Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 36 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 681. až 700. (celkem z 3,553)
  • Autor
    MirkaD

včera ráno jsem měla naprosto živej barevnej sen,že mě vyhodily z práce…
    ještě jak su zblblá z ezo přednášek,co jsem několik dní po sobě poslouchala,s tím,že sny se snaží něco říct,
    no nic
    v tom snu jsem si říkala-su bez práce,Martin nesmí jít do jiné,at máme něco jstýho,at nejde na žádnej pohovor,nic…
    no tak jste z toho snu byla vedle teda,
    ráno včera jsme šli s pejskama ke křížku a kus dizadu a zpět,
    pak jsem měla na odpo,sen jsem říkala i vedoucímu…
    říkám mu,že je to kvůli tomu jak vyvěsily na nástěnku papír s průměrnejma rychlostma na kase za něklik dní-rychlost denně a pak průměr
    a on mi dnes říká,že je pomalejší než já
    a já na něj-no jo,ale vás kvůli tomu nevyrazí,vy jste vedoucí…
    no,asi za odměnu,že mám tak hezký sny jsem dnes vyfásla směnu navíc
    takže včera se připlahočím pěšky,vyvenčím pséky,nakrmím a ráno vstávám v 6,jít ze psama-to jsme šli chvílu i s basendžíkem a pak od 8-17,00
    v práci
    napřed kasa a odpo kasa a vybalování
    boží den,v hlavě mně v noci umřely MOJE 2 MOZKOVÝ BUNKY
    2 protože samotné by jedné bylo smutno
    ráno jsem andulkám,místo psům řekla at se jdou vyčurat-ještě,že jsem jim okno neotevřela,
    v práci jak jsem dokola mlala ty věty-dobrý den,Penny kartu-máte,chcete?platíte,děkujim,naschledanou
    že když jsem šla na sváču ta ze sebe vykoktat větu-su dvoja a du jíst-tak to byl nadlidskej úkol
    když mi vedoucí dal práci-pro přdstavu popíšu-vzít koš s oplatkama,čokoládama,doplnit do regálu,co se nevleze tak do skladu,a ten prázdnej koš k pečivu a do něj vořechy v akci
    a já si zapamatovala-doplnit z koše věci…prázdnej koš k pečivu a do něj…
    a vůbec,le vůbec jsem nevěděla co do něj-prostě jsem šla za vedoucím,ze slovy-stárnu,blbnu,takže co sem tam jako měla dát?
    a to bylo furt,když jsem něco někam dávala,tak se část vysypala,pokud se k tomu rovnou nerozervala i bedna ve ktré to bylo,naštěstí šlo o věci jako ubrousky,brambůrky a tak….
    no nicméně z práce jsem vypadla,vyzvedl mě Martin,kterej si vzal volno ABY ŠEL NA POHOVOR
    mě jako z něho fakt jednou migne….
    fakt jako,takže by měl nastoupit do firmy ve Slatině-firma Acer,kde by měl jen na ráno,víc peněz,po hodině mini přestávka+půlhodinová,práce v sedě kontrola na reklamacích
    nevím jak to bude mít z dovolenou to asi v létě nic,budem rádi,když bude mít nějakou v záři-kdo ví jestli teda….
    jako nemám radot,příští týden chce mít volno na doktorku a tak,a pak by měl dostat smlouvu
    mě vezme čart….
    no nic
    odpo šel chvilku ze psma a já s něma šla chvilku večer+jsem za bránou s mýma+Maxem pocvičila taneční…
    ted bych měla mít volno nějak…

PetraK-krásný fotečky kotátěk:D
    bych si s tebou vykládala,kdybych neblbla za kasou
    já su tam někdy jak v pohádce-večerníček PAT A MAT-a je to!
    bože jak tito 2-já bych mohla natáčet hranej seriál….

Černjčaj-ááá žijééš,dneska se na tebe i Martin ptal,jak se ti líbí dovča,a jestli o sobě dáváš vědět
    takže dnes vypraná,čistá-a počasí,se už trochu taky umoudřilo,ne?

Zlatko-krásný kytičky,
    dík za inspiraci s obědem:D

Z

Milena
    Knížku jsem nečetla,já radši detektivky,ted jsem si koupila v bazaru Dívka v ledu od Bryndzy a nějaký od P.D.Jamesovy.Jinak mi pecovatelky každý měsíc půjčují tak 12knížek z knihovny.Bylinky u nás voní taky,ted bude bez tak nejdřív budou kosmatice,limonáda,a pak nasusime.Na te jedné fotce je popenec,ten pridavam do mletyho masa.
    MirkaD
    Ty si porad děláš starosti,kde by dalšího takového pracanta sehnali.O chlapech mlcim,fakt jsou některý na zabití.Tobě aspoň Martin uvaří.
    Černej čaj
    Konečně se ozvala a má snad aspoň trochu pěkný počasí.

