Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 56 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 961. až 980. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Petrs01

spáchat hromadnou sebevraždu

v tom případě místo sůvíků dostaneš ty dva generátory chlupů 😀

PetraK

Kuskus

Pracovala jsem v Beskydech na Horské chatě Gruň

nééé vona byla na Grůůůníííííííí!! Týý vadooo, fakt? Tam jsme byli s Ešátorem 🙂 Kupoval si tam tatranku ve stánku – teď si přesně nepamatuju kde přesně byl ten stánek umístěný v kterých místech u cesty
    tam jsi musela bejt 100x Blažena. Hlavně, když vysmahli tůristi. krása, krása!

Kuskusi – včera jsem tedy poslala ty Tvoje peníze na kočenky u Vilmy Havlínový – Projekt Hope, jo? čokošku ešče mám a teď jsem zjistila, že jsem Ti poslala ten emil, bez přílohy s husenkama na zdi, tak to musím napravit.

Dennyky

KOPRETINY! MOJE MILŮVANÝ KOPRETINY! to jsou hezký fotos! Já jsem v pátech zachraňovala kopretiny – z posekaný louky, hezky se vzpamatovaly.
    jááá

tak vyraž, je to kousek, za chvíli seš zpátky 😀

černej čaj
    Tak snad poroste jakomdiva takhle kadive zahnojena!
    pevně v to doufám, dostala celý velký vjédro, možná vyroste zrzavá jiřka 😀

Kuskus

Kopretiny, jedny z nejmilejších kytek. V pátek nastoupili zaměstnanci obec. úřadu v oranžových vestách, údržba zeleně prý a posekali trávu před domem i s kytkama. Ty kopretiny byly zahradní, nějaké šlechtěné a rostly na jednom fleku. Objet celý trs sekačkou dokola by nebyl problém. Kreténi.

Maya

Kuskus
    alespon mate posekena, u nas se letos vubec neobtezujou, takze vsude metrova trava
    ale ani zadny kytky v ty trave nemame
    PetraK
    win vono samo a dneska vono samo se to zas nejak preplo do cestiny, takze nakonec dobry 😀
    jinak musim rict, ze hlavni efekt spani v pytlikach je, ze mam nohy jak mimino a to jsem je mela fakt desny, jak chodim furt doma bosa
    takze doporucuju 😀
    Petrs01
    ja teda s otevrenym oknem nespic, blbej pocit v prizemi a stejne mam v loznici kosu i tak
    jinak bych mohla vymenit suvy za zaby 😀

Maya

PetraK
    vyrostou ti hnedy jirky 😀
    ja myslim, ze to asi neni stopro prirodni barva? to je asi jen cista hena ne?

PetraK

Kuskus
    . Kreténi

100x kreténi. Necitlivý! Takovej problém by to byl. já zrovna dneska ráno cestou do prasé míjela trávník před domkem, kde někdo citlivej při sekání nechal “stát” nádhernej červenej mák. objet tu jednu květinu… to chce citlivý řízení 🙂 Musel si s tím vyhrát, ale mě to udělalo hezčí ráno.

Maya
    a dneska vono samo se to zas nejak preplo do cestiny
    tohle samoseto mě děsí. 🙁

takze doporucuju
    jo já znám, jenže mně teď stačí, stávat nejdřív v jakousi noční hodinu, abych vyhodila z křesla do kůchně Taliprda, co tam mlaská a zíve, abych o dalších pár hodin vstávala znovu a vyhodila z křesla do kůchně Rumouše, co tam mlaská a třepe hlavou. Peklo tohle bydlení s čoklema 😀 takže k tomu ešče šustit pytlikama…nenene, neci. ale měla jsem fčéra haxny v kybliku s epsomskou solí a jablečným voctem, vodrhla jsem si ty haxny a namazala a natáhla si na ně fusky. taky celkem dobrý.

Petrs01

vymenit suvy za zaby

Pěkně děkuju, ty sůvy toho aspoň většinou tak po týdnu nechaj.
    Já bych nemohla bydlet v přízemí, bo já se prostě se zavřeným oknem dusím. Samozřejmě že je to nesmysl… ale když fest mrzne a máme fakt zavřeno, tak se v noci budím a větrám.

Maya

Petrs01
    tak musela bys mit asi mrize nebo neco
    ja se nedusim, jen mi vadi teplo na spani a to nastesti vetsinu roku nemam, jedine kdyz je dyl pres 30, to zas ty kamenny zdi na to jsou dobry, i kdyz zas ze jako jeste ted musim vecer nosit fleesovku to vyvazuje 😀

Petrs01

musim vecer nosit fleesovku

Oblíknou flísku není problém. Ale když už není co svlíknout a pořád se peču, to je děs.

