Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 54 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,381. až 1,400. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

To teda byla burina, jeste hrmi, ale uz to jde. Lokinek se boji jit ven, tak asi bude mit dospelackou premieru spani doma.

kachna

aspon prohlidnout, sahat asi nepotrebuju:D

sahat můžeš, nedloubat 😀 😀 😀

cernej caj

Kachna
    😀

Ferinka taky v noci zacala jecet, sla sem zavrit okno zacalo to slusne mlayit a pak jecela furt. Si rikam co mas, dyt na boutku upozornis a nebo steknes na hrom… jo vona si rekla ze jeste by mohla jit v 11 vecer vyjimecne curat, takze nspred upozornola na bourku, pak na hromy a pak uz jen chtela ven a blba pajocka to nepochopila:D

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Co buřina! Velkobouřky jsme měli. A taky pohodu při svíčkách 😀 protože to zase křuslo a byli jsme bez proudu, tak jsem honem mazala se svíčkou do sklepa se umejt, páč po vyvážení suti a škváry čék nepatří mezi nejčistší 😀 😀 Ale tentokrát to nahodili hned, tak pak byla svíčka ve sklepě jen dekorací. Každopádně bouřilo tak, že se nedalo spát. zato teď! Teď by se to spalo!! Po včerejší dřině mi vyhládlo, první snídani – chleba se šunkou už jsem sežrala, a prej málo!! Tak teď tu stepuju jak Taliprdka před miskou a nedočkavě vyhlížím , až padne půl, abych si mohla dojít pro žrááááádlo nějaký 😀

černej čaj
    uz jen chtela ven a blba pajocka to nepochopila:D
    a pochopilas nakonec, nebo bylo nutno vytírat?

Maya

u nas nesel proud rano, ale nastesti to brzy po tom, co jsem vstala, zapli
    bourka prestala uz pred pulnoci a Lokinek uz se sam pak hrnul ven a do kotecka, tak spal nakonec venku, von proste doma nema na to spani klid 😀
    PetraK
    vy mate vodovod? ten funga i kdyz nejde proud?
    protoze u nas teda rozhodne myti pri svickach nehrozi 😀

PetraK

Maya

u nás to tak skončilo nějak o půlnoci, nevím přesně, kdy se mi podařilo propadnout do spánku. Začlo to lehce po desátý a pumelice slušný, jedna kousek od nás. A to mi Brtnik tvrdil, že ta bouřka nic moc a k nám to ani nedošlo 😀 bodejď by jo, když chrápal. což naprosto nechápu, jak dokázal. taky jsem byla utahaná z toho, jak jsme makali, ale nešlo mi to, pro tu válku tří císařů, co byla venku 😀

Jsem jako chudínek Loki, taky nemám na spaní doma klid, protože mi ho nedopřejou ty tři příšery chlupatý, se drbou, blemtaj…. jdu si koupit kotec 😀

Máme studnu a čerpadlo a brojlér – nějaká voda a tlak by tam byly, na krátký umytí.

Maya
    Petrs01

jdu si koupit kotec

kup kotec těm třem

PetraK

Maya
    d, tak sice chvili tece

ale dá se, to už máme vyzkoušený, to zavzdušnění nebylo nějak brutální. Já jsem zvyklá se umýt s malým množstvím vody., takže cajk.

Petrs01
    těm třem

to jim nemožu udělat 🙂 , povětšinou nakonec skončí v kůchni, ale bylo zapotřebí větrat.

cernej caj

Tak doslo mi to pac mi bylo divny ze furt steka:D

Petrak
    Tak dobre ze brzo nahodili jo jak to triska tak ja taky nespim

Maya
    Od viktorky bych sichtela precist tu knizku. Proot su kazdej vikend v prdeli. V lese je to proste jiny

PetraK

černej čaj

šikovná nakonec panička, že pustila nebohou Ferratu ven. 🙂

Tak dobre ze brzo nahodili jo jak to triska tak ja taky nespim

minule to nešlo “dlouho” asi tři hodiny, nebo tak. Jednou prý celej den. Holt prostě vesnice, s tím se musí počítat.

kachna

Tušíte někdo, čím myslí v České spořitelně???
    Protože řešíme hypo na rekonstrukci, tak jsem jim teda volala a víte, co mají jako čekání na spojení? Pískání na pusu. Přežila jsem asi 10 vteřin, zas tolik tu hypotéku nepotřebujeme 😀

PetraK

tak…. škoda, že Kuskus teď nemůže, koukejte, co jsem vynašla:
    https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=67268

PetraK

kachna
    , zas tolik tu hypotéku nepotřebujeme

😀 😀 😀

PetraK

a jááá bysem chtěla Bobánkaaaaa

https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=67227

já vim, musim bejt trpělivá, vydržet, ale je to těžký teda, těžký.

Maya

Kachna
    To je asi ucel odradit volajici aby neotravovali 😀
    Me tam pred casem pani dala vizitku, rtak ndyz neco volam rovnou ji

Prave sedim na koznim na kontrole, to bude zas minimalne cekacka 3 hidiny doufam ze stihnu anglinu ve trictvrte na tri
    Doufam ze uz sem nikdy nebudu museg

Petrs01

Bobánkaaaaa

Je kastrovanej. Jestli si chceš připomenout jaké je to mít k Rumíčkovi kastráta, s radostí zapůjčím.

PetraK

Petrs01
    Je kastrovanej. Jestli si chceš připomenout jaké je to mít k Rumíčkovi kastráta, s radostí zapůjčím.

ale tak ty seš nechutnej detailista 😀 😀 😀

Maya
    držím palce, ať jsi na kožním naposled, tam je to vždycky na sto let. všude, úplně všude.