PetraK

kaaachnoooo to je kráása, taky bysem chtěla holky vlaštovčí na návštěvě, zažila jsem to jednou, na chalupě a bylo to boží. Před tím jsme měli doma jednou v Dejvicích na křesle hrdličku, seděla tam a vyhřejvala se na sluníčku a potom jednou v hotelu na Slapech nádhernou sýkorku. Nebála se vůbec a ešče si vzala jídlo.

Maya
    Nebo ma moc velky usi moc daleko od sebe
    jak se tváří 😀 mělas mu vzít o číslo větší.

Míla
    Jsem tu a všechno slyším
    😀 😀

Vypravěčkou je taková vyšinutá osoba, která nutkavě sbírá léčivý rostliny, suší je na půdě

aha, takže já? 😀 taky furt sušim bejlí, jen to teda neprodávám do výkupu. Ale vyšinutá krapítek jsem 😀

čajda

tak co , děfčico už jsi objevila kam točit s kohoutkem s horkou vodou? Vyspala ses do růžova, umytá, učesaná, odpočatá? Kde jsi vlastně tetkon?

Mirka D.
    no tak jste z toho snu byla vedle teda,

se Ti nedivím, no ale – bylas hodně hotová, hledalas v tom snu novou práci?

a já na něj-no jo,ale vás kvůli tomu nevyrazí,vy jste vedoucí
    povím ti jedno tajemstvíčko – nemůžou vyrazit ani Tebe, víš? protože nemají lidi, víš? Takže se přestaň štrézovat, tohle je prostě psychonátlak. děláš dobře, děláš poctivě a víc to dělat nejde, tak se na nějaký překonávání nemožnýho prostě vyflákni dělej poctivě dál, co děláš, jinak ti prdne cévka a béš to mít blbý.

psům řekla at se jdou vyčurat-ještě,že jsem jim okno neotevřela,
    😀 😀 výýborný 😀 😀

taky jsem měla včera den blbec – nebyla jsem schopná se najíst, aniž bych se pokaždý nepokydala, vždy úplně čistý oblečení – v práci i doma. a taky mi šécko padalo

mě vezme čart
    ne, jeho si vezme koberec 😀

á su tam někdy jak v pohádce-večerníček PAT A MAT-a je to!
    si počkej, až přijde na řadu vyprávění z týhle neděle, co byla, co jsem vytvářela, to uvidíš, teprvá, kdo je Pat a Mat 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

jo a já jsem zapomněla pozdravit?? 😮

to říkám, že jsem od včera nějaká rozbitá 😀 . Byli jsme zase s ohaříkama v Prahé a převáželi nějaký věci do Domečku. Ty jofka , to je divný, jak se ten byt vyprázdňuje.

Maya

dneska mam velky ockovaci den, vzhledem k tomu ze uz dva tejdny mam brutal vyrazku na rukou a nohou, ale fakt brutal, myslim, ze si ode mne budou lidi odsedavat, protoze minimalne ruce neschovam a prozatim nezabiraj ani kortikoidy z alergologie, tak uvidime co na to ockovaci doktor
    asi si to budu muset jit vysedet jeste pristi tejden na kozni, ale zacinam mit podezreni, ze za to muze moje nova levna provizorni postel koupena asi pred mesicem bo proste po ranu to je vzdycky masakero

PetraK

Maya

dneska mam velky ockovaci den,

tak a´t to polkneš co nejlíp.

ale zacinam mit podezreni, ze za to muze moje nova levna provizorni postel koupena asi pred mesicem

a máš možnost jít spát do jinčí postele resp. třeba na gauč, abys to vyeliminovala?

Maya

PetraK
    teoreticky jo, prakticky by mi gauc asi odrovnal zada, protoze by to bylo na dlouho
    mam v planu vytahnout z pudy starou drevenou postel po babicce a koupit si novou matraci, coz taky bude celindz bo jsem pruzkumem zjistila ze do spousty rvou aloe vera
    v planu je rekontrukce loznice a az pak koupe novy drahy postele z masivu, aby se nemusela stehovat, holt to budu pak muset urychlit a koupit tu postel driv, ale i tak se ceka 2 mesice
    uz jen proto, ze uz mam proti soucasny posteli psychickou averzi 😀
    doufam, ze ji pak alespon za par korun prodam, stve me to, i kdyz provizorni valenda, spi se na ni pekne, zada nebolej
    a pak se ukaze ze to bylo necim jinym a me slehne, protoze jen to stehovani posteli sem a tam neni nic moc

PetraK

Maya
    a pak se ukaze ze to bylo necim jinym a me slehne, protoze jen to stehovani posteli sem a tam neni nic mo

rozumím 🙂 no a cp prubnout to, že koupíš takovou tu matraci, co se dává ešče na matrace, aby záda nebolely a tu dát na ten gauč a zjistit tak cestou nejmenšího odporu, jestli problém tkví v posteli a nebo ne.

