Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 14 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,361. až 1,380. (celkem z 3,553)
  • Autor
    cernej caj

Denny
    No muzes to dite nechat v kojenaku… to dite je maximalne na rok, nez se mu najde nahradni pece a narodilo se s nejakou zdravotni vadou tak potrebuje do rodiny ke zdravotninsestre/lekari s dostupnosti nemocnice na sadrovani kazdej tyden…

Myslim, ze tohle se dela pro to dite. Nereknu kdyby si poridili vlastni, ale nechat to dite v kojenaku asi je horsi jez v tomhle veku dite. Navic jako pestoun muzes dostat jakkoli stary dite docasne, to asi neovlivnis… s tim ze idealni, aby se nahradni rodina nasla co nejdriv pro to mininko

Ale chapu jak to myslis, protoze to neni zadna prdel ani po fyzicke strance zvladat.

Dobre, ze po ockovani jsi OK:) tady dneska prej 33 stupnu a bourku nechci, ve ctvrtek nam vzala par tasek, nesnasim bourky

Denny

No já názor nezměním, jako co bude za 10 let když ho třeba budou muset nosit atd když je nemocné? Nevěřím že a to ta paní bude fyzicky mít.

Ano přesně tak, ale jak říkám, je to jejich věc.

tady dneska prej 33 stupnu a bourku nechci
    tak až takovou jsem samozřejmě nemyslela, dobře přehodnotím to na ochlazení a déšť 😀

cernej caj

Denny
    Pisu maximalne na rok, nez se najde nahradni rodina. Aby dite nemuselo do te doby byt v kojenaku jako polozka v seznamu.

Takze co bude treba za 10 let je ted asi bezpredmetny, miminko pujde bud do ustavu kde krom zdravotni pece nedostane nic navic nebo si ho na rok veme nekdo kdo mu muze dat lasku a domov a navaze ho na cloveka… a behem roku to dite asi nevyroste tak, ze by ho nezvladali nekde donest.

Chapu ze nazor nezmenis a nikdo to po tobe nechce ale ty delas z par mesicu roky tak to jen.uvadim na pravou miru

Denny

čajdo
    aha tak to se omluvuju ,jesm kravěna, to jsem nepostřehla, v tom případě
    je to všechno jinak…

cernej caj

Denny
    To sem rict urcite nechtela!

Vzit si v 60 dite na dalsich 18 let bych s tebou rozhodne souhlasila:D

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Spala bych jako blásen – neb jsem šla spát v půl dvanáctý a navíc od čtyřech nějakek Kája Gottů převlečenej za kosa vyřvával jako debil u vokna. Zachránilo ho jedině to, že nemám vzdchovku a neměla jsem ani sílu vstát 😀 . Ale nadávek dostal! Smeták jeden pernatej! 😀

Čajdo
    jeden čas jsem uvažovala o týhle pomoci taky, dává mi to velkej smysl. Jenže to bych musela dát výpověď v práci a voni by mě pak už asi zase nikde nechtěli. Paní má můj obdiv, o to víc, že tohle miminko je specifický. Já myslím, že tatínka se to až tolik asi týkat nebude, nebo myslíš, že jo? Voni ti chlapi se tak nezapojujou asi – tím spíš, když jsou starší, tohle je prtě malinkatý. Bude pro ni potom asi hodně těžký, až půjde mimčo do nový rodiny, on si člověk říká, že si zachová profi odstup, ale……. 🙂 Bylo mi tehdy jasný, že kdybych do toho šla, bude to pak masakéro, podle toho, co jsem četla, když jsem si zjišťovala.

Dennyky
    to je opravdu jen dočasná péče, než se miminku najde trvalý domov. Aby nemuselo ležet někde jako kus inventáře v kojeňáku. Tenhle projekt dočasný mámy a táty mi přijde super, to dítě potřebuje, aby ho někdo objímal, hladil, zpíval mu, aby mělo teplo od mámy. To v ústavu nikdy nedostane a pak je to hodně moc znát v jeho projevu. Takhle se mu dostane všeho čeho se mu dostat má, vč. lásky a do novýho domova jde ještě jako malinkatý. A jestli je jí padesát, tý paní, tak to v cajku dá.

