Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 20 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,541. až 1,560. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

MirkaD
    super, ze tak odpocivas, jen tak dal
    bych nechala kastrovat tak, nez riskovat nakryti a absolovat nejakej vopruz pro celou rodinu mi to prijde lepsi i pro ty psy, ze budou bez stresu
    Fifi
    u nas akorat lilo a parkart zahrmelo, tak to se asi vyradilo u vas
    zasoby se vzdycky hodej, tak nejakou vodu a trvanlivy jidlo tam muzes mit stabilne
    Denny
    no v BN je pekarna, takze doma kupuju pecivo jen od nich, kolikrat mam jeste teplej chleba
    tady u prace v penny mivali taky skvely pecivo, ale holt asi setrej a zmenili dodavatele a tohle je hnus
    jeste muzu celkem ty rozpejkany kaiserky, tak si budu kupovat ty
    akorat ted jsem potrebovala koupit i domu a kdyz jedu z prace, tak u nas uz nikde nic nemaj, tak jsem musela koupit tohle, fakt je, ze ja pecivo jim dost a tohle by dost od konzumace odrazovalo 😀

cernej caj

Hlavne u feny muze byt kastrace i preventivne kvuli ty skaredy nemoci co si nemuzu ted vzpomenout…

Fifi
    U nas silene mlatilo rano od 3 do pul 5 a teda to uz feri uplne nedavala jak nam to osvetlovalo celej pokoj i ores zatazwny zavesy a zavreny oci to bylo jak blikani do.ksivhtu a rany desny… tak mozna ten calming ji taky vemu na vecer pred moznou bourkou. Kdyz je aspon 10 km od nas tak to dava ale jak nam to mlatilo ve vesnici…

Denny

čajdo
    pyometra

cernej caj

Denny
    Jo,diky. Fakt v hlave jak vymeteno. Kastraci nechovne feny bych proste zvazila, i s rizikama, ktery to nese, pokud je situace takova, ze by to pomohlo i ostatni agende doma…

Jakoze nejsu primo pro kastrace bez rozmyslu ale…

Denny

Ták děcka, přeji úspěšný víkend 🙂
    My nemáme žádnou plánovanou ekšn, uvidíme podle počáska atd…

cernej caj

Tak krasnej vikend a snad pocasi budr vikendovr prijemny:)

Fifi

Krasavej vikend bez bourek vsem! 🙂
    K chlebu – v HK je pekarstvi, kde maj vybornej chleba. Blby je, ze vybornej zustane jen do vecera, druhej den je z nej gumak a neda se to skorem zrat. Ale co me prekvapilo, excelentni je Mistrovsky chleb z Alberta, vydrzi a chutove fakt vynikajici, troufam si doporucit.

Dennyky
    tak snad už to dalo v noci pokoj,
    Kolem 5. sla druha vlna, ale to mlatilo spis kolem, nebyl to uz takovej sajgon. Sice bilo jak ve dne a slupky do zeme, ale bez krup a vichru, jen chcanec. A pak este neco dneska pres den, ale to bylo uz v dalce.

Cajdo
    Jo, Calming ji kup, muzes se sabnout treba s nekym brnenskym napul, aby ste to spotrebovaly. Pro Troldaka fakt zivotni vyhra, bourka mu nevadi, ale kdyz cmuchal uz hodinu predem a vetril vichrici, dostal bobuli predem pro jistotu.

Mirko
    Doufam, ze kontrola dopadla dobre a budes si jeste nejakou dobu odpocivat doma. 🙂

Denny

Modeliny 😂

Attachments:
    Fifi

Dennyky
    Pardon, ale davam prednost zrzate (kam ona tem blemstak sroluje?). Ze zlutyho oka bych mela nocni mury. 😀

kachna

já bych vykastrovala psa, ale to asi není reálný, co?

Jela jsem dneska schovat sekačku do “ovčína”. Vyděsila jsem ovci. Ovce vylítla jako blbá a prolítla štafličkama. Ovce je to nevelká, ale štafličky jsou ještě menší, takže jí zůstaly na krku. Běžela, běžela, běžela, Zátopek hadr, dokud i se štafličkama nenabourala do plotu, tam jí štafličky složily.
    Vůůůůbec jsem se jí nesmála.

Fifi

Kachna
    Chudinka ovecka, soucitim s jejim desem, kdyz mam domma Troldika. Neslehlo ji, prezila?

