevim ti čéče, říkala jsem jí to s tím, že ji mám posadit na vlak, ale nemám nádraží…. tak jen mávla rukou 😀

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    PetraK
    Maya

PetraK
    tp ke u aliku, jako skoro vsechno ve velkym kosiku, i jsem to na aliku videla, takze tipuju, ze to bude sice pekny, ale celkem maly

Denny

PetraK
    Maya
    míry tam jsou 🙂
    A na tom menším obrázku už to nevypadá moc dobře…takovej kýč trochen

Jak se tvářej modelíny
    to víš, zachytit je v klidu je nadlidskej úkol 😀

ta stezička v louce je pěkná.
    z vokna, krása to je 🙂 ikdyž už by to chtělo trochen posekat.

cernej caj

Deenny
    M9c hezky:)

Milena
    No skoro rok a pulmsem.nebyla a dost sem sw zhorsila, no:( fyzicka uz neni co byvala… a jako tamec to taky moc nevypada. Chodila jsem.par let na line dance coz je tanceni bez partnera v radach vzbiklo v usa na kovbojskych rancich, takze kvuli country ale to nedavam na koleno tak sem uz ored lety skoncila a presla na tanceni u tyce kde to je narocnejsi takze mi to nejde ale neboli to tolik:D

Maya
    Hh sis priplatila strechu jo

Eh dvojitek kruhac fuj…

Mirkad
    Uz do prace? Uz jsi chtela?

PetraK

Maya

hm, tíňan, aha. co už dneska neni tíňan

Dennyky
    A na tom menším obrázku

tam hlavně nejni kudy se ta voda vrací 😮

u nás už je komplet posekáno, teď narůstá druhá tráva.

Maya

Denny
    no miry tam jsou, no ono i kdyby odpovidali, bude ten kyblicek 10-15 centimetrovy

ja si na jare objednala toto
    puvodne tam meli uvedenou vysku 30 cm, je to polovicni, pak uz jim zacali pribejvat stiznosti, tak pak az to zmenili

taky mam tohle kdyby se chtel nekdo inspirovat, je to moc pekny, velikost ujde a kytky v tom rostou super

Petrs01

kudy se ta voda vrací

prostředkem toho “proudu” vede průhledná trubka

PetraK

Teď hned, teď hnedle prosím kdo má volnou kapacitu, chyťte si i palce u nohou, aby
    *zítra opravdu pan zednik přišel na obhlídku Domečku
    *jsme si plácli, že u nás bude dělat
    * byl šikovnej a spolehlivej

tak, musí to klapnout, musí.

PetraK

Petrs01

tou průhlednou trubkou jsem myslela, že teče voda ven .

Petrs01

Palce držím, ale dost blbě se s tím pracuje.

Dolů ta voda teče podle mne zvenku té trubky, kdyby to teklo trubkou tak by to moc realisticky nevypadalo.

PetraK

Petrs01
    ajo – vně trubky !! 😀 to asi bude tak.

ale dost blbě se s tím pracuje.
    zvlášť, ešivá si držíš i ty na nohouch 😀 jak dovča? Jak na duši a jak Vašík?

Petrs01

Jak na duši a jak Vašík?

no jako co k tomu chceš slyšet – byl to Spratek, ale byl náš. A zrovna rakovinu jsem fakt nějak nečekala, hnus hnusnej.
    Vašek je trochu mimo, ale ono už je mu taky 12 a blbě se rozeznává co je stáří, co demence a nakolik je teď jinej. Ale je, na tom se shodujem.

Milena z Prahy

PetraK
    Pazoure držím, držím, situaci si umím představit!

Čajda
    Ty tance můžou být pěkný, člověk se odreaguje :-).

Milena z Prahy

Čajdo, teprve teď jsem koukla na Zvířetník, skvělej článek, fotky i diskuze :-). To je teda opravdovej vhled do duše rozlámanýho poutníka.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,581. až 1,600. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.