Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 35 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 821. až 840. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Z

Maya
    Vše nej..😻🍨🍹🥂 dodatečně
    Černej čaj
    Klidnou regeneraci po tolika kilometrech.
    Mirka
    Nejlepší je nereagovat a v duchu poslat všechny do pr….e.Nikomu nevysvetlis co je to za drinu.Představ si,že paní herečka Balzerova si stěžovala,že chudaci herci museli jít do supermarketu pracovat!Dáma,který jsem si vážila.A přitom furt čteme jak jsou chudaci u kterýho moře a jak dlouho.To me teda nasr….Já vycházela s vyznamenáním,byla jsem rada ze me aspoň vzali na prodavacku,maturitu jsem dělala při práci.Teď je to samý bojovník,se studiem a problémy neměli a když maji trochu pracovat rukama,tak co si to kdo k nim dovoluje,že.Koukej víc odpočívat,doufám,že když Martin uvaří,aspoň po sobě uklidí.
    Měli jsme návštěvu.Větší část víkendu strávil takto

Attachments:
    PetraK

Zlatko

kdo to je ten utajenej návštěvník :D?

Z

Ten pruhatej kocour.

PetraK

Zlatka

a jo taklenc, to von tam byl utábořenej před tou návštěvou, že jo?

Z

Ne,ne,to je kocour návštěvy,pokoj jejich,kocour jejich,kamarádí akorát s Andym,s nama nepece,me poskrabal,shodil mi brejle,s Čertem se moc nemusel,to je prosím kastrovanej,jmenuje se Micak,ted už přešli na Macka,nejdřív mysleli,že je to kočka,tak to byla Micka.Zase si ho odvezli.zaplatpanbu

Attachments:
    PetraK

A ještě takhle!Nějak se mi to pomíchalo šécko, takže on byl návštěvou. Tož aspoň, že Andyho vzal na milost 🙂 hošík jeden mouratý, taky sekáč nějakej, jako to naše potrhdílo 😀

PetraK

asi už to víte, že zemřela Libuška Šafránková. 😥 Tohle je člověk, kdy si to neumím představit, že nebude.

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    kachna

když maji trochu pracovat rukama,tak co si to kdo k nim dovolu

no, myslím si, že každý, komu se vlivem koronaviru zhroutilo podnikání, si zaslouží přinejmenším slova lítosti a povzbuzení.

Maya

PetraK
    Ted jsem to videla v tv, taky mi to prijde tak nejak neskutecny

Maya

Vysedela jsem si dneska 3 hodiny na koznim a prej mam lichen planus, noc me nepotesila doktorka, ze se to blbe leci, co jsem cetla tak nekdo to nevyleci nikdy
    Mam prednison, cucaci pantenol a zejtra budu mit nejakou delanou masticku, kterou si mam namazat a zabalit do folie, to bude parada
    Taky pisou ze krome jineho to muze spustit ockovani proti chripce, tak tipuju ty avizovany vyrazky po covid ockovani budou toto
    Ale ja to mela uz pred ockovanim

Z

Kachna
    Nemluvím o podnikatelich,kterým se zhroutilo podnikání,ale o tom,že si chudaci herci museli dle stížnosti p.B.jít vydělávat např.do supermarketu.To vyznívá tak,že oni jsou asi těm lidem jako je Mirka,nebo jsem byla já,asi něco lepšího že?Je mi líto lidí,kteří kvůli tomu přišli o rozjetý podnikání,ale lidi kteří opovrhují prací ostatních ne.

kachna

To vyznívá tak,že oni jsou asi těm lidem jako je Mirka,nebo jsem byla já,asi něco lepšího že?J

tyjo, Z, nehledáš tam něco, co tam není?
    Já v tom vždycky viděla zoufalství ve smyslu “museli jsme úplně změnit styl života” a profesní posun směrem dolů (řada herců má vysokou školu), to prostě je.
    Pokud bych šla někam dělat k pásu, taky o tom nebudu mluvit jako radostném o kariérním postupu. A nic to nemá společného s tím, jestli si svých kolegů budu vážit.

cernej caj

Z
    pekna navstevicka 🙂

ja smazala vcera asi 40% fotek, no porad mi jich 1900 zbylo 😀

cernej caj

jinak uz sem se taky registrovala k ockovani… no moc se mi do toho nechce, ale proste sluzba spolecnosti a snizeni rizika, no…

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak jsem si včera naplánovala jak a co šécko udělám a prtky. VYpadli jsme do lesa a bylo tam tak pěkně…… 😀 se nám to nějak natáhlo trošku, a navíc Brtnik mi ukradnul sekání a posekal to sám. Takže na mě zbyla jen večeře a abych aspoň něco z naplánovanýho splnila, tak jsem upíkla buchtu. A musím říct, že s tou žitnou moukou úplně neumím pracovat, ať dělám co dělám, furt mi to lepí. výsledek dobrej, to jo, ale těsto lepí.

černej čaj

žjofka 1900 fotek ještě! To ti nezávidím. Kdy jdeš pro fčeličku?

