Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 41 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 861. až 880. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Petrs01

jako děj se vůle Boží?

Jako když jsou všichni 3 v klidu, tak v tvé přítomnosti nechat dveře otevřené. Nikdy jsem takhle neoddělovala, prostě jsem psy chvíli hlídala. Nejhorší byla kombinace Vašek + kotě – ale proběhlo by to taky bez problému, kdyby bráchova tehdejší přítelkyně použila mozek a nešla si Vaška v kritické chvíli pohladit a ještě tak debilně, že mi zablokovala vodítko. Naštěstí ji jen škrábnul.
    Nejlepší byly honičky kosour + choďák v 1+1.

Maya

no ja osobne jsem to delala tak, ze jsem v obyvaku ukazala koteti kde jsou vejsky a pak jsem vzala kote na klin a psa s voditkem jsem normalka pustila do obyvaku, aby si ho mohl ocichat zblizka, kote obvykle ze zacatku sedelo na kline a nechalo se ocichavat a za par dni se otrkalo a zacalo skakat po tech vejskach nebo se skovavat za gaucem, pes tam chvili cuchal a pak ho to prestalo bavit a kote postupne vylejzalo a za par dni uz byli v pohode pohromade
    totez pak na zahrade, kocka stravila par dni zalezla pod nadrzi a kocour v zavesnym kvetinaci, odkud podnikali vypravy kdyz byli psi dal a v podstate psi za par dni na ne vubec nereagovali
    jako myslim, ze kdyz pes neni vylozene trhac kocek nebo honic jako Loki, tak se to da behem tydne nebo dvou
    dva mesice se mi zda dlouha doba, protoze ty kotata pak budou starsi a asi to budou vic resit

Maya
    cernej caj

no v pritomnosti dennyky asi aspon trochu k sobe muzou, ne? a bez pritomnosti jen at sou oddeleny, zatim clovek proste nevi, nez si zvyknou

denny
    sou to tutatka nadherny a jak rostou 🙂 a hezky fotky 🙂 tak se domluvime a brnkes a udelame to na nejaky fotce, kterou tam mas (mozna zas jen chybi to pridani do alba, kdyz uz je nahrajes do online prostoru?)

maya
    no s tema autobusama vim, zes to psala

mirkad
    ja sportovni podprdy nakupuju v klimatexu jenom, takovy ty elasticky, sedi mi nejvic… ale vlastne je spis vubec nenosim. pokud nakupuju ty pres hlavu tak prave chci, at pres hlavu nejsou ale maji zapinani, protoze jinak se to blbe oblika a idealni sou jen varianty “mala velikost + zadny prsa” a “velka velikost a maly prsa”. kdyz totiz mas vetsi prsa, tak to proste nepretahnes pres ramena a pres hlavu nebo to nebude zas nic drzet, kdyz to pretahnes…

v decathlonu maji tricka se vsitou podrpdou. vem tam nekdy martina at jedete autem

maya
    segra spadla do nezakryty skruze a malem tam umrela, mela stesti ze se stihla chytit a pak tam visela dlouhy minuty, nez nekomu prislo divny ze cura dlouho a sel se po ni podivat… ji prej vytahly uz uplne vycerpanou a vubec ji neslysely ze krici

cernej caj

jinak cim mensi, tim lip si zvykaji, jestli konev neni trhac kocek, a to asi neni pipinka jedna, tak jim urcite dvere otevirej pod dozorem, cim mladsi kote, tim rychleji a lip si na psa zvykne

Attachments:
    MirkaD

Petrs01-můžřu ti napsat meil o radu ohledně práce?
    jde o výpovědi a dovolené
    výpověd se teda týká kolegy,
    dovča se týká toho,že jestli ti může propdnout,nebo se proplácet,protože jí všichni máme dost-to jsou furt ty směny za ostatní kolegy….
    a stahování lidí do práce z dovči….

Denny

Petrs01 tak mozna bych byla jako brachova pritelkyne a taky bych neumela pouzit mozek. Maya, mne se dva mesice nezdaji moc asi to ma kazdy jinak. Neverim ze půlroční kotata resi o hodne vic nez ctyrmesicni. Nechci stresovat psa ani kotata. Takze asi tak. Dekuju vsem za rady, nicmene udelam si jak uznam za vhodne.

Petrs01

můžřu ti napsat meil

Jasně, uvidíme budu-li vědět.

