Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 25 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 781. až 800. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Fifi

Slusne je zatopeno, japa se asi Cajde v hicu tape?
    Jsem konecne byla prezout zimaky, servisman se smal, ze sam prezouval az pred tydnem. Taky mu to na zebre piskalo. 🙂

Kachna
    a zjistili jsme, že nemáš jen nick, ale i křestní jméno.
    😀 Jako bych ho nemela, malokdo mi na svatek preje.

Mirko
    nic no,takže jsem řekla,že su v BK,že….
    To bys jim mela rikat casteji, kdyz mas volno. 🙂

Dennyky
    A po konzultaci s paní Fifinou mi kámoš vysklil dveře a natáhl tam pletivo,
    Twe, ta je chytra jak radio, vid. Furt neco radi… 😀

Esusova
    rvaly jsme se se ségrou
    Ja s brachou a odneslo to sklo ve dverich do kuchyne. Po navratu maticky padla facka na sale… 🙂
    no nechci zatím, pořád se mi to nezdá na to, aby mohl do vody.
    Myslis, ze to nema este radne srostnuty? Zkus se optat pana dochtoura, treba by vam to uz povolil.

Milena z Prahy

MirkaD
    Moc hezky popsaný tři dny volna :-). A s tím názorem na Výměnu manželek taky souhlasím. Když tahle “reality show” před mnoha lety začínala, dalo se na to koukat, protože tam byli víceméně normální lidi. To jsem si kolikrát říkala, hele, tohle dělají zajímavě, to je inspirace, tohle zase neprožívaj jako my a tak. Pak jim asi dramaticky klesla sledovanost nebo co a zaměřili se skutečně na nefunkční rodiny s hnusnejma vztahama. Už se na to nedokážu dívat.
    Co mě v televizi celkem bavilo v poslední době (no, moc toho není), jsou třeba Moje místa ve středu na Televizi Seznam. Tam docela zajímaví i míň známí herci nebo zpěváci ukazujou, kde žili jako děti a dospívající a kde teď. Dělá to moderátorka Blanka Kubíková, která není senzacechtivá ani mi nepřipadá, že by se jim moc vnucovala. Viděla jsem tam třeba Ivu Pazderkovou nebo Karla Zimu.
    A na Artu dávají v pátek večer dokument, jak se točily přelomový alba v populární hudbě. Třeba od skupin Pink Floyd, Queen, Nirvana, od Eltona Johna nebo Lou Reeda. Tipla bych si, že i na Rammsteiny dojde :-).

cernej caj

Hlasim se z apartman hotelu jitrava. Ubytko za litr no ale se snidani. Ale maji tu dibnou sprchu. Sem z ni vylezla a nemuzu hybat kotnikem ani se na nohu postavit:D zitra posledni den…

Fifi

Cajdoo,
    tyjo, to to uteklo. Posledni den si moc a moc uzij a vrat se relativne v poradku domu. Kotnik do prace potrebovat nebudes, vlastne mozna ideal prejit z volna rovnou na nemocenskou a radne si odpocinout? 🙂 Ses borec, zes to zvladnula!

cernej caj

No ja vazne premyslim, ze si jested s 25km a 800m vyskovyma a nechutne tezkou krosnou necham ujit… protoze kfo vi co to je a dobre to kotniku neudela… prokleti. Zkracovaci prokleti. Kazdy vyket o den kratsi at je jakkoli dlouhy je zpet:D

Milena z Prahy

Čajdo, vůbec si neumím představit, jak jsi to dokázala! Ať už to zkrátíš, nebo ne, ten tvůj výkon je na olympiádu :-).

