Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 42 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 721. až 740. (celkem z 3,553)
  • Autor
    PetraK

a kakra! Ty ešče nebyla, já zapomněla. ale vono to přejde.

Maya

Petrs01
    budes pripravena na vsechno a nic te nezaskoci, to je vyhoda 😀
    PetraK
    me teda se zrakem nastesti nic a to uz snad neprijde

Z

PetraK
    Tu mrkev posílám tady mi to tam nak neslo.
    Me to očkování zatím vůbec nepřišlo,zkusila jsem se znova přihlásit tak jsem zvědavá.

Attachments:
    Maya

Z
    tady si muzes najit jak dlouho kde budes cekat
    https://ockovani.opendatalab.cz/

kachna

kdo hraje vojebal, bere antikoncepci zásadně po kocovině, nikdy před

to by vysvětlovalo vysoký počet dětí/rodiče v jisté, vojebal hrající, menšině 😀

jakoze jezdi nějakou prepravkou?

fiatem
    (zaváží školky a školy)

Z

Maya
    No já už to hledala,jenže registrovala jsem muže a sebe zároveň.On bude mít příští týden už druhé očkování,mezitím se registroval kdekdo z okolí a většinou už ma bud termín nebo první očkování.Tak nevím.

Milena z Prahy

Zlatko, zavolej do toho očkovacího centra, kam ses přihlásila. Není na co čekat, tos jim musela vypadnout ze systému.

MirkaD

tak další 2 dny volna za mnou
    včera odpo nákupy v Bučovicích+návštěva u kamarádek v obchodě-takže v obcodě se sportovním oblečením+knihy
    +ty nákupy
    večer chvílu ze psama+sezení na terase
    dnes ráno vycházka ze psama,Martin mezitím jel nakoupit s rodiči a pro granule,koupil ještě jiřinu v květináči,a další kravinu na psí hřbitůvek
    no a po obědě jsem domlovala sobotu v BK-kse se sejdem a v kolik,postupně jsem obvolala všechny 3 kamarádky a po hodině vím jen to,že budem odpo někdy na dece na přehradě,a budem se modlit aby nepršelo,v podstatě furt nevím,kdy se sejdem,
    domluva lehce šílená
    na zítřek jsme měly vymyšlený výlet na brzo ráno-že vyjedm v 5 ráno a po cestě vystoupíme a půjdem-Křtiny-Jedovnice-aby jsme nešly s Dafi ve vedru,no a Martin měl jet v sobotu dom za Žerykem,
    s máti dimluvený,že jeden den bude Žeryk doma sám,pochopitelně by byl hodně s rodičema na dvoře/zahradě,Dafině vše přizpůsobený,at ju neupečem-nemusí vedra,je schopna i na voditku zalézt si lehnout a nejít-což nám předvdla loni v Boskovicích
    no nic
    vše vymyšlený
    a večer volá tatka,že chudák Žeryk bude tam den!!!!sám-rozuměj s rodiči….
    a že za ním pojede,tak at necháme doma i Dafi a nepečem ju
    Martin,že teda jooo
    já z toho odvázaná nejsu-ale,odpo v sobotu bych ju nebrala,Martin si tam v sobotu chce udělat sám výlet,Dafi tam zase sama být nemůže…
    no takže se to ase celý přesune,předělá,protože se tatkovi musí nakoupit,máti mu bude vařit,a ………no at žijí komplikace….
    Martin ve středu skončil v práci měl by nastoupit 14 v té nové firmě a v létě dovolenou asi určitě nedostane,bude rád,když dostane pár dní v září….
    takže já budu mít dovču o samotě-já,psi,knížky,domácnost….
    no prostě tak jak 20 dni v roce o dovolené,
    doufám,že tatka udrží u Dafiny dietu….
    v úterý dojel s nějakým chlápkem,dal s rodiči kafe,za mnou šel na kasu mi říct,že nám dovezl maso a zas odjel….,my teda s Martinem nebyly doma
    tak jsem v práci přemýšlela,jestli tam nebyl moc bordel-doma
    no o důvod víc,když k nám chodí v nepřítomnosti návštěvy tak o důvod víc nenechávat doma borčus,když tam nejsme…chjo….
    i když jak říkala kolegyně-třeba ti tam uklidí:D:D:D
    dnes jsem teda ještě vyprala 2 pračky,mimo jné čepice,rukavice….
    ostříhala jsem si vlasy-včera Martinovi,dnes sobě-u mě to jako nebyl dobrej nápad….

