Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 16 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,521. až 1,540. (celkem z 3,553)
  • Autor
    cernej caj

Petrak
    Pozdravuuuj!

Denny
    jeeee

Maya
    Se posrali v kine prece nemuzou po lidech chtit aby nekdo.mohl treba na masaz kvuli problemum se zady aby si jeste playil 350 za ag test… jako kdyby to platilo tyden jak mas narok zdarma nereknu pul slova ale tohle je fakt des

PetraK

Dennyky

BRUTÍCI HNED POSAĎ NA VLAK DO DÍÍÍ PÍÍÍ

bude muset teda chvíli tady setrvat, než sem zavedou dráhu 😀

ano ano, šéfka gangu
    chudera Koněf! Jak se tváří 😀

Černej čaj
    vyřídím, ráda.

Maya

cernejcaj
    jo, antigen plati 3 dny, ale narok mas jednou za tejden
    pak kdyz tak musis na pcr, to mas narok tusim na 2 za mesic a plati tejden
    vono chtej stejne udelat, ze si budes platit vsechny, aby donutili lidi k ockovani
    PetraK
    pozdravuj brutici

Maya

nastvali me v mistnim penny
    kupuju si tam dost casto pecivo s necim k obedu a maj tam ted mega hnusny
    jsem se dneska ptala jestli je to jen na cas nebo zmenili dodavatele a je to prej nafurt
    takze misto dobrejch nadejchanejch rohlicku budu jist hnusny tvrdy gumovy, protoze tady nikde nic jineho pobliz neni uaaaaa

cernej caj

Maya
    Oni jeste ani nedali lidem.sanci aby byli naockovamy ale uz sou zpoplatneni na tom ze test ma polovicni platnost nez potrebujes nebo je mozne na nej jit z pojisteni.

Dokonce sem cetla ze 600 000 senioru ceka na druhou davku, tak…

Maya

cernejcaj
    no myslim, ze lidi 60+ kdo chtel, tak uz naockovanej je, to jsou spis lidi, co se ockovat nechtej
    ale jo, je to proste zpusob jak donutit lidi se ockovat
    kazdopadne jsem poslouchala nejakyho virologa, kterej rikal, ze u nas kolektivni imunitu nidky mit nebudem bo hodne odmitacu + neodkovatelny deti da vzdycky vic procent a pak ze uz je to fuk, jeslti je naockovych 30% nebo 50%, je to furt malo

Maya

hehe pritrvrzuje se
    uz nam prislo mailem ze po prijezdu z rizikove zeme izolace je bez naroku na mzdu, jedine dovolena nebo HO
    a 1. Zaměstnanec je POVINEN svému vedoucímu zaměstnanci sdělit, v jaké zahraniční zemi se v posledních 14 dnech zdržoval.
    2. Vedoucí zaměstnanec je OPRÁVNĚN tuto informaci po zaměstnanci požadovat.
    Hehe uz to vidim jak dobrovlne lidi hlasi kde byli a pokorne se odeberou do samoizolace bez jediny koruny 😀

cernej caj

Maya
    nemam problem se samoizolaci, kdyby to tak fakt bylo ze za tebe plati aspon socialni zdravotni 😀

Maya

Cernejcaj
    Tak kdyz ses zamestnanec tak jo, ale orijdes o ctvrt vejplaty

Maya

Tak jsem sla z orace driv, uz jsem mela bejt skoro doma
    Misto toho uz hodku stojime ve vlaku u Prahy bo prej clovek sedi v kolejisti a nechce uhnout
    Policue chodi sem a tam uz pres ctvrt hodiny a nic
    Bych fakt cekaka ze ho akespon stahnou z tech koleji, ale asi ne, fakt nechapu

Fifi

Bryden vespolek,
    at nikomu dneska nic neodleti a nejsou zadny skody, ujmy…
    Jsem byla posledni dny uvarena, ani psat se mi nechtelo, jsem vas jen cetla. Kdepa je Mirka?
    Vcera mi prisly novy grancle pro Troldu, low fat kruticka je pry taky mnam, zatim teda jen pridavana do rybich. Jo, tentokrat byl pytel vcelku. Ale jen do doby, nez jsem rozdelala krabici a ja kraava pytel nozem prorizla. 😀 Nastesti to slo dobre zalepit.

