Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 8 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,461. až 1,480. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Denny

Pusinkiiii

Attachments:
    Denny

Fifino pan blankytny bohuzel cipnul, je to asi tyden…. Asi se na nej obcas jukli netopyri pres sklo, tak z toho mel infarkt 🙈🤣

Milena z Prahy

Denny
    To je dobrá fotodokumentace :-). Jak jsou všichni účastníci napjatý!

Denny

Milena neee uz nejsou to jen tak vypada rekla bych, ze Connie uz se na ne i tesi…

Fifi

Dennyky
    No nene! 🙁 I pan Blankytny si uz pluje na oblacku, to me mrzi – ale se nedivim, ze ho z netopejru slehlo. Snad bude pankac odolnejsi. Krasny pusiny, Konef sice cumi furt, ale uz ne tak blbe. 🙂 Co ji taky jinyho zbejva, ze.

Maya

Denny
    seznamovačka probíhá úspěšně koukám, počkej až ti budou v bytě řádit všechny tři 😀
    Fifi
    bydlet u bobří hráze fakt romantický není, je to totál zplanýrovaný a v podstatě jen hnusný bahno a popadaný uschlý stromy
    a ad bobři u nás, stačí se podívat na info
    Rozšíření bobrů na počátku 20. a 21. století
    Počátek 20.století 1 200jedinců
    Počátek 21. století 450 000jedinců
    Příčiny současné intenzity vývoje populace bobra evropského v ČR
    Volná ekologická nika•
    vysoký stupeň adaptability druhu ve specifickém prostředí, resp. malé množství skutečně limitujících faktorů•
    absence stanovištní a potravní konkurence•
    dostatek vhodných biotopů vodních ekosystémů•
    relativně prostupná krajina•
    nedostatek predátorů
    Reprodukční a migrační schopnosti•
    reprodukční úspěšnost (2-5 mláďat/rok)•
    schopnost primární disperze na velké vzdálenosti (až 80 km za týden, 20km za noc)•
    silná teritorialita (teritorium 1.5 –5 km délky toku)

bobři jsou prostě u nás přemnožený druh a nesmí se na něj ani sáhnout, když se k tomu přidá o kolik lidí je tu víc než před 100 let, tak je to prostě průser

MirkaD

Fifi-dělala ju hodinu a třičtvrtě,nemá to teda dohola,jak když to dělám já,má to hustý a kratší,spíš je hodně protrimovaná,má zkrácenou srst na nožkách a hodně na stehnech,to mně nikdy nešlo,dělala ju nožem i prstama,
    ak hlavně,že jsem to nemusela dělat já

jinak jsem dnes volala do BK kamošce zdravotní sestře a rada překvapivě od ní-neber ty léky,nebo jen chvílu….
    taky mám chodit na vycházky,do přírody,no tak to dělám denně….i 2 krát…
    kamoška z knihovny,kde jsem odpo byla mě zase říkala,že oběti tornáda jsou na tom hůř,jestli si to neuvědomuju
    no
    jako sociologickej experiment-jak se chová okolí,-a to myslím nejbližší lidi co znám dlouho-kamoška z BK,tu znám 28 let,knihovnici 10let…
    tak jako experiment co na to okolí,když se dozví,že jste marod,a ne,nic ode mě nechytneš….nakažlivý to není
    tak jako sociologickej experiment je to zajimavý…
    ale jinak fakt děkuju nastokrát děkuju tady za vás zde

Denny- krásný fotky!

Milena z PRAHY -držím palce synovi!!!!

Maya

cernejcaj
    https://www.tisknu.cz/cz/digitalni-tisk/tisk-knih
    MirkaD
    já se tě reakcím okolí ani nedivím, u nás co se týče psychiky jsme sto let za vopicema a u většiny lidí je to prostě znát

Fifi

Mirko
    Njn, oni lidi fakt nevi, jak reagovat. Jak pise Maya, v CR na to nejsme zvykli, vetsina lidi si rekne “to rozchodi, lidi jsou na tom hur” apod. Pritom jinde ve svete je normalni mit svyho psychoterapeuta.
    Holt mas ted “zlomenou nohu” a musis si ji vylecit, prd na to, co ti rika okoli. Delej to nej pro sebe, jez leky a konzultuj jen s tvym lekarem a psychologem ruzny veci. Urcite se ti ulevi, treba se zacnes mit vic rada a tak, ja ti, devce zlaty, fakt drzim moc palce!

