Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 11 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,341. až 1,360. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

MirkaD
    super ze se ti to libilo u psycholozky
    ty prasky mam dojem mi nekdo rikal, ze to chvvili trva nez si telo zvykne a sedne si to
    jako myslim, ze bys mela doma byt dyl nez tyden nebo dva
    Martina bych zahlusila uz davno, no teda spis ja uz bych s nim davno nebyla, myslim ze je cloveku lip samotnemu nez s nekym takovym, ale vim, ze kazdej nebo spis kazda, to tak nema a sam byt nechce, takze to nekritizuju
    PetraK
    tak lisej se v detailech, v telesnym ramci, tvaru hlavy, oci, posazeni usi a tak, kdo je zna, tak je od sebe pozna
    ja na vystave japonce poznala, ma proste jiny oci a usi a volpina jsem nikdy nazivo nevidela, ale ten zas je dlouhej na kratsich nohach, tak myslim, ze bych ho taky poznala
    kazdopadne japonec se fakt hodne lisi povahou, takze nejak ho sloucit s nemcema by asi moc neslo
    ale jo, nekdy ty plemena jsou jedno jak druhy a myslim, ze u hodne plemen to uznani bylo jen politicky rozhodnuti

Maya

PetraK
    ale porovnej treba bigl, harrier, dunker, znalec urcite rozpozna, pro me jsou to uplne stejni psi

Petrs01

bigl, harrier, dunker

Bígl je výrazně nižší a robustnější. Kostra, hlava, Dunkeři jsou barevný vobludy,…

Maya

Petrs01
    ale na fotce to vypada uplne stejne
    jako jasne, videt je pohromade, tak pak asi vidis nejaky rozdily, ale to u tech spicu taky
    treba velky cerny spic a svedska lapina nebo cerna finska taky vypadaj pro laika stejne a pritom hlava je jina i telesny ramec a postaveni nohou
    vsak Lokinej je taky pro kazdeho spic 😀

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 3 týdny uživatelem Maya.
    Petrs01

na fotce to vypada uplne stejne

Dunker je barevný, harrier je vysokonohý, bígl má kratší nožičky a je celý širší – hlava, hrudník, všechno. Co se poznává hůř je bígl-harrier, tedy kříženec bígla a harriera. To je “divnej přerostlej bígl”.

Denny

Ach sooo a ja donedavna myslela ze Harier je jen vrtulnik 🤣🙈 pravdou je, ze nevim jak se to pise…

Milena z Prahy

Mirko, ahoj, napadla mě ještě jedna věc k tvý situaci. Když budeš mít šest telefonickejch konzultací s psycholožkou, jestli by se třeba nějaká z nich nedala využít k tomu, že by psycholožka promluvila i s Martinem. Možná je to blbost, jen tak zkouším něco vymyslet :-).

cernej caj

tatinkova pritelkyne si bere v tydnu tydenniho chlapecka, rozhodla se byt pestounkou a nejak jim to dite nasli necekane rychle – dost specificky podminky sou potreba a tatinkova pritelkyne je splnuje 😀 takze tatinek sedivej ze prace jak na kostele a bude mit doma na stary kolena mikro dite. jeho pritelkyne je hrozne moc hodna, zdravotni sestricka, ani me to neprekvapuje, nekdy si rikam, ze je fakt uzasny, co sou ochotny jini lidi udelat pro nekoho ciziho, i ted s tim tornadem, ze se vybralo tolik penez a lidi jezdi pomahat…

nekdy si i vycitam, ze si sedim doma na prdeli a vic me zajima kam pujdu v sobotu na vylet nez jestli muzu pomoct odklizet trosky…

kachna

nekdy si i vycitam

ty se máš teď hlavně chválit za to, cos právě naplánovala. Navíc je to přesně tak, jak má, prostě tě je víc potřeba v roli tetičky a nevlastní sestřičky.
    edit. pc nepísá, šlohla jsem ntb dceři.

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 3 týdny uživatelem kachna.
    cernej caj

Kachna
    Jeste zety deti mas:D

Maya

cernejcaj
    to jsou dobrý teda tatínek s přítelkyní, že si klidně vezmou takhle malý mimino
    no jet odklízet trosky na den na dva podle mě ani nemá smysl, to se tak akorát člověk zorientuje,, to je holt spíš pro lidi co nemusej do práce, nějací studenti a tak
    a pomoc Mirce není o nic menší

Maya

objednala jsem neteři k narozkám reprák, dneska přišel a zdá se mi moc velkej a těžkej, má šňůrku, tak mě ani nenapadlo to nějak zkoumat když že je to na nošení za šňůrku, ale asi ho budu vracet

