Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 47 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,181. až 1,200. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

PetraK
    ono to bude fakt kdo to mel, ze to ma horsi
    mama i bracha urcite kovidaka meli, i kdyz ofiko potvrzeny to nemaji a oba po obou davkach fakt mega horecky, bolesti a tak
    ja nemela horecku, ale bylo mi jak kdybych predtim vylozila kamion, fakt mega unava, bolest hlavy a nakonec jeste na par hodin tu srajdu
    no uvidim, ten prednison bych tu nejmensi davku mela dobrat nejak presne predtim, to tomu asi taky nedoda
    kazdopadne pochybuju, ze mi bude lip, spis maximalne stejne, takze se ten ctvrtek a patek po ocko nehodlam vlacet do kanclu, takze bud mi sef povoli HO a nebo si klidne necham napsat neschopenku, dovolenou by mi taky nedal bo to mam pak dva tejdny hned od dalsiho pondelka

PetraK

nejde to očkování vzhledem k tomu prednisonu posunout?
    a co vlastně, zabralo to, je to lepší ten šmejd na kůži?

Petrs01

To je naprs

čajdo! Miluju tvé překlepy! 😀

Denny

Já jdu na druhé očkování v pondělí

Maya
    tak František se té teorii dost vymyká,
    Covid měl víme, že nic moc a po očko ho jen bolela ruka…

Holky opičí dostanou ještě pár prolejzaček, včetně žebříčků 🙂

Denny

A jen tak aby řeč nestála, jedna novinka

Attachments:
    Petrs01

jedna novinka

😀 skvělej název!

PetraK

Dennyky

žjo budeš velkochovatelka?? Ten název sedí 😀

Denny

Petrs01
    noo mohly to být taky opičky 🙂

PetraK
    ehm, ty dvě opičky minulý týden z té police v ložnici shodily
    toho óbr těžkýho šneka od Brtnika.
    Já to bohudík neslyšela sousedka už byla šedivá předtím a
    opičky přežily.
    Nevím jak se jim to povedlo, spadl rovnou do pelechu, se kterým se navzájem mlátily, takže ani šnek nepřišel k úrazu. Nyní už je uvězněn za sklem

Denny

PetraK
    velkochovatelka asi né, nicméně mi pár chovatelek psalo, že jsou krásné
    ať to zkusím…tak uvidíme.

PetraK

Dennyky
    toho óbr těžkýho šneka od Brtnika.

čím to bude, že nejsem ani překvapená? 😀

Heh, nestačí Ti mít doma dva ufouny, budeš mít celou armádu? 😀

Denny

PetraK
    že nejsem ani překvapená?
    já jsem byla 🙂 jen nevím kolik životů zbývá těm dvěma 😀

Čím víc ufounů, tím víc adidas 😀

cernej caj

Denny
    Co potrebuje vubec kocka k uchovneni? Dle plemena neco jako bonitaci a pripadne nejakou vystavu?

Denny

čajdo
    nic už ani výstavu, jen papíry a pak teda i potvrzení o tom, že nemá
    nemoc nevím jak se tomu nadává, zkratka PRA, chovatel neposkytne kocoura
    ke krytí, když by tohle kočka nměla třeba…ale když to nemají rodiče, takto nemají ani koťata, takže se nemusí testovat.

Maya

Denny
    fakt skvelej nazev, tak doufam, ze se ti zadari odchovat peknou bandu kotatek
    PetraK
    tak ja uz toho prednisonu ted budu brat jen ctvrtku a par dni pred ockovanim uz nic, tak to nebudu hrotit
    pomohlo to castecne asi i s tou mastickou, nohy OK, ruce z valny vetsiny, jeste mi zbejva nejaky fleky na jedny ruce, pusa uz byla dobra, ale to mi bohuzel zhorsil zas ten pondelni vylet do kacnlu bo respirator ve vlaku, coz nevyresim, protoze ted budu jezdit furt

PetraK

Dennyky
    jen nevím kolik životů zbývá těm dvěma
    nevypadaj, že by měly nedostatek 😀

Čím víc ufounů, tím víc adidas
    tak jsem zvědavá, jaký heslo bude, až ti adisaky budou likvidovat hromadně domácnost 😀

Maya
    par dni pred ockovanim uz nic, tak to nebudu hrotit

aha. no já jsem na todle hrozná 😀 aspoň ale, že ten dryják zabral s tím respičirátorem je to ovšem špatný, neslibujou voni, že se vrátíme k rouškám?

Maya

PetraK
    no slibujou chirurgicky rousky, to mi nic neresi, je to stejna umelotina, se pod tim hrozne potim ve vlaku kde je pres leto furt vedro, s tim nic nenadelam, ty sity jsem si nechavala dole volnejsi, tak mi to vetralo, tak to bylo OK, ale ty uz zpatky evidentne nikdy nevratej

Petrs01

Kup si nějakou nano, to tolerujou (respirátor pro jistotu v záloze, kdyby někdo ryl). Já jezdím celou dobu v jednovrstvém nanošátku.

cernej caj

Me se delaji opary pro zmenu uplne pod.vsim. poslednim rok a pul mam furt furt furt… a treba s oparem by se nemelo ani na.masaz.a.tak pac to mue rozjet pekny hnusy v tele tak se na to ocko tesim

Denny
    Budou kotaaaatka:D jak pocetny je vubec plemeno toho co mas a kolik stoji kote?

Jinak dneska tyc po asi 8 mesicich a stalo to za to + to desny vedro a jeste jak spravili autobusak tak se neobtezovaly na nej vyvesit jizdni rady, takze ja vim kdy sice jrde nejblizsi spoj kdyz si dolezu na spravny nastupiste (ktery nemam jsk zjistit takze obejit vsech 40 stanovist) a tam je napsany ze bus jede za 45 mijut ale posledji dnesni nebo prvji sobotni nezjistim nijak… nebo jak to jezdi casto… fakt demence

Fifi

Bryvecir vespolek,
    me cekalo prekvapko, u sousedu misto coklu na zahrade tri kone. Ruzice nejak nemohla pochopit, do ceho se ty stofardky prevtelily. 😀

Zjooova, Dennyky! Ty mas chovku, ty ses chovatelka netopejru! Gratuluju, tybrdo, se tam casem nevejdete! Predstav si 2 dospely kocky, treba 10 kotat do 4 mesicu veku a Koneva – to zni jak thriller uz ted. 😀

Cajdo
    Blby s busem, idos to jisti? A ses dobra teda, lezt na tyc, kdyz si este nedavno byla cela bolava.

Maya
    Tak jupiki do kanclu, nezavidim. HO ma neco do sebe.

cernej caj

Fifi
    kone misto psu by zaskocili i me 😀

no taky na ni moc nelezu ale chci si ji tak zlehka osahavat jen… idos to jisti ale blby je, ze proste musis mit internet nebo si platit offline jizdni rady (to ja si platim) ale ze proste timhle vyoutujou vsechny ty lidi bez chytryho telefonu a pocitace, treba cizince, seniory… ja si poradim, ale je to nedomysleny coz je proste naprd… pani na info rikala, ze to zkusi predat dal tak treba nezapomene a vylepsi se to:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,181. až 1,200. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.