Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 8 hodinami a 4 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,141. až 1,160. (celkem z 3,553)
  • Autor
    MirkaD

Denny-jinak mi máme pséky tlustý krom Žeryka,ale kočku hubenou,protože nechce nic jíst,kočky si strašně vymrčují v jídle…nechce tak nežere…

cernej caj

Denny
    Tak telku na podzim az nebudes tak venku ale zkus mrk out na bazar casto davaji lidi za odvoz starsi

Koceny super

Denny

MirkaD
    ony doteď jedly všechno, vím že jsou kočky obecně vybíravé…
    Koněf je taky kočka patrně 🙂

čajdo
    z bazaru už asi nechci, koupím…navíc si tam už budu moct prohlížet fotky atd… vlastně jsem si telku nikdy nekupovala.
    Ale naučila jsem se u ní usínat, tak teď chodím s Koníkovou večer k Františkovi 😀

Denny

A kámoši slavili 40+40 tak jsem jim nechal udělat trika, ať mají památku 🙂

Attachments:
    MirkaD

Denny-moc pěkný trička
    jinak bazén se napouští
    hračky jsou strašně velký a těžký
    bud si koupíme nový velký psi-na což nemáme peníze,místo…..,
    nebo se zbavíme hraček-děvčata nechce někdo zbrusu nový 2 hračky pro velký psi? fotku dodám

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak jsem dovočkovaná. Hnedle v čekárně mě někdo zapíchnul do levýho spánku jehlu a vrtal mi s ní směrem k oku. Naštěstí tomu levýmu, tak mě to nechalo celkej klidnou 😀 . jen jsem se automaticky za tu hlavu chytla a sykla si. A hnedle byl u mě pak voják a staral se, ešivá mi je dobře a nechci si radši lehnout. To jsem razantně odmítla , nejsu lazar, enem mě někdo provrtává hlavu 😀 Pak to přešlo. Trošku oba s Brtníkem chvílema topíme po těle a hlavně na gezichtu. Což je takový podivný. A vždycky jen chvilku. Brtníkovi se zase zamotala šiška, mně ne, ale chvílema jsem si připadala jak za sklem. Dneska nebude žádná akce, pominu-li teda vypuštění ohařů na zahradu a pád do postele 😀

ááá už mi tuhne ruka, stejnej čas jako minule 😀

U nás byla v noci pěkná buřina, krásně pršelo, je zalito

JO a ………..trošánek se po včerejšku bojim, protože jsem zalejvala svým novým čerpadlem a našla v sudu cíplou myš, nabrala na lopatu, nesla vyhodit a bohužel mě ta voda ohodila – i na gezicht a bohužel do huby. Ešivá dostanu nějaou hnusobu a cípnu taky…. 🙁 , tak bylo zbytečný se nechat vočkovat.

Fifijovááá hele 🙁
    https://www.pribram.cz/clanek/zlodej-ukradl-od-rodinneho-domu-rocni-fenku-pomozte-nam-ji-najit-prosi-majitelka/19968/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

to nechápu, jak se může ztratit – ukrást rotvík – ešče navíc žádná moulina, hlídala, jak píšou 😮 😮

Dneska si pripadam uz zcela popukane, hrozny pocasi
    😀 dík za připomenutí ftípku 😀

jsem upřímně ráda, že dneska je takový počasí jaký je, páč kdybych jako vočkovaná měla puknout, bylo by to už moc.

Dennyky

heleee, vona je tu ! Voni ji kočky nesežraly. Blbína je boží 😀 😀 , fajn, že spolu s Koněvem fungujou. voni si holky dají pozora.

Mirka D.
    tak Martin se divil,že Dafi taky málem by ho chnapla

😀 😀 já se mu vůbec nesměju, tak snad mu dokape do makovice, že má doma prostě hlídačku a že víš, co vždycky děláš.

ta ruka bolela po očko?

jako vlastně nevím,co jí je nebo bylo
    dobře, že půjdeš ještě někam jinam. A to tě tam nemůže někdo hodit autem? Musíš autobusem?

Máme taky režim jako Fifi – u nás teda ještě ráno je delší prochajda tak půlhoďková, a odpoledne dlouhá – zpravidla. večer už musím kolikrát tu zrzavou hvjézdičku přemlouvat. Flekatou hvjézdu ne, ta vždycky letí řvát – já jí dám do držky a pak jde spokojeně teprve chrápat 😀 . Ale teď se zahradou si sami natáhli režim, že už ani nikam nechcou. Výjimkou jsou tyhle vjédrový dny, kdy odpolko je kratší – tak hodinovková prochajda ve stínu a tak večer ještě vylezeme do půlky kopce vyzvednout třeba Mousese v sadu, pročuchat a jde se spát.

Maya
    jako fakt teda žádná sranda zadková kýla

no ty vadoooo 😮 😮 chudera malej! To by mě nenapadlo, že kýla bude takhle tohle, o tý mastičce na vemena jsem kdyyysi dávno něco taky slyšela, že dobrý je to.

