Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 38 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 841. až 860. (celkem z 3,553)
  • Autor
    MirkaD

a jinak děkuju za reakce a rady-ohledně mluvení nehezky,nečesky-já to včera vyřešila tak,že jsem nemluvila vůbec,teda jen,když jsem byla tázaná,
    a myslím,že pro mě je jednodušší prostě moc nemluvit,než se hlídat jak mluvím
    ještě dotaz na sportující holky
    děvčata já si koupila tu podprdu v drogiši-xxl velikst
    a řeže mě kolem paží jako prsa dobrý,ale zezadu přes ty lopatky to hrozně táhne,+jak mám fakt vymakaný-brácha chodící do posilky tomu říkával přídla,prostě jak mám kolem paží takvý jak to říct?plštářky až-z toho jak furt tahám to zboží směr k sobě,tam tam sem měla úplně vyrytý čáry,bych to pořebovala větší a větší se nedělají to mi říkala i ta kamoška z obchodu ze sportovníma věcma s tou podprdou s klmatexu-já oblíkla u ní největší vellikost a přes lopatky to táhlo jak hrom,a v tom se nedá 9-10 hodin vydržet-možná hodinu na běhání jo…
    co nosí tlustší lidi?

Petrs01

Na podprdy existujou prodlužky – v různých barvách i počtu háčků, tak jak potřebuješ. Nebo potřebuješ delší ramínka?

cernej caj

MirkaD
    to je hezky s panem, ti urcite udelal radost 🙂

jinak s martinem su v soku, treti prace za 6 mesicu? tvl to je teda material… no tak snad v tyhle aspon chvili zustane…

Maya
    tak to je fajn, ze aspon 2x tydne muzete mit HO. ja si budu muset koupit salinkartu rocni ted uz zase, zbynek uz netrva na tom, ze me bude vozit jak se situace lepsi 🙂 coz teda me snizi pohodli ale zas usetrime asi 50% nakladu na to dojizdeni 🙂 ackoli se na to da zvyknout rychle ze misto hodiny v mhd je to 30 minut autem (teda 40 minut mhd a 15 pesky)

MirkaD

Petrs01-no já myslím ty sportovní elastický,co se převlíknou přes hlavu,
    prodlužky jinak mám

MirkaD

Černejčaj-jo za Martinovu prácu se modlím
    no,prej to dělá kvůli mě,aby mě mohl vozit z práce v noci,
    to nevím jak ho bude po ranní dlouho bavit….

Maya

cernejcaj
    jo autem je to samo rychlejsi, ale zas drazsi
    no ja budu muset mit kupon normalne a to je ted jeste zdrazujou
    a ted nam tu zas nejezdej pul roku busy, takze kazdej den autem do vedlejsi vesnice aspon, i to se prodrazi, takze kazdej den kdy nebudu muset dobrej

Maya

MirkaD
    tak hlavne aby v ty praci uz zustal
    ad servirky, znami maj hospodu a zadnou nemuzou sehnat, nikdo to prej nechce delat, takze se asi ty bejvaly spatne nemaj

Milena z Prahy

MirkaD
    Souhlas s tím zevrubným popisem herecký práce a odvolávání se na kontext, v jakým to paní Balzerová řekla. Je teda docela legrační, že někdo kouká na práci uklízečky skrz prsty, ale ve svým okolí jsem se s tím teď taky setkala. Asi rok teď uklízím vedlejší vchod v našem dvojdomě, z různých důvodů. A naši kamarádi se tomu děsně divili, jeden z nich mě dokonce oslovuje “uklízečko”. Ty vole, to je normální dělba práce a přece si vážím každýho, kdo pracuje dobře, a je jedno, na jaký “pozici”. Na gymplu jsem si s kamarádkou přivydělávala v partě metařů ulic, to bych tomu kámošovi ještě měla zdůraznit.
    A že práce v supermarketu je hodně těžká, jsem věděla i dřív, ale díky tobě, Mirko, to teď vidím ještě líp. Máš můj obdiv. Jiná věc je, že by vám nejvyšší šéfové měli udělat lepší pracovní podmínky.

Denny

Dobrý den,
    vím, že by některé z Vás byly rády, kdybych napsala, že jsem vožraná od kočičék,
    ale nejsem, jsou to úžasňačky, ikdyž už jsem trochen zdrápaná.
    Cípám vedrem, ale pře chvílí se zatáhlo a vypadá to na buřinu.
    V sobotu je tu ROCKCORONA FEST, tak doufám, že nebude pršákovat.

