Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 43 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,021. až 1,040. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

no tak se nám ještě potento myčka, opravář nás varoval, že jsou teď nedostatkový zboží a vono fakt, jestli plánujete myčku, tak nákup odložte na jindy, nemaj skoro nikde nic

cernej caj

Maya
    Tak z bazaru?

Tak ono i tim ze hodne lidi najednou doma tak se urcite zvedla poptavka. Snad neco sezenete

MirkaD
    Tak dej vedet, nejak to tam doufam vymyslime:)

Ja blbe spim, kolegy kamoska ze ji umrel externi disk tak sem nad tim 3 dny sedela a ted nemuzu 360 hodin vypnout pc nez se dokonci zapocata operace:D

Maya

cernejcaj
    jezis kolik je to dni? 😀
    z bazaru mycku fakt nechci

Maya

v pondeli mam bejt v kanclu a od rana neresim nic jineho nez jak se tam dostanu kdyz nemam test a samotesty uz ve firme nejsou
    to by se clovek fakt potento

cernej caj

Maya
    Prvne to ukazovalo 500 😀 se tak 14 dni nevyspim ale chapes ten techbickej problem z mrtbyho disku dostat ty data:D bude vyresen

Odpo du do cajovny makat na 4. Dile pac doma me furt neco rozrusuje

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

či spíše brý poledne už. Jsem krapítek v časovém klinčiiii dneska. ale ráno jsme si stihli hrát na zahradě, to bylo taaak krásný. Taliprda jsem honila s kopačákem a Rumouška s kostí. Byl ščastnej.

Jdu makat snad odpolko se nějak urvu.

černej čaj
    n techbickej problem z mrtbyho disku dostat ty data:D bude vyresen

máš můj velký hlubokosklon. A co ten tvůj noťas? už ho máš doma?

Maya

cernejcaj
    no jako ses dobra, ale teda ze to trva az tak dlouho by me nikdy nenapadlo

Maya
    cernej caj

Maya
    Vadnej disk, no… tak to musi nejak obchazet a holt asi bych se na to vykaslala.kdyby me to nezajimalo tchnicky xo z nej vykresu

PetraK
    Nastesti uz ho mam 14 dni domaaa tak na nem makam v cajovne

Dneska jen do 14h, mam naddelano:D

PetraK

černej čaj

Nastesti uz ho mam 14 dni domaaa tak na nem makam v cajovne

tak hurááááá konečně. A teď se Ti to dost hodí, co?

Dneska jen do 14h, mam naddelano:D
    bledá závist. Já si syslim na příští pátek, to půjdu zas v jednu na autobus a budu se modlit, ať neskončím na benzině zase 😀

Milena z Prahy

Jak se chystáte přežít ten vedrovíkend? Já uvažuju o tom, že jeden den zkusíme vyrazit na nějaký venkovní koupaliště. Ne přímo v Praze, spíš v přilehlým okolí. Chlácholím se bláhově, že tam nebude tolik lidí :-). A ještě potřebujeme ležet ve stínu, tak jakmile budu mít trochu času, začnu hledat.

Petrs01

Mileno, zkus Ovčáry.

PetraK

Mílo

my to máme jasně daný. stavíme. a zatím jsem se – paradoxně díky tomu vjédru nevydala k rybníkům. Páč mi došlo, že při návratu pak to znamená jít vesnicí – tedy rozpálený asfalt a nebo do kopce a loukama. Tak to zatím promýšlím. Protože po pravdě se mi pak nehce cípnout někde cestou zpátky.

kachna

vedrovíkend?

dcera chce na Harasov, povedlo se mi jí rozmluvit Mácháč, ale víc asi nezvládnu. Jediná moje naděje je, že přijedou ze skauta tak pečení, že sami nebudou chtít.

Maya

Milena
    mam to stejne jak PetraK, nez chcipnout cestou k rybniku a zpatky, to radsi zustanu zalezla v baraku, tak mi mame v baraku jeste celkem chladno

Maya

PetraK
    no prave, osvezis se v rybniku a nez pak dojdes zpatky, je to jako bys nikde nebyla ba obvykle jeste hur 😀
    navic teda u nas uz jsou rybniky celkem spinavy

Petrs01

Harasov mi přijde že se dost zašpinil, navíc co u něj zpoplatnili to parkoviště, tak nějak nevidím důvod zrovna tam. Na Barabě bude plno… všude bude plno…

PetraK

Maya

ještě hůř . psi se osvěží v rybníku a já cípnu už tam. Protože do toho teda nevlezu. 😀 😀

Milena z Prahy

Petrs
    A jo, díky :-). My tomu říkáme Křenek a objevili jsme to až vloni. Líbí se nám hned ta první pláž s tím borovicovým lesíkem.
    PetraK
    A co k rybníkům zbaběle dojet autem?
    Kachna
    Harasov jsem neznala, našla jsem si ho a krásnej :-).

PetraK

Míla

se budeš smát tetkon, že hledám důvody…. 😀 ale cesta autem je naopak tak krátká, že to je zase ekologicky hřích to auto vůbec startovat. Se prostě musím hecnout no. Na tu zpáteční cestu. A to se mi ve všední den, kdy člověk dovalí uvařenej z cesty a stěhování dalších věcí do a z auta moc nechtělo.

Ale mám radost, přátelé Zeleného údolí, podařilo se mi náš pěkný konferenční stolek skleněný a stolek na věž a dvd a spol. udat u nás v Prahé u řádových sester . Putuje to odtama potřebným – třeba mámy z azylových domů a tak. A tohle není žádný haraburdí, tak to ještě bude dělat radost. I ta věž samotná.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,021. až 1,040. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.