Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 44 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 881. až 900. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

PetraK
    no jit jen v tech mikrotenakach po dlazbe, to bych si netroufla, jsem si radsi na to dala ponozky, tak krasobrusleni moc nehrozilo
    ale masticka pekne massti, budu mit nohy jak mimino 😀

Petrs01

fotečka k tématu
    Hradní sýpka – Čap, Kokořínsko. Od toho okamžiku už nevěřím tomu, že pes přece ze skály apod. nespadne, není blbej. No tak minimálně tenhle JE. Naštěstí jsme měli dlouhou stopovačku, takže jsem hupsla dolů a s pomocí páníka nahoře jsme dostali ven nejdřív psa a potom mne.

Denny

Morgen pátečkovej,
    ták my jdeme dnes grilákovat ke kámošce z Ústí a zítra jen tak “langsam” procházkovat a k večeru ten Rockfest, uvidíme teda, jestli nám to počasí dovolí.

Jo Koněf je trochu poděs a mohla by ublížit nechtíc.
    Ano, venku kočky honí, ale to dělá hodně psů, kteří kočky doma normálně snesou.

PetraK
    jo přesně, válet se na psích kamarádech, třeba na jorkovi to by šlo 🙂

Jinak předevčírem jsem našla Sírovec žlutooranžový, dnes nebo zítra ráno pro něj zajdu a když bude ještě okej, udělám zítra žízečky.

PetraK

Maya
    , jsem si radsi na to dala ponozky, tak krasobrusleni moc nehrozilo
    brtnik dokázal krasobruslit i v týhle variantě 😀 je pravda, že jak je jinak inteligentní, tak tohle ho prostě nenapadlo a rozešel se jak je zvyklej tím svým dlooouhým krokem 😀 . do provazu neměl daleko 😀 😀 😀 😀

Petrs
    taky výborný, no proto já jsem hystericky proti tomu, aby se pes učil chodit po zídkách a nějak moc se pohyboval samostatně na skalách. Vím o psovi, kterej skočil na zídku ve Velharticích a nedopadlo to vůbec dobře.

Petrs01

hurá akce

prd hurá akce, pes jištěnej vodítkem a seznamování oboustranně chtěný a v pohodě, jen v tom nejdebilnějším okamžiku přítulka nakráčela mezi mne a Vaška (takže mi vodítko bylo k ničemu) a sáhla na něj – což by u jakéhokoliv jiného psa neudělalo naprosto nic, jenže u agresora, kterej v případě pocitu ohrožení nejdřív kousnul a pak se podíval koho, a pocit ohrožení dokázal mít i v mnohem lepších situacích, než když mu při seznamování s něčím novým někdo nečekaně sáhne na hlavu…
    Postupně 4 psi a 4 kočky, pár krátkodobých návštěvníků obého druhu – nikdy nebyl problém. A to byl choďák dementně naučen kočky prohánět, Vašek krokodýl, bígl hluchej a kočky posbírané venku nebo z útulku, ne od narození zvykané.
    Proč se s tím vypisuju – myslím si, že přílišná opatrnost a dlouhodobé oddělování není dobře. Namísto “tohle jsou kočky, budou s náma bydlet” je to “NĚCO s čím se hodně nadělá” a “tenhle pes je asi divnej když k němu nesmíme”.

MirkaD

Petrs01-no joo píšu rychle a blbě:D:D:D
    ta fotka s Vašíkem je teda škaredá,brrrr:-(
    já su čím dál větší hysterka-tak mě vadí psi na volno přes most…..
    já su extra pako….o zídkách a podobně nemluvím…
    mě jednou Killyna-kníračka 5kilová prtavá sjela do hasičské nádrže-cestou na cvičák na brigádu,já v kyblíku těsto na bramboráky,ktrý jsem tam pak smažila,a Killyna po takové strmé stěně sešup dolů a nemohla navrch,dole voda a bordel-naštěstí mě ji pomoci stopovačky vytáhly nějaký kluci co šli kolem-nebyly tehdy ještě mobily-víc jak 20 let dozadu-pokud byly ,tak já ho neměla-jsem první mobil dostala na cvičáku od kolektivu ze cvičákovských peněz…
    naštěstí dřív ještě před těma víc jak 20 letma běhaly děcka po venku….
    ted by byly mobily,nebyly by nikde ty děti-volně bez rodičů…

Denyky-pěkný program máte
    já včera odpolední,kde jsme zjistily že 2 kolegům hrozí výpověd+komukoliv z nás kteří prolítneme nákup,jako že uděláme vše jak máme-což je při těch fofrech a tomu,že má člověk dělat rychle mazec….
    dovolená,se už neproplácí,že,když ju nestihnem vybrat?
    jinak já dnes volno,tak peru třetí pračku,byla jsem napřed za zahradou vyvenčit psy,protože Martin s něma chtěl jet autem,pak zjistil,že se nikam nepojede,takže jsem s něma šla ještě dědinou k rybníku,kus kolem ohrad a zpět,za ohradama si každej dal pachovej čtvereček,a šlo se dom
    a představ si-nalevo pole,ohrada dlooouhá s koníkama,pak zase pole,modrý nebe a mraky,jééé to bylo hezký….
    a foták doma….
    a ty máš moc pěknou fotku s těma mrakama ….
    užij si sobotu a kultůru,závidím,taky bych šla někam jinam,než ze psama,nebo do práce
    třeba do divadla bych šla….,na koncert bych šla…..

