Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 50 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,061. až 1,080. (celkem z 3,553)
  • Autor
    MirkaD

jinak včera v rámci nákupu jsem si pořídila karimatku na cvičení,a psům cestovní skládací misku
    sice ted moc cestovat nebudem,když už je Martin v práci,a já dělám o víkendech…ale tak co už
    přes léto berem vodu i na delší vycházky…
    mám strašnej výletovej absták,tím jak vím,že Martin přes léto dovča nět
    a já nevím kdy dostanu na podzim a jestli dostanu-toto mě tak sere,se nemám kdy na co těšit….
    kamoška mi říká,no co,stejně nikam nejedš,na co dovča
    no jenže já se chcu válet,číst,a ODPOČÍVAT
    blbý,je,že u nás když člověk nezmizí z koresu,tak je furt v dosahu,ted jak mají ti 2 neschopenky+pragraf jeden,tak zase lidí co měli mít dovču jsou v práci….

MirkaD

no a ještě k vedrům-doma chládek,až zima-za středu jsem byla doma regulérně zmrzlá-to jsem se do půl 11 balila furt doma do deky,v půl 11 sem začala uklízet,abych se zahřála pohybem,ze psy chodím ráno za chládku,
    a večer chvilku
    no a pak su na zastřešené terase kde MĚ taky není vedro-flísovka můj nalepenej kámoš na mě-doma v mikině,tlustý ponožky….

MirkaD

sedím u PC v naší spací místnosti omotaná tlustou ddekou zmrzlá u otevřenýho okna
    ještě k plavání,
    před letama jsem měla v zimě zánět podhrudnice-zpocená v mokré studící tlusté podprdě-molitan….jsem dělala chladák,takže týden a něco neschopenka a půl roku mě ale strašně bolely prsa-ultrazvuk nezjistil nic,prý to mám ze zimy a z práce
    no,takže u mě krom fobie z výšek,strmých klouzavých svahů vypukla fobie-na studený podprdy,takže jsem v práci nějakou dobu dělala bez,pak jsem začala dělat v tenkých lambádách,a přvlíkat se komplet
    a když jsem se vykoupala tak okamžitě vyslíct,
    mokrý plavky pro mě hrrůza
    a ani žádný nemám,několik let si půjčuju od máti
    no a na otázku Martina,proč si nekoupím plavky?
    jsem mu otráveně řekla,že je opruz si kupovat podprdu,natož plavky…
    rodiče si pořídily bazen nafukovací nějakej za tisícovku,jen na zchlazení…
    nic du něco dělat,nebo zmrznu

Petrs01

nebo zmrznu

Tak za tuhle větu se jednou budeš smažit v pekle – my ostatní se budem smažit dnes 😀

PetraK

Petrs01
    my ostatní se budem smažit dnes 😀

😀
    Dneska převážíme květenu, doufám, že to v tom autě po cestřě přežije. blebleble.

Mirka D.
    no jenže já se chcu válet,číst,a ODPOČÍVAT
    a ty si nevezmeš dovču sama?

MirkaD

Petrs01-tak já tě k nám zvu:D
    budeš kosit taky-vevnitř:D
    PetraK-jak to myslíš,jestli si dovču nevezmu sama?

cernej caj

MirkaD
    Vdak muzes jet i k dennyky a tam odpocivat mudlat se s konikem:)

Plavky si kup, to je +- ty vrsky pasujou mnohem lip nez klasicky podprdy protoze sou demnetnejsi:D

Tak uz po testech, pristi patek jdu na ocko.

Jo to muze mit klidne po ockovani… hlavje on s oslabenou imunitou…

Petrak
    Vcera me pobavil.kolega ze nemuxe jist erarnim priborem ani kdyby si ho umyl a ze v hospode si ho kusi otrit a prvbi sousto je pak peklo:D takze tvoje uchylka na vodu je asi porad min zvlastni 😀

Bus mel sekeru 20mim tak sem sla.do billy a akova babicka na rade prede mnou vidi ocet na pasu a jee ze ona zapomnela… tak sem ji ho dala, uz sla.na radu, ze si skocim pro jinej, tak sem ji udelala radost, pry uz pro nej chodi 3 dny a vzdycky ji to dojde az doma:D rikala jak porad lesti kliky, ze ma velkou spotrebu ted:D tak mi takova blbost udelala radost

cernej caj

Jo a na testech prijdu do odberove mistnosti a ta pa ni co si me bere dolu rika odberove pani “hani, hadej” 😀 tak se ptam, co dostsne kdyz uhodne a ta prvni pani prej “sestricka zna uplne vsechny, by me privedla na mizinu” 😀

PetraK

Mirka D.
    no jestli si prostě nevezmeš volno i když budeš doma a nesejdeš se třeba na pohodu s kámoškama, zajedeš za tátou, do civilizace – prostě budeš mít přehršel volnýho času.

černej čaj

hospode si ho kusi otrit a prvbi sousto je pak peklo:D
    já si v hospodě a v práci taky příbor aspoń otřu a hlavně taky kontroloju, protože u nás prostě se xkrát stalo, že byl volaaký ušmudlaný, takže jsem ho vracela. Tož kolega to má jen o trošku vyšší levl 😀 , já už pak sousto neřeším

, pry uz pro nej chodi 3 dny a vzdycky ji to dojde az doma:D
    jéé to je milý! čikovná čajda, čikovná, radost jste měly nakonec obě, babi, že má ocet a ty, žes jí uďála radost. 🙂

hani, hadej”

😀 😀 holky si to tam voživily!! Se nedivím, musí to být taky pakárna. Stejně jako v tom očkovacím velkocentru.