Kuskus

Ešínková, přesně tohle jsem nechtěla. Mluvit veřejně o té hrstce peněz poslaných někam na správné místo. Tvl. připadám si teď jako dobroser toužící po uznání a dících.
    A tak i díky vám, milé dámy, jsem si založila účet u ČESKÉ SPOŘITELNY a dokonce !!! si přes George dokázala sama zadat trvalý příkaz na placení SIPO, který opomněla navést do účtu úřednice banky. Vydolovat z Jiříka ePIN, který zase požadoval jeden online obchod, bylo horší, nicméně mi ho na požádání údajně vyplivne bankomat. Ještě jsem nezkoušela.
    Odolávala jsem dlouho, velkou trojku bankéři, mobilní operátoři a Českou poštu považuji za největší zmrdy a snažila jsem se jim vyhýbat, co to šlo. Avšak doba a částečná nemohoucnost mne dohnala.
    Jo a v testu mi vyšlo INFJ Advokát a těchto podivínů je prý jó málo, tvoří necelé jedno % populace. Tož se nedivte. Sranda test a nesedí, páč nejsem vůbec cílevědomá, jen zvědavě čekám, co za překvápko život přinese.

Maya

Kuskus
    dooufam, ze ti zalozili ten ucet, co ma vsechny poplatky zdarma
    jinak ten epin se tam jen nejak odlikne, ze ho chces vygenerovat
    alespon sporka nevotravuje s tou bankovni identitou, zato do internet bankovnictvi postovni sporitelny u csob se bez toho ted uz vubec nedostanu, coz jsem nastvana, protoze to nechci a az na to navazou ty datovy schranky, tak to uz vubec ne

PetraK

tak přesně tohle mám doma 😀 😀

https://www.stream.cz/tady-viral/psi-laska-pejsek-opravdu-miluje-svoje-hracky-a-nechce-je-opustit-64169817

Kuskus
    neboj, jako na dobrosera tu nikdo koukat nebude,však je to stejný, jako poslání na účet. Jsem to vzala jedním šmahem ty informace, páč bych jinak zapomněla, než bych se dostala k napsání emila.

Ha, máš Džordže? Vona ta spořka je sice asi blbá oproti ostatním, ale lepší se ve svý flexibilitě a člověk je tak na ni od malička zvyklej, že jo…

některým věcem se prostě vyhnout nedá a má to ale i svoje výhody.Já ten chytrej telefén nikdy nechtěla – ostatně mobil jsem nechtěla od začátku, kupovala jsem ho jen proto, abych byla s mámou ve spojení, když byla sama na chalupě, tak kdyby něco. – no ale chytrej telefén mi dává volnost v tom, že jsou tam ty mapy a tak můžu cárat svobodně, páč se prostě neztratím.

Maya

PetraK
    ja mam obecne tu techniku spis rada, ale konkretne bankovni identita me seeere
    ale jinak nejen mapy, treba super jak google mapy umi ukazovat i zacpy na silnici a nehody, jsem se vzdycky v praci mrkla, jak to vypada na dalnici a pripadne jela radsi vlakem, treba to taky ocenis
    nebo kdyz me vlak vyhodil nekde na kraji Prahy, tak se mrknout odkud a cim a kdy se dostanu do prace taky super
    nebo kdyz loni doktorku zastupovala jina, tak navigace kudy mam jim se taky hodila, nemusi pak clovek hodinu studovat mapu a pak sleovat ulice jak debil

Kuskus

Mayo,
    domnívám se, že mám účet takřka bez poplatků, hi hi aspoň to říkali když ptáčka lapali, ještě jsem si nestihla na jejich stránkách nastudovat ceny a obchodní podmínky.
    S Georgem se také musím vlámávat na svůj účet pod heslama a ke každé následné operaci mi spořitelna obratem posílá do telefonu nový čtyřmístný kód, já ho naťukám a Jiřík začne hnedle vyhrožovat, esli do čtyř minut neprovedu další úkon – účet se vypne. Začnu zmatkovat, rychle rychle, a netuším jestli požadují konkrétní věc, nebo jen stačí dát nějakým způsobem najevo, že do toho sice čumím, ale nevím jak dál, pak se naseru, zaklapnu noťas a du do pryč. No cholerik. 🙂 To chce čas. 🙂
    PetraK
    Na jedné straně posečené kopretiny, na druhé zachráněný červený mák na trávníku.
    Rovnováha na světě musí být. 🙂

