Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 57 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,401. až 1,420. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Petrs01

dát tohle někomu z depresama

No to teda… ale tak zjevně tě to nedorazilo 😀

MirkaD

jinak se mi dnes povedlo vysypat na zem krmení pro andulky,
    ve vaně mě spadla osuška do vody,a na poznámku-to su zvědavá co mi tam spadne ještě-tak okamžitě tam spadl šampon :D:D:D no já říkám furt,že BŮH existuje a má smysl pro humor:D
    jinak tady včera večer buřka jak hrom,a ochladilo se,psi nám nalezly do postele,Dafina mě vlezla na krk,naštěstí elektřina jela,
    Černejčaj-mám cestovatelský speciál časopisu téma,jak to přečtu,tak ti ho dám,
    je tam o cestovatelích,mimo jiné o dvou mladých holkách,který i ze zzdravotními problémy daly nějaký šílený cesty…..smekám….

MirkaD

Petrs01-no,jako vtipně bych řekla,že jako dyt mám ty prášky,ale…
    to cítím akorát divnej smutek,apatii a zpomalení,výčitky,že jsem kolegům skazila dovču,výčitky že jsem to nezvládla…takovej divnej apatickej smutek,,,
    zváštní to je…
    ale od té knížky se nedalo odtrhnout-jako pud sebezáchovy je fakt drsnej,to je fakt neuvěřitelný,co člověk vydrží,…..furt sem to musela číst…:-()
    ale jako,na pocit,hele co zvládl on,tak prosím,tě co bys to nezvládla ty taky
    to jako nefunguje,to by si lidi přečetli knížky z koncentáku-a je jich fakt hodně a nikdo by už neměl deprese,nic,protože by si řekli,no když oni přežily tohle,tak já přežiju všechno
    ale tohle nefunguje…
    máti,se mě v neděli ptala,co mám dělat,aby se mi to nestalo,že jako,jestli mi to ta psycholožka řekla…
    no tak toto mi neřekla,to vím totiž z nadsázkou i bez ní…a věděla jsem to vždycky
    všecko si moc beru,tak si ty věci nebrat osobně
    jenže to já neumím ,nejsu splachovací,mě po každým blbým slově ve mě zůstane dírka,jak po hřebíku,jak kdyby se do mě někdo strefil hřebíkem vždycky,pak ho vyndal,a když je těch dírek moc,tak začnu cedit….a protíkat a polámu se….

Petrs01

to su zvědavá co mi tam spadne ještě

😀 no ale tak když si o to takhle řekneš!

Petrs01

výčitky

a myslíš že oni měli výčitky když jsi ty makala za ně? Jestli ti to pomůže, tak si vždycky představ nějakou tu dlouhou hnusnou směnu, kterou jsi měla za ně a řekni si “tak, tohle se teď srovnáná”. Ne “ježiš voni jsou tam chudáci za mě”, ale “osud sám zařídil aby se to spravedlivě dorovnalo”.
    Navíc fakt nemůžeš nést všechnu tíhu světa – to, že máte neschopné vedení, že máte málo lidí,… můžeš to ovlivnit? Platěj tě za to? Ne? Tak to není tvoje starost.
    Bylo by dobrý, kdyby ti psycholožka poradila jak konkrétně si poradit s nějakým takovým hulvátem aby tě to srazilo co nejmíň. Co mu v klidu říct, jak se zachovat. Oni bohužel dokážou vycítit koho to sejme a kdo si to nenechá líbit.

PetraK

MIRKO

výčitky že jsem to nezvládla

TAK ALE KUŠUJ!! Tohle fakt neneneneééé nééédělej. Zkus – nevím zda to jde -to pojmout tak, jako – stalo se, teď to nějak je a řeší se to. Kdybys spadla ze schodů a zlámala si šécky haxny, tak to bude mít stejnej efekt. Nebudeš moct jít do prasé. Nezhoršuj si to.

s tou knížkou jsem si to při čtení popisu říkala taky, že to bych nezvládla číst takovýhle téma. Já, když mi bylo ouvej, nemohla číst nic, kde by to bylo smutný, těžký, složitý. Nejlíp tak Patrika Hartla číst v takovýhle momenty. 😀
    A já si ešče pouštěla šécky jeho rozhovory, páč jak se směje, tak mě to vždycky pošle na zem 😀 i po stopadesátý.