Nicméně tobě by se mohl hodit § 218 zákoníku práce

MirkaD

Denyky-no my to doma taky nějak nikdy neoddělovaly,prostě se doneslo kotě a bylo tam kotě,nebo se doneslo štěně a bylo tam štěně-a nikdy se nic nepřihodilo,což neříkám,že je dobrej návod teda!!!
    my měly do mých deseti lety kočky,vždy 2 jednou i tři,pak jsme donesly Kim,k němu byl roční kcour Kid-a dobrý,ke Kimovi pak mourovatýho pepíčka-to řádily s Kimem jak draci,no a k psovi pak kotě a dobrý,případně kotě k psovi
    v Černčíně Gerovi kočenka nevadila-bylo mu 8 let,když jsem se s ním přestěhovala,a to ještě bydlela u Martina,to s náma i spávala v posteli,pak teda jsme pořídily Žeryka a Dafi,a ti mí 2 blbci ju začaly honit,tak se jich bála,a k nám už moc chodit nehce,naštěstí honění už je přešlo-pochopiteně jsem jim to zakazovala,a ted už vedle sebe leží na terasenebo na lavce….
    Žeryk jí teda nikdy nic udělat nechtěl,jenže byl zvyklej honit našeho kocoura v BK,takže tady to ze začátku dělal taky,pro kocoura v BK to byla hra

Milko-no oni po nás v práci šlapou čím dál hůř což sem dnes jaksi zjistila
    krom všech věcí na pás-chlap na mě řval,že není zloděj a je u nás naposledy,
    tak ještě jedna věc….no nic
    jinak k práci uklizečky-moje máti dělala do porodu u soustruhu v Adamově a pak po porodu až do smrti uklízečku na policajtech-5 minut od baráku,celých 24 odpolední
    já jí tam občas pomáhala,jinak máti Martina uklízela pár let hudebku-6hodin denně částečný úvazek-za mega málo peněz….
    já tam s ní taky byla chvílu na dohodu,
    švagrová-učitelka-2 vejšky tam bydlela s bráchem MARTINA-ten je učitel na kytaru,dělal tam školníka,a když uklízečka marodila chvilku tak za ní uklízely,
    teda David učil na kytaru+tam dělal školníka
    já vůbec jsem ho tenkrát těšila-za svůj život zde-jsem zrušila asi 5 vysavačů+3 žehličky
    ve škole nikdy nic nebylo vysavačům,dokud jsem tam nezačala vysávat já-to hned nevysával-to byl hned-jééé Davidééé ten vysavač nefunguje,co mu je?
    si s tou technikou nerozumím…
    klavíry jsem vykleštila jednou tak,že leštěnka tekla a lepila-já su šikovná dcérka…..:-(()
    a jinak-se opakuju-Ivanka Devátá v jednom fajetonu říkala-že jedna paní furt měla ve zvyku říkat-můj syn DOKTOR ŘÍKAL….
    a Ivanka Devátá,jejíž otec byl filharmonik,tak měla chut říct-můj otec ČISTIČ STOK říkal….
    takže tak to jde taky….:D

Petrs01

klavíry jsem vykleštila

Mirkóóó 😀

Maya
    kachna

no ja osobne jsem to delala tak, ze jsem v obyvaku ukazala koteti kde jsou vejsky a pak jsem vzala kote na klin a psa s voditkem jsem normalka pustila do obyvaku,

My máme vrátka do patra, takže tam měl bezpečnou zónu, víc jsme to neřešili, samože jsme vysvětlili psům, co smí a co ne.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Dneska je krásný den, dneska je krásný den, kráááásnýýý deeeen. Je pátek a jedu domu brzo a busem šusem. Tak to zas bude vejletík 😀 Se těšim docela 🙂 Pejskijové pudou brzo vén, bude dlouhej dén! A volnooo! Co chystáte za program?

černej čaj
    a, mela stesti ze se stihla chytit a pak tam visela dlouhy minuty

ježiš!!!!!! no ty bláho, chudera malá!! to je hrozný.

Mě takhle zničila Bubrdle v začátcích. Jsme šli u nás polem a vona najednou nebyla, hledala jsem ji jak blázen a – taky zapadla do skruže, brouček malá. Naštěstí to nebylo nějak hluboký a když jsem se tam pověsila, vytáhla jsem ji nebožačku za obojek. A pak se málem pozvracela z toho, že bych ji třeba nedokázala najít a ona by tam umřel a……. a.. no hrozný to bylo.