PetraK

Dennyky

výýborný trička 😀 😀

cernej caj

Dennyky
    Pekny trica:)

V praci des, ale dneska mam cajku s mirkou tak dojede dneska do brna zas pro zmenu, muz dneska nemuze tak bucovice snad zas priste 🙂 tak se na ni uz tesim 🙂

Fifi

Zdravicko vespolek,
    u nas ani kvapka. Trosku se zatahlo a ochladilo (teda spis odoteplilo), ale dusno furt hnusny.
    Helejte, mne se vcera v noci stala priserna, straslivacka vec! Mi pri obchazeni zahrady pred spanim vlitnul do ucha hmyz! Asi sel po celovce, zabzukalo to a udelalo bzuum vzuum do levy uchodirky! Horsi zalezitost nez kdyz mi cakly zeleny drstky do oka. Vystourat hmyzaka jsem nemohla, aby nezalezl hloubeji. Poskakovala jsem po jedny noze, svitila si celovkou u ucha, abych ho nalakala na svetlo ven… 😀 Chvili si tam bzukal a pak teda vylez, to uz jsem chytala paniku. Fuuuuuuuuuj!!!

Esusova
    Tak at jste po druhy davce v pohode! Me to sejmulo na dva dny slusne. Rotvika ukradnes, pokud to neni extra trhac. Utahnes na zradle, si myslim. Nebo nasadis kosik a tadaa. Jedina Dorotka by se asi z mych cub ukrast nenechala.

Dennyky
    Neohlodaly ji ufouni! 🙂 Jakou barvu to vlastne Blatnicek s Blbinou maji, rika se tomu nejak? Tricka jsou absolutne prdacky a hosi sympataci! 🙂

Cajdo
    Uzijte si damskou jizdu s Mirkou. 🙂

Denny

Tak trička jsem nechala dělat podle toho, že Marek udělal autoškolu je to 14
    dní a má červený autí a Michal má kocoura Félixe, kterýho miluje, i ten je nakreslen dle fotky.

Fifi blééé tvl to je hnus, velebnosti hmyzák f uchovi. Taky bych panikařila.
    Jinak miciny jsou Čokoládová želvovina (nosiči skořicového genu)
    Blatnicek s Blbinou maji
    tohle jsem jako nečetla, jo!

Fifi

Čokoládová želvovina (nosiči skořicového genu)
    Nojoo, vona paninka musi mit neco extra, ne jak Esuska, ktera se spokoji s mourkem. 🙂
    hmyzák f uchovi.
    O cem se mi pak asi zdalo… 😀

Maya

Fifi
    ty jo, si pamatuju ze kdysi v detstvi kamosce tahali nejakou mouchu z ucha na ORL
    u nas teda v noci trochu sprchlo a dneska uz je i jakosi ziminka 😀
    Denny
    tricka jsou super a kocky samo taky, ale ty ja obhlizim uz predem na fb 😀
    PetraK
    tak to mate po ocko jeste dobry, bracha byl v patek a stravil celej vikend v horeckach

PetraK

No ty vado Fifijová!!

z, to uz jsem chytala paniku. Fuuuuuuuuuj!!!

to je echtgold hnus, tohle se stalo mámě na houbách a byla jak, když se zbláznila teda. Šikovná, že jsi hmyzákovi posvítila na cestičku z ucha ven. blebleble

tu je docela přijatelno, což kvituju, potřebuju se vyspat, poslední dva dny nic moc.

i extra trhac. Utahnes na zradle, si myslim.
    ty jo ale stejně to musí udělat někdo, kdo zná a ví. to si prostě jen tak někdo nelajsne. Divný je, že nikde známka ničeho 🙁

ktera se spokoji s mourkem.
    hele já sem skromná, že jo. Jen jsem potřebovala, aby to nějak ladilo aspoň k jednomu čoklovi 😀

Fifi

tohle se stalo mámě na houbách a byla jak, když se zbláznila teda.
    To verim! Brrr, predstava, ze by tam vlitnul klos!!!

Jo, btw, o vikendu se rotvici pekli na mistrovstvi republiky. A kdo vyhral, no, kdo je podruhy Mistr CR rtw? 🙂 Pavluskaa s Fanouskem, borci nejvetsi!!! 🙂

PetraK

Fifi – kecáš, že se jim to zase povidlo!§ To je supr!! To musí vyrazit ostatním dech, ženská a navíc podruhý!! Úúúža, úža, oba dva.

Fifi

Esusova
    Nekecaam! 🙂 Tady mas dukaz! 🙂
    Jo, jak si na tom s hadankama na vikend? Neco me napadlo a mam uz i nafoceno, chces poslat tudle nudle? 🙂

cernej caj

Petrak
    Tak at je to ok a jsi bez priznaku nejakych vedlejsich ucinku!

Fifi
    Tvl fuuuj tak dobre ze si nechal rict…

PetraK

Fifi – to je krása! Fakt gratuluju na dálku,

hádanku nějakou – malou mám, ale jen jednu, pak už nic. takže pokud máš nápada- sem s ním, klidně nudle, klidně bez nudle 😀

černej čaj
    Tak at je to ok a jsi bez priznaku nejakych vedlejsich ucinku!

no uvidíme, jak se to vyvrbí. Oproti minule,ruka zatím dobrý, ale topím, to je fakt.

Maya

Jestlipak vite co je dneska za mezinarodni den? 😀

Fifi

Maya
    Jakej? Ono jich je tolik… To bude zase nejaka bejkarna. 😀

Esusova
    Tak klidnej poocko vecir a dalsi dny preju. Hadanku mas v emilovi. 🙂

A ja dneska potkala nadherny auticko na parkovisti. Citronek veteranskej, ve kterym si drandila blazniva jeptulda. Krasavec cervenej, akorat z nej vylejzal manik. “Vy ho mate ale krasnyho!” Podekoval mi vrele, celej se tetelil. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,141. až 1,160. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.