Petrs01
    no ale tak když si o to takhle řekneš!

😀 že jo, vodpověděli jí poměrně hned, asi jsou si vědomí toho, že v tomhle případku by žádosti měli vyřizovat rychle 😀

PetraK

MIRKOOOOO

a – to, že máte neschopné vedení, že máte málo lidí,… můžeš to ovlivnit? Platěj tě za to? Ne? Tak to není tvoje starost.

100X 100X A 100X se podepíšu pod tohle co Petrs napsala. Jen tak pro Tvou informaci – mám tu kolegu, který taky v Penny pracoval – dle jeho informací je naprosto standardní, že v Penny se pláče a lidi se hroutěj. Takže věř, že opravdu nejsi jediná, u vás je tak neskutečnej tlak, že to byla jen otázka času.

PetraK

Oni bohužel dokážou vycítit koho to sejme a kdo si to nenechá líbit.

no jasně, páč na stokilovýho prodavače s vymakanejma bicákama by si tohle nelajsnul. Ten by ho sebral za tričko a vynesl pěkně ven na čerstvej vzduch, kde by mu zrajtoval tu jeho drzou hubu. Tak! 😀 Jak jáááááá bych si kolikrát přála bejt stokilovej chlap!! Tu váhu už pomalu teda nabírám, ale do vejšky už se nevytáhnu a pohlaví taky měnit nebudu 😀

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    Petrs01

ach!!!!!
    https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=66522
    (nechci štěně, nechci fenu, nechci picbuma, nechci psa vůbec, ale… ACH!)

cernej caj

Mirkad
    Moc hezky co pises, tak snad to trochu pomuze a vubec my si tu prece vsexky pomahame vzdycky navzajem 🙂 rekla bych, ze proste v tomhle ma.zrzavec uzasnej oresah kterej na cezetku jikdy nebyl a je to asi tim ze je to.jen mala rodinna diskuze…

Jinak prilohu si rada prectu, dekuju

Petrak
    Jo na vsi obcas proud vypqdne xhce to mit svicku/baterku nachystanou a treba nejakou lahev baleny vody kvuli cerpadlu

MirkaD

PetraK,Petrs01-s tou knížkou,no já normálně tyhle věci nečtu vůbec,ale toto mě nechtělo pustit….
    jinak druhou knížku od vás mám hodně humornou od Sandry Pogodové a jejího tatínka,tak u té se fakt směju
    jinak jo,já té psycholožce říkala,že bych potřebovala naučit,jednak,to,aby mě lidi braly vážně a respektovaly
    né,že jsem ve 20 řekla svýmu prvnímu klukovi v bazénu že už nemůžu,a on mě hodil do hloubky,kde jsem se začala topit,takže mě vytáhl a řekl,že si myslel,že to nemyslím vážně,
    takže já asi některý věci neříkám dostatečně vážně nebo co
    tak taky je to má chyba,protože o sobě často mluvím tak jako -no booože,haha,
    jako,když jsem tatkovi na dotaz-jé co to je na té ruce,to je jak sebepoškozování,hahaha
    a já řekla-no je noc,co by to bylo jinýho
    a on-ztuhl-a proč to děláš,seš blbá?
    a já-no co,tak někdo chlastá,já dělám toto…
    tak tatka už se o tom nikdy nebavil,že….,
    jinak jo,chlap bych chtěla být dlouho a hodně lety,jsem totiž fakt nezažila,že by si na chlapa někdo dovolil…,
    teda ale myslím fakt,že jsem chtěla být vždycky kus chlapa,néé nějaký vychrtlý pidi vyžle,co ženskou přes práh po svatbě ani neunese…
    prostě tak necelý 2 metry a k tomu tak odpovídající postavu-ve stylu aspon 3 krát týdně posilovna,džudo,karate….
    bicepsy mám,váhu zvyšuju,kazí to prsa,nalakovaný nechty,vlasy v culíku…nechty můžu odlakovat,vlasy zkrátit,prsa neodřežu,už tak jsou malý…..:D

cernej caj

Ta posledni veta me rozesmala desne. Bicepsy mam, vahu zvysuju:D vis ze oni zvysujou vahu ci zvedaj? 😀