Denny

PetraK
    ANO VŠAK JSEM PSALA, ŽE NA ROK JE TO JINÁ SITUACE.

čajdo
    To sem rict urcite nechtela!
    ale já jo 😀

PetraK

černej čaj

nekdy si i vycitam, ze si sedim doma na prdeli a vic me zajima kam pujdu v sobotu na vylet nez jestli muzu pomoct odklizet trosky…

naprosto souhlasím s kachnou, ty trupko!

Míla
    že by psycholožka promluvila i s Martinem. Možná je to blbost, jen tak zkouším něco vymyslet :-).

jo to by bylo dobrý, ale předpokládám, že s Martinovým přístupem, jak ho popsala Mirka se von asi nikam nepohrne 🙁

Petrs01
    a. To je “divnej přerostlej bígl”.

jo to je fakt, si člověk říká, že je to křižovatka

kachna
    spíš máš co dělat se stresovejma projevama těch lidí –

tady si dovolim naopak nesouhlasit. Normálního člověka – i když je vzteklej jako kráva – tedy jako já 😀 – nenapadne tohle přenášet na prodavačku. protože
    moc dobře ví, že ty prodavačky majak jako barevný a mají taky svoje nařízení. A když mi prodavačka řekne, že se to musí na pás vyndavat, tak to tam sakra tady dám. Jestli mám sílu dát to do toho koše, tak mám sílu i na to dát to z toho koše na pás. ostatně, to je normální přece, že se zboží dává na pás. Za mě souhlasím s Mirkou – hovad bohužel přibývá. Mladý nejsou vyštrézovaný, jsou drzý a hulvátský, nevychovaný.

Mirko – super fotky 🙂 díkec, Dafule jak se tam vyvaluje, prostopášnice 😀 😀

Dennyky – to je supr, že ses z očkování nepossss……..tralaláá! A že Ti nic nebylo. To je teď nějakej trend asi, protože to mi řeklo víc lidí, že tu druhou měli naopak lepší, než tu první reakci.

PetraK

Dennyky
    ANO VŠAK JSEM PSALA, ŽE NA ROK JE TO JINÁ SITUACE.

a no jooo však taky porád! 😀 kdyby člověk nepřišel vo prasí, tak by se mě to líbilo, takovádle věc.

Denny

PetraK
    HELE PANINKO KDEPAK JSEM BYLA 29.6.2019 🙂

Attachments:
    PetraK

Jééé to neznám todle nádobí. Vůbec. 😀

Denny

Jedna chovatelka ze slovače, která má 4 vižličky poptávala něco proti komárům,
    co by nevadilo psům.
    A jelikože jsme tu všici pejskaři, tak by se mohlo hodit, prý super i krém
    Jmenuje se to SZUKU REPELENT

https://www.fotopasti.cz/lovecke-potreby/doplnky-na-lov/szuku-repelent-proti-komarum-a-klistatum-sprej-50ml

Maya

Jo, ja jsem kdysi cetla rozhovor s nejakou rodinou na tyhle detsky docasky, v podstate kazdej rok novy dite, docela masakr, ale myslim ze pani tam rikala, ze clovek pri tom nesmi myslet na sebe, ze si jako na to dite zvykne a pak ho da pryc, ale ze musi myslet na to dite
    je to proste blby, ze u nas trvaj adopce strasne dlouhot, takze v podstate neni mozny takhle maly dite rovnou adoptovat do novy rodiny

Maya

cernejcaj
    no chtela jsem reprak vratit, ale se mi to rozlezelo, ono taky nevim uplne stopro jestli ji bude s mobilem fungovat, dneska vsechny slusny repraky maj BT 5 a ona ma v mobilu 4, jako pisou, ze by melo, ale kdo vi
    no a pak si rikam, ze mozna lepsi takhle vetsi nez nejaky mrnavy sumitko, zas je ji uz 10, tak neco unese 😀
    a navic ma peknou ruzovou barvu 😀
    dneska mi prijde pro ni jeste od applu objektiv na mobil, mel by umet sirokouhle a hlavne makro, ona foti furt brouky a ten jeji starej mobil to moc nedava