MirkaD

su tu a nic,ale hodně nic se mě nechce-ale strašně nic
    ráno jsme byly chvílu ze psama-ke křížku,kus dozadu a zpět,Martin ze psama i ze začátku běžel,já za něma pajdala….
    jako venku byly,vycházku měly,i když na to,že mám volno,tak tradičně velká ranní venčící nebyla,protože su utahaná jak ún
    teda,jim je to asi fuk,protože je jim teplo a Dafi nemá tepla ráda,tak furt někde leží
    já jsem jen ostříhala Martina a ploužím se-tam něco přečtu,tam na klíně vykartáčuju Žeryka,tam dolezu do popelnice vyhodit svinčík andulek a sedím na terase a furt někde sedím,někde čučím….,
    no energie 0000 nula až nekonečno

Maya-vůbec jsem nepochopila tvůj problém z postelama,ty máš z posztele něco na kůži?

Kachna vlaštovky doma jsou super,šla jsem to říct těm naším,co mají hnízdo jako každý rok v rohu pod střechou v rohu vrat,už sedí,jsou tam 2
    miluju vlaštovky,sovy,kánata,sýkorky….
    jen mi to nesmí kakat na oblečení
    mám dnes nějaký záchvat-mě je všeeecko jedno
    su extrémista-bud všecko řeším,pitvu-psi,práci,domácnost,všecko
    nebo mám opačně náladu-vše je mi fuk
    debata-nežehlí mi žehlička
    Martin mi koupil novou-NIKDO TO PO NĚM NECHTĚL
    já-proč je tady nová žehlička?
    on-abys mohla žehlit
    já-nehcu žehlit
    on-potřebuju žehlit trička
    já-v zimě jsem neměla žehličku 6 týdnů,a přežils
    on-ale ted se musí žehlit trička
    já-nemusely by,kdybych neměla žehličku….
    on-proč nemám kapesníky?
    já-nehce se mi furt prát a žehlit-prala jsem předevčírem…
    no lenora,namožený nohy a lenora k tomu,odpo musím do Bučovic,se mi taky nechce…
    sluníčko svítí,venku teplo,doma zima,tak furt se budu vyslíkat/oblíkat
    co máte k obědu?
    Denyky co kočenečky malý svižný,šikovný,talentovný?

Petrs01

Maya, nešlo by zkusit hodit nějaký dostatečně neprodyšný přehoz přes současnou postel? Aby ses izolovala od alergenu bez velkého stěhování.

PetraK

Mirka D.

žehlení jsme zrušili. Když se prádlo pěkně pověsí, tak s výjimkou košil není v podstatě co žehlit. Dneska jsou ty matroše supr. A když to Martin tak nutně potřebuje může si tu žehličku vzít přece do ruky sám, ne?

PetraK

Maya

hele dífče očkované – prosím Tě používáte na zahradě nějaký čerpadlo do sudu?

Maya

Sedim v cekarne vopichana, zadnej doktor, provincni nemocnice prkvincni chaos
    MirkaD
    Levna postel je z drevotrisky a v ni je formaldehyd na ktery mam alergii, zadnej nabytek mi nikdy nic nedelal holt tohle bude asi nejakej spesk kus nssaklej formaldehyden

Maya

PetraK
    Primarne do sudu ne, ale kdyz potrebujem, mame na to kalovy cerpadlo
    Jinak na zalejvani mame nadrz s kohoutem a cerpadlo co taha vodu z potoka, ted jsme zrovna koupili novy, ale to je takovy to i s nadrzkou
    Jestli to chces na destovkz, tak idealne asi to kaloy aby ti to neznicila prcni smitka
    Mame sigmu a gardenu

Denny

Hezke odpoledne, ja sedim u kardiologa v Lbc, prohlídka po roce, tak snad tu nebudu drepet dlouho. Venku teplo bleeee 😂. Cestou domu se stavime na obidek, se tesim. A rano mi pan vodič zastavil na vybornou zmrzku v Dolním Podluží.

Petrs01

prcni smitka

NEEEEEEEEEEE!!!
    😀 😀 😀

PetraK

Maya

děkuji za veškeré rady, některé, myslím, ale nevyužiji, zejména tuhle:

prcni smitka

to asi jako do toho nepudu, i kdyby mi to mělo zalejvání usnadnit nevim jak 😀

Denny

Nechapu…sedi v cekarne snedsi spoluobcan, hraje si asik hru na mobilu a ma ho nahlas 🙄. Takze se tu ozyva, cink, pink, kvak….

Denny

Fcera se mi povidla netradicni fotka nadrazi

Attachments:
    Petrs01

Nechapu

To dnes činí spousta dementů. Asi je z chudé rodiny a nemá na sluchátka. Zkus si vedle něj pustit nahlas dechovku 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 681. až 700. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.