MirkaD

Maya-ty seš teda šustítko obecný….:D
    tak hlavně at to zabere přeju
    moje teta už pár týdnů marodí ze zánětem trojklanýho nervu,párkrát i na pohotovosti,v týýdnu spala u tatky mýho,že byla taky na pohotovosti,a prej u něj řvala v noci bolestí,a to mu říkala,že to bejvá horší ještě a to má jít teprve na neurologii….děs to léčéní ….

PetraK

Petrs01
    kočky posbírané venku nebo z útulku, ne od narození zvykané.
    ale dospělé, ostřílené a nerozbitné, tohle jsou mimina poměrně křehký. 😀

A oni se spolu vídají, nejsou hystericky držený od sebe, prostě si zvykají, věř, že vižla mladá, bláznivá a pitomá je prostě poděs poděsovitej, schopnej na místě metat kotrmelce do výšky. něco jinýho je Rumouš, kterej má všech pět pohromadě a mladá do makovice jebnutá fenka. Koněf promine 😀

Petrs01

Tlapís byl kotě, Toník taky a ujišťuju tě, že čtyřletej choďák je nukleární hovado. Moje zkušenosti prostě jsou, že přehnaná opatrnost je na škodu. Utahat psy, jistit, hlídat, monitorovat, nechat žít.

dovolená,se už neproplácí

Zaměstnavatel má povinnost dovolenou nařídit. Převést do dalšího roku můžeš jen to co máš nad 20 dní a ve vzájemném souhlasu a pak to prostě musíš vybrat – a zaměstnavatel ti to samozřejmě musí umožnit (dle ZP ti to musí nařídit). Taky máš nárok 1x ročně na 14 dní vcelku.

PetraK

Petrs01
    Hele , jaký si to každej udělá, takový to má. Je to na každým z nás. Já myslím, že Dennyky zná svýho psa nejlíp a nemyslím, že by je nějak hystericky držela od sebe. Normálně se vídaj v místnosti pod dozorem. Koněv chodí k nim a obráceně. Není co řešit.

Petrs01

uáá, Toníček jak ho naši psi viděli poprvé

a tohle z něj vyrostlo

Maya

Petrs01
    krasnej Tonicek
    ta fotka je teda des
    ja mam zase hruzu, ze mi Loki nekde zapadne do bahna, jak jsou tu kolem vody bahniste kvuli bobrum ,tak ho tam radsi ani na volno moc nepoustim, brachovi uz tam pes zapadl, nejak ho dostal ven, ale ja bych ho sama urcite nedostala

Milena z Prahy

My máme v plánu jeden den malej výlet s kamarádkou. Je po operaci chrupavky v koleni, ale už chodí a bez berlí (ahóój, Kuskusi :-)). Tak jí někam kousek odvezem z Prahy, moc se na to těší. Ještě teda nemáme vybranou trasu. A chci jí pak pozvat k nám na kafe a takový rádobytiramisu. Musíme tady zatlačit na místního epidemiologa a projít jeho obranou.
    A ještě novinka o Myšce: naprosto uvolněně si lehá na svůj záchodovej igelit, zadní nohy si při tom koupe v louži :-).

Milena z Prahy

Petrs, PetraK, Čajda
    Ty skruže jsou vlastně obří pasti v přírodě. Se divím, že se o nich víc nemluví. A že tam nejsou kostry divokejch zvířat.

Maya

Milena
    ja myslim ze ty kosti sezerou treba lisky, ty nemaji problem preskocit plot, tak myslim, ze i z ty skruze vyskoci

Petrs01

Spíš budou mít divoký zvířata větší obezřetnost.

cernej caj

PetraK
    jo to s bubitkou si pamatuju jak spadla

Denny
    na usmave sem si rikala u nekterejch tech monstr hub ze denyky to urcite rozzezna a dala by si:D

maya
    to je dobre ze se napsalo ze mas na ocko narok jako na lekare, sice zase zalezi od zamestnavatele, ale ja bych si ho nejradsi vzala pak v patek po praci at o vikendu muzu byt doma… tak uvidime kdy prijde ten pim

Denny

čajdo
    já jich zas tolik neznám…ale učím se.
    Ten Sírovec má úžasnou barvu a při šplhání do strmého kopce jsem
    kvůlivá němu potratila mobil.
    Tak jsem se vrátila, nicméně jsem byla trochen bezradná, páč všude listí.
    Hrabala jsem na jednom místě když v tom pííííp, sms!
    Takže jsem měla fákt štěstí.

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 1 týdnem uživatelem Denny.
    Attachments:
    Denny

Maya
    pyklíky Ti teda nezávidím, kožní problémy jsou opruz.
    Doufám, že Ti to co nejdříve zabere, uf Prednison taky svinstvo 🙁

Téma jak seznámit koťata+psa jsem rozebírala s kamarádkou, která při seznamování radí pomalu, pomocí pamlsků pro psa atd.je pro mě ta nej cesta, nebudu psa doma stresovat vodítkem atd.
    Má doma psy, kočky a vím, že psům opravdu rozumí, vychovala i staršího drsnýho pastevce, vše jí funguje, radila mi taky pletivo.

..A tím bych teda téma jak seznámit koťata s Koněvem uzavřela

Denny

Milena
    máte moc hezký plán na víkendík 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 881. až 900. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.