Milena z Prahy

Mayo, s těma fotkama brouků jsi mi připomněla včerejší akci. Dopo přišla k Robertovi nová sousedka, že jim večer na balkon nalítávali sršni, oni se báli, celou noc zavřený okna, dusili se. Nevěděla ale, odkud lítají. Tak jsme po devátý večer vyběhli na louku za barákem a sledovali hukot. Ten byl značnej, neb se rojili chrousti, silně bzučeli a lítali kolem. Jedna starosousedka byla zrovna na balkoně a ještě upřesnila, že to jsou chroustíci (asi nějakej poddruh). Čili jsme jednoho přistálýho chroustíka vyfotili a poslali stěžovatelce. I jsme jí lákali ven, aby se podívala přímo na místě, ale nějak se jí nechtělo :-).

Čajda a ostatní holky
    Jste všechny skvělý a jsem ráda, že sem můžu chodit, dík :-).

Maya

Milena
    chroustika neznam, ale teda ani chrousta jsem nevidela uz ani nepamatuju
    u nas bylo letos hodne cmelaku, nejsou ani moc ani vosy ani srsni
    neter se dala na brouky ted a jeste chce atlas brouku a nejlepe i housenek a mnohonozek, toz budu shanet v patek 😀

PetraK

Maya
    ze si jako na to dite zvykne a pak ho da pryc, ale ze musi myslet na to dite

přesně tak. Jedna z těch prvních dvojic říkala, že to první miminko, když odcházelo, že to bylo příšerný a hrozný a strašlivý a že si museli pomáhat tím, že prostě jde do svojí nový a opravdový rodiny a oni tak můžou zase mít místo pro další mimčo, který to potřebuje. Jinak se k tomu podle mě přistoupit nedá.

Míla
    ale nějak se jí nechtělo :-).
    😀 😀 proč jako??? Teda taky bych asi nešla, já ten hmyz ve větším počtu teda nemusím. jednou jsem bojovala s rojením mravenců, který měli za to, že budou bydlet na půdě na chalupě. do zbraně jsem povolala smeták – to byl slabej kalibr, bylo jich fakt moc a na mě to nepůsobilo po čase moc dobře, byli v přesile 😀 tak jsem vzala jakejsi protihmyzí sprej a když jsem je smetla ze zdi, nastříkala jsem to nahoru na tu zeď. To je nakonec odradilo, udělala jsem tam prostě čáru a přes tu už nešli. ale bylo jich opravdu mnógo mnógo a byli velcí.

Jste všechny skvělý a jsem ráda, že sem můžu chodit, dík :-).

jo Petrs s čajdou to dobře upekly

Maya
    já jsem Ti s tím reprákem chtěla navrhnout, ať se – než ho budeš vracet -nejdřív zeptáš neteře, jestli ho nakonec nechce, takovej jakej je. 🙂

cernej caj

Tatinek prej stehuje, maluje a jel pro postylku nekam do svitav:D jako jasne ze jeho se to tolik netyka ale tezko muzes zit v byte s ditetem a “netykat se te to” i kdyz treba si pres den v praci, tak su zvedava. No nekdo se toho proste neboji:D

Petrak
    Jak pises asi dat to maly pak pryc musi byt tezky ale jak pise maya, proste to delas pro nej ale jednodychy to urcite neni

Dneska v praci hroznej blazibec, teprve sem sla na obed a jak to do sebe kopnu tak sup ke strojum

Denny
    A kde si? Ta konvicka je nicmene bozi!

PetraK

Černej čaj

Tatinek prej stehuje, maluje a jel pro postylku nekam do svitav:D jako jasne ze jeho se to tolik netyka ale tezko muzes zit v byte s ditetem a “netykat se te to” i kdyz treba si pres den v praci, tak su zvedava. No nekdo se toho proste neboji:D

joo jasně, taťkovský starostě 🙂 , já to myslela pak na ten další provoz, že tam ho toho zase tolik nečeká, i když to pochopitelně ovlivní běh života obou. ale tak to se asi dohodli spolu. tak budeš mít skorosourozence 🙂 . Budeš dělat ségru? 🙂

cernej caj

Petrak
    No je otazka jak to bude ale tak treba budu mit sanxi si ho aspon prohlidnout, sahat asi nepotrebuju:D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,361. až 1,380. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.