Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 38 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 701. až 720. (celkem z 3,553)
  • Autor
    PetraK

Dennyky

hraje si asik hru na mobilu a ma ho nahlas 🙄. Takze se tu ozyva, cink, pink, kvak….
    komu nejni shůry dáno nenakoupí ani v tý apatyce, ani nikde. A nemusí být ani snědej, te´d dvakrát za sebou nějaká nablbá fuchtle, pokaždý jiná, si jela jakýsi videa v tramvaji. Lidem klesá kvíkvé úměrně se stoupající životní úrovní – myslím obecně, že čím líp se máme jako společnost, tím víc blbejch v ní je, protože mají všechno a mozek nepotřebujou.

jaks dopadla?

PetraK

Maya
    tak jak je po očkování? bylas v BN? Tam mě chaos neudivuje.

já si našla tohle, že bych koupila:
    https://cerpadla.heureka.cz/gardena-4000-1-1762-20/#specifikace

kachna

zadnej nabytek mi nikdy nic nedelal holt tohle bude asi nejakej spesk kus nssaklej formaldehyden

aha, tak to ti pristine potahy (protiroztočový), budou k ničemu, co?

kachna

BN? Tam mě chaos neudivuje.

myslíš, že je jako nakažlivej a rozšířil se jim tam z jejich skvělých objížděk a omezení?

kachna

Má své výhody, asistovat u osmáků a deváťáků (ro jsou ti, co hrají vojebal)
    Kdy se používá antikoncepce?
    Po kocovině

Maya

kachna
    teda clovek by cekal, ze v tomhle veku uz tyhle znalosti mit budou 😀
    protiroztocovy nic nepotrebuju, kupodivu roztoci mi nijak nevadej, mam i normalne perina a polstar s perim
    ty znas nase objizdky? 😀 treba ta u nas neni nijak znacena, takze tech lidi co jedou jedou a najednou stojej u zavreny vyfrezovany silnice je hodne 😀
    PetraK
    Petrs01
    vy dve!!! 😀
    bych vas chtela videt datlovat do mobilu s brejlema na dalku, vidim uplny prt 😀
    zatim me boli akorat ruka, doufam, ze to tak zustane, ale mama mela zimnici a horecku az od noci
    PetraK
    to vypada dobre to cerpadlo, u cerpadel obecne se i uvadi jak velky smeti ti bez uhony vezmou, nejvetsi prave to kalovy, takze zalezi jakej sud a jakou vodu hodlate mit, my treba mame kovovej sud a je neprikrytej, tak obcas z nej odpadaj kovovy supiny a je v tom napadany bordel, takze jedine kalovy cerpadlo
    kdyz budete mit cistou vodu, tak asi v podstaste jakykoliv
    jestli nejak vyrazne nepokrocili inovace cisticek, tak budete potrebovat kalovy cerpadlo na cisticku a to je pak zbytecny mit dve, pri pouziti v cisticce se to pak proplachne a je jako novy

Fifi

Nazdarek prcni smitka! 😀 Jsem dneska zhresila – vanilkovo-rakytnikovy zmrzce neslo odolat! Velky navic!

Cajda
    Zije a coura dal, snad se dneska neupekla. Tyjo, Cajiku, ty mas to putovani v podstate ve 4 rocnich obdobich, jak se to strida. Zima, dneska jaro, zejtra leto… 🙂

Maya
    Gratuluju k ocko a at ses bez vedlejsich ucinku! 🙂

Dennyky
    Tak co kontrola srdecni, alles gute doufam.

kachna

Zima, dneska jaro, zejtra leto…

Viď, střídá se jí to jako ministři zdravotnictví

ty znas nase objizdky?

jednak znám ty vlašimské a ty jsou prý mnohem lepší než benešovské, druhak u vás zaváží Michal.

v tomhle veku uz tyhle znalosti mit budou

ony jsou u nás dva druhy, taková sociální miminka a téměř profesionálky, no. Tohle bylo naštěstí to miminko 😀

Maya

kachna
    jakoze jezdi nějakou prepravkou? no jestli tu byl, tak bych ho vůbec nepoznala, nemám vůbec paměť na obličeje
    vlašimské objížďky ani neznám neb teď tam máme zavřenou silnici objížďka je mnohem delší než do BN

Maya

tohle mě teď dorazilo aneb úskalí chovu slepic 😀
    https://zvirata.bazos.cz/inzerat/137364884/slepice-rocni-a-dvoulete.php

PetraK

edit a zas jsem nepozdravila, tak si musím opravit příspěvek:D

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

je to se mnou nějaký špatný, už ani nezdravim 😀 😀 Fčéra byl krásnej den Albertí! Krásnová procházka v komplet složení, posezení na zápraží a pak jsem na to vlítla, uďála jsem kuřecí ňádra s fazolema,vytřela dole v prádelně a kópelce, hrála si s čoklema na zahradě a ešče sem se frajersky posadila za tmy na zápraží se sklénkou Brtnikova vína a kochala se noční oblohou a nočníma zvukama. a pak přišel Frank Mouses a posadil se mi na klín 😀

kachna
    myslíš, že je jako nakažlivej a rozšířil se jim tam z jejich skvělých objížděk a omezení?

