Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 54 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,241. až 1,260. (celkem z 3,553)
  • Autor
    cernej caj

Psala sem ze to.mirka krasne napsala ze mi udelala.radost a jinak nemam.silu to z.mobilu opakovat. Jo a dostala sem nadhernou takovou tasku do kapsy at je furt pri ruce s malovanyma ptackama

Milena
    Snad budete bez reakce:)

Petrak
    No su uplne hyn a natahla sem si asi slachu:D

Dneska je priiiiiserneeee!

A zitra na 1. Davku snad to bude ok pac sem.uz dav o pred terkinem prislibila vylet..

Zmakla sem.i ten kik, tak mam dve trika, v my velikosti ale meli jen cerny poslesni a jedno kodry a ja modrou nerada ale za tech 79 sem.se hecla:D a treba ho doma pomaluju

cernej caj

V kazdym pripad e je mslim povinnost si ty papiry schovavat takze mel.asi frsntisek dupat po zamestnavateli aby mu je dal… problem ale je, ze kdyz na vas v 60 nekdo vybafne ze mate dolozit nejakou nedodelanou vejsku nebo prvni tri roky prace kdyz ste ani nevedeli ze se to ma.sbirat tak je to slozity. Sem sw ptala prave dneska kolegy a on rikla ze sw musi dokladat i vs a to nemam.sajnu jak se dela… jako papir o prijeti ke studiu nerika kolik let a tak…

cernej caj

A rikal ze kdo ma.datovku si o to muze zazadat o kopie techistu co posila zamestnavatel a pokud to zametnavatel nekde ztratil.nebo neposilal tak naprd

Denny

Cajdo nechapu jaky papirymu meli dat?! Ma pracovni smlouvu tehdejsi jakoby zapoctak taky a navic ikdyby si schovaval vyplatni pasky tak to stejne nic neresi … Tehdy nic jinyho nebylo. Ty jdes zitra na ocko a pak na vylet? 🙄

cernej caj

Denny
    Tak jestli ma to co platilo tenkrat proc mu to nechteji uznat? To je fakt pech…

cernej caj

Jinak vylet sem slibila uz davno predtim a pokud nebudu na smrt tak domluveny veci prste nerusim, nechci ostatnim zkazit vikend.

Fifi

Zdravicko vespolek,
    u nas v noci pred druhou teda slusnej srumec srumajda bourkovej. Neco ruplo v serikach pri vichru, ale nedari se mi identifikovat, ktera vetev to byla.
    Dneska zase delaj bububu rosnickari, toz at buriny ve zdravi a bez ujem na majetku prezijem.

Cajdo
    Drzim palce na ocko, at ses v pohode. Jen teda vejletit hned po nemusi bejt to spravny vorechovy…

Dennyky
    Tyjo, kalousove, to musi bejt krasa je videt nazivo.

Mirko
    Moc diky za fotos, ses fesanda. 🙂
    tak jestli by se někomu z vás hodila ta velká černá?
    Jestli se ji fakt chces zbavit, klidne se ji ujmu, Ruzice bude nadsena. Ale nejak se s tebou vyrovnam, se domluvime pres emila, jo? Esli mi ji teda uz nevyfoukla Esusova. 🙂

cernej caj

Fifi
    ja sem tu nedeli slibila asi 3 mesice pred terminem na ocko, takze to fakt neni tak ze se mi chce, ale co se slibi se proste plnit musi pokud si cestou na autobus nezlomim nohu nebo nebudu mit 40 horecky tak se to proste nedela… jako nemam z toho radost ale tahle situace proste nema dle me reseni

tady se sem blizi masakralni burina, uz v brne nebe fakt hezky ale tady hrmi jako prase a de na nas primo centrum, takze du vypnout pc, at mi ho zbloudili blesk nedorovna 😀

Fifi

Cajdo
    Tak uvidis, jak ti bude, doktor ti pri ocko doporuci klidovej rezim.
    Koukam na radar, ze tam mate peknou melu, tak tfuj tfuj, at nic neodlitne a do niceho nebaci.