Kachna
    já ty prodavačky chápu-protože Zlatka nebude jediná, do koho to drcne. Pro většinu lidí jsou neviditelný a pak když si tam jde někdo sednout, dělá z toho najednou drámo. Je to neskutečná dřina, kterou každej přehlíží. Každej napíše, jakej je von chudák, že musel za kasu, nikdo nenapíše- chudáci ty ženský, který to dělaj celej život, před jejich prací smekám. pak by to vyznělo líp.

Maya
    lichen planus
    proboha co sis to pořídila??? 😮 a kde jsi k tomu přišla??
    Hele na kožní věci hodně zabírá očista zevnitř – bylinky, vyhodit ze života nějakej ten sajrajt a držet trošku tělo čistý. Případně – zkusit mojeho p. homeopata- Praha 6 dejvice.

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    Maya

cernejcaj
    tyjo, tolik fotek, to budou clanky na pokracovani?
    me se do ocko taky nechtelo, ale ten vopruz bez toho je taky dobra motivace, az spustej ty samoforovy apky, tak se bez zelenyho semaforu nepodivas nikam
    holt cinskej system v praxi zacina
    PetraK
    prej pricina neznama, bylinky riskovat nemuzu a na tu homeopatii moc neverim
    pisou ze na to pomaha slunicko, tak budu doufat, ze to s letem odvlsa

cernej caj

Petrak
    Nevim, se prej tak tyden ceka nez se muzes zarezervovat termin. A ja to z mobilu vprostred lesa fakt nexkoumala ze uz lze 30+ a jak na to:D

Maya
    Premyslim vsechny 3 sekxece po dvou clancich, protoze 8dni (130km) + 10 (150)+ 6 (160km)… posledni sekce je nejkratsi ale nejvic km zas…

Maya

cernejcaj
    jo, urcite bych to nejak rozdelila, i ty fotky se pak budou lip vztahovat pro ctenare k tomu clanku
    jsem cekala na druhej PIN na ocko asi 3 dny, to se asi moc dlouho neceka, jen pak ten termin ti to muze vyhodit klidne za mesic nebo dva
    me to vyhodilo nejblizsi termina asi za 3 tejdny
    ale asi taky zalezi kam se budes chtit registrovat, nekde se ceka min
    nekde tady vzadu jsem davala odkaz kde se da najit jak dlouho se kde ceka na termin, u me to souhlasilo, psali tam 3 tejdny

Maya

takze od 21. do kanclu s tim, ze 2 dny v tejdnu muzem mit nadale HO, toz jeslti mi neseberou alespon nejakou dobu zapujcenej notas, tak alespon to
    vyhledove prej dostanem kazdej vlastni, ale u nas vyhledove znamena mesice a bez notasu bych byla nahrana, tahat pc vlakem by se asi moc nedalo
    asi budu delat mrtveho brouka dokud se nekdo z IT neozve, ze chtej notas zpatky

