Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 10 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,481. až 1,500. (celkem z 3,553)
  • Autor
    PetraK

Mirko,

ale jak říkají Dennyky a Míla – ono to nejde pochopit, dokud v tom člověk sám není, tak jim to neměl za zlý.

ůže fakt stát někdy v nějaké situaci každýmu…..

ano, to může, nikdy nevíme co nás dostane. neboj, to zvládneš, jen to není na otočení na pětníku, bude to chvíli trvat.

No taky si říkám, jak Petrs a Vašík??

PetraK

tak…. číhám na hodiny a ešče 10 minutek a tadadááádádádádádáááá mizím a budu až zaaaa dlouuuho

cernej caj

Krasnej prodlouzenej vikend!

Petrs01

Petrs a Vašík mizí na prodloužený víkend na jih. Vašek je víc umazlenej a trochu asi kouká kde má vedoucího.

Milena z Prahy

Krásnej víkend všem!

Mirko, díky za optání, tak snad dobrý :-). Syn nám na moment volal. Prodává elektroniku, což už dělal. Ale teď bude mít tři dvanáctihodinový směny za sebou, to ještě neměl.

Čajdo, fotky hmyzáků úžasný, jsou jim vidět všechny chloupky :-). Lesní jahody bohapustě závidím.

Petrs, hodně našich známých zmizelo na víkend na jih ;-). Snad se s nima nepotkáš :-).

Petrs01

Jo, silnice podle toho vypadají.

cernej caj

Petrs01
    Tak se porafne tulte a mqzlete a uzijte si vylet!

Milena
    Ja volala.muzi at pro.me.prijede o.hoidnu pozdej ze sem.sla hodinu kilak rokli a jen jedla.a.jedla.a.jedla… a zptaky sem se z okruhu vracela.stejnou rokli a jeste sem.mh natrhala do pytliku od rousky:D

Maya

tak u nás v lese ani hřib, les plnej akorát holubinek a prašivek
    a všechno všude zarostlý, tak Lokinek je jak zajíček ve své jamce 😀
    a pak jsem mu doma tahala z voka osinu
    null

kachna

Na pokraji rozflákání NTB, pokud ještě jednou uvidím nabíhající logo windows se nade mnou slitoval Linuxí Bůh a podařilo se mi rozběhnout Ubuntu. Jupííííajééééé

Dorinek je krasavec letní.

cernej caj

Maya
    Nadherna fotka!

Kachna
    Mam teda uhanet kamarada o ten ntb? Uz sem.mu to rikala, pripomenu mu to.

Jsi sikovna, ze se ntb smiloval.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

jak si užíváte volníčko?? Já dřu jako pastelky -tedy jako barevná 😀 😀 mám natažený koleno a rameno, naštěstí oboje na stejný straně, takže ještě můžu pracovat. Tali se chová jak kráva,tak jí asi pošlu do kravína.

Maya
    jééé to je Lokínek jak ze starých fotografií – nostalgie filtr, nebo to takhle vyšlo?

Kachna
    statečná ženo, ty jsi ten přístroj nerozšlapala??

Míla

Syn nám na moment volal.

Mílo, moooooc držím palce, aby to on vydržel a šlapal. Vím, i když si to doopravdy asi neumím představit, že je to pro mámu hrozně moc a moc důležitý. Tak ať to klapne.

kachna

Mam teda uhanet kamarada o ten ntb?

Uhánět nemusíš, ale zájem mám pořád, jestli přijde další lockdown, potřebuju zálohu, jen mi prosím tě došlo, základní podmínka – aspoň dva usb vstupy.

Maya

kachna
    já nevím, co má furt někdo proti win, mě fungujou už léta normálně 😀
    PetraK
    uhádlas, nostalgie filtr, většinou používám filtr auto na zvýraznění barev, ale tohle obilí se mi víc líbilo takhle
    Milena
    tak držím palce, až to syn dá a práce mu zůstane

cernej caj

Kachna
    To myslim ma (nezapomelas, psalas:) a byla by k tomu dokina – ta taky ma. Ale to koupis rozdvojku/roztrojku/rozctverku do usb za par korun i treba do ntb co to tak nema.