Maya

ty jo, viděli jste to tornádo na Hodonínsku? chudáci lidi tam
    MirkaD
    krásný fotky, díky
    ten kong nebo co to je my teda neužijeme, Lokiho už hračky moc nebavěj, jenom kopačáky

Fifi

Ted na to koukam v tv, to je strasny, nepredstavitelny. Doufam, ze aspon zdejsi osazenstvo je v poradku. Jak rika Maya, chudaci lidi. Zivel blaznivej.

Maya

Fifi
    no to video jak někdo natočil z baráku, jak to bralo stromy a plot a tak
    prej i auta lítaly bylo v tv
    fakt děs
    jako jo, v Americe by se nám asi vysmáli, že řešíme takový malý tornádíčko, ale holt nejsme zvyklí
    ještě nám chybí zemětřesení a sopka

Fifi

Tak maly tornadicko to nebylo, az stupen 4. Sopky tu nejaky praveky mame, zemetrasy se taky vyskytnou. Ale tornado, no doprdele, to at si zustane v ty Americe. Jak miluju bourky, tohle nebrat – a fnukala jsem tu, ze tu vcera v noci byl srumec. Tak uz nikdy fnukat nebudu.

Maya

Fifi
    jo, já frfňala, že nám nešel v noci proud, i když mám super svítilnu z Číny, prkotina proti tomuhle
    jako ty videa některý jsou jak filmu jak tam lítaj ty věci v tornádu nad zemí dokola
    kdyby chtěl někdo těm lidem přispět, našla jsem zatím tohle

tak se to ukazuje blbě, pro číslo účtu zarolovat na tý stránce nahoru

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 3 týdny uživatelem Maya.
    Maya

😀
    null

cernej caj

Doufamz e ste vsechjy OK od nas proslo tornado 20km daleko, snad i Mirka je OK pac je cca na nasi urovni …

Denny

Morgen páteční,
    tak u nás už 3 den zataženo, doufám, že to tak bude i dnes.
    Dnes velká sláva, bude se otevírat zrekonstruovaná sportovní hala.
    Bude tam nově ubytování asik pro 35 lidí, tak je to super a taky nová restaurace pár metrů od bytovky, tákže cestou z procházky si můžu dojít po roce na jedno 😀
    Tak kdyby se chtěl někdo mrknout 🙂
    https://www.dolnipoustevna.cz/fotogalerie/rok-2021/rekonstrukce-sportovni-haly-1423cs.html

Co se týče tornáda, chudáci lidijové 🙁 tohle si vůbec neumím představit.
    Klimatologové to předpovídali už pár let zpět, že tornáda budou i u nás 🙁
    A Bohužel měli pravdu.

čajdo
    držím palce ať jsi okej po očkování, jseš teda fakt blázen, že se chystáš na
    výlet, myslím, že by to přátelé pochopili ale je to tvoje zdraví, takže ti nechci dělat kázání.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Proboha co se to dělo na Moravě? U nás nešel proud, tak jsme si tak seděli venku a čekali až to zapnou. Vůbec jsem neměla tucha, doteď, že tady proběhnul takovejhle hnus ničivej??? A kdybyste to tady holky nenapsaly, tak nevím nic. Chudáci ty lidi. To muselo bejt hrozný. V Prahé nic takovýho nebylo. U nás doma jen buřina s kroupama- prý totál neprůhledná stěna co postupovala, ze silnice kapek řeka a trochu záplava – máme vodu ve sklepě, ale jen trošku, někudy do zateklo. Hrozný tohle vidět, nikdy by mě nenapadlo, že až takováhle síla tornáda tady může vzniknout. Doufám, že fšicí jste v pořádku?

Dennyky

ty joo, už je hotovo? Krásný to máte! Krásný, tak to se můžem přijet ubytovat s čoklema ne? 😀 😀

Maya
    v tom vtipu bych ještě doplnila, že mu má ešče přinýst něco na zub 😀

Denny
    cernej caj

Denny
    Tak gratulka k hale, ja pozjistuju co s tou dovolenou:D

Bych ji hned prubla:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,241. až 1,260. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.