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

tak sem velká holka, fčéra sem vyměnila kontejnery!! 😀 😀 ne kecám, já sama ne, ale dělala jsem stavebníka, zrovinka, když přijel pán aby si odvezl ten první naplněnej kontejner a vyměnil ho za prázdnej. Zatím to stíháme i bez toho idiota, co měl přijít v sobotu na práci a beze slov se nedostavil. Takže ten má utrum, ten už si u nás neškrtne. A držte palce, po dovče – teda přespříští týden by se měl přijít podívat pan zedník, kterýho jsem vynašla v okolí, na první kontakt se jeví fajn, uvidím – huba nestaví, to mi je jasný 😀
    Fčéra jsem tahala škváru, to je výborná vymejvárna mozku, to prostě nepřemejšlíte, nandaváte, nosíte, vysejpáte, nandaváte, nosíte, vysejpáte – a v hlavě ani jedna myšlenka 😀 . geniální.

A může mi vysvětlit, který HOVADO může napdnout horolezit v CHKO??????
    https://energozrouti.cz/z/nejen-problemy-na-snezce-v-krkonosich-se-rozmaha-dalsi-nesvar-viniky-ale-muze-prijit-draho?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=578261&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=RBEDm0dzMb6-202107020500&dop_id=12400640

Ad ti bobři – podle mě je nutný kompromis, nemůžeme přistupovat k přírodě tak, jako že JÁ ČLOVĚK – pak se taky může stát – a vono se to stane, že vypadne jeden zdánlivě nedůležitej článek řetězce a poséře se to ještě víc, než se to poséřilo doposud.

Mirko – co říká okolí je momentálně dost nepodstatný. Nikdo z nich si neoblíká Tvoje boty a nemusí v nich chodit. Hele, moje sestra je dost silnej a odolnej jedinec, ale když se rozváděla, tak protože její bývalej manžel byl a je hovado první třídy, nechala si předepsat taky nějaký lehký prášky. právě proto, aby jí nešvihlo, nervy byly veliký. Pak to vysadila. Jsou prostě v životě někdy u někoho situace, kdy toho je opravdu prostě moc. věř tomu, že kdybys pracovala třeba někde jinde, nestane se to. Jak jsem Ti už tady psala – je to v Penny poměrně asi běžná věcička, že se lidi vysypou 🙁 Smutná vizitka vedení společnosti, že na svoje lidi vyvíjí obecně ve svý firmě takovýhle tlak

Denny

Morgen,
    u nás trochen chladněji a pršákuje…
    Ale neva, aspoň se dá dýchat 🙂
    A kdo se těší na delší volno jako já?
    Ešusová s jejími 9-ti dny nebo kolik jich má ať se nevyjadřuje, jo?!

Fifi
    pan Blankytný byl s nima v ložnici, pan Barevný v obýváku, tam na něj tolik
    nečuměj 😀

Konef sice cumi furt
    máš pravdu, na těch fotkách to fakt vypadá, že čumí trochen blbě, ale ve skutečnosti fakt né, ona je prostě zvědavá, chlastají ji z misky vodu ani s tím nemá problém….

Maya
    počkej až ti budou v bytě řádit všechny tři
    jo bude veseloooo 😀

Co se týče bobrů, no co na to říct, věř mi, že se najde hodně lidí, kteří je zabíjí, stejně jako orly, jiné dravce, vydry, volavky… 🙁

Mirko
    buď doma, buď doma klidně 3 měsíce, nebo 5. Vykašli se na všechny kecy!
    Ty sama nejlíp víš, jak se cítíš!
    A to že jsou na to oběti tornáda hůř, kdo nezažil depresi, nepochopí,
    já taky nechápala kámoše, který měl na oko všechno, ale měl několikrát měsíčně chuť se zabít. Snažila jsem se mu pomoct, dnes to vidím tak, že ikdybych udělaa cokoliv na světě, člověku, který opravdu trpí depresema pomoct moc nelze, jedině medikací. Až po pár letech jsem to pochopila, když se to stalo mně, co to vlastně je, že to co tě normálně v životě naplňuje jako zvířata, procházky, hezký den atd….
    Prostě člověka neboví nic a má temno před očim, nejraději by se někde zahrabal, když jsem to poprvé Františkovi řekla, tak mi taky říká, vždyť ty si žiješ pohodově, moc se nenrvuješ, všechno ti vychází…v zásadě ano, je to tak, jsem tady ráda, miluju život, z větší části dělám to, co mě baví…ale pak to příjde.

Denny

Petrs01 jak je? myslím na vás…

PetraK

Dennyky

Pusinkiiii

😀 silná trojka, počkej, až to spustěj 😀

Denny
    Milena z Prahy

Holky, moc, moc vám všem děkuju za palcodržnu, dám pak vědět, jak se to vyvíjí.

