Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 45 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Z

🥕🍓🥕🍠🤓
    Jak jsem blba a hluchá,tak jsem včera odkejvala oběd na dnešek aniž jsem věděla na co kejvam.Holky z péče se mi snaží pomoct jak můžou.Máme řízek,brambor a okurkovej salát.Jinak by byla rajská a špagaty od vcerejska.

Milena z Prahy

Z
    Tos odkejvala moc dobrej oběd :-). Teda pokud bude řízek měkkej, mně už záleží i na tomhle.

PetraK

Maya
    no ja mam prave obavy, jak jsou tam ty fotky s krabicema s vecma, ze vetsinu tech veci deti u tehle lidi ani neuvidi, mozna tak kvuli ty fotce

proč? to prostředí nevypadá, že rodič o dítě nedbá a prachy točí v kafi a cígách, když to vezmu tou jemnější cestou a opominu chlast a drogy. Já myslím, že si ověřují komu to dávají. Navíc jsou tam opravdu běžné prostředky, potraviny. Nemůžeš na všechno přece koukat takhle. To bys pak nemohla pomoct nikde.

dostaly vlastni blbosti, neschopnosti nebo nevim cim
    no ale pokud o svoje děti pečujou s tím nejlepším svědomím je přece fučík, jak se to stalo. Víš co, když se rodiče rozvedli v době, kdy jsem já byla malá, byla povětšinou páka ty alimenty z toho dotyčnýho – dotyčný, dostat. Dneska to tak prostě není. a rodič samoživitel to má prostě těžký, má a hodně.

PetraK

Z
    Máme řízek,brambor a okurkovej salát.

jáátakyyyy, ale bez salátu teda. dobrou chuť, či spíš už asi dobrou siestu, páč jsi to dávno snědla.

PetraK
    Maya

PetraK
    ja uz to nebudu rozebirat, fakt se koukni nekdy na par dilud vymenu, ono i tusim byly nejaky dokumenty o tyhle sorte lidi, abys videla, jak si tihle lidi, kteri obvykle samo byldi v normalnich bytech, domech, predstavuji peci o deti a jak k tem detem prijdou
    nemam problem prispet, kde je to podle me smysluplne a hlavne transparentni, viz ti psi napriklad, coz proste tohle mi neprijde, kdybych znala nejakou potrebnou matku v nouzi tak ji klidne pomuzu, ale mam problem prispet tam kde je pravdepodobne, ze ta pomoc prijde lidem kteri se celej den valej doma, ale je pro ne problem i naucit deti si cistit zuby nebo si s nima pohrat
    a druha vec je ze vetsina tech samozivitek vlastne samozivitelkami nejsou
    mozna to maj nejak poreseny jak rozlisit ty skutecne potrebne, ale mozna taky ne
    alimenty to je jina vec, ono ani driv to nebyla zadna sranda, moje nejlepsi kamaradka v osmdesatkach tahala alimenty z chlapa snad 10 let, v podstate to zaplatil az kdyz to doslo do nejaky castky kdy uz mu hrozil kriminal, tohle si myslim je furt stejny
    boze kdyz si vzpomenu jak jsem byla v mladi svedcit u soudu ze spolu fakt tento, to byl straslivej zazitek 😀 nebyly tenkrat dna testy

PetraK

Maya
    ja uz to nebudu rozebira
    ale jo, já si prostě myslím, že když se tomu jako reportérka už nějakou dobu věnuje, bude vědět

no ani driv to nebyla zadna sranda, moje nejlepsi kamaradka v
    jo však si dobře pamatuju, jak jsem si s Brtnikovým otcem vyříkávala, že ty alimenty zaplatí, nebo má problémek. My se tehdy starali o jeho bráchu, kterýmu tehdy bylo třináct, první výplata pochopitelně až po měsíci chození do práce, neb jsme skončili akorát školu a fotřík si myslel, že se na to vykašle, dlužil mu alimenty ještě za předchozí měsíce………. enemže to nevěděl, koho si to Brtnik pořídil 😀 😀 😀

