Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 2 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,421. až 1,440. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

pižla taky byla v tornádu
    https://www.donio.cz/VitaGira

je tam těch příběhů víc, kdyby někdo chtěl darovat peníze cíleně konkrétním lidem

Petrs01

Na darujme jenom na té hlavní sbírce se vybralo 194 mega, něco slíbil stát, něco vyplivnou pojišťovny… já se přiznám, že bych s pomocí zbrzdila a nechala rezervy pro to co ještě vyplave.

Boty snad jenom vyházel, i když byly roztahané po celé předsíni. Sežral ty pamlsky – většina obalu zůstala venku, ale puzzle jsem z toho neskládala. Plnej pytlík Canvit, už ani nevím jakej, a pár nějakých kostiček. Jako v podstatě by mu teoreticky nic být nemělo. Ale je. Když jsem viděla ty bílé dásně, tak to se mnou málem šlehlo taky.
    Před chvílí vyšel hlasitej prd. Jinak tu leží rozpláclej jak žába a dobře mu teda není. Ani se moc neksichtil když jsem krmila Vaška (ale to asi tušil, že by byl poslední blbej ksicht v jeho životě).

Maya

Petrs01
    tak snad je mu jen těžko z přežrání a zejtra bude líp
    vono to si nevybereš, Loki zas nežere skoro nic a nebo jednou, sušený rybičky, pařátky, hrtany, šlachy, mám toho plnej kýbl, protože je toho vždycky pytlík, on sežere jedno a pak už to nechce, fakt na zabití
    akorát ty parohy si občas přežvykuje

Petrs01

Mawe, díky za poslední článek, zhltnula jsem je postupně všechny, ale ten dnešní – v podstatě všechny díly byly z velké části místa, která známe, ale ten poslední jsme courali vloni, lezli jsme na Klíč, koupala jsem se v Naději, nad Svorem, v Hamerském vodopádu,… ááááách. Jak jsem v některých případech trpěla s tebou (umrzla bych na Šumavě, upekla bych se v Lužkách), tak ve skutečnosti ti to ale strašně závidím. Až jednou nebudou psi… no jsem na sebe zvědavá.

A k tomu zapamatování – před nějakým časem na Peťana na fejsbůku vypadla tahle fotka, fotkakterou zveřejnil dva roky přetím. Poznamenal k tomu něco jako že hezký, ale že z tohodle absolutně netuší kde to bylo. Tak jsem mu řekla kde jsme spali, kam jsme šli, co se dělo před fotkou, po fotce,… uměla bych to místo ukázat na mapě s přesností na pár desítek metrů.

cernej caj

Petrs01
    Tak at je spratecek OK, no snad se jen prezral, karabinu by snad nesned… ale ono uprimne i v tom veku uz muze but problem i samoty mnozstgi a skladba, ze snad teda fakt nic nesezral..

Dekuju:) a jo, to bych presne chtela, podivat se na takovouhle fotku a vedet, kde byla… ze sem tam sla jednou vandr s timhle a jednou vylet sama… proste hned to poznat…

Jo, proste ono to utrpeni k tomu proste patri ja si nedovedu predstavit ze bych si to tak moc uzila kdyby to furt bylo super:D

cernej caj

Pozor vtipy

Attachments:
    Denny

Dobré ráno,
    vzdoušek hurááá 🙂
    Ráno jsem fotila pana Barevného, mého rybího páva 🙂
    A ranní pohled z okna…
    Při bližším pozorování je i na fotce vidět, že má jedno oko světlé a druhé tmavé 🙂

Attachments:
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

tak se nám to blíží – to totální vyklizení bytu. už je šécko rozebraný na prvočinitele, jediný co zbývá je kuchyńská linka. Tu řekli včera nakonec, že jí tam nemusíme nechávat, tak pojede dělat parádu do Domečku. Brtnik si umanul, že vylepší tu mou maličkou provizorní kůchňu a nepřesvědčí ho nic, že mi to tam takhle stačí a vydržím s tím třebas rok, než dojde na komplet rekonstrukci kuchyně. Což tak asi i bude vycházet. Tali se v původních domácích vodách hodlala vrátit ke svýmu vzorci chování, tak to bylo takový náročnější trošku, to venčení tam, ale přežily jsme obě 😀

černej čaj
    to byl spis vtip,

já vim, však já taky žertovala. ty jo další dvě hodiny a na konci měsíce 🙁

Petrs
    přežil

no jejda, tady se někdo bavil 🙁 , to nepotěší 🙁
    a jak je na tom dneska ?

Maya
    jej, škoda, že jsem nevěděla dřív . My v úterý posílali poměrně velkej balík peněz na tu diecézi,takže teď už jako nejni z čeho. protože těch peněz jsme opravdu poslali hodně.

PetraK

Petrs01
    Před chvílí vyšel hlasitej prd.