Dennyky
    Vida, ted uz Konev kouka o neco lip. 🙂 Tvy kocky jsou straslivy ufouni, co jim usiska provadej. 😀

Esusova
    Kdyby to klaplo, pozdravuj Bruticu! 🙂

Maya
    bo prej clovek sedi v kolejisti a nechce uhnout
    Esli se tam nepripoutal? Snad ho brzo odlifrujou.

cernej caj

Maya
    no to je teda neprijemny, snad uz jsi doma?

Fifi
    to je dobre, ze to troldikovi jede, na dovolenou budes mit klid s mixem granuli. uz se ti to blizi? doufam, ze bude prijemna teplota…

ja zitra frcim na vikendik, doufam, ze kotnik bude drzet, 2×12 km zvladl o vikendu pouzitelne. Jo a nejaky vikendo fotky

Attachments:
    cernej caj

a jeste par, domaci cerna cica byla moc zajimava barevne a desne umazlena a zvykla na cloveka. ferinka pak doma nalezite ocmuchavala obleceni, ze jako vi moc dobre, ze sem byla neverna s kockou 😀

Attachments:
    MirkaD

ahoj děvčata
    hlásím,že knížky od vás přečtený+dalších x knížek k tomu-v průměru třičtvrtě knížky denně…..
    ráno jdu ze psama,pak udělám něco doma
    přes den čtu,ale i hodně spím
    vlastně od jedenácti hodin se mi chce spát,tak do 4 spím
    pak sedím na terase,čtu a jdu chvílu ze psama
    včera jsem teda byla ráno s Žerykem chvílu u kamošky s basendžíkem,a vůbec mi nevadilo,že jsem před tím šla s oběma psama jen na 15 minut ven….
    pokrok u mě
    jinak se ráno snažím s něma být aspon 45 minut-hodinu venku,aby se prošli,trochu s něma cvičím,trochu hladají hračky,vodítko…
    dnes třeba ráno hodinu venku
    jinak furt leží a pak se od 4 hodin dohaduju s Martinwm,at nehází Žerykovi VŮBEC HRAČKY,KDYŽ JE VEDRO,no zábava…
    jinak průběžně peru,dnes třeba 2 pračky,průběžně uklízím,ale mín,než když chodím do práce…
    v podstatě,peru,že to ted v tropech dobře schne a uklízím,až až,až,
    né že bych se pouštěla do nějakých velkých akcí….
    -prostě 2 krát denně ze psama,něco udělat doma,pak spát,číst,chvílu ze psama,číst….
    dnes jsem byla chvílu v dědině v knihovně,jinak nechodím ani do civilizace nakupovat,nic…
    zítra jdu na kontrolu…
    Maya-já už ty reztrikce,nechápu,nesleduju,už se v tom vůbec neorientuju….
    ale ze sbírkama mě to teda překvapilo,vyděsilo….
    Fifi-tak dobrý,že Troldíkovi granulky chutnají,
    Dafi mi včera vypila, mlíko z hrnku na nočním stolku
    ted večer jsem ju načapala u rodičů vyjídat misky,nezavřely za sebou malou dřevěnou branku co odděluje vjezd a jejich vchod,a byly otevřený dveře…
    no naše chyba,,,,
    rodče furt ujištují,kde je Dafi,zavírají branky,dveře,
    a šly ze psama na zahradu,zavřely velkou bránu,nešimly si že není zavřená malá branka+dveže…
    no asi ju nechám fakt vykastrovat,bude to jednodušší,než furt zjištovat,kde pustit kterýho psa a dohadovat se s Martinem,že nemůže být furt zavřený Maxík,když chce být puštěná Dafi,která chce být puštěná jen proto aby stála u dveří a čekala na něj….
    jako dá se to zvládnout a zvládáme to,ale je to pro všecky přes léto otravný….
    Martin ju furt pouští,že chce být venku,Max je pak většinu dne zavřený,já ju pak zavírám,dohaduju se z Martinem,fakt pakárna
    do toho rodiče si musí hlídat,že musí 3 týdny furt zavírat branky,dveře….
    no,když by jsme chodily do práce je to jednodušší….

cernej caj

Mirkad
    To je dobre ze odpocivas.