MirkaD

Černejčaj-další sezení v tom krizovým centru netřeba,když mám tu psycholožku,
    jak tě odhalila Anička?ona neví,prý ju to prostě napadlo,že jsi to ty.-)
    a s tím miminkem je to úlet teda,kolik je tatínkovi let?
    teda týdenní mimi….
    hele víš co Honzák psychiatr říká-že lidi sou v podstatě hodný,jen jim to ještě nikdo neřekl…
    no já nevím,no
    já myslím,že obecně se lidi zhorčily,ale zase,když je nějaký neštěstí,tak se zase ukáže,že to s náma není tak špatný….
    že máš černý svědomí,že nejedeš uklízet trosky-hele,i kdybys v životě neuklidila nikde nic po žádným neštěstí,nešla pomáhat po záplavách,do hospicu a já nevím co
    tak ten pátek to dostatečně vyváží…vyvážil,vyvažuje…
    víš proč mimochodem napadlo Aničku,že seš to ty?
    krom toho že jí o tobě vykládám-jako nic soukromýho,to ne,ale jako,že jsme spolu byly v čajovně,nebo jsi přijela s mužem za mnou třeba na Vánoce a tak…
    tak si vlastně jedinej člověk,krom tatky,tety,strýce,ktrej za mnou sem jezdí…
    z BK,krom kamošky ze čtyřlístku jednou před letama,a bývalé švagrové tady vlastně nikdo nebyl,jo a jasně kamarádky z dědiny,ale tu zná…
    jinak u obou knížek su v půlce….

MirkaD

Maya-tak tak-dobře si to napsala,ta kamoška z knihy je z toho vedle ještě dneska,a já si tu fotku co jsem vám posílala do meilu,
    tak si ji vyvolám,zarámuju a hodím někde blízko na oči
    protože to bude hmatatelná upomínka,připomínka toho pátku

jinak s těma lékama nestraš!já doufám,že si za 2 týdny zvyknu
    zatím su jaksi apatická,je mi blbě,su zpomalená,odpo jsem prolžela a pak jsem vstala a motanica
    jako,že to vypadá,že ty léky tlumí i fyzicky,nejen psychicky…tak to snad časem přejde…

MirkaD

Milena z Prahy-a to je zajimavej názor,
    no nevím co na to Martin…

Maya

MirkaD
    fotky moc pěkný, nejlepší relax se psem na klíně
    tak ty léky asi mají tlumit psychiku, tak alespoň víš, že ti fungujou

kachna

já myslím,že obecně se lidi zhorčily,

spíš máš co dělat se stresovejma projevama těch lidí – hele, mě třeba dokáže fakt vystresovat už jenom ten krátkej odkládací pás v penny – no a logicky jsem pak podrážděná, lidi jsou, vyjma naší starostky a místostarostky :-D, hodní.
    Třeba jen o víkendu mi kamarád daroval králíčata pro děti a druhej mě odvezl do Třebíče na školení. Oba jen tak (já jsem zase odvezla druhého kamaráda od toho prvního, až domů)
    Čajda je úžasná a máme štěstí, že je naše!

MirkaD

Kachna-jo,to máš pravdu

cernej caj

Je fakt, ze nekdy je milioj drobnosti, ochota nekoho svezt, nekomu neco dat, mnohem napomocnejsi jez se jednou trhnout

Mirka
    Tak snad se obe libi, anicka si tou pogorou nebyla jista jestli ji nemas nerada:D

Maya
    Tak budes brat mensi? Nebo neco jinyho?

Tatovi je asi 64, jeho pritelkyni asi o neco min, tipuju neco mezi 55 – 60 mela nejaky zdravotni potize musela odejit jako sestricka z prace ze plnej uvazek ted ne, prijde mi to uzasny ze lidi maji misto i pro takovyhle deti, na ktery nema misto vlastni matka. Ona je fajt hrozne moc mila.

Jinak vsech 6 dilu povidani cca 32 stran a5 tak se muzu nad knizkou zamyslet:D ale potrebuju zpetnou vazbu jestli se to da cist:D

Dneska me brni desne hlava, bude dlouhej den v praci.

Nevim kdo to tu psal o te zenske sile, proste je krasny jak to tu funguje navzajem:)

Denny

Morgen,
    bohužel zase “sluníčkovej”. U Dennyky po očko vše okej.
    Vono taky nemusím mít všechno, že 😀

Je to každého věc, napíšu jen svůj názor, myslím, že v otmhle věku miminko
    je trochen nerozum. Nechci to nějak rozebírat.

čajdo
    mně tak včera bolela hlava, ale kámoška měla v autě nějako hrozně sladkou vůní tak to přikládám k tomu a nebo bude bouřka, hurá 🙂

Mirko díky za fotečky sálá z nich taková pohoda, ikdyž realita je někde jinde, že.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,341. až 1,360. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.