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Mám ze sebe radost, každej den už! jezdim k dálnici 😀 😀 Taková sem já řidička 😀 Ale na dálnici sem ešče nevjela, rozhodla jsem se, že to pořádně musím dostat do ruky. Evidentně nejpozdějš do 18. června páč to jde Brtnik na nějaký očozkoumání a bude mít rozkapaný kukadla, takže……… nejni čas na hrdinství.

čajda
    má etrémní dovolenou – z extrému do extrému, nejdřív zmrzne a pak se upeče. Vona je vlastně něco jako předpečený pečivo – to taky zmrazej a pak ho upečou 😀

Zlatko – kde ses registrovala? Mně to třeba taky nějak nefungovalo do emilu a mohla jsem se vzteknout a pak jsem to vzala přes telefén a tím jsem to prošťouchla, přišlo Ti potvrzení na telefén?

Míla
    Zlatko, zavolej do toho očkovacího centra, kam ses přihlásila. Není na co čekat, tos jim musela vypadnout ze systému.

jo, taky si myslím, já jsem tehdy – protože už mi nešlo se ani přihlásit, volala ze zoufalství – ne nad tím, že se nemůžu očkovat 😀 ale protože kuwa nesnášim, když mi technika vzdoruje 😀 – do ÚVN, která to očkovací místo má pod palcem. Takže na místě Zlatky bych taky cinkla tam, kde se registruje. Oni to s ní pořeší.

Mirka D.
    odpo někdy na dece na přehradě,a budem se modlit

zajímavě strávenej víkend, založily jste sektu nějakou? 😀 😀 😀

vše vymyšlený
    a večer volá tatka

ano, jestli někdo umí do něčeho hodit vídle, jsou to spolehlivě rodiče 😀

Martin ve středu skončil v práci měl by nastoupit 14
    tak hlavně, ať už tam zůstane, páč ono moc dobře nepůsobí, když člověk mění zaměstnání jako fusky každej den.

mimo jné čepice,rukavice….
    já takýý, já takyy v neděli. konečně.

PetraK

Helejte – já vím, že už jsem s tím otravná, ale nemůžu si pomoct prostě. Tohle mi teď cinklo vo klobouk a přesně zapadlo do toho, co jsem včera říkala muži svému. Předem předesílám, že nemám nic proti důchodcům a to zvýšení jim přeju, ale na druhou stranu si myslím, že jich se finančně ta kovidí srágora asi tolik nedotkla, jako rodičů samoživitelů a tam to nikdo neřeší a ti jsou na tom mnohem, mnohem hůř, protože stálýho nemají leckdy nic.No a teď shodou dobrých okolností na mě vykouklo tohle

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/nakup-pro-rodinu-samozivitelky#fotografie

pořádá to Nora Fridrichová, která se skutečně tomu tématu dlouhodobě věnuje a tak jsem si řekla, že tady se ty prachy neutopí. tak kdyby měl někdo podobný pnutí jako já a nevěděl jak, tak tudy to jde 🙂

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    Z

Dík za radu,volat tam budeme po neděli,já musím počkat na Aju,bude mít odpo,tak mi to zkusí obvolat.Já jako hluchý poleno se pres telefon nedomluvim,muž je po te mrtvici na tohle nepoužitelný,teda on byl na jakékoli domácí vyřizování nepoužitelný i předtím.A ostatní jsou v práci.Já když se snažím přes telefon s někým domluvit tak do toho začne štěkat Andy a je to úplně v háji.Nechapu co mu na tom mluvení vadí.

PetraK

Zlatka
    domluvit tak do toho začne štěkat Andy a je to úplně v háji.Nechapu co mu na tom mluvení vadí.

