Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 5 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,301. až 1,320. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Fifi

Mirko
    ale kdyby byla tak ju v těch vratech rozmačkám,vymačkám,a vyleze ven jak rozplesklá žába,lívanec,placka…
    Chudak, este oteklej jazyk do toho, no este ze neni objimaci. 🙂 Vstrebavej, odpocivej. Jo a zakulisne – ja prisla uz k hotovymu dilu, vony sou nekdy ty zrzavci clenky hrozne rychly, nez se jeden pricaprta na net, je skoro hotovo. 😀

Cajdo
    Tak dobre, ze ses otupela, dobrou noc! 🙂

Milena z Prahy

Fifi
    Taky jsem se jenom přidala. Ta zdejší ženská síla je fakt síla :-).

Mirka
    U nás říkáme: Vymačkám tě jako zubní pastu. Tam jde obsah ven oběma konci :-).

cernej caj

Milena
    Ted teprv su rada, ze se na me mirka nevrhla:D

To je strasnyyyy! 😀

Maya

tohle by se u nás uživilo 😀
    https://eshop.albi.cz/pardon-psi-chlupy/

Fifi

Helee, nekdo mi poslal piskaci sovicky! Piska minimalne jedna prtka uz par dni ruzne ze stromu pres noc jak hladovej kolouch. Alarm se premistil od Petrs dal, tyjo, ja je tu snad nikdy neslysela. 😀
    Maya
    Napodobne, Trolda lina v obr mnozstvi po ty svy anabazi. Denne furmik a stejne padaj.

cernej caj

Maya
    divam se na odkaz a vidim

Psí chlupy
    skladem více než 5 ks
    Skvěle vypadají, jsou příjemné na dotek a ještě lépe se na nich spí.

😀 😀

cernej caj

https://irtis.muni.cz/cs/aktuality/novinky-a-clanky/zaciname-s-unikatnim-vyzkumem-dopadu-ict-na-mlade

prislo mi do mailu tak treba pro mayu brachu by to mohlo byt zajimavy nebo kdo mate v rodine deti

cernej caj

Dobre rano, teda ja bych spala, mam pocit, ze mi vubec mych standartnich 8h nestaci… 😀

Mame novej pracovni tyden, ale! Blizi se prodlouzenej vikend, takze si maknem ted 5 dni a pak hura 4 dny volnaaaa. Pojedu s kamoskou k jeji tete kam sme dycky jezdivali, v lete ci v zime, s tetou si tykame, koupani je kousek, tesim se ale nevim kdy budu balit:D

Denny

Dobré ráno,
    to zas bude vedro blééé.
    Hala otevřená, v pátek jsme tam nebyli, bylo tam hodně lidí,
    pivo a víno zdarma, raut, no znáte to vesnice, někteří lidé
    přišli hodovat, tak já se šla s Františkem mrknout až v sobotu večer na pivko,
    vypadá to opravdu skvěle, i ubytko, sice wc a sprchy společné, ale tv a umyvadlo na pokoji. 350Kč za noc, ikdyž budete v pokoji sami.
    https://www.dolnipoustevna.cz/fotogalerie/rok-2021/slavnostni-otevreni-sportovni-haly-1508cs.html
    Nakonec se prý popralííííí kolem půl 3 ráno, no klasika 🙂
    V sobotu byla letní slavnost, nějaké soutěže pro děti, hudba atd, takže v noci bylo taky dost jako veselo 😀

ČAJDO
    s tím spaním, já spala včera 2x přes den, hrůza totok.
    Odpo jsem měla arytmii tak jsem si šla na chvíli lehnout.

Mirkooo doufám, že už je aspoň o kapku líp 🙂

cernej caj

Denny
    To je super cena, doufam, ze by to v tom zari mohlo klapnout:)

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr

Nenééé, nene neneee, to je moc háský, co tady čtu! a musím tady vyseknout Čajdě obří a veřejnou poklonu, protože takhle to zpunktovat na pětniku a ve vteřině – to jako ne klobou, ale celý kloboučnictví dolů.
    Věřím, že Mirka měla co dělat, aby z čajdy nechtěla vymáčknout duši 😀 😀 a doufám, že takováhle BOMBA dala dobrej protitah tomu bolavýmu na Mirčiný duši.