MirkaD

tak včera ranní-pečení,házení pečiva a pak kasa
    jako tuny cukru a mlík na páse-skoro každej si vezme 2 balíky cukrů po 10 kilech-protože s PENNY kartou to dělá 31 kaček slevu+24 mlík+meeloun v akci,
    no nic-mám tlustý břicho a vymakaný ruce-jako beze srandy mám bicepsy,pošlu fotku do meilu-to se pobavíte-tímto vlastně plynule-za x vět dojdu k dotazu pro holky sportovní-co nosí sportovní hadry….
    no záda mě bolely v noci včerra ráno,tak jsem si vzala prášek,zbytečně…
    ale dostal mě zákazník džentlmen
    jako,že občas,když už mám na ten den hodně storen,
    a je mi blbývolat vedoucího,že teda cvaknu kaiserku/rohlík,prostě něco navíc-jak se mi furt klepou ruce a ty čísla jsou vedle sebe tak místo 5 cvaknu 6,že je to vedle sebe,že-tak se občas zeptám jestli nechcou rohlík/kaiserku navíc…a oni si to vezmou,nebo zajdou pro něco bez kodu,nebo tak
    ale včera si chlápek kupoval sít do dveří-a já jestli máme?a kolik?
    a on,že ještě něco tam je a proč?
    a já,že si musím koupit
    a on,že to není problém,že mi ji donese
    já se začala omlouvat,jako,že nééé,a že on je zákazník,a to po něm nemůžu chtít,a ani jsem nechtěla,ale on,odstrčil vozejk
    a -jo to není problém
    a sít mi donesl,tak jsem děkovala
    hned jsem si ju u kolegy koupila
    jako hezký od něj!:-)-ehm srdíčko si přimyslíte,že?:D
    no pak se po druhé hodině spočítt a hurá spát na dest minut do busu a dom
    Martin přijel z Brna po prohlídce a podepsání smlouvy,
    nastupuje v pondělí,dovču v létě mít nebude
    já mám ještě 19 dní,nevím teda kdy si je vyberu….
    protože celkem všichni máme hodně dovči,jak jsme chodily hodně za ty co měly ty paragrafy+nechopenky…
    no podle plánů jsme měli mít do konce září vybraný dovči
    tak -slovy tria 3 v jednom-bude prdel
    doma jsme po obědě zalehlly
    pak jsme sjely vykoupat pséky-mraky na bouřku,ale naštěstí nic
    v rybníce si zaplavaly,napřed šla několikrát sama Dafča,pak Žeryk,pak jsme ho musely násilím vyrvat od kraje-protože-JJJJÁÁÁ CHŮŮŮ DO VODÝÝÝ!
    a utopil by se-plave hrozně v křeči a s hračkou i vodu bere
    no takže naposledy Dafča-Žeryk z toho na prášky a šlo se dom,hned za rybník s kopečka dolů je most-tam chlap s černým NO,tak Dafi štěkala jak blbá,a po cestě se proběhli mezi polma a zátočina-závora-a chlap s výmarákem-
    teda je tam cedula,že mají být psi v šude na vodítku,že honitba,
    tak to zase Dfi oštěkala,a pak jsem se s ními jako vždy šla chvilku projít mmezi polama at trošku proschnou-další 2 psi-rušno jaksi
    jsme tam jely kolem půl paté a václavák hadr teda:-(
    Dafina jak vyleze z vody,tak hrozně líce,a je hrozně rozjuchaná,taková furt veselá,ukecaná a tak
    no dojely jsme dom,já Dafču radši vyfénovala,pak jsme seděly na terase,já četla,
    a pak jsem si s ní zaházela aportek-to dala knučením a mručením najevo,že na klíně leží už dlouho,tak nastalo aportování činky,pak obíhání sušáku,pak couvání,kroky,otočky-u toho na mě kdákala a přinášení kramlíků-jak prdlá z té vody je,jak kdyby a voda byla živá,je po ní pak taky hodně živá:D
    Žeryk klasicky házení balonku s Mrtinem,to je jejich každodenní program
    jinak jsem včera nedělala NIC,JAKO NAPROSTO NIC
    dnes jel Martin na výlet kamsi
    já mám odpo
    takže ze psama ke křížku a zpět-jedna strana pole,druhá keře-takže celkem furt stín,
    pak směrem klípě kousek,Žerykovi pachovej čtverečk a rochu tanečních
    Dafině jen trochu sedni,lehni,a couvání a dom
    doma jsem si nalakovala nechtíky,odcvičila na záda,
    utřela prach
    a poslouchám malostranskou besedu-Pokáče,
    rozhovor s Honzou Dědkem na tváří v tvář….
    měla bych vařit…

Z-u paní Bazerové-bych musela všdět jakým tonem,v jakým kontextu to paní řekla
    na jednu stranu má pravdu Kachna-že oni ti herci mají většinou vysoký školy,
    některý jsou hvězdy-jinými slovy-špičky ve svým oboru
    -a já teda práci herců obdivuju-mě jako nepřijde lehká-natáčení-když vidím filmy jen některý jak se natáčely-brrr-počasí a tak
    zájezdy,dabingy,hraní v divadlech
    jako to co je pro mě hodný obdivu-ty kvanta textu co se musí naučit-at už do filmů,nebo na přdstavení,-kdyby za nic,tak za toto je budu obdivovat,všechny
    ano některý berou prý velký prachy…
    zase je určitě dost těch na oblasti,co když nejsou v tv a jen divadlo,tak mají asi normální platy
    nechci se vyjadřovat k jejich penězům,a rozvíjet debatu o platech to ne
    jen pracovně-já k jejich práci
    nemyslím si že jejich práce je nějak brnkačka,ale jasně jsou náročnější práce než jejich,ty jo-to jsem zase nechtěla říct-to je taky jasný
    jako tak-nedívám se na jejich práci tak-že no bože,říct pár vět na podiu,v tv,nadělají
    to bych zvládla taky,at jdou dělat rukama,by viděly,to si neříkám
    ale beru to ak,že třeba rok nemohli hrát,dělat něco co je baví,mají to rádi-jasně to servírky,kuchaři a tak taky ne….
    dost lidí tam taky přišlo o práci kolem nich….
    no nevím no
    nemyslím si,že herci,umělci by byly něco víc než my,to si nemyslím o nikom,
    jen-třeba to paní Balzerová viděla ze svýho pohledu hvězdy-kterou je
    že tý jio jak to napsat?no prostě-děláš x let nějakou práci,seš v tom hoooodně dobrá,ale hodně
    já ted nevím co dát za příklad….to je fuk
    a pak musíš jít dělat něco co se v podstatě naučíš za 3 dny….
    -to že u toho dost lidí nevydrží dlouho,to že je to těžká-fyzicky a náročná práce je věc jiná
    ale na kase se za tři dny naučíš….-viz.brigádníci v létě v obchodě…,
    ale pokud to paní Balzerová řekla,napsala v intonaci-a někteří herci musely jít dělat za kasu-ooo ta hrrůza to ponížení tak klesly-tak co na to říct no????
    můj bejvalej by se styděl za to,kdybych dělala uklizečku-a je to dělník s učnákem-instalatér-prostě nemusí být člověk herec aby byl v blbej posuzování lidí….on byl můj bejvalej dost snob-hleděl na značkový hadry a co si kdo o čem myslí……

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 821. až 840. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.