Fifi

Joo a to vam musim rict, dneska jsem mela dva krasny okamziky. Poprvy jsem tady u kytek potkala v podvecer “kolibrika” neboli dlouhozobku svízelovou, sosala si na kytkach c. 6 z hadanky. Jsem ani netusila, ze jsou stehovave a coby motyli sem prilitaj z jihu Evropy. Nechte nejaky plevele motylkum a muram. 🙂
    Druhej kochanec byl zase veteran, tentokrat motorka. Boze, to byl bobecek, dohledala jsem, ze skutr Čezeta. Pan akorat vedle me pribublal na parkoviste, tak jsem mu stroj vychvalila – hrde pravil, ze mu ji koupila maminka, kdyz se vratil z vojny. 🙂 Aj rezervni pneu to melo, no kraasa! 🙂

Maya

Fifi
    ty jo, sosáka jsem nikdy neviděla
    jako tady nic moc a to mám za zahradou zarostlou louku
    neteř se teď dala na brouky, dostane k narozkám i pracovní sešit na pozorování hmyzu 😀
    nám zrovna dneska někdo hodil do schránky, že vykoupí staré motocykly, i na náhradní díly, mám nějakou nepojízdnou starou Jawu, ale jak přesvědčit bráchu, aby se ten krám prodal, to netuším 😀

Fifi

Maya
    Ona asi neni zarostla louka jako zarostla louka. Zalezi, jestli tam ma co kvest a jestli se tam ma hmyzak sanci “zahnizdit”. Ja mam takovej svuj malej (pro nekoho osklivej) biotop divokej, kde jsou ostruziny, maliny, bez, koprivy, svlacec – vse se teda snazim krotit primerene – ale tech mur a hmyzaku, zivota na vsech patrech i pod a potravy pro ptaky – radost pohledet. Dokonce jsem slysela kobylky cvrkat, ty uz tu taky skorem vyhynuly.
    Brachovi se nedivim, ze neproda, to je vzacnost! A nerikej dvakrat, ze Kachno, zname jednoho sberatele, kterej by si starou Jawu treba rad odvezl. 😀

Maya

Fifi
    to je vzácnost, která akorát zabírá místo, v životě to už nikdo neopraví
    úplně mi stačí, že v garáži mám starej traktor, kterej se rozhodli opravit, už je tam 2 roky a já nemám ani kam uklidit stůl na zimu a myslím, že tam bude ještě dalších 10 let, kdyby se to prodalo, byl by klid a prostor na užitečný věci
    za traktorem zůstal můj vozejk za auto, kterýmu už tím pádem propadla technická a já jak blbec musím furt platit povinný ručení, ale když jsem ho chtěla předtím prodat, tak to neee, to se bude ještě hodit, uaaa tyhle křečkoidní chlapi jsou někdy peklo 😀

Maya

Fifi
    no tak u nás tu louku sekaj dvakrát za léto, ale na okrajích zůstává vysoká tráva hodně, jezděj velkým traktorem, takže rohy a kraje moc nepobíraj
    vedle je potok a kolem potoka je docela širokej pás zarostlej vším možným, to nikdo neseká, si myslím, že hmyzáci teoreticky mají u nás pré, ale nějak moc tu stejně nejsou
    někde jsem četla, že počet hmyzu je teď 10% toho co bylo před 20 lety a u nás to tak odpovídá
    ale teď jsem po dlouhý době viděla světlušky

PetraK

svěěětluškyyyyy si prvně v životě užívám každej den. Je to užásný.

Dlouhozubku máme na chalupě a i tady v Domečku, jsou bombastický. Prostor je |docela rozdílný. Na chalupě je to úplně “freeee! ” na nic tam člověk nenarazí, klídek na vče. U Domečku je to “osekaný” ne úplně moderní zahrada, místa, kam s nechodí, 3x keř rybíza a třešeň, 2x ořešák. A i tady\ je dlouhozubka.

kachna

Chudinka ovecka, soucitim s jejim desem, kdyz mam domma Troldika. Neslehlo ji, prezila?

No jasně, ony jsou to jen ztřeštěnky, po sundání štaflí prostě odešla 😀

cernej caj

Kachna
    Ovecka je teda klidas ale nedivim se ze ses rozhodne nesmala! 😀

Taky sme meli svetlusky 2 dny, a posedni kilak takova letji prehanka. Fajn vandrik s kamaradem z prahe bude ted mit stenatko honaka australskyho tak se nikam moc nrpodiva

Petrak
    Na bubitku sem hodila udici ale nechytil se ze by rekl ze si ji pamatuje, ale pri tom poctu… chapu ze se spis stara o ty raply. Rikal, ze tam.meli vypsychovanyho vlcaka na samotnym kotci ze nesnes nikoho a nic a ze po pul roce uz se z nej stava vcelku klidas. On je takovej ” furt v klidu” tak asi ty psy to proste uklidnuje

PetraK

Jáááááá neeeecííííí zejtra do praséééé!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,541. až 1,560. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.