Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 1,990 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 2 hodinami a 14 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,161. až 1,180. (celkem z 1,991)
  • Autor
    cernej caj

Maya
    To by me taky zajimalo:D

Fifi
    To ho jiste muselo potest:D muz takhle v beroune ekomu spravil veterana na srazu, sme parkovali vefle nej a on nemoh starovat tak se myz pohrabal a to bylo radostii 🙂

Denny

Dnešní odpo po dešti

Attachments:
    Fifi

Dennyky
    To jsou nejaky ty jedovatice, ne? Krasny ale.

Cajdo
    Si pis, byl pysnej moc na auticko. Ja mam pro autoveterany slabost, kdysi jsem na benzine potkala aerovku nebo co to bylo, uslechtila kraska. To jsem se ridice ptala, jestli si ji muzu pohladit. 🙂 Kdyz kolem me na podzim svistely velorexy, a ze jich bylo, mohla jsem se umavat. 🙂 Muze mas teda na neco sikovnyho, kdyz takhle helfne veteranovi v nouzi, uz chapu vas vozovej park. 🙂

Pls, pridrzte palce, zejtra se dozvim, zda muj web je kaput nebo (kez by) bude co migrovat. Spousta vzpominek, clanku, materialu…

Petrs01

nejaky ty jedovatice

náprstníky, čajíček si z nich nevař 😉

Denny

Fifi jj digitalis, jedovaty i lecivy…urco se pouziva v homeopatii. Kvetouci v lese vypadaji úžasně. Drziiiiim

Maya

novinka na Slovensku
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/drzeni-psu-na-retezu-bude-na-slovensku-zakazano-rozhodl-parlament-40364095#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=DAu3ixwO6ou-202106222013&dop_id=40364095&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    Fifi
    tak snad ti web nezmizí, to by byla škoda takový práce s tím
    veterány taky můžu, ale moc často je teda nevídám

a dnes je deeen 😀
    kdo to prošvih? mělo to být spíš včera v těch tropech 😀

kachna

Pls, pridrzte palce, zejtra se dozvim, zda muj web je kaput nebo (kez by) bude co migrovat

Držim, strejda Netopejr je kouzelník

Čajdo, neví muž o někom, kdo by chtěl zvučit (ideálně měl i pódium) na svatováclavských slavnostech ve vysoké? Případně, byl by schopen nám říct přiměřenou cenu? Jedná se o půlden zvučení venku, od školky přes uvaděče až po koncert kapely.
    Hledáme, koho oslovit s poptávkou.

Maya

tohle je dobrý, asi zakoupím půllitr

Fifi

Maya
    No boze, spodary dolu, proc by ne. 🙂 A koukam na video a ona Wamitko. 🙂
    tak snad ti web nezmizí, to by byla škoda takový práce s tím
    Tak on je ted zmizelej. Copak prace, ale clanky, vzpominky, kus zivota od 2004.

Kachna
    Držim, strejda Netopejr je kouzelník
    Dik, mozna prijde i kouzelnik na radu. Jestli to ze zaloh serveru nekde puvodni hodnej webmaster vylovi. Na tom to cely visi.

Petrs01

kdo by chtěl zvučit

Zkus Maškovy, mají i pódium, jsou z Modletic a jsou fajn.

cernej caj

Fifi
    Drzim palce.

Pokid web neni dostupnej z webu ale porad existujou data na pocitaci kde doted bezel tak datum nic neni, jen treba spadla ta sluzba co to ukazuje na internetu, takze to by melo byt OK.

Ted mam doma mrtvej disk co se nehlasi a jen cvaka po pripojeni. Uz sem z nej dostala za tyden asi 5gb dat a mozna z nej dokazu dostat vswchny nebo vetsinu… takze ZALOHOVAT a web mit klidne zalohu u sebe na pc.