Maya

Kuskus
    maji ucet uplne bez poplatku, myslim ze se jmenuje Standard, kdyz tak si to nech zmenit jestli mas nejaky s poplatkama, u nekterych se plati treba za platby pres net nebo za trvaly prikazy a tak
    jo sporka ma porad tohle overovani pres sms, to je super, ale bohuzel spousta bank uz vyzaduje tu identitu
    ukon staci jen nekam kliknout treba, jakoze jses furt u pc a nikdo te nemuze okrast, ze by prisel k opustenemu pc a ty bys tam mela prihlaseny ucet, proto se to samo po nejaky dobe odhlasuje

cernej caj

Kuskus
    Tak gratulace k uctu! 🙂

Jinak tos teda mela paradbi dobu na gruni to muselo byt kransy:)
    S kopretinama naprd

Denny
    Mox krasny takhle zespodu:)

Maya
    Takze miktoreny uz naveky veku?

Milena z Prahy

Čajda
    Taky máš po návratu z nějaký delší cesty domů radost z toho, jak pohodlně bydlíš :-). To já dycinky. A to se jedná jenom o návrat k lepší posteli a možnost odložit koupelnový serepetičky na poličku a tak.
    Kuskus
    Mně donutily okolnosti si teprve nedávno pořídit platební kartu. A poprvé jsem s ní stylově platila u nás v Penny (s myšlenkou na Mirku).

kachna

jaknse deti tesi na prazdniny kdyz je ted meli skoro rok?

Strašně. Páč ony to prázdniny nebyly. Byl to plnohodnotnej houmofis.

MirkaD

už su taky oočkovanec
    v sobotu mezisměna-naštěstí!!nebyly v akci modrý míka a cukry,jen melouny,
    před tím chvílu ze psama,pak s něma šel chvílu Martin,pak se sedělo na terase s Martinovým bráchou a švagrovou,já u toho aspon vyčesala Dafču
    v neděli kosa,studenej větr jak čert ze psama jsem šla ráno do lesa,Dafi trochu hopala na pařezy i běhala,Žeryk lítal s klackem a válel sudy,k vycházce v lese jsme ještě přidaly cestu mezi polama k vysílači a zpět a pak od hájenky dom
    pak jsem dodku a něco podebatovala na terase ze švagrovou-ehm jak přišly děti z hřiště tak jsem strategicky zmizla….
    večer jen krátká vycházka mezi polama a chvílu na terase
    dnes ranní-zase máme 2 neschipenky tak zítra směna navíc….fakt boží
    ze psama jsem šla večer chvílu ke ke křížku a zpět

MirkaD

Dafi prý dnes divná-furt zalezlá v pelíšku a tak….
    se z ní picnu-já odjížděla v půl paté ráno,přikela jsem za deset 3,a dopo byly furt v pelíšku,odpo furt na dvoře,na vycházce teda dobrý,dělala jsem s něma 2 krát hledej-ztratil a dobrý,včera večer ještě nosila činku a kramlíky…
    k večeru už teda v pohodě
    máti jí chvíli nahřivala bříško,jinak sníst nikde nic nemohla,možná smutnila,že jsme oba v práci,Martin šel na šest,to si asi myslela,že už bude doma sní….
    tož nevím co jí bylo
    sem si teda večer ještě zacvičila na záda-to mi dělala asistentku…

Kuskus-krásná písnička od Radůzy,
    s účtem seš šikovná,to mi s Martinem jsme na to analfabeti….
    s kopretinama jsou dementi převelicí-kopretriny jsou velký fešačky,
    a Peta je hodná,že nenápadně vyzradila,že seš duše dobrotivá,co se ráda podělí i spotřebnými
    Černjčaj-mě z toho Martina fakt hvízdne-na té jeho práci je výhoda,kdž lověk umí s počátačem trochu-na to jsme dost blbý oba-a trochu anglicky…
    to Martin nic
    no tak snad se půjde nějak zaučit
    já tušila nějaký muchy,já starej pesimista…
    fotky máš krásný-ale taková dovolen je má noční můra-zima a furt chodíš…:D
    i když vedro teda paradoxně nemiluju-vedro rovná se klima+průvany,otevřená okna-vlaky,busy-pro mě přes léto horor
    ale hlavně,že se ti to líbilo a užila sis to
    a jak se to vlastně líbilo tvým spoluchodičům?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 961. až 980. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.