Maya

PetraK
    tos dobra zes alimenty vydyndala
    kamoska tenkrat musela kazdy rok to dat na soud, aby ten potrvdil narok, takhle fakt snad 10 let, jako pakarna, kdyby jednou zapomnela, o vsechno by prisla
    a stejne ji to pak splacel zpetne roky

PetraK

Maya

tos dobra zes alimenty vydyndala
    já je nevydyndala, já jsem se hrozně nassštvala, to pak bojuju jako lef a není radno mě nasštvat

a stejne ji to pak splacel zpetne roky
    mě fascinuje, že je tomu člověku fuk, že ten, kdo to nejvíc odnese, jsou jeho děti.

No nic, krásnový víkendík všem.

cernej caj

Kachna
    super navstevnici

Mirka
    Ja myslim, ze v praci sou radi protoze v obchode dost lidi proste na chvili a frnk a stalej pracant je casto k ezaplavceni a minule tw sef prece chvalil tak sou to jen sny

Maya
    Snad vyrazka.zmizi a bude brzo nova pqradni postel. Ja mam matrace super od ustohal.cz se tam muzes podivat na slozeni

Jinak dneska su v decine. Placla sem se pres kapsu a 1300 za noc ale.po 3 dnech snad ve 30stupnich na slunku su totoal hyn a sprchu proste potrebujum kluci odjeli iz dnes misto zitra ze sem je uchodila ale kamos z prahy nakonec dojel uz vcera takze pohoda

Fifi

Ble, tam je vedrinec. Po prijezdu domu koukam, kdo to, co to je pred barakem. A ona mlada rodinka, meli tukanec s autem a cekali ve stinu na odvoz a rychloopravu auta. Ptala jsem se, jestli neco nepotrebujou – vlhceny ubrousky pro miminko jsem teda nemela, ale maminka si aspon odskocila u me na wc.

Nazdaar Cajdo,
    Je fajn, ze ubytko uz funga a muzes si orachnout v civilizaci.
    Decin – to se postupne probojujes i k Dennyky a uvidite se nebo se sunes jinym smerem? Kazdopadne, at ti to tape dal a neupeces se. 🙂

Kde vubec mame kocicko-pso-kreveto-rybi maticku?

Jo, peknej vikend vsem samoze preju!

kachna

maminka si aspon odskocila u me na wc.

to jsi hodná.

Fifi

Kachna
    Hodna ne, mne to prislo normalni se optat. Hodnej je Netopyr, kterej mi zmigruje k sobe na server web. 🙂

Z

Tak Čert a Andy jsou oockovany,profesionálně odcerveny.Když Andy zjistil,ze je na verande pan doktor,odmítl vstát z gauce,pan doktor musel za nim.Čert po pichnuti zmizel,tak uvidíme odkud ho hlad vyžene.

cernej caj

Fifi
    Mee razim smerem.kde to neznam.vubec na liberecm od denykybsi rada uziju jednodenky

Si.hodna zes jim nabidla pomoc:)

Z tak to je hezkej obed

kachna

Hodnej je Netopyr, kterej mi zmigruje k sobe na server web.

v po má narozky. Mně už spravuje web od roku 2001 :).
    V sobotu jsme o tobě hovořili (myslím, že debata se týkala očkování) a zjistili jsme, že nemáš jen nick, ale i křestní jméno. Oba nás to s Michalem překvapilo 😀

Z

Černej čaj
    Doufám,že se nepotvrdi ta předpověď a budeš mít zbytek cesty příjemný počasí.Snad sis odpocla .