Mirka D.
    t zde-jsem zrušila asi 5 vysavačů+3 žehličky
    ve škole nikdy nic nebylo vysavačům,dokud jsem tam nezačala vysávat já-to hned nevysával-t

klavíry jsem vykleštila

to ešče ty klavíry dopadly v podstatě teda dobře, sice přišly vo kule, ale aspoń jsi je nezrušila definitivně 😀 😀 😀 😀

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    Maya

ono je to o psech, asi denyky zna koniky nejlip
    treba k Lokimu si fakt kote netroufnu, jako je uz kockama davno v pohode, ale kdyz si vzpomenu jak je honil, tak mam obavu, ze rozjiveny kote by mel taky tendence honit a to zas zadnymu koteti nemuzu udelat

T-mobile ma od 18.6. do konce srpna neomezena data, i pro predplaceny karty, kdybyste si nekdo chtel poridit a nebo pripadne jejich zakaznici nezapomente si to zapnout v apce, plati v cele EU, akorat venku je to omezeny tusim na 9GB

Maya

PetraK
    ty jo, to ses dobra zes ji vytahla
    kamoska tenkrat musela volat hasice

PetraK

ad ty kočky – vona je vižla trošánek poděsík, její oblíbenej prozdrav je fláknout příchozího tlapou po zádech třeba. Takže by ani nemusela chtít ublížit, ale udělala by z Bébéček třeba fotku 😀 😀 a jestli jsou to bojínci, mohlo by to taky skončit tak, že pak nebudou v bytě pohodově soužít, ale kočky budou levitovat u stropu a nebo koněf někde nacpaná v pelechu. Protože ona je vižla taky duše jemná, kdyby jí nabančily v obraně, mohlo by jí to rozkouskovat. Myslí, že je to takhle akorát, jdou pěkně pozvolna, už se vídaj, tak kam spěchat? Důležitý je pohodlný soužití.

Maya

musim teda rict, ze spat s rukama a nohama v mikrotenakach je peklo, susti to jak blazen a kdyz jdu v noci na zachod, mam dojem, ze to vzbudi celej barak 😀

Maya

PetraK
    jj, kazdej pes je jinecj, spicove meli tendence spis se priritit a ocichavat, protoze jako heleee neco novehooo tu je, je to ciziii to by se melo zahnaaat a pritom to vypada ze je to panickyyy 😀

PetraK

Maya
    ty jo, to ses dobra zes ji vytahla

nebylo to hluboký naštěstí, když jsem si lehla a našponovala se pořádně, tak jsem pro ni dosáhla a táhla ji u stěny, takže se zapírala. blbý bylo, že ona ani neblafla, já se lekla, že třeba utekla, nebo tak – bylo to přeci jen v začátcích, sice se mě držela a fungovala, ale co člověk ví, že se mohlo stát, že jo. To že jsem šla kouknout do tý skruže- bylo jich tam víc, byla v podstatě náhoda, ony nejsou moc vidět, že tam jsou. Bylo mi pak fakt zle, když jsem si ji tam představila, jak….. no ne furt mi to nedělá dobře 🙁

Taky nechápu, proč tohle není zalígrovaný na zámky!!!

PetraK

Maya

musim teda rict, ze spat s rukama a nohama v mikrotenakach je peklo, susti to jak blazen a kdyz jdu v noci na zachod, mam dojem, ze to vzbudi celej barak

a co až cestou na hajzl hodíš dvojitýho vodpíchnutýho rýžbejka, až Ti to
    uklouzne! 😀 😀 pardon, promiň, děfče, to ze mě hovoří vlastní zkušenost.

kazdej pes je jinecj, spicove meli tendence
    no právě. Vona ta pižla je takovej veselej magůrek, tohle plácání má v sobě většina z nich. A Ešátor třeba přes příchozího ešče dělal kotrmelec, postavil se na hlavu a přes dotyčnýho se překulil :D, takže jsem ho nemohla nechat hrát s moc malinkejma štěndama, protože by z nich vyrobil taky fotku.
    Myslím, že než jak psala Petrs hurá akce, která by nemusela nést spokojený tři zvířata, který se nemusej vzájemně sebe nějak bát, je lepší si počkat. každá kočka není sekáč, jako byl Mouses, kterej si to dirigoval sám. A stejně jsem měla prostě strach.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 861. až 880. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.