😀 😀 promiň 😀 😀 a připomnělo mi to mou bývalou milou kolegyni tetu Martu ( bylo mi vosumnáct a seděly ve vedlejší kanceláři dvě fajn žensky, obě shodou okolností Marta, tak jsem jim říkala Tety Marty) . Byla v majetku takovýho menšího papagáje. Samička to byla, ale já jí řikala Staline, páč byla stejně krvelačná 😀 . No a teta Marta taky nemohla telefénovat, neb papagájka jí usedla na rameno a rvala jí ucho 😀

Maya

Z
    tak snad se v pondeli nejak uz konecne domluvis
    PetraK
    cilene vyhledavas komu poslat penize? 😀
    se priznam ze vuci matkam samozivitelkam mam lehkou averzi od ty doby co jsem sledovala vymenu manzelek

PetraK

Jo Zlatko – díky za to info s mrkví a fotku. Jednu takovou jsem i vyndavala. bledej kořen monutná nať. to co máš na fotce je dvouletá mrkva, nebo ta co se sama vysemenila. protože ta moje byla natuty dvouletá.

PetraK

Maya
    cilene vyhledavas komu poslat penize?
    asi jo. Prostě můžu, tak musim, protože chci :D.

Výměnu manželek nesleduju, takže to mě nebolí, ale vím, jak na tom byla třeba Danuška a nebo ségra. A to obě za sebou měly i rodinu, ale ne každej to tak má. A teď je ta doba ještě horší, a přesně jak tam píšou stačí, aby se ve škole děti fotily a když jsou tři – už máš tři stováky v hajzlu, obědy, lyžák, škola v přírodě…….. a to nemluvím třeba o nákladech na sportování, nebo kroužky o které má dítě zájem. Když nejede dítě na školu v přírodě, lyžák je to velká škoda. O obědech nemluvím.

Maya

PetraK
    vymena manzelek je skvela prilezitost jak vystoupit ze sve socialni bubliny a podivat se jak zije white trash, popravde myslim ze to je skupina, ze ktere pochazi vetsina matek samozivitelek a tem bych prispela tak maximalne na antikoncepci
    spousta z nich zivi jeste nejakeho toho vochlastu a pak jim nezbejva na decka
    jiste se najdou i takove pripady jak popisujes, ale fakt nemam prestavu ktera skupina je vetsi, takze tady bych prispela jen cilene nejakemu konkretnimu cloveku
    co mi na tech strankach prijde smutny je, kolik lidi musi zebrat o zdravotni veci, ktery by meli dostat automaticky od statu

PetraK

Maya
    vymena manzelek je skvela prilezitost
    no já mám na tuhle produkci trochu jinej názor 🙂
    Znám dostatek samoživitelek, který nejsou trash a život je prostě vykoupal. A to že mě ne, mi dává možnost jim pomoct. už kvůli těm dětem. Přijde mi, že člověk, který se touhle agendou dlouhodobě zabývá, bude vědět kam nasměrovat. A navíc, jak říkám – jde o ty děti. Ty si svůj osud už vůbec nevybraly. Je to stejný, jako s tématem obědů pro děti. tam je to navíc nasměrovaný tak, že se za to rovnou ty obědy platí, nedostane se to do ruky rodičům.

zebrat o zdravotni veci, ktery by meli dostat automaticky od statu
    a to je další věc.:-(

Z

PetraK
    To je z ty vysemeneny letošní.Schválně jsem to probírala,ta dvouletá je větší,ale taky dobela.Já si tam loni schválně sbírala semínka,ze to zaseju,ale když jsem viděla pak ty co z toho rostly,tak jsm to vyhodila.Zustavam u koupenych semen.

PetraK

Zlatka
    Zustavam u koupenych semen.
    super, díky za recenzi, udělám totéž. Voni asi maji nějaký kouzlo, jak ty semínka přemluvit, aby nebyly divoký 😀

Maya

Z
    i koupena semena muzou prekvapit 😀
    https://shop.culinabotanica.cz/nejstarsi-odrudy/bila-belgicka-mrkev/?gclid=EAIaIQobChMI4-GAk9D98AIVAtN3Ch33ZgL2EAQYASABEgK6MPD_BwE
    PetraK
    no ja mam prave obavy, jak jsou tam ty fotky s krabicema s vecma, ze vetsinu tech veci deti u tehle lidi ani neuvidi, mozna tak kvuli ty fotce
    jak pisu netusim kolik je tech vykoupanejch osudem a tech ostatnich, ktery se do ty situace dostaly vlastni blbosti, neschopnosti nebo nevim cim
    deti jsou obecne chudaci v tehle rodinach, kde ani penize nepotrebujoud, ale to bohuzel nema reseni

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 721. až 740. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.