A doufám, že…………no teda doufat nemusím, když už dneska čajda psala, tak je jasný, že reakci na očkování přežila 🙂

PetraK

černej čaj

nazdar pasto s otupělým jazykem 😀 😀
    jen upřesním:

a pak hura 4 dny volnaaaa.

a pak hurááá 9 dní volnáááá, abych byla přesnější

Maya

cernejcaj
    ja nemuzu tak posledni tejden vubec spat, takze jsem jak mrtvola
    a to ve ctvrtek budu vstavat po dlouhy dobe v 5, to bude masakereo
    jazyk uz dobrej?
    PetraK
    to se tak nekdo maaa 😀
    krabicka se sobikama je moc pekna, to je od susenek?
    pneumatika vubec Lokina nezajima, tak pak zkusime asi nekdy zaprah po louce
    na zarovky jsem uz uplne zapomnela, tak to bylo prekvapko, ale super, ty urcite vyuziju
    prepravku chces vratit?

Denny

Ták něco z haly Čajdo, rozdíl který vidíte i cítíte, tys tam se mnou byla 🙂

Takhle mi kvetou adénia

a prolejzačky pro opičky

Attachments:
    Denny

A jedu v 9:45 ne vočkování tk držte palečky plís ať není dzle.

A úplná novinkáááá mám velkou radost, jak jsem seděli v sobotu v hale,
    slyšela jsem ty Kalousky, tak šla za zvukem, byli pár metrů na opět na tom suchém stromě a čučeli na mě jedytký, jeden hýbal hlavou dlou nahoru, srandovní byli ale ani jsem je nestihla vyfotit, odlétli o pár metrů dále na lípu,
    kde už jsem je nechtěla rušit. Takže mocinky zážitek krásnej vidět sováky na vlastní bulvý

Denny

čajdo
    jo v září je svátek a v říjnu taky, tak třeba 🙂

PetraK

Maya
    to se tak nekdo maa
    🙂

budu makat jakoooo barevná
    to jsem ráda, že se ti plechovka líbí, mně se libíla moc, říkala jsem si, že to je přesně Tvoje gusto 🙂 , jo je od vánočních sušenek, co dostávali u Brtnika v práci zaměstnanci. Byly moc dobrý. Tak ty jsme sežrali teda 😀 Uvidíš, jestli tahání bude Lokiho bavit, max to pošleš dál nebo do konťasu. Heh a na žárovky jsem zapomněla taky úplně, ale totálně, furt jsem přemýšlela, co tam šécko bylo. No a vida, žárovky. Přepravku si nech, jak bychom to vracely. Mám ešče jednu.

Dennyky
    vidět sováky

kdyby bylo málo, tak tady:

https://www.google.com/search?q=sov%C3%A1k&rlz=1C1GCEB_enCZ946CZ948&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=wRJttfR2nSzE_M%252Cdx0UdfZA2utOwM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kT5vajMfuLmGFu4geBm1lZjm8fjXQ&sa=X&ved=2ahUKEwi3nKOY6LnxAhVLPewKHQKaCzgQ_h16BAgZEAE#imgrc=wRJttfR2nSzE_M

Maya

Denny
    drzim palce at je po ocko OK
    PetraK
    my jsme kdysi dostavali v podobny plechovy krabici dansky vanocni maslovy susenky od Maersku a to byly nejlepsi susensky co jsem kdy jedla
    taky ty krabice jeste nekde mam, akorat na nich byla lod 😀
    vono se to hodi na ruzny veci

PetraK

Dennyky

A jedu v 9:45 ne vočkování tk držte palečky plís ať není dzle

neboj nebudeš, vybrala sis to už na začátku

Maya
    a to byly nejlepsi susensky co jsem kdy jedla

asi tejnej pekař :D, jo ta přepravka je fajn, bytelná, hodí se.

PetraK

Maya

mám špicoidního dotaza

na ifauně na mě koukal z fotky špic jako upozornění na článek. Jde o špica japonskýho…………… ale dyk to vypadá úpa stejně jako normální bílej špic, co ho měli naši známí, když jsem byla malá 😮 😮 Co to je toto?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,301. až 1,320. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.