😀 😀 😀 pardon. Já vím, že to úplně k smíchu v tvý situaci nejni, ale já si představila bígloidní žábu rozjetou s tím gezichtem umučence, kterej nutně musí mít a tu příšernou řachu, kterou ta žába vyprodukovala 😀
    doufám, že je mu líp a tobě ale taky.

o. Tak jsem mu řekla kde jsme spali, kam jsme šli, co se dělo před fotkou, po fotce,…

jo, to voni si nepamatujou. Ale kolik hrála Spardáá x Slávijé v roce 1965, to jo 😀

Až jednou nebudou psi…
    a co ta feňule Vaškovitá? 😀

Dennyky
    pěkný ranní focení.

a nejni mu tam samotnýmu smutno?

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    PetraK

černej čaj
    studená válka 😀 😀 😀

těším se na článek, nechám si ho na sváču.

PetraK

černej čaj
    těším se na článek, nechám si ho na sváču.

nenechala, dala jsem si ho k snídani – KRÁSA, Mawe jedním slovem bez nadsázky krása. A i tady dík za to, že jsem si to mohla projít s TEbou.

PetraK
    MirkaD

tož já mám dveře číslo 5
    jinak včera jsem šla na večeři-v rámci vycházek s Aničkou z knihy,
    měla jsem to slíbené,když začnu řešit své zdraví,ehm,takže dlouho jsem to měla slíbené…:D
    a byly jsme na pizzerce,a myslím že teda do svého batohu ve stádiu-nic v něm néni-rozumějte-ani nákup,ani knížky,ani oblečení…
    jen celoročně -deštník,reflexní vesta,náhradní různé vrstvy,pláštěnka….no prostě batoh má celoročně milion kilo prázdný,tak si do něj přidám i podsedák,
    protože kovový židle bez podsedáku jsem nepochopila…
    ale jinak to bylo fajn,podebatovaly jsme vše možné,dala jsem si houbové rizoto,nealko mojito-kurna píše se to tak??:D,a kávu-kapučíno bez obrázku!za to z nejmenší lžičkou na světě,které-té lžičce jsem se deset minut řechtala,jako už sem rovnou mohla dostat párátko…..
    jinak syn Aničky je voják z povolání,ta jezdí pomáhat do té Moravské nové vsi..
    Martin mezitím byl k večeru chvílu ze psama,a Dafinu pak hodil do bazénku,že hrabalo….tak ted do toho bazénku dobrovolně vůbec nevleze…blb je to….
    dens ráno po včerejším dešti se ochladilo,takže jsem to s psiskama vzala předem vratama,ale místo do dědiny k rybníčku a tam někde tak jsem to vzala zezadu kolem naší zahrady nahoru k hájence,okruh po lese,a od lípy dolů a vratama dom,šla jsem docela svižně a rychle,takže pejsci se proběhli,Dafina se do kopce táhla,chvílu v lese se táhla,ale pak teda valila….
    PetraK-tak co bude dál z bytečkem?
    a už máte teda všecko komplet přestěhovaný?
    Petrs01-no bígl je teda drsnej,jako popravdě vůbec nevím,co bych na tvým místě dělala….
    ale teda pamět na fotky,místa máš parádní,to teda klobouk dolů!

cernej caj

Petrak
    Tak to je fajn ze linlu si nechate:)

Ja mam taky dvere c.5
    tom případě jste člověk, kterému záleží hlavně na klidu a pohodě. Rádi trávíte chvilky o samotě a v tichu. Nejste konfliktní člověk

cernej caj

PetraK
    Dekuju! Potesilas moc:)

Milena z Prahy

Holky, jestli můžu prosit, přidržte mi palce. Synek si po deseti měsících na pracáku a psychiatrickejch eskapádách našel práci. Poprvé jde zítra a moc bych nám přála, aby uspěl (a vydržel)!

PetraK

mám volaaký dojebaný palec na pravej haxně. Bolí to čím dál tím víc, asi, že jsem se včera “flákala” a místo nošení vybourazenýho betonu ze sklepa jsem se věnovala vyndavání hřebíčkůch z rozmontovaných skříní , kuwa.

černej čaj
    Dekuju! Potesilas moc:)
    tahle série článků je super, povidlo se Ti to mocinky moc, řekla bych že je to víc než na piškůta, chtělo by to čokošku 😀

MÍÍÍLOOOO DRŽÍME

Mirka D.
    nealko mojito bych si dala a sezení na kovových židlích nesnáším.

Petrs01

Tak Sprateček Atomovej už dělá prdy tam nahoře. Večer byl zlej a ráno to nebylo lepší. Takže sono… nedokázali najít orgány, samý metastázy, jeden nádor prasklej…

cernej caj

Petrs01
    🙁 spratecku:( no spratek na doziti u vas mel bombovych hodne let, kolik? 3? 4?

Milena
    Drzime palce!

PetraK

Petrs01

ne!! Atomíčku, pupíčku! Myslela jsem, že se ešče uvidíme 🙁 🙁 Tak se drž Peťo. Aspoň, že to bylo takhle rychlý, jako u Bubiny a jel co nejdýl na plnej plyn. V podstatě to, co měl Ešus. 🙁
    teď je ještě světlo, ale večer svíčku zapálím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,421. až 1,440. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.