PetraK

nebo tohle kdyby šlo, jenže to nejde vůbec

https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=67097

není u nás zatím prostředí pro psejka, kterej nevydrží. Ale dovedu si představit, jak mu je, jak to nedává, dědoušek starej.

MirkaD

tož včera jsem dala ráno vycházku k rybníčku od něj mezi polama ke křížku a od křížku dom
    jinak jsem den pročetla,chybí mi nějaký mozzkový bunky-nemohla jsem si vzpomenout,jak se zapíná pračka….
    sem pak myslela,že je rozbitá…:-()
    odpo jsem prospala,pak jsem chvílu vlazla do bazénu rodičů,pak do psího bazénu,byla tam teplejší voda..:D
    vyházela jsem vlaštovčí hovínka a vylezla ven,
    no normální člověk by napřed vyházel ty hovínka,ale to já ne,že…:D
    večer chvilku ze psama,Dafina se táhne jak kdyby emohla,ale dom valí
    hárá,je ted v nejlepším,dopo otravovala už i kočku…
    dnes ráno jsem vyvenčila pséky a v rámci vycházek šla s Gerem na návštěvu za kamoškou s Gobim,
    pak jsem měla hovor hodinový s psycholožkou,
    je to taky slovenka,jak ta v neděli,vždycky su po tom hovoru vyždímaná,aa každej se mě hned ptá co mě řekla a poradila….
    jako takhle-aby to nevyznělo blbě-po každým rozhovoru s psychologem,kterej trvá hodinu,at už ústně nebo telefonicky su já vyždimaná
    ono je to jiný,než se člověk baví s kamarádkou,taky tam řekne fakt víc,
    většinou si něco nahlas uvědomí…
    no není to tak černobílý jak si myslí okolí-teda naši-to už jsem sem vlastně psala před rokem,že by psycholog řekl,to udělejte a bylo by…
    no,ale jako už to je třetí osoba během pár dní co mi řekla,že je toho na mě moc,tak něco na tom bude,že…
    holt každej máme tu míru asi jinde,někdo zvládne 2 práce,rodinu,stavět….
    někdo 6 dětí a k tomu podniká-bývalá zaměstnavatelka kamarádky,
    no někdo 2 psi,mateřskou,2 děti,barák,zahradu,+učit na mateřské-viz má švagrová…
    no,takže co z té hodiny vyplynulo…
    mám úkol,zjistit,jak to zvládám-co mě dělá radost,těší…
    co mě dává sílu-tak to je jasný,že,psi+příroda,+kamarádky,knížky…,
    mimochodem,říkala jsem jí o tom pátku s váma-ty dárky,návštěva,překvapení a tak,a byla z toho úplně vedle,že to ještě nikdy neslyšela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a to si myslím,že ta toho slyší z důvodu povolání dost od lidí-TAKŽE HOLKY JSTE JEDNIČKY,TOHLE NA SVĚTĚ URČITĚ NIKDO JEŠTĚ NIKDY NEUDĚLAL TAKOVOU MEGA RYCHLOU POMOC-JÁ Z TOHO TĚŽÍM DOTED!!!!!!!!!!!!!!!!!
    no,říkala jsem jí,že bych chtěla změnit to aby mě okolí bralo vážně,ale že si myslím,že se v mým věku už moc nezměním,jako vím,že dost věcí musím změnit u sebe já -okolí nezměním
    ale prý to jde,že měla i starší klienty….tož uvidíme
    Martin má dál neschopenku z vycházkama-a su teda zvědavá co mu řeknou v práci….
    já mám dočtenou tu knížku od vás,tu tlustou,
    je to brutální román od Josefa Formánkya o síle k život
    borec -kterýho porodí nějaká ženština,hodí před kostel,kde ho farář pošle své sestře,která se o něj do asi 6 let stará,a dobře a miluje ho,tak jí ho násilím odeberou na udání sousedky,ta sestra faráře se jde ve svatebních šatech utopit,
    dítě v sirotčinci se trápí,proč za ním maminka nejde,neví že maminka už je andílek,v sirotčinci šikana,znásilnění od jeptišky…začne válka,přihlásí se k SS,protože je tam nápis jsme tvoje rodina,tam je 2 měsíce ve výcviku,pak ve válce,pak je chvílu pracovně i v koncentráku,kde se mu podaří pustit na svobodu jednu židovku,do které se zazabouchl před válkou,pochopitelně věci z koncentráku dost drsně popsaný,jako pak se dostane k rusům jako tlumočník,pak po válce ke komunistům,dotáhne to na tajemníka,mezitím se stýká s tou židovkou,pak v podtatě stráví zhruba 20 let jako politický vězen-mučení,mlácení,popravy,samotky ve vězení,to si píše furt s tou židovkou,se kterou se na svobodě i stýká-kdy že je občas za těch 20 let mna svobodě,
    pak se mu povede v 45 letech se dostat do vídně a na svobodu,stane se z něj milionář a no a pak ho jako 84letýho starce najde v chatce na smetišti tento spisovatel,který napíše za 4 roky s ním knížku,mezitím píše něco ten spisovatel,,mimo jiné jak šel pomáhat do zemí zasažených tsunami,taky peklo…
    no na konci ten starý muž umírá,je to vše podle skutečné události
    jako drsný,ale za živýho boha jsem to nemohla přestat číst,jsem se v pondělí ptala Aničky,jestli jí přijde normální dát tohle někomu z depresama,tak říkala,že ona to četla a jí se to líbilo…
    no a že to můžu vyměnit,ale to už jsem byla v půlce,že:D:D:D
    druhá knížka je humorná,su ted v půlce…
    c

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,381. až 1,400. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.