Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 51 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 921. až 940. (celkem z 3,553)
  • Autor
    cernej caj

Kachna
    To je uchylnost snad se to vyresi…

Maya
    A nemuzes spat s tema.ponozkama nebo si koupit ty gumovy rukavice takovy ty co hezky obepnou ruku a nesusti to tolik? Mitril rukavice

Jinak teda snad ti to zafunguje

kachna

To je uchylnost snad se to vyresi…

Dík, úchylnost to je, ale asi se to nevyřeší. Naštěstí šlo jen o týden.
    A to byl Michal mezitím na OČR s Martínkem, ale to šlo, protože školky zavřeli až 28.2.
    To fakt nepochopíš…

kachna

Musím se naučit líp číst. Chci pro děti na pondělí na pracovky něco super, za dva týdny jim končí škola, na poslední pracovky mám doufám náramky a na předposlední jsem si vymyslela hudební nástroje.
    Blicí hudební nástroje mě poněkud zarazily a podnítily mou fantazii.

Na druhý pohled už to byly bicí 😀

Fifi

Krasnej vikend vsem,
    jak Cajda, pujde se zase nekam projit? 😀
    Mi dneska nejak tresti lebza, od vcera se kolem honi bourky. Dneska sla jedna hoodne vydatna kolem, pekne to dunelo.

Dennyky
    Mnaam, sirovec, ten je vybornej, dobrou chut! 🙂 A klika teda s telefenem, jeste zes ho nasla!

Mayo
    Co sis to poridila za kozni hnus, chude maly. At patlamo paprtalo zabere i bez slajdovani po dlazdicich.

Esusova
    Tak mi to ujelooo trcim tu jak blb
    😀 Ouje, pani cestovatelka. Sla si na stopa?

Kachno!
    Blicí hudební nástroje mě poněkud zarazily a podnítily mou fantazii.
    😀 diky, mou ted taky.

cernej caj

Milena
    uzij si vylet! 🙂

Fifi
    tak snad uz hlava lepsi, me taky dneska trestila… byla sem v brne, nastesti jen maly destik sem schytala, hromy jen za zdi…

prvni dil…

Mamutí dovolená – Šumava, 1. část, květen 2021

cernej caj

PetraK
    a podle testu su obrance 😀

Fifi

Cajdoo,
    Dovolená nakonec měla 24 dní, za který jsem nachodila 460 kiláků.
    tys skvelej blazen, poustni cerve! Takhle v kuse, tolik km a dni… Jdu cist dal, nicmene smekam. 🙂

kachna

Jdu cist dal, nicmene smekam

Je úžasná

podle testu

jsem schopná se rozhodnout jen v té první otázce, jinak to mám přesně mezi 😀

Petrs01

čajdo, dáš pak na web i seznam výbavy?

kachna

Chápete to?
    “Mezi konspiračními teoretiky, kteří odmítají očkování, nyní mají navrch nejvíc ti, kteří tvrdí, že vakcinace člověka zmagnetizuje a navrch z něj udělá 5G vysílač.” (seznam)
    Sakra, mně by se oboje celkem líbilo 😀

Fifi

Cajdo, prvni cast prectena a ty fotky, aaach! To je na dalsi knizku, ne? A opravdu te obdivuju, jsme tu na tebe v kvetnu vzpominaly, kdyz bylo hnusne a kosa, jak se ti asi slape…

Milena z Prahy

Čajdo, fotky úžasný a s úplně autentickou atmosférou mokra a zimy – a samoty:-). Třeba na Trojmezí jsme byli v parným létě a těma stezkama s námi šel had lidí. A moc se mi líbí, že jsi sem dala i fotku jídla. Třeba dojde i na stan :-).

Maya

kachna
    takový nástroje by byly celkem zajímavý, ale moc lidí by asi na koncertě nevydrželo 😀
    s OČR teda neporadím, to vůbec netuším jak funguje
    cernejcaj
    jo, ponožky mám celou noc, rukavice mě taky napadly, ale prej ne, že by se to zapařilo, nesmí to být igelit, mikroten je prej prodyšnější, i tak se mi v tom potily ruce dost

Maya

cernejcaj
    fotky teda krásný, mě se nejvíc líběj ty potoky
    ale jinak teda to mokro co z nich čiší na kilometr, to je pro mě úplnej humus 😀

kachna

ale moc lidí by asi na koncertě nevydrželo

ale mohli by koncertovat s kapelou!

cernej caj

holky, diky moc 🙂 uz makam na druhym dile… je toho hromadaaaa co musim zpracovat.

petrs01
    no to by te asi omylo, ale urcite to muzu dat sem
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rrPd42Sz7MEzztXTaihALkvGA6PkIs3CuSjeWtd2xfA/edit?usp=sharing

snad vam to pujde otevrit.

bylo tam mokro a zimaaaaa:D

Fifi
    no trochu sem premyslela, jestli z toho neudelat knizku, ze by to mohl byt druhej dil 😀

cernej caj

Mamutí dovolená – Šumava, 2. část, květen 2021

tak, makam celej den… tvl 12 hodin prace… zase… nejak mi chybi ten odpocinek po dovoleny 😀

kachna

snad vam to pujde otevrit.

ten rozpis je drsnej

Petrs01

ten rozpis je drsnej

Přesně. Čajdo seš borec nejenom žes to ušla, ale žes to dokázala takhle naplánovat a sladit. Obzvlášť když máš složitější stravování. Klobouk dolů!

A jdu na ten druhý díl 😉

Petrs01

Tááák, přečteno. Teda s vyskočenou plotýnkou odšlapat skoro celou dovolenou, ty seš blázen!
    Masožravky jsme na Šumavě taky nenašli, v Jizerkách jo!
    Rašeliniště Jizerky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 921. až 940. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.