Proste kazdej sme nejakej, no, ne stejnej, doufam, ze se ti to libilo a ze mas nejaky ukoly co muzes zkusit delat, i kdyz to rreba nepude hned…

PetraK

Petrs01

ach!!!!!
    paní Vašátková? 😀

černej čaj
    a treba nejakou lahev

sem četla lahev rumu, nevim proč.asi aby to člověk přežil? 😀 😀
    jasně, to všechno je podmínka na vesnici. Baterku máme supr a má, jako málo věcí v tom burdelu momentálním, svoje pevný místo -přimagnetovaná na lednici. ‘Svíčky v naší rodině hořej furt, ani nemusí vypadnout proud , takže tohle taky cajk. A vodu balenou taky máme furt – tedď momentálně, protože zatím nemám výsledky rozboru vody ze studny, Sem vyrůstala v HornoPočo – kraj Prahé, kde proud vypadával furt, tak jsem zvyklá.

Mirka

no vidíš to jak jsi odolná, žes to dokázala číst, já bych neuměla

škoda , že táta na to info o poškozování se nezareagoval 🙁 tohle hlavně prober s tou psycholožkou. Je škoda ubližovat sobě, svýmu tělu a svý duši proto, že někdo jinej je špatnej, poškozovat by se měl tak leda von.

Petrs01

paní Vašátková?

no a ne? ten kukuč!

PetraK

nevíteee někdoooo náhodou čirou, kdo jde dneska ve dvě domů?? 😮

😀

Petrs01
    no a ne? ten kukuč!
    jo přesnej 😀

cernej caj

Petrak
    Moje prescasy rikaji ze ja ale mam.obavy ze si mohe prescasy vybere nekdo jinej! 😀

Mirkad
    Ja bych to teda asi cist nezvladla, si dobra

PetraK

černej čaj

já to ale nejsem mám svý vlastni a to jsem eščé nechala 20 min. na oltáři vlasti

cernej caj

PetraK
    to byl spis vtip, ja pridala dalsi 2h, abych jich nemela malo 😀

Ale i tak sem zvladla posledni restiky… pred spanim…

Mawenzino volno 6 – Lužické hory, červen 2021

Petrs01

Tak jsem dnes přišla domů a… přežil. Zatím. Nejenom, že jsem ho nezabila já, ale páníček byl narozdíl ode mne ochotný mu i zaplatit veterinu. Shodou okolností jsem ho vážila v pondělí: 16,1. Dnes na veterině 17. Přitom vím jen o pytlíku ňamek (max 10ks denně! – asi to nečetl…) a pytlíku “kostiček”. Obojí dlouhodobě uloženo nahoře na botníku. Ňamkovník s piškoty postrádáme, ale nevěříme tomu, že by ho sežral i s karabinou, takže spíš někam zapadl nám. Jestli sežral i něco jiného… nic nepostrádám, ale…
    Je na pohled přežranej a odmítaj ho nosit nožičky. Má úplně světlé dásně. Dostal pár injekcí na podporu trávení a střev apod.
    To je trest za to, že jsem ho po těch vašich domluvách tady nechtěla uvazovat a nechávala jsem oba zavřené v předsíni.

Attachments:
    Maya

Petrs01
    hezký, ale vypadá to jenom vyházený a nepoškozený?
    být tebou, pořídím webkameru, na těch jeho akcích bys vydělala majlant 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,401. až 1,420. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.