Ps webarchive.org tam si stahnes zalohu

Kachna
    Preposlu dotaz a odpo se pripomenu muzi on dneska jede do semil

Denny
    Krasna jedovatice

Maya

tak od cervence do kanclu, se mi nechceee
    nejvic me stve, ze z mych dvou sefu na tom trva jen jeden, druhej zastava nazor, ze chce aby byla prace udelana a je mu jedno kde ji kdo dela, takze moje kolegyne z kanclu, ktera patri jen pod tohoto sefa, si bude nejspis i nadale chodit jen tak sporadicky jak se ji bude chtit a ja ji budu mega zavidet

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak jsem tady a v plný formě. Tělo už asi vědělo co a jak, takže to zmáklo dobře. Jen jsem byla odpolko prostě za sklem a trošku bolely noženky a topila jsem – hlavně v gezichtě, ale jinak cajk. Ani únava nepřišla – tak se nějak asi vymykáme s Brtnikem, páč říkali, že druhá dáfka je vždy horší, říkala to i sestřička co mě injektážovala, ať se na to připravím. Tak jsem předpokládala minimálně stejnej průběh jako minule. U mě teda v podvečer přišel zase ten stejnej pocit, jako při první dávce druhej den – nazvala jsem si to “přátelský přijetí” – kdy se tělo tak nějak hodilo do pohody – ale úplně celkově, jako že mě třebas přestalo bolet to, co mě běžně bolí 😮 . Jak kdyby prostě signál těla – “V pohodě, už vim co mám dělat.” 😀 😀 Těžko to nějak popsat, nesmějte se, ale tak to prostě je. Ten v pohodě průběh teda ale značí to teda podle mě i to, že jsem fakt nemoc doteď neprodělala, páč Ti co s tím přišli do styku hlásaj po očko že nic moc. Mám kolegyni, takovou bytelnou fortelnou ženu, výrazně mladší než já a s tou první dávka ani nehla a rovnou druhej den betonovala :D.

Fifi

TÝÝÝ JO TETKON TO ČTU FIFIJOVÁ! TAK TO NAPÍŠU NAD VŠECHNY MOJE ODPOVĚDIT DRŽÍM PALCE, DRRRRŽÍÍÍÍÍM MOC, ABY SE TO POVIDLO, PROTOŽE JE MI JASNÝ, ŽE TO JE JINAK RÁNA DO VAZU. dej vědít, jak to dopadlo.

Tak klidnej poocko vecir a dalsi dny preju. Hadanku mas v emilovi.

já jsem měla úplně krásnej večír – to mě zaskočilo tedy 😀 . Hádanka supr, dáme příští páteček, zavaříme mozeček!

“Vy ho mate ale krasnyho!” Podekoval mi vrele, celej se tetelil.
    no aby ne, po takovýdle větě 😀 😀 to by se tetelil každej chlap 😀 😀 😀 😀

což mi připomnělo – kdysi dáááávno jsem se v polích potkala s maníkem, měl štěndo ňuňu nějaký, vraceli jsme se s Ešátorem ze cvičení a já si to prtě děsně mudlala a pak když jsme se loučili, povídám maníkovi – “Tak a´t vám pořádně roste!” 😀 😀 😀 jeho následnej přesnej komentář si nepamatuju, ale cípli jsme tam smíchy vobá, já teda krapítek zrůžovělá 😀 😀 😀 😀

taky mám pro veterány slabost. Můj kamarád mi kdysi slíbil starou Okťáfku, což bylo spíš jako tank, než auto, páč to mělo fortelný plechy, abych v něm byla jako v bezpečí. Enemže pak humřel a Bobina skončila bůhvíjak.

Maya

jooo, den bez bombarďákůch, jsem ani nevědíla, že je to ofiko, taklenc, no ale tak na to nepotřebuju mít oficiální schválení a spešl den 😀 , jen kapek vhodnou sukni .

novinka na Slovensku
    to je dobře!! a u nás nic?

hele wami, jsem ji dlouho neviděla.

