Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 48 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,041. až 1,060. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Milena z Prahy

PetraK
    Nebudu se smát, koupání prostě není úplně tvoje priorita :-). Mě baví moc. Vlezu i do Vltavy v Modřanech nebo do nádrže pod Ztracenkou (na PetruS nemám, ta tam i plave). Mám ráda i krytý bazény nebo vykachlíkovaný městský venkovní koupaliště. Jen tam nesmí bejt moc rozparáděnejch dětí, co mi skáčou na hlavu.

Petrs01

ekologicky hřích

A máš pocit, že denní dojíždění autem do Prahé není?

první pláž

Jo a to si ještě mezi ty borovice natáhnu lajnu 😀
    Ale my tam jezdíme na podzim a na jaře, to tam nejsou lidi a voda má přijatelnou teplotu (pro mne, muž do toho kupodivu obvykle nevleze, prý studený. Voda má ochladit, ne?)

PetraK

Petrs01
    A máš pocit, že denní dojíždění autem do Prahé není?

ano je, proto taky když to jde, jedu autobusem a kdyby nebyli psi a kurvavír, asi bych tak jezdila i normálně, či převážně, přes to, že spojení není ideální. každopádně nemusím přidávat, když to není nutný, ne? Dojdu tam, tak prostě pak dojdu i zpátky.

Milena z Prahy

PetraK
    Udanej konferenční stolek paráda :-). My si tady se sousedama teď nově dáváme do kastlíku přečtený časopisy. My jim Reportéra, oni nám Respekt a Reflex. S posledně jmenovaným pak Robert jako dost silně polemizuje, když si čte u snídaně, a vykřikuje, že tenhle redaktor u něj tedy už skončil :-).

Petrs01

pod Ztracenkou

Štěchovice – vidělas někde na Vltavě čistší vodu? Parááááda! A loňské Meandry, kdy na mne nakonec taky vyšel kus – ten poslední, k přehradě a dolů k mostu – to byl zážitek úplně úžasnej.

Milena z Prahy

Petrs
    Ve štěchovický nádrži je voda tak čistá proto, že tam kvůli zimě ani ryby nežijou :-).

cernej caj

No vedro ma byt priserny ale slibila sem kamaradum vylet, tak uvidime. Snad nechcipnu. Pak musim jeste k segre.

Ja nesnasim plavani, ale nejradsi bych taky sla nekde lezet k vode. Ale pro me by to bylo technicky jen koupaliste…

Tak doufam, ze vam vase plany na vikendy vyjdou ty koupaci:)

Petrak
    K treba kolobku nebo kolo?

Jo, ted se hodi, tak su rada. Jen 6 mesicu to trvalo:D

V praci meli klidek jen behem.my dovci jak su zpatky tak je zpatky stres, prusery a nevim kam driv skocismus.

A mam hlad a zapomela sem v praci krabicku na obed, tak zitra pojedu jak stromecek se vsim tim haraburdim.

Nekde na vylete v lese by to bylo fajn, blby ze to znamena 3h rano ve vyhni mhd a odpo 2,5h ve vyhni mhd… jojo kdyz si vylet nevymyslim sama, tak mi ho supnou do oblasti kam nerada jezdim pac musim hodinu sedet na nadru v brne rano… no snazim se presvedcit sama sebe, ze do oblasti bez lesu kam to namysleli, se mi chce..

Petrs01

do oblasti bez lesu

… by mě tento víkend nedostali ani za zlaté prase.

PetraK

Míla
    to je výbornej nápad recyklovat se sousedama časáky!

a vykřikuje, že tenhle redaktor u něj tedy už skončil :-).

😀 😀 to znááám a taky hádání se s tydlevízí 😀

PetraK

černej čaj
    K treba kolobku nebo kolo?
    to ne, uvařila bych psy přece. Já se musím rozhodnout, co zvolím, ešivá cestu do kopce a nebo vesnicí.

v tomhle počasí bych do oblasti bez lesů nešla ani náhodou, koho to napadlo? nejde to změnit? Já si včera právě libovala, že si můžu vybrat – louky- který už začínají sekat a nebo pod kopečkem ve stínu stromů. Volba je jasná 😀 Louky počkaj. takže jako Petrs01 nedostali by mě nikam.

Maya

vcera nam prinesl kocour pred dvere ziveho krtka, von ten krtek se nechce moc moc prenaset, zdrhal i z kyblu, tak jsem ho soupla do slepiciho vybehu, ze jako najde tu diru ven pro slepice a utece a von blbec vysplhal po zdi a prelezl plot, neco takoveho jsem teda videla prvne

cernej caj

Maya
    😀 slepice by krtka ale mohly sezrat…

Petrak
    Aha ja myslela ze bys sla k ty vode jen na chvili a nechce se ti na asfalt, ale melo me.napadnout ze bys vzala i psy. Prece jen u nas skoro zadny rybniky nejsou jen koupaky ci mista spis pro lidi tak mi to nedoslo

cernej caj

Petrak
    A gratuluju k udane policce:)

Tak vylet bude nastesti 3/4 v lese

Mamutí dovolená – Krušné hory, 2. část, květen 2021

Maya

PetraK
    nábytek udanej je super, já to tenkrát udala všechno přes tu apku odvoz zdarma, tak možná to neslouží úplně potřebnejm, ale nějaký využití to asi našlo, když už si někdo dojede, tak to asi nevyhodí

jako bezva děti maj krkabol a tak a teď čtu, že jsou to typické příznaky indického koviďáku

Maya

cernejcaj
    krásný fotky i povídání, akorát teda ty ruce u vody se mi nelíbí, to je úplně morbidní 😀

kachna

Harasov mi přijde že se dost zašpinil, navíc co u něj zpoplatnili to parkoviště, tak nějak nevidím důvod zrovna tam

je 1500 m od baráku :), ale taky máme s Michalem radši Lhotku.