PetraK
    PetraK
    MirkaD

PetraK-ale to já mám dovču bez Martina,všecky roky,s ním mám 5 dní,a a dvacet dní mám sama
    on i když měl 14 dní dovolené,tak týden měl sám,týden se mnou
    na Vánoce má dovču vždycky,to já su v práci
    jo když mám dovču,nebo víc dní volna v kuse tak jedu do BK,okud teda nemáme s kamoškama napevno domluvenej víkend,sjedu si do Bučovic do knihovny,za kamoškama do obchodů-kniha/oblečení
    jdu na delší vycházky,a hodně čtu,poslouchám různý rozhovory,
    jenže to jsou včecko věci,který dělám v týdnu,když je Martin v práci a já mám 3 dny volna v kuuse-jeden den uklidím,další se válím,další jedu do BK do knihy za kamoškou
    -ale já to myslela tak,že tím,že nejezdíme nikam na dovču,že vlastně nemáme pevný termín od do
    že do toho může něco vlézt
    jako jo každej rok jsme jely spolu někam na ty 4-5 dní,vždy teda v BK-výlety
    ale zbytek dovči, je prostě-bude/nebude/nevím
    a ono mít dovču,když jsou všichni v práci,nemají toho času…
    jasně,být doma,číst si a tak,je dobrý,cokoliv je dobrý,než být v práci
    ale tím,že mám hodně volna v týdnu,tak to jsou vlastně všecko aktivity co dělám v týdnu,
    jakože když mám volno/dovču v týdnu a o víkendu su v práci….
    tak je to takový izolovaný….
    no jinak Martin to nemá po očkování,má antibiotika na dest dní
    má v krvi vysokej zánět….
    takže neschopenka a otázka je za jak dlouho se to zlepší….:-((((
    u nás fakt nemůže být v klidu chvílu něco uuuááááá-to ho chtěla poslat do nemocnice,když se na antibiotika netvářil…

Černejčaj-šikovná Čajda!
    paní měla určo radost
    já včera řekla paní,že ten kastl piv na pás-a zákazník před ní se otočil a šupl jí ho na pás…:-)
    jinak jo v těch očkovacích centrech,jak píše PetaK-to taky musí být strašnej stereotip,tak paní co mi píchala tu injekci,ona má prostě nachystaný injekce a celej den píchá……injekce-to je taky dobrá pakárna-jsme tam seděly z-2 a ona paní vlevo pak já,a další a furt…

MirkaD

a kde máme Fifi a Denyky?
    a Maya-ta je v obchodě s čokoládou,kde má zimu-22 stupnů 😀
    už mám flaušovku…

PetraK

Mirka D.
    a kde máme Fifi a Denyky

bu´d jsou upečený a nebo s námi nepečou 😀

jasně,být doma,číst si a tak,je dobrý,cokoliv je dobrý,než být v práci
    ale tím,že mám hodně volna v týdnu,tak to jsou vlastně všecko aktivity co dělám v týdnu,

hm, to je fakt, no tož já vycházela z toho žes psala, že chceš odpočívat. 🙂

a co teda martinovi je, když to není po očkování?

MirkaD

ještě k tomu volnu-prostě mám v týdnu volno+dovča volno,a je to takový osamělý
    jasně občas v týdnu jedu do BK,+ta kniha a tak,
    ale tím,že třeba i o Vánocích já v práci,většina lidí doma
    no prostě mám jiný pracovní režim,než okolí no….
    a i když su zvyklá za ty roky,tak někdy mě to leze na mozek…..
    Martin-no ona doktorka neví co mu je,prostě podle krve-má někde neví kde vysoký hodnoty zánětlivosti….

Maya

Zpatky z mesta, je tam na oadnuti, doufam ze v pondeli uz bude lip
    Jak mam hladky ty nohy z ty masticky, tak mi strasne klouzou v sandalech, chodim jak pejrak
    Ja se nekoupala venku uz par let od ty doby co jsme prodali bazen bo rybniky jsou jak prase hned jak se otepli
    A potok je melkej akorat vcera jsme s Lokinkem nasli nejakou vymletou diru, tak tam mel vodu az pod bradicku
    😀

PetraK

Mirka D.

máš to blbý takhle, to je jasný, člověku by se to líp schroustalo, kdyby to nebyl standard, to je fakt.

dobře, že mu vzala krev a vidí ten zánět. Jeho máti to měla ale taky takhle, že jo? po tom očkování

Maya
    bo rybniky jsou jak prase hned jak se otepli

voni sou i když se neoteplí 😀 já jsem na tohle hroznejš 😀 , takže pak čumim závistivě na čokle, který si užívaj ve vodě 😀

to mi připomnělo – dovča v Beskydech, šli jsme po tůře na koupačku plovat na přehradu. Já uďála asi dvě tempa a okamžitě v panice letěla z vody s výkřikem “S hovnama plavat nebudu!” 😀 😀 z vody se ozvalo suchý konstatování : “KO-LÁ-ČI! to je šiška!” No co? šiška jako šiška, kdo to má hned poznat, že jo 😀

Petrs01

i když se neoteplí

Štěchovice, Letovice, lomy a pískovny co ještě nestihli zaneřádit rybama (Kosov, Dobříň). Ovčáry v březnu dohlednost až někam kam nechceš, stejný místo v říjnu dohlednost minimální.

PetraK

Hele, jako v březnu se může koupat jenom magor, stejně jako v únoru, lednu, prosinc….říjnu. Asi taklenc bych to viděla 😀

Petrs01

V březnu už je to teplý, to se ráchal i Sprateček
    březen
    Vo co že nedáš Štěchovice – klidně v červenci či srpnu! Čistou vodu garantuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,061. až 1,080. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.