Čajda
    No, když tak čtu, co píšeš, pořád si z tebe musím brát inspiraci :-). Že ty těžší okamžiky musíme brát jako protiváhu těm pěknejm, že se to kolikrát rychle střídá v rámci deseti minut. JO!

Denny, Mirka
    Když mi bylo cca 17, měla jsem moc chytrou kamarádku (to jsem tehdy hlavně oceňovala) a ta dostala deprese, asi rodinně podmíněný, jak se pozdějc ukázalo. Musela odejít ze školy, byla hospitalizovaná, prostě blbý. V tý době jsem to nedokázala naprosto pobrat, štvala mě tím a štvalo mě i to, že jsem na ty její temný nářky nedokázala najít žádnou pádnou odpověď. A její situaci jsem pochopila, až když jsem na tom byla podobně. V šestatřiceti. Umřela mi milovaná máma a byla jsem na děsně osamělý mateřský na sídlišti, kde jsem nikoho neznala. Moje kamarádky už měly desetiletý děti. Hrabala jsem se z toho asi pět měsíců, pomohly mi antidepresiva a fakt dobrá psychiatryně, ke který jsem chodila i na terapii a léčí mě dodnes. Tož tak, haj hou :-), jak by řekl klasik.

Milena z Prahy

Jo, a ta depresivní kamarádka to ustála, taky se vyléčila a dneska má v rámci možností dobrej život. A miluje psy a hodně jí pomáhají :-).

cernej caj

Milena
    Tak stastnej komec s kamaradkou 🙂
    Jojo, nekdy se to strida rychle

Denny
    Jak konev cumi:)

Petrak
    Sikovnaaa

Mirkad
    Presne nikoho nezajimaji tvohe rizrezany ruce ale ze psychologa si nezaslouzis protoze mas trapjy problemy to hned vi kazdej, ze jo… ignorovat, ani se o tom nebavit.

Trocha nedelniho vyletu do zatazenyho patku

Okruh kolem Radostic – červen 2021

PetraK

Dennyky
    Hele hned dneska to mosím prubnout

to jsem si v první moment říkala taky,když jsem to včera nebo kdy četla, ale pak mi došlo, co za sajrajt pro přírud tydle kapesníky jsou, tak jsem to zavrhla

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    PetraK

Míla
    , dám pak vědět, jak se to vyvíjí.

dobře se to bude vyvíjet, dobře, páč se na tom usilovně pracuje, tak musí.

taky se vyléčila
    TAK A TODLE JE DŮLEŽITÝ SLOVO, VYLÉČILA – protože to je prostě nemoc, nemoc jako každá jiná a musí se léčit,

Dennyky
    ale pak to příjde.
    je to hrozná sračka – pardon těm útlocitnejm.
    Já jsem nezažila tohle, jen nervy v kýblu a stačilo to. Natož tahle nálož.

Čajda
    Trocha nedelniho vyletu do zatazenyho patku

to se těšim, to se těším

MirkaD

děvčata,děkuji všem za kladné ohlasy na mou situaci
    su ráda,že jste všichni takoví jaký jste…
    po týdnu toho mám z okolím dost-jako kdyby to byly cizí lidi,ale kamarádky letitý,nic no
    dnes jsem po vycházce-ke křížku a zpět+trochu cvičení,tak dnes jsem jela na kontrolu,tak mám neschopenku ještě do příštího týdne
    říkala jsem jí,že jsem furt apatická,ospalá,a bez energie-já myslela,že je to důsledek těch léků,ona,že ne
    že ty léky tak nepůsobí,
    takže uvidíme za týden,prý mě pak dá doporučení k psychiatrovi,a že by bylo dobrý,abych k někomu časem zašla-jako,že mají dlouhý objednávací lhůty,takže prostě abych asi za pár týdnů,měsíců byla pod dohledem….
    jinak jsem ráda,že jste se se mnou podělily o svý zkušenosti,jinak bych si připadala,že su fakt divná-když z okolí nikomu nic není….
    tak su ráda,že nejsu jediná-jako takhle,né,že bych si myslela,že su jedinej člověk na světě,to by ti psychiatři+psychologové neměly ty dlouhý objednávací lhůty,že 😀
    ale že se někomu z vás či z vašeho okolí taky něco takovýho stalo
    prostě,něco jako,když se to stalo těmto pár lidem,tak se to prostě může fakt stát někdy v nějaké situaci každýmu…..
    prostě stalo se…
    no nic
    Milko-tak jak to dopadlo?

Petrs01-jak je?a co Vašek?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,461. až 1,480. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.