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci uživatelem kachna.
    MirkaD

dnes ráno vycházka i s Btty ke křížku a od něj dolů polama k rybníčku,tam ze všema pocvičit trochu a dědinou dom,pocvičit na záda,umýt kuchyn,a na odpo
    skončily jsme v dest v noci-kasa+úklid
    a dojel pro mě otec,že Martin skro 40 horečku,to měl v práci,tak zítra pude k MUdr.,může to mít po očkování??????????
    byly jsme minulý týden v pátek-já na prvním,Martin na druhým s rodičema

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr

to je jako peklo, tohle vjédro, člověk je uvařenej jak nudle ešče ani nevstal 😀 Zaplaťnadbůch za domeček, kde to není tak hrozný. Včera jsme byli zahradničit na chalupě, tak to taky šlo. Je tam krásnej stín, fakt oáza v tom okolí. Brtnik posekal další část vysoký trávy na louce, traktůrek je borec, že tuhle vejšku dal. Je teda pravda, že z něj na tohle sekání udělal Brtnik tak trochu sněhovou frézu 😀 😀 aby se to nedusilo, sekalo se jednak bez koše, ale zašprcnul taky záklopku od výhodu, aby to bylo totálně otevřený a jak jezdil chrlil tu trávu do výšky do vzduchu 😀 😀 Ftipnej pohled. Skorem tak, jako na mě v žůžovej šatečkách 😀

Míla

jsem tohle včera v tý rychlosti přehlídla:
    koupání prostě není úplně tvoje priorita :-).

koupání je moje priorita, enemže žejo… já sem pani hygiena, víme? Já potřebuju vodu čistou, ale zase ne, aby mi do ní v bazénu čůrali jiný lidi, takže……. to mám jako dost složitý, to uznávám

Maya
    ty jo vy máte nějaký cvičený bojový krtky, že uměj po zdi. chudera malej, musel bejt tak vyřízenej, že se radši naučil rychle šplhat 🙂

doufám, že krtka Mouses nedonese.

když už si někdo dojede, tak to asi nevyhodí
    to jsem taky chtěla zkusit, ale nějak mi nevyšlo přihlášení se. Jakej div u mne, že jo 😀
    , že jsou to typické příznaky indického koviďáku
    aháá 😮 , to ani nevim 😮

černej čaj
    ale melo me.napadnout ze bys vzala i psy.
    no já tam mám namířeno primárně se psama právě. takže jedinej, kdo se svlaží budou oni 😀

jdu se projít Kruškama, se těším.

Mirka D.
    .,může to mít po očkování??????????
    no jasně, že může a nejspíš i bude mít.

PetraK
    MirkaD

tak Martin teplota menší
    v práci si prej budou naddělávat ty dva volný dny,že toho mají moc
    no mi ty 2 dnybudem stejně v práci….
    jsem ráno šla s čoklama ke křížku a dolů polama k rybníčku-u křížku furt stín a chladno,dolů mezi polama tay,u rybníčku chytala baba čivu,a vořecha černýho za obojek,byla tam bez vodítka,s myšlenkou,že ted nikdo asi nnikde nebude
    no jo,pracující na směny,jako já a kamoška s Gobim,co s ním šla kolem ohrad k rybníčku jí do toho hodila vidle,nechápu majitele malých psů-pokud nemají teda pochopitelně supr trupr poslušnost,jak můžou vylézt s dvěma psama a pak to cyhytat do náruče a za obojek a vodítko nikde….
    no nic

k tématu voda-před rokem jsem se ani jednou nekoupala,
    před tím s Dafi v rámci dovolené na přehradě v Letovicích,
    jinak na koupaliště tu nechodím,nemám s kým,a jít na koupaliště sama,je stejně tak divný jak jít sama do kina/na koncert-oboje odzkoušeno-a jako nic moc:-((
    co se týká plavání psů
    v BK za barákem splav,tak tam jsme chodily x let v létě ze psama,každodenní večerní vycházka-přejít 2 silnice,za 10 minut u splavu,vyčmáchat pséky a kolem řeky s mokrýma dom,na konci cesty pocvičit,pohrát a přes město-opět přejít 2silnice a dom,vycházka na hodku,pohodička
    no jenže tady kulový
    tady v dědině pidimini bahnák rybníček,kde jsme jako jediní chodily venčit psi-a plavat,jenže pak nám nějací kluci řekli,at je tam nepouštíme,že je to plný vlasců,jinak tu všude pole-k lípě k hájence výhen do kopca,v lese hmyz
    takže denně ke křížku a kolem nějak,to je ve stínu ráno i večer
    ze psama jedíme autem do Vicánek-Vícemilice,biotop
    autem jsme tam za chvilku,cestou k rybníku se vyvenčí,po zaplavání to s něma trochu obejdem,kolem všude pole,a jede se dom,občas nakoupit
    pěšky jsme to šli párkrát taky,ale….
    je to fakt dost daleko,z kopce,zpátky pochopitelně do kopce-jak jinak,že:D
    a zpátky by jsme se uvařily,mi i psy,a já bych to nedala jako,že neušlateda jako ušla-ve volnu a odpočatá-ale do toho debilního kopca by se mě nechtělo,to ve volnu jinam
    po práce/před prací by jsme to nedaly časově a zdravotně už vůbec
    je to vycházka víc jak na 3 hodiny rychlým krokem
    krom toho Dafi nehce ve vedrech chodit…
    takže kašlu na ekologii a děkuju,za půjčování auta občas
    myslím,že toho najezdím busem/vlakem dost,pěšky nachodím taky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,041. až 1,060. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.