Petrs01

Na Ještěd jede lanovka… a dolů taky… 😉

Fifi

Jo, a kdyz jsme byly u tech svatku – MAYOOO! Vse nej! 😀

Cajdo
    Jak pravila Petrs, lanovka to jisti, ted uz by snad jezdit mela. Urcite lepsi rozhodnuti nez se drasat nekam s bolavym kotnikem. A kdyz odpajdas kousek od lanovky, tramvaj te odveze az na nadrazi. 🙂

Maya

Fifi
    diky 🙂
    doufam, ze caj dneska neleze na Jested ,ale odpociva

Maya

Nemate nekdo tip na dobrou vet kliniku v Praze?
    Brachuv pes ma kylu u zadku a jedinej vet u nas schopnej tohle odoperovat ma dovolenou, jeli dneska k Laznickovi, ale kdyby to nedopadlo, tak budou muset nekam jinam
    taky je honi cas bo zacatkem cervence jednou na dovolenou a psa budu hlidat ja, tak uz by mel bejt jakztakz v poradku
    s minulym psem s nohou jezdili nekam do Stodulek, ale jestli tam umi i tohle netusim

Petrs01

vet kliniku v Praze

Já byla spokojená na IVETu, operovali tam Vaška, ale už je to řada let.
    Jinak můžu většinou pražské veteriny spíš nedoporučovat, protože na co sáhli…

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Sem výbornej traktorista. už jsme skoro velkokámoši, fčéra sem rejdila jako bláásen. Znovu vopakuju, je to hlína převeliká 😀 😀 😀 Kdooo si chce přijet zajezdit ? 😀 Kecám. Nepučim 😀 Už jsem naplánovala Brtnikovi nebohýmu, kdy se vrhneme na tu opravu čerpadla. příští měsíc máme týden volno, tak fčil. Nechce se nám do toho ani jednomu. Znamená to natahat tam nějakým způsobem dostatek vody, v který se to čerpadlo bude zkoušet, pořídit nějakej vhodnej sud……. vopruz velikej. No a dokud nebude pevnej termit, budem to odkládat, tak jsem ho halt stanovila, ať se nemůžeme vymlouvat.

kachna
    Petro, prosím tě, ti lidé, co chtěli vloni seno, by ho asi letos nechtěli, což?

asi ne, už se neozvali ani tehdy, jako že by třeba řekli, dík, a příští rok si zase vezmem. Spíš prej z toho byli zpruzený 🙁 . Lidi nic nechtěj dneska dělat. Takže máme zase spoustu krásný trávy, která přijde do háje. Snažila jsem se sehnat v místě, ale taky neúspěšně, koňařka na kterou mě odkázali, říkala, že dneska už se zase koupí seno v balíku za pětikilčo, takže…. 🙁

pořídila

ajoooo!! To je fakt! to mě nikdá nedokleplo 😀

mrzí mě to hodně, ta tráva je nádherná, vysoká a šťavnatá

Maya
    😀 kočka je taky pěkná svině, je boží tabulka 😀

a ma se ozvat chlap na tepelny cerpadlo a dojet na kukacku
    žjofka, tak jsem zvědavá, cos nakonec vybrala?

miselo by se asi napsat se zrzavym a flekatym velkym psem 😀
    jo, to by vyjít mohlo, už byli i v kafárně, tak je budou za chvíli znát fšade.

nejaky afty a pupinky na rtech, tak nevim, jestli to neodvolam
    zkus hřebíček – ne železnej, koření. Udělej si odvar a tím kloktej, potírej.

Dennyky
    Držím palce ať tě zubař moc nezlobí.
    byla výborná, nic mi nečinila!!

krásný fotky! to bude něco!

, ve kterém jsem měla miminto konipáska.
    fuj, tak to je vážně hnus

Helejte – kéž by se to pohnulo a teď myslím obecně, protože v závěru článku se zmińujou i psi.