ano v těchto končinách naprosto běžnej jef! 😀

Po kocovině
    kdo hraje vojebal, bere antikoncepci zásadně po kocovině, nikdy před 😀

Maya
    jakoze jezdi nějakou prepravkou?

tam se asi nevejde, ne?

vy dve!!! 😀
    bych vas chtela videt datlovat do mobilu s brejlema na dalku, vidim uplny prt

😀 😀 no ale výborně jsi to napsala 😀 😀 😀 jen se mi nechce do týhle akce jít, páč von to jako nejni úplně můj typ
    https://www.wikidata.org/wiki/Q1696258
    😀 😀

tak co přežilas noc s očkováním?

to vypada dobre to cerpadlo, u cerpadel obecne se i uva
    dík za schválení výběru. Máme taky nepřikrytý sudy – teda plastový, tak uvidíme, jak to půjde, chtěla bych k tomu koupit případně ten rostřikovač, to tam zmiňujou, uvidím. Primárně to chci proto, že kvůli zádům nechci tahat ty konve a taky to podle mě uspoří čas.

tak budete potrebovat kalovy cerpadlo na cisticku
    to tam možná i nechali ve včelíně, musím se podívat. Tohle čerpadlo chci, protože se dá i dobře převážet.

Fifi
    Jsem dneska zhresila – vanilkovo-rakytnikovy zmrzce neslo

mňám, to musí být dobrota. Mám ráda rakytníkovou marmeládičku.

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    PetraK

Maya
    tohle mě teď dorazilo aneb úskalí chovu slepic

😀 😀 mně už došla trpělivost 😀 😀

PetraK
    PetraK
    Maya

PetraK
    ten cernej spic se nabizi uz dlouho, nikdo ho asi nechce
    ten krizenec je teda cela lapina 😀
    hele se nedivim ze s tema slepicema dosla trpelivost, si predstavit krmit 40 slepic a ani vejce 😀 navic v tom poctu to ma urcite na kseft
    po ocko dobry, boli me fest ruka a jsem jak kdybych slozila kamion cementu
    nejhur bylo vcera vecer, kdy me bolelo od ramene pres krk az k uchu, tak jsem nemohla ani moc hejbat hlavou a hlava me bolela taky, ale to do rana nastesti preslo
    venku krasne kdyby me nebolela ruka, tak bych myla okna, ale jednoruc by se asi myly blbe 😀

PetraK

Maya
    ten cernej spic se nabizi uz dlouho, nikdo ho asi nechce

to asi ne, je tam teď od května píšou, to si asi pleteš s jiným, já ho tam taky neviděla zatím.

No právě- lapina – proto jsem to sem hodila, ešivá nejsou trochu vedle? Lapinu třeba neznají?

Já tomu chlápkovi taky rozumím, rozštípla mě ta upřímná věta v inzerátu, který nebývají úplně osobní. chudák, dává jim co může a holky takhle. Nemůže to mít nějakou příčinu?

tak koukám, že se už po očkování otřepáváš. co žes dostala za druh vakcíny?
    Kolega je tady asi třetí den děsně unavenej, ale on tu srágoru prodělal v únoru.

Maya

PetraK
    ten spis se nabizel dlouho na fb, tak myslim ze sem ho dali az ted kdy uz je jasny, ze na fb se asi nikdo nesezene
    u ty jakolapiny pisou, ze ho maji od majitele, tak asi majitel vi co ma
    ono tohle tan zbarveni vypada porad stejne, tak ti psi jsou si podobni
    slepice rady zerou vejce, tak tipuju, ze asi jedna objevila, ze si muze sezrat svoje prave sneseny a ostatni se to od ni naucily
    ono prekvapive ty slepice nejsou uplne blby a ucej se celkem rychle 😀
    ocko Pfizer, co tak vidim kolem blbej prubeh po ocko maj lidi co to prodelali
    takze ja asi ne, treba bracha mel protilatky a drzelo ho to po ocko tejden

Maya

nechval dne pred vecerem, tak tu mame behavku, jeste ze jsem doma 😀

PetraK

Maya

nechval dne pred vecerem, tak tu mame behavku, jeste ze jsem doma 😀

vopisuješ po Dennyky, co? 😀 , tak to přežij.
    Já si třeba všimla, že se mi zhoršil zrak, šéf popisuje to stejný.

Petrs01

e mi zhoršil zrak

to se tu jako budete trumfovat aby se mi tam v pondělí šlo radostněji???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 701. až 720. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.