Na dnesek se spalo konecne dobre ale chtelo to tak o dve hodky dyl:D

Milena
    Jak synek zvaldal praci?

Maya
    Taky roky pouzivam win bez potizi. Vcera skrabu s kamosky tetou brambory a vola kamosky mama tete (sestry) a teta rika ze skrabem.brambory a ty dve se segrou jeste chrapou… tak rika kakosky mama tak rekni kriste ze ti nejede ten pocitac, at se ti na to podiva… 😀
    No ona zapomela ze ji to nejede, byl se ji na to podivat itak z vesnice, tak sem hodila coko, zpravila, udelala ze staryho pod oknem a novyho na stole jeden lepsi, vzala sem si ze staryho domu dvdromku jako odmenu za pracu a teta cumi jak to frci ze to uz mesic nemohla pouzivat:D pac se ji tam nacpal malware a zral 100% vykonu.

No a tohle se ti v linuxu nestane:D

Pro me je linux hracka na hrani, ne system na pracu ale zase je fakt ze nekdy se hodi mit bootovaci usb po ruce… ale abych mountovala cedecka rucne a rucne balila soubory do archivu na to su uz moc lina i kdyz dnesni distra sou jak win, jen se klika, ale i tak… nejsu uplne vyskilovana na uzivani linuxu a ve win dokazu vyresit fakt hodne zapeklitosti, v linyxu bohuzel… jinak by mi mohli platit 3x tolik:D ale asi sem to v tech 16 zazdila kdyz sem.se s linuxem neucila vic:D

Denny

Morgen středeční,
    zataženo, dá se dýchat, huráááá 🙂
    Tak jsme si to užili a přežili náš soukromý rokáč 3 dny 🙂
    Teda pro já spíš tři podvečery, bylo to fajné, prostě Vizovický Masters of rock v díí píí, bylo nás tam asik 14 takže tak nějak akorát.
    A fotečky huš mám připraveny na výstavu tadyk malá ochutánávka, jdu vás dočíst.

Tak ve skutečnosti vypadají lépe nedají se moc fotit díky odrazu ve skle.

Attachments:
    cernej caj

Denny
    Aaaach ta mlzma je krasna!

Zase v diipii?

Denny

čajdo v Ústí na hradě Střekov, v Díí Píí až v prosinci 🙂

Maya

Denny
    mlha pekna, ale vic se mi libi ten barevnej strom
    tak at ma vystava uspech
    cernejcaj
    myslim, ze ta hypoteticka moznost, ze se mi jednou za x let neco natahne do win za ten vopruz s linux nestoji
    za tech ja nevim vic jak 20 let se mi to stalo jednou a to jeste v dobach, kdy jsem pouzivala jenom free antivir
    a tuk tuk tuk, ne aby se mi to stalo ted kdyz jsem to napsala 😀

kachna

oupis rozdvojku/roztrojku/rozctverku do usb za par korun i treba do ntb co to tak nema.

mně právě odchází ve velkém (třeba po třech použitích), tak jsem k nim ztratila důvěru.

nevím, co má furt někdo proti win, mě fungujou už léta normálně

pět dní intenzivní přeinstalace, kdy jsem skončila na 13% obnovy a následném vracení změn. No a začalo to tím, že mi antivir neodhalil malware a zasekala jsem celého plivníka – při čištění mi zdechl celý NTB.
    Mám starý NTB, má na problémy nárok, koupila bych si nový, ale když on mi stačí a funguje 😀

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 2 týdny uživatelem kachna.
    kachna

vopruz s linux nestoji

mně je vcelku jedno, co používám, když to funguje, ale Linux-Ubuntu mám fakt ráda.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,481. až 1,500. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.