Belgie zakázala obchod s klapouchými kočkami

PetraK

Fifi
    Jsem konecne byla prezout zimaky,
    😀 😀 zas na druhou stranu dífče to nejni tak nemoudrý 😀 páč u nás minulej tejden ráno – zamrzlý sklo 😮 😮 jsme normoš seškrabovali námrazu ???? 😮

Po navratu maticky padla facka na sale…
    u nás totožný, asi měly máteře tehdy stejnej manuál na podobnej matryjál 😀

Myslis, ze to nema este radne srostnuty?
    no ještě se mi to úplně nezdá. se bojim něco podcenit . Kdyby nebylo to objednávání, tak se tam s ním na otočku dneska stavím, kdyby tam byl pan dochtor, ale ono už to brzo bude dobrý, jen musíme ještě počkat chvilinku.

čááájdoooo

jak poslední den??? To nejni možný, to nejni možný? Já myslela, žes tak ve dvou třetinách???? Kdo taky kuwa krade čas? přiznejte se??
    A ledva si srovnáš záda, přídíš si chudero kotnik? Tak doufám, že jsi nahoru tu lanovku využila?

Míla
    Tipla bych si, že i na Rammsteiny dojde :-).
    žjoofka užofkááá, kdyby náhodou – hoď sem , prosím, prosím, prooooosííím, upozornění, páč já na tu telku moc času nemám.

MAYOOO! Vse nej! 😀
    žiš nojo, zas další tak upevněná přezdívka, že jméno prostě neregistruju 😀 😀 😀 😀 bože, bože, to je konec, takže se přidávám k Fifijový, která je bdělá až nejbělejší. ŠÉCKO NEJ MAYOOOOO.

cernej caj

Hlasim se totalne uvarena po 6 cesty odnekud z vysocony… jeste asi 2h minimalne…

No zklamu vsechny ale ani tech 20 kilaku k lanovce sem se rozhodla nechodit, protoze ono se po jedny noze skace dost tezko i jen tak po pokoji a sice chapu, ze nekteri by tam doskakali, ale s krosnou na zadech moc vtsoko nevyskocim 😀

PetraK

černej čaj

ale s krosnou na zadech moc vtsoko nevyskocim

😀 pako! no jo, to jsme nevědíli, že to máš k lanofce ešče 20 kilasů. Dobřes udělala, žes to odmávla, ona stačí ta cesta domů

Ještě dvě hoďky ve vlaku?

cernej caj

Maya
    Taky vse nej k svatku probehla tu tusim i kachna s narozneinama? Tak ji taky preju vse nej:) nejak nevim zda vas doxtu, nejakej vycuc za 3 tydny by nebyl? 😀

kachna

dneska už se zase koupí seno v balíku za pětikilčo,

ano, plně je chápu! My to taky máme trochu jako charitu. Ale já se musím pochlubit, asi jsem sehnala.

s krosnou na zadech moc vtsoko nevyskocim

tak, ještě by ses mohla plazit, třeba by ses i dostala do televíze jako megašnek.

Všecko nej Maye přeju taky.

kéž by se to pohnulo a teď myslím obecně, protože v závěru článku se zmińujou i psi.

Zas je dobrý to nepřehnat. Nějaká evropská morčeorganizace zakázala třeba bezsrstá morčata jen proto, že jsou bez srsti.

cernej caj

Kachna
    To je super ze seno nepadne ladem

Maya

diky za prani
    cernejcaj
    dobres udelala, jested ti neutece, se na nej podivas jinde se zdravejma nohama

tak psa si nechali u Laznicky, ze ho odoperuje az bude mit cas, tak snad vecer jim ho daj
    jako jsem se divala a ona to u psu samcu neni asi zas az tak vzacna vec
    kachna
    my jeste nemame ani posekano bo to je synovce vec a on nema furt cas, prinejhorsim to pak nahazim do kontejneru

cernej caj

Maya
    To je suoer ze je o nej postarano a nemusote shanet novyho veta

Ja si taky myslim, ze lepsi ozelet 2 dny nez treba pul roku. Hlavne 2 dny z 25 je neco jijyho nez 2 ze 2 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 781. až 800. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.