MirkaD

tak mám za sebou pěkný 3 dny
    takže v pátek ráno-brzo vstát a uklidit,jít ven ze psama-ke křížku a zpět+trochu cvičení,Martin mezitím jel nakoupit,protože jsme tedy nepočítaly s tím,že bude střídání stráží-tatka sem,my tam
    no a pak jsme šly na bus-psi teda řvaly jak tarzani,protože Martin šel v gatích co chodí ze psma/výlety,takže si jako Žeryk nemyslel,že dem do práce,divil,se proč ho neberem sebou,Dafi hlavu vraženou v dřevěné brance….
    no nic
    a to jsem měla batoh jak do práce-ten teda narvanej,a pidi batůžek já,
    jako,že taška co se bere s Dafi néééé
    no,kdyby se Martin oblíkl normálně,tak by jsme je obala mutily,že jedeme do práce/města,a byly b v klidu,zvášt,když zmiznem hned po vycházce,to jsou v klidu a leží,takhle řev jak hrom-proč dem bez nich???
    no mazec….
    za vteřninu dojel tatka,tak zas řev,že tatka….
    no a my zmizly na 9vítku vlak…
    dojely jsme do BK na nádraží,hned šli na bus,a jely jsme do Rudice-u zastávky jsme si vzaly pití/jídlo-mají tam u zastávky obchod+vedle cukrárna
    a vyšláply jsme po červené od kapličky do lesa,-cesta štěrková
    pak kus cesty dělaly,takže stroje,hromady písku a tak…
    pak trochu asfaltu…
    pak jsme došly do Olumučan,šli jsme podél pily po silnici,kde teda značky výjezd vozidel
    ale vozidla jely za vtěřinu 1000km….fakt fofry,jako brrrrrrr nic příjemnýho
    pak jsme to chvála bohu přešly ke křižovatce a po asfaltce mezi polama,pak lesem k Máchovu památníku,a od něj dolů kolem studánek+pomníků do Adamova
    nějakých deset km asi…
    sluníčko svítilo,bylo teplo,
    kapradí,šutry,šutry,všude šutry,studánky,-no to co není za našima humnama,studánka u srnce,u bažanta-tam jsme i vodu doplnily…
    v Adamově daly sodovku a pivo u vlaku a jely dom
    vlaky ve všední den na Brno po 20 minutách,takže pohoda,kolem třetí doma,objednaly jsme si jídlo s pizzerky-vařit jsme si nějak nechtěly….
    a po odpočinku šly nakoupit jídlo a sednout si na chvílku na čaj/pivo
    dotaz servírky-čaj???a horkej???
    a to jsem chtěla džus-NÉ Z LEDNIČKY,BEZ LEDU,A S VODOU Z VODOVDU,NÉ STUDENOU,
    no nic
    prostě nemám ráda studený věci….
    pak dom,a jelikož se nám po večeři chtělo spát,natočily jsme si budík a o půl osmé večer jsme šly spát,aby nás budík za půl hodiny vzbudil na pohádky-O statečném kováři,a o Nebojsovi-o jsme teda nedodávaly a šli chrnět
    Martin se mě večer snažil přesvědčit,jak je to bez Dafi dobrý,že nemusíme venčit,ale já,že to by nevadilo,že večer bych s ní šla jen ke kostelu a zpět,protože by za sebou měla výlet,který jsme hodlaly s ní jít dřív a jinama…no nic
    usínala jsem s plyšovým oslíkem,že….závislost…