čajdo
    vítej, jinak za mě, jsi úžasná, jen to čtu, už mě bolej kolena a
    nóžička plochá 🙁
    Ale dobře si to napsala na FB, že člověk to asi nestihne všechno vstřebat.
    A jinak jen mezi náma, jsem stračena nejvyššího kalibru, zas nevím ty wogo,
    jak dát viditelně ty fotky…to není možný totok už.
    Myslím, že jsem prodělala Covid, huš alespoň 3x a tím pádem jsem ztratila paměť.

Denny

Bábína se dnes se mnou byla ráno podívat v práci
    Takhle občas Koněf čučí na vopičky
    A včerejší nebe

Attachments:
    Petrs01

Ještě je nemáš puštěné k sobě? To je teda důvěra v Koněva…

Denny

Petrs01
    jako děj se vůle Boží?
    To asi nemyslíš vážně…

PetraK

Tak jsem právě objednala kuldůru. když už máme ty lístky na Ramštajny, tak taky trochu dívadla.
    Zjistila jsem, že to nemáme daleko do Tvrze Divice, kde jede přes léto na scéně Studio Dva, i zadala jsem kuldůrní referentce místní, že počebuju dva lupeny na Vysavač s Bobem Kleplem. Takže v pět v sobotu pak slíknem montérky a vyrazíme si z kopýtka.

Hele Dennyky je tu. Znáte ji někdo vůbec? 😀 😀

čus pani, nestíháte což?

Koněf má dobrou televízi. Už se nějak víc viděly holky, nebo je to brzo?

Mirka – taky doufám, že už se Martin ukotví.

Míla
    i, jeden z nich mě dokonce oslovuje “uklízečko”.
    jako že mu to přijde nějak jako nepatřičný, že se člověk zabývá uklízecí činností? Aby se pán jednou nemusel divit.

Jiná věc je, že by vám nejvyšší šéfové měli udělat lepší pracovní podmínky.
    no vo tom žádná!

Maya
    je hele, já si vzpomněla na tu zásilku co je u synovce, nemám to nějak domluvit to vyzvednutí?

PetraK

Dennyky
    Myslím, že jsem prodělala Covid, huš alespoň 3x a tím pádem jsem ztratila paměť.

a to už v ranném věku 😀 😀

Denny

PetraK
    ano viděly, trénuju to každý den, příjdeme z venku, jdu do ložnice
    a lákám Koněva, ať jde za mnou. Příjde se podívat, ale pak odkráčí
    do pelíšku na chodbě.
    Holky jsou rády, když jsem s nima a ikdyž nechám otevřené ty dveře, tak se úplně zase tak nehrnou, kouknou za dveře, jestli tam je Koníková a jdou zase za mnou,
    nebo šmejdit po obýváku.
    Connie je docela v pohodě, ale ještě nezažila ty jejich salta Mortale, jen skrz pletivo…
    Navíc obývák ještě nemám tak úplně zařízený, aby mohly někam vyskočit, kdyby
    na ně bafla.

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 1 týdnem uživatelem Denny.
    PetraK

Dobře vám to jde, holky šikovný, tak důležitý je, že po nich Koněf nejde, jako šla Taliprdová 🙂

Maya

Denny
    ono si to sedne, chce to cas a pak uz budou kolem sebe krouzit v pohode
    PetraK
    ajoo, Mokra Lhota 😀
    ideal zacatkem cervence, to uz by tu melo byt po objizdce
    ideal pro me 2.7., to budu mit dovolenou, ale predokladam, ze chodej do prace, takze nejlip ten vikend a nebo svatek potom nekdy po obidku
    prosim posli mi do emila jak je to domluveny, presnou adresu idealne s detailnim popisem jak najdu jejich barak v ty vesnici, co jsem se divala, neni to uplne mala vesnice o trech baracich 😀 a asi telefon na ne pro jistotu

Maya

PetraK
    ten me napada, ze mozna ten prodlouzeny vikend nebudou doma, tak kdyz tak v sobotu 26.6. dopoledne, to pojedu asi Lokinem na očko, tak bych to mohla vzít cestou zpátky

Denny

Maya
    jasně nechci to uspěchat ikdyž mi jich je líto, když jsou tam zavřené.
    Ale vím, že si prostě některá zvířata zvykají i dva měsíce.

Denny
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 841. až 860. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.