Fifi

Jsem zapalila dve hromnicky. Je to tu ted docela velkej mazec, huuf.

Fifi

Peknej burevesnik tu proletel, po dlouhy dobe jsem vytahovala spotrebice ze zasuvek, nejaky kroupy a tak. Prd proti Morave, ale zadek jsem mela stazenej (po tornadu tam – jsem divna, kdyz jsem si do sklepa donesla pri pohledu na radar piti a neco na zub pro sebe a psy preventivne?). Trolda byl v pohode, dostal vcas bobuli calmingovou a notasek na baterku s Bohemian Rhapsody filmem burinu pro nej prehlusil, Ruzici to bylo u zadele a ve sklepu jsme neskoncili. Doufam, ze jste vsichni v cajku.

Mirko
    A to je dobre, odpocivej, spi a zitra na kontrole doufam, ze ti neschopenku prodlouzi.
    no asi ju nechám fakt vykastrovat,
    Nekastruju bezhlave kde co, ale nejsem odpurce kastraci. Spis naopak, u dospely feny, kor s neopatrnyma spolubydlicima – jo, proc by ne. Nech ji kuchnout, ted odhara, tak na podzim, az se ochladi, treba ideal. 🙂

Edit
    Cajdo
    ja zitra frcim na vikendik, doufam, ze kotnik bude drzet, 2×12 km zvladl o vikendu pouzitelne.
    Uzij si tapaci vikend, kotnik se te uz asi boji, tak neprotestuje. 🙂 Krasny fotos!

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Fifi.
    MirkaD

Fifi-no,jako oni se rodiče snaží,hlídají si psy,my se snažíme a tak,ale přes to léto mě to fakt přijde náročný,přece jen jsou starší,a hlavně otec už zapomíná,jako,ne že by byl nemocnej,to ne,ale 3 týdny myslet na to,kde je kterej pes,je přece jen pro ně náročný
    v zimě je to v pohodě,to jsou furt naši psi zavřený,ale přes léto je to mazec,
    zase nechcu nikoho omezovat,tím,že mám fenu…
    no,odpočívání mě jde dobře,celej týden….:D
    jinak,ne nejseš divná ze stěhováním do sklepa a tak
    ono,dneska člověk fakt neví,počasí,je fakt blázen…..

Denny

Morgen a máme coooo? Pátečééék 🙂
    u nás včera dusno, tak jsme šly jen na chvíli k rybníkovi, teda Koněf i do rybníka 🙂 pak jsem sestavila druhé škrabadlo pro opičky a večer jsem chytla ne Artu film o Tině Turner, tak jsem to zkoukla, páč jí mám moc ráda.
    Věděla jsem, že měla těžkej život s tím magorem, takže mi chvílema bylo ouzko,
    ale nakonec dobrý, však víme 🙂

Denny

Maya
    u nás máme taky hnusný pečivo, občas v pátek přiveze František nějakej lepší chleba, nebo v České Kamenenici je úžasná pekárna, nebo nakoupíme v NDR v Lidlu.
    Než hnusný, to to raději jím bez pečiva.
    Jinak se sedícím na kolejišti, jsou to asik 4 roky, co jsem jela z Prahé a měli jsem zpoždění, kvůlivá sebevrahovi, byl to hroznej pocit.

Fifino
    tak snad už to dalo v noci pokoj, u nás jen lilo, myslím, že pár blesků, ale ani nehřmělo.
    jsou straslivy ufouni
    ale otomiloučký a mazlící 🙂

Mirko
    hezky odpočívej a snaž se nic neřešit, vím, že to je těžký, ale …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,521. až 1,540. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.