MirkaD

v sobotu jsem vzhůru jaksi brzo-ano takže by mi nevadilo jít s Dafi brzo ven…no nic nooo
    a pak jsem chvilku usnula,abych zjistila,že mě naháněly z práce,jestli bych nedošla na směnu-fakt pakárna-přio KAŽDÝM!!!!!!!DELŠÍM VOLNU,CO OD NICH DOSTANU, NÁSLEDUJÍ TEL,JESTLI BYCH NEŠLA DO PRÁCE-TVL TO JAKO NENÍ,ALE FAKT NENÍ NORMÁLNÍ!!!!!!
    nic no,takže jsem řekla,že su v BK,že….
    po snídani jsme šly nakupovat-jednak jsme po sto letech oba potřebovaly nový pantofle k tatkovi,já pak 2 poprdy-obě bílý od tamanů +z drogyše jednu sportovní kvalitní-2xxl-obtažená jak hrm-větší se nedělají….nechápu…,u tamanů ještě tříčtvrtáky riflový na slušno,protože kratších gatí mám málo a to co mým,je starý milion let,
    pak do knihy pro dárek jedné kamošce,co sice narozky měla v březnu,a neslavila-vlítlo do toho zrovna zavření okresů:-((((
    pak druhé kamošce hrnek s citátem,no a pak dom
    doma jsme zase objednaly jídlo
    hodinu se domlovaly na střídačku s holkama jak na sraz a v kolik na narozky kamošky-věděly jsme,že na přehradu,ale furt jsme se nemohly domlivit v kolik.a taky hlásily pršení a bouřky,
    no po obědě,jsme si chvilku daly šlofíka,já si namalovala xicht,
    a sbalila batoh na oslavu-v batohu dárky+tenkej svetr,flísovka,elastáky,pláštenka,deštník,pletená čelenka….+ta nepromokavá velká větrovka -no tu jsem si oblékla hned jak jsem vylezla-začalo pršet….
    jedna kamoška kratasy-ttakže úplně holý nohy…
    já teda softwelový gatě,další kamoška suknu,další rifle-no milion náhradního oblečení zas jen já….
    došly jsme na přehradu,zkompletovaly náš čtyřlístek kámošek co se známe od 14 let-+2 z ních od první třídy….a usadily se po obr strom na lavku kus od lidí
    ale blízko od občerstvení Gizela-měly tam dost smažených jídel,ale i paniny-což jsme si pak daly…,jinak na pití pivo,jakýsi koktejly,limo
    tak holky pivo,frisco,kafe,čaj-já 2 krát horkejj čaj a jednou frisco…
    předaly jsme dárky,popřály jsme stěhovaly jsme se střídavě k vodě-za slunka,za deště pod strom,a za většího deště nakonec na vzdálenou lavičku pod deštník….-kamoška odmítá chodt do restaurací i na zahrádky….
    no pokecaly jsme,zasmály jsme se,4 hodiny setkání utekly jak voda,
    já se já se s nimi komplet viděla po roce-oni se teda viděly na Vánoce,
    takže 4 hodiny setkání utekly velice,převelice rychle a šly jsme s kamoškou dom
    ona na vlak,teda,byla chudák ten den na směně v nemocnici,
    tak už taky byla utahaná,další šly chvilku po nás
    v přehradě pár plavců+kačeny….
    kolem chodilo docela dost liodí ze psama-psy na volno-bulteriér,něco jako pitbbul,vipet,čivavy,jorci…bordera….
    no na to,že kolem vody psi nesmí jich tam bylo dost….
    naštěstí nás nakonec nechytly ani krupobití,ani bouřka,a já postupně využila všechny vrstvy oblečení…:D
    doma jsme pak s Martinem prohlížely starý alba a fotky…
    pěkná sobota to byla,škoda,že nebyla delší….

MirkaD

no a dnes ráno už zbývalo jen zbalit se,uklidit tatkovi a nic nezapomenout-takže jsem až doma zjistila,že jsem tam zapoměla hůlky….:-(
    a dojely jsme v 8 ráno dom,pejsci už měly s tatkem po vycházce,my předaly mamce hrnek s větrným mlýnem s Rudice,za to,že tatkovi vařila….
    když nám v 8 večer oznámil,že ráno přijede,moc už se s tím udělat nedalo,jinak by mu Martin uvařil dopředu…
    no přes den jsme se válely a odpočívaly,a kolem půl paté jsme pejsky vzaly k vodě do Vícemilc,i Betty teda
    u rybníku jsme to trochu obešly,at se vyvenčí a projdou,Žeryk s Dafi si zaplavaly,Betty se treochu namočila,plavat nechtěla.alle to nevadí,kolem rybníka v pěšince-okolo jinak vysoká tráva jsem ji nechala na volno proběhnout,pak jsme dojely do Města,Martin jel nnakoupit já dala ze psy kolčko po městě kolem výloh a jely jsme dom
    večer grilování z rodiči na terase a měla bych jít do hajan,zítra mám meisměnu….
    Černejčaj-tak jak pokračuje putování v teple?no v teple,asi v tropech už
    a co bouřky,nic vás nechytlo,
    kolik ti ještě zbývá týdnů?
    Petrs01-držím palce na zítřek!

