Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 13 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,501. až 1,520. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

no moc nechyblo a kdepak by skoncily nase penizky?
    je to hnus, ale ve volbach urcite dopadne dobre bo spousta lidi to ma urcite jako moje mama, ktera si neda vyvratit nazor, ze on za to nemuze, to vostatni

Vláda chtěla zneužít solidaritu lidí, teď couvá. Je nechutné, že to vůbec zkusila

kachna

pousta lidi to ma urcite jako moje mama, ktera si neda vyvratit nazor, ze on za to nemuze, to vostatni

jojo 🙁

cernej caj

Kachna
    Je asi dost rozdil v kvalite nejaky reklamni sou des ale jinak ja mam rozdvojku uz asi 6 let a perlfektne maka:D

Maya
    Ja taky pouzivam win, jako chapu kachnu ale pro me by takova neprijem ost byla s resenim na pul dne, 5 dji to je trpeliva zena:D

V praci sme si rikali ze se nerika debil, ze se rika autista a z.dalsiho hovoru vyplynulonze autista = volic spd (znam dva v jednom) tak v praci ze srandy mistondebil rikame volic spd a ted nevim zda se da napsat o nem.nojo, je to volic spd, co cekat:D

Maya

cernejcaj
    popravde mam uz dojem ze debilem je kazdej volic 😀

Denny

Maya
    k tomu odkazu, četla jsem, jsou to hrozný zmrdi!

Maya

Denny
    jo, pak ze socialni site k nicemu nejsou, kdyby lidi nervali na fb a twiteru, tak by je normalne ukradli a vydavali za svoje
    z tohohle a i predchozich afer proste tyhle sbirky organizacim jsou vzdycky v nebezpeci ukradeni at uz zevnitr nebo zvenku a pro me fakt uz nejsou vubec duveryhodny

Denny

Maya
    ano přesně tak, proto já peníze neposílám.
    Lid se přiživěj na čemkoliv, nic jim není svatý, i to, že někdo zůstal bez střechy nad hlavou.
    A kdo má hodně, hrabe ještě víc…pořád nechápu na co na co…

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 2 týdny uživatelem Denny.
    Maya

Denny
    ja prispela na fb konkretnim lidem na jejich ucty, nekde to tam ze zacatku bylo
    jinak ty akce tady, to jo, proste nejaka cilena pomoc primo dotycnym
    ze to rozfrkaj z valny vetsiny ty organizace za devky a koks a jiny vejplaty a naturalie je znamo uz dlouho, viz Haiti, Ukrajina atd.
    ale ze by i stat klesnul tak hluboko a vztahnul po tom ruku, to by me az doted ani ve snu neanapadlo, clovek ztraci iluze porad

cernej caj

dneska asi po roce cajovna a bylo to uuuuzasny:) a ted du odpadnout, protoze su uplne mrtva a po vikendu znacne nevyspala 😀

Maya

cernejcaj
    ti ještě platil test?
    já teď dumám jak půjdu ke kadeřnici když zrušili, že se může po první dávce, chtěla jsem jít o dovolený, ale 2 týdny po druhý dávce mi vychází až poslední dva dny a na ten první týden dovolený už nejsou skoro volný termíny a jet extra jen na test, to by se mi pěkně prodražilo a zabitý 3 hodiny času

cernej caj

Maya
    No pokud vim staci samotesty z lekarny, jinak na testy uz nechodim, kdyz to nechce zamestnavatel protoze musim v oracovbi dobe a to uz bych musela nadpracovavat. Tady je dostupny do 2,5h to co ma hodiny jen blbe a co ma celej den je asi 3,5h a to se mi noc nechce jezdit po praci

Jinak jo ted to budou mebit ze misto po 3 tydnech az po 8 myslim? Takze ja si pockam do pulky srpna.

cernej caj

Maya
    Kdyz uz sme u toho casto staci cestny prohlaseni, ze jsi mela samotest… treba kdyby si pred kadernici byla cvicit nebo na kosmetice..

Maya

cernejcaj
    no ono se to meni od 9.7. a co jsem se docetla, bude se od te doby uznavat jen 2 tydny po 2. davce a nebo negativni ofiko test a nebo potvrzeni o prodelani covid
    takze asi prave se samotestem nebo prohlasenim smolik

Denny

Morgen,
    jsem vám ani nevokázala, koho jsme o víkendu potkaly s Koníkovou,
    teda hlavně stačily vyfotit 🙂

Attachments:
    Denny

A jedna z neděle…nejde to pořádně je vyfotit, pořád se někdo vrtí.
    Včera začalo rodeo, Koníková mi nabízela tenisák, Balbína ukradla asik tři metry bublinkové foile a lítala s ní po bytě 😀

Attachments:
    Maya

Denny
    lisku jsem nikdy nevidela
    mas doma veselo a to teprve zacina 😀
    Koniky pekny s usatici, nevim ktera to je, je nepoznam od sebe 😀

Denny

Maya
    no já je párkrát v roce vidím, ale vyfotila jsem jí teprve podruhé,
    Koněf byla za rohem na wc a já nehybně stála, tak se mi podařilo vyfotit jí.

je nepoznam od sebe
    je to Balbínka, flekatější ksichtík 🙂
    Jo začíná máš pravdu, to snad nebudu ani chodit ven až budou řádit všechny tři :-DD

PetraK

Jeditíííí co to vidim, když tu prolítávám!! Ňuňuňů liščičkůůůůůů. TA je!! A taky ňuňuňůůůůů Konika a… jdu zjistit, která to s ní vlastně leží… je to Blbína??

PetraK

Jo a víte co? Dneska možná dovalí Brůtice na vobhlídku hradu 😀 :D.

Denny

PetraK
    BRUTÍCI HNED POSAĎ NA VLAK DO DÍÍÍ PÍÍÍ !!!

… je to Blbína??
    ano ano, šéfka gangu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,501. až 1,520. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.