Dennyky
    Dnešní odpo po dešti

krásnej digitalis! Mám je moc ráda, podařilo se mi je pěstovati na chalupě. Takhle zvětšený to vypadá jak Adála, co se právě chystá večeřet 😀

černej čaj
    smekám před mužem, umět voživit veterána, to chce fortel!!

Denny

Bré ranko,
    ták tyhlety teploty co jsou teď v díí píí by mohly být celé léto 🙂
    Cca. +-20 🙂
    A začínají růst Růžofky 🙂
    Jinak kolem rybníka se včera při dešti vyrojily stovky malinkatých žabiček,
    skákaly přes cestu a já skákala po špičkách, abych je nezašlápla, páč mají tak 1cm 🙂 leto si díky zimě daly načas…

Čajdo
    plánuj plánuj kdy dovalíš 🙂 musíme dát dohromady ty moje stránky, myslím, že to bude tak nejjednodušší, když se uvidíme 🙂

PetraK

Dennyky

ták tyhlety teploty co jsou teď v díí píí by mohly být celé léto 🙂

SOOOUHLASÍM, NAPROSTO SOUHLASÍÍÍÍM, zrovna ráno v autě jsem říkala, jaká to je krása, Řípa v mlze , chládek, ticho, jen ptáci řvou…. nádhera.

páč mají tak 1cm

jehehéé daf centimetrovejch žabiček. To musí bejt!
    Mně dneska přišel popřát ščastnou cestu do prasé šnek – stál tam na cestičce k brance a vystrkoval na mě laškovně růžky a zvedal hlavu.

Denny

Včera mi soused instaloval pár prolejzaček pro opičky 🙂

Attachments:
    PetraK

Dennyky

háský! 🙂 budou to kočky s rozhledem.
    jsem ráda, že Mouses, jak má prolejzky venku si s tímhle vystačí a nelozí po nábytku a nemusím tedy nic pořizovat. Možná pak až časem, až bude hotovo, mu taky pořídím leženíčko ve výšce, ale obávám se, že mě s tím pošle asi do kšá. protože je taky takovej nosorožec, jako Brtnik a když mu člověk nabídne něco novýho, vylepšenýho, pošle ho do kelu a chce svůj starej dobrej polštářek a navíc ho musí mít i na tom původním místě. Jinde ne 😀

cernej caj

Denny
    Zamyslim se a dam vedet:D ale nevim zda dostanu jeste nejakou dovolenou letos

Perak
    Dobre ze je uz lip telu

Maya
    To je naprs

Maya

Denny
    to jsou krasny prolejzacky, to se maj koceny
    PetraK
    me kocky doma taky vejs nelezou, asi jim stacej stromy venku
    pocasi souhlasim, tohle je ideal, doufam, ze to vydrzi dlouho
    s ocko se mas, ja kdyz si vzpomenu na minule, tak zas uplne nejlip mi nebylo
    ale abych odpadla na dva dny ve ctyricitkach jako bracha, tak to nastesti ne

PetraK

Maya

hele třebas to budeš mít taky tak. Ne každej musí mít reakci – moje dvě kamarádky taky nic světobornýho nezažily. A nebo ta kolegyně, ta je výrazně mladši a nic ani po první. Uvídme, co s ní provede ta druhá. Naopak mlaďas ajťák, kterej to prodělal a s mírným průběhem tehdy, skončil na týden doma. každý tělo je jiný, každý s nemocí bojuje jinak.

A já si teď dodatečně uvědomila, že jsme navíc celou kovidí dobu brali ty homeopatika, který mají tělo naučit co a jak s virama. Myslím, že to v tom taky hraje roli. Plus to, že teda tělo dotuju zinkem, déčkem a magnézkem. A včera jsem si vzala půlku acylpoše, přítele mého největšího.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,161. až 1,180. (celkem z 1,991)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.