PetraK-no s těma samoživitelkama-já to nemám tak jednoduše jak Maya,
    ale já ten pohled mám hodně posunutej i díky bráchovi,kterej vlastně poslední 2 roky bezdomovec,
    bezdomovci jsou taky teda mimochodem skupina lidí ktrá je rychle odsouená do-a může si za to sám-kdyby nechlastal,makal a tak…
    ale…..
    ale ….jasně můj brácha chlastl,a pak dost chlastal,a obecně měl vždy k alkoholu blíž
    ale taky hromadu let dělal
    dělaly hromadu let s bývalou švagrovou,jeho ženou,
    ta hromadu let dělala v ČKD jeřábnicu-16!!!!!!ranní+odpoední směny-nechápu doted jako….
    prostě oba makaly,dostaly hypotéku,začaly stavět nad ná,a patro,ručilo se spodkem-kde já a tatka…
    no jenže byly tam i nějaký půjčky…který se včas nezaplatily….
    no to je fuk,nebudu to tu rozebírat…ale pak prostě brácha-nemoc-delší,pak výpověd
    bez práce,rozvod
    on po prozvodu teda pít začal pořádně
    tatka platil hypotéku za něj
    no a přes sedmi lety musel barák prodat,chvílu tam byl v nájmu
    pak rozdal zvířata a šel na ubytovnu….
    a brácha na ulici
    jasně,kdby nepil….
    ale….hromadu lety oba dělaly,splácely,všechno dobrý,
    pak ty půjčky-tam se to zasukovalo-ale furt by to šlo
    ale pak bráchova delší nemoc,rozvod,výpověd,chlast-a ulic a zdar….
    jako jo kdyby nepil….
    ale prostě,po tom rozvodu už do toho spadl-a pak už to valilo…..
    ale prostě ještě před třeba 10letma to byl borec co chodil do práce,slácel barák,pěstoval kaktusy,měl ze švagrovou kočku,psa,krásně kreslil,zajímaly ho malíři,hrady,zámky….
    a pak holt neuřídil nějaký problémy…a už to jelo
    z toho že si dal občas pivo,víno, toho bylo víc,když se mu to začalo srát….
    a šlo to pak rychle….poo rozvodu na to všecko už kašlal
    a jasně-patří mu to,neměl pít,
    že dyt hodně bezdomovců jsou vlastně alkáči,že…
    no sem se do toho zamotala,že zas?
    no tímto jsem jenom chtěla říct,že jak ty samoživitelky-ano viděla jsem pár výměn manželek-a ano kolikrát fakt mazec-špína,bordel,na děcka se kašlalo,hlavně telka,kafe,cigára
    ale zasse-to ta tv vybírá extrémy,že…
    no-jsem s tím bráchem chtěla říct,že vlastně od cesty na šikmou plochu,je někdy hrozně blízko
    a říct o nějaké skupině-že si za to většinou může sama/sami je jednoduchý….
    -no a každá rodina-nebo teda hodně rodin má v nějakou černou ovci no….
    a u nás to byl brácha-
    a když někdo vidí někde bezdomovce tak si řekne-no kdyby chodily do práce,nachlastaly,jeich chyba….
    a já si po zkušenosti s bráchem říkám-co-proč je k tomu dovedlo?
    dyt brácha taky před letama byl borec s koníčkama,manželkou-na které byl 400krát závoslejší než já na Dafině :D:D:D-on se od ní skoro nehl,fakt x letá zamilovanost,borec co prostě makal,v kolektivu oblíbenja-jak se dřív psávalo:D
    baby na něj letěly :D,on jednu dobu i cvičil,postavu měl….
    a pak cvak-a pád dolůůůůůa postupně a troska….
    no nic,jsem si ty starý fotky asi včera neměla prohlížet
    já jen-že říct o někom-dyt si za to může sám
    nevím,ono taky na startovní čáře a okolnostech záleží……
    já už su s tím vynášením soudů o někom sakra opatrná-vždycky si říkám-nevím jak jednou skončím
    a kdoví co bych dělala na jeho/jejím místě,
    omlouvám se za slohovku……..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.