Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 32 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 661. až 680. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Fifi

Dennyky
    Ty jsou naprosto prdacky! Zouzel takova hbita, ty budes brzo dobita. 😀 Pevnost a silu preju, hlavne teda akvarku. 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

tak jsme si fčéra zase zajeli na chalupu. a bylo tam moc krásně, ohaříci nadšený a my se pustili do pletí. A považte!! Považte já si dneska zase po dlouhý době zažila příchod do prasé ve standardní čas. neboli -jeli jsme do prasé pozdějš! Tooo bylo zvláštní ale. 😀 . Kolegové byli zaskočený, že tu ešče nejsem. Jo a poooooďooor poďooor uďála jsem suprtrupr a nejlepčí nákup v sekáči. Už dlouho pasu po sáčku – konkrétním sáčku, který bude mít ohrnutý rukávy a ten rantl bude bíločerně pruhatej. A………..JO! Já ho včera ulovila. ZA STOFKU!!! páč měli zrovinka ešče akcičku, ž eje šécko za půl darma! JE boží ,úpa nový, a přesně takový, co jsem chtěla. A je lehounký, takže supr na letní rána. A taky! Úža tílko, kdy vršek je z takový tý jemný síťoviny, neb jak se to řekne – prostě je to průhledný skorem a jsou na tom tečky. vypadá to lůkcusně, nestálo to nic a bé to dělat parádu. Vobojí, pochopitelně v barvách, který oživěj můj šatnik. takže………černý :D. ale krásný mocinky moc se těším, jak si to vypéřu a hnedle to budu nosit. Jak já budu vzhledná! 😀 Ešivá nezapomenu, tak se pochlubím fotkou. Ne svojí, těch hadrů.

A kde ste fšicí? Se bojíte nebo co?

Jo a prosím vám, asi si vbrzku votevřu věštírunu, protože sem vyvjéštila, kterak to bude tetkon vypadat u Dennyky. Chcete to někdo vědít a vidět to zvizualizovaný?

Petrs01

My tu jsme, ale přece si nebudeme povídat sami se sebou 😀

Chcete to někdo vědít a vidět to zvizualizovaný?

No že váháš!

PetraK

Petrs01
    My tu jsme, ale přece si nebudeme povídat sami se sebou 😀

a já jako asi můžu, nebo co? 😀

No že váháš!

tak jdu na to, takže až dojde na vodčervovací tablety, bé to vypadat nějako taklenc:

a až holky prozkoumaji pořádně akvárko s krevetlema, daj si ňáký takovýdlenc závody – já jako vim, že Dennyky nemá závěsy a záclony, ale však ony si holky poraděj 😀

omlouvám se, mám to pouze černobílý, to víte – vjédma, ta nemá žádný barvený technológie, jede to po staru 😀

jo a ešče sem zapomněla na to, jak to budou mít holky hozený s čoklema 😀

😀 😀 výborná budoucnost 😀

Petrs01

a já jako asi můžu

no ale ty seš tady vedoucí!

PetraK

No a jako vedoucí může trpět samomluvou, jo? 😀 Vono nestačí, že jsem debil, ešče si mám povídat sama se sebou?

PetraK

to jsou zase rady- ať žije ekologie

Plácni krtka – anebo ze své zahrady vyžeňte černokabátníky mnohem jednodušeji. A navíc přírodně

narveme do půdy hadry s petrolejem, nebo topným olejem, případně tam naládujeme fůru špačků od cigaret – výýýborný. Dámě asi uniklo – když tedy neholduje ochraně přírody, že si takhle zasyflí zahradu. hlavně, že má ty zelený prsty, jak říká ve svým medailonku 😀

Z

PetraK
    Tak když chceš něco novyho
    Je úterý,po14 dnech nám opět vyvezli popelnice,svítí sluníčko,docela hreje,dub už je docela obrostlej,pokvete kiwi,přivezli nám k obědu vepřový plátky s mrkvi a bramborem,Aja přivezla ze školky Bibi a Elli,musela z práce dřív,protože Elli blinkala.

Attachments:
    PetraK

Holky, helejte – Hospic dejte nám šanci má aukci a spoustu zajímacích věcí, kdyby někdo potřeboval. věci psí i nepsí

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2893920610820117&type=3

Petrs01

spoustu zajímacích věcí

Vím a nejsem na FB.

PetraK

Zlatko

ach to je krásnej dub!!!!!!!! Je obří, nebo tak aspoň z fotky působí. Kolik mu je?

O popelnicích, prosím, radši nemluv, my tu naši ráno zapomněli dát před branku a dneska vyvážej. Tak máme smolikof a plnou popelnici do příštího týdne.

Kiwi závidím. nám hodně letos pomrzl fíkovník 🙁 . Loni prvně zaplodil – nestihlo to pochopitelně v našich podmínkách dozrát, ale plody měl a hezký. A letos špatný teda, nevíme zda vůbec obrazí, asi ho vzaly ty pozdní mrazíky.

protože Elli blinkala.
    a jak jí je?

Z

PetraK
    Elli nevím,jsou nahoře,až později se dozvíme.
    Letos je to zpožděný,tak třeba obrazi a příští rok bude zas OK
    Nám to kiwi taky omrzlo před několika lety ,strihame ho s vínem,to je hodně starý i odrudove,minimálně 60let,spíš víc.Dubu je taky hodně ,snad 100,muž říká víc.

Attachments:
    PetraK

Zlatka

toooo sou krásný kytyškýýý! Pivoně mám stejný a kokořík! Ten miluju, mám ho habakůk a časem si ho přetáhnu i k Domečku, copa je ta první květena a pak ta žlutá? Tu první neznám vůbec, tu žlutou, poslední jo, ale nevím jak se jmenuje.

Tak snad bude Elli brzo cajk.

šedesátiletý kiwi – ty jo panečku! Ale počkej, Ty nejsi úplně někde na jihu, nebo jo? Já myslela spíš tak jako u Šumáku?
    No uvidíme, jestli se nějak zberchá, Pavlonie taky zatím stávkuje

Z

Bydlim mezi Vodňany a Netolici.
    Ted me jazyková korektorka Mila zahlusi

PetraK

Zlatkoooo

netoliceee, netolickej rybnik! Tam já jezdila na tábory k rybníku jakýmusi. Máte tam krásně!

Maya

Dneska nastihacka
    Akorat prisly nejaky baliky z Cinu a Lokinkuv apartni kloboucek je maleeej
    Nebo ma moc velky usi moc daleko od sebe 😀

Attachments:
    cernej caj

Zdraim z u ytka v krupce. Az zjistim jak se pousti nevrela voda, tak se umeju:D pan domaci moc milej, muzu si u nej vyprat a dat do susicky

Petrs01

Hurá, čajda žije!

Milena z Prahy

Zlatka
    Jsem tu a všechno slyším :-). K Vodňanům: Loni nebo předloni jsme tam byli s kamarádkou a obešli je pěknou trasičkou. Jsou malebný samy o sobě, a navíc obklopený takovejma pidirybníčkama, který patří místní střední škole rybářský. Fakt Vodňany! A taky se tam odehrává příběh knížky Do tmy autorky Anny Bolavé (pseudonym). Vypravěčkou je taková vyšinutá osoba, která nutkavě sbírá léčivý rostliny, suší je na půdě a prodává do výkupu. Je to fakt sugestivně napsaný, úplně cítíte vůni těch sušících se kytek.

kachna

Dnešní návštěva

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 661. až 680. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.