Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 25 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Denny

Morgen ve spolek,
    sluníčkuje 🙂
    O víkendu trochen přeháňky, asik jako všude, ráno 7 stupňů, trochen mi při
    procházce mrzla ouška, ale jinak je pro mě takové počásko vyhovující.
    Holky jsou úžasné, mrzí mě jen, že s nima nemůžu trávit víc času, když jsou
    oddělené, ale nechci aby se Connie cítila odstrčená.
    Už jsme ve fázi, kdy za nima příjdu, vykouknou z kukaně nahlas předou a chtějí
    pohladit.
    Blatný ikdyž není vůdce smečky, okusuje prstíky.
    Psala jsem chovatelce, posílala videa, tak prý ví, že Blanka okusuje prstíky.
    A prý jesli se to s Balbínou dá vydržet, páč ona je drakouš, ale v pohodě, ani nevyšilujou, když je nesu do obýváku a Connie je čmuchá.
    Jsou na psa zvyklé.
    Tak uvidíme jak to půjde dál.
    Na videu a fotkách mi přišly takové větší, ale jsou fakt docela pidi a takoví chrtíci hubený.

Mirka
    teď mají cca 1,5kg, v dospělosti tak 4.
    5.6. jim budou 4 měsíce

Milena
    je to orientální krátkosrstá kočka.
    Jj už se zabydlely, ono těch změn pro ně bylo moc a dlouhá cesta.

Fifi
    u nás šeříky začínají teprve kvést a každým dnem budou i kopretiny v celé své kráse 🙂
    Růžici jsem dlouho neviděla, papulku rotvajleří 🙂

Petrs01

Jsou na psa zvyklé.

Já už se těším až budou řádit všichni tři! A Denny se v hrůze uklidí pod postel, do skříně nebo tak něco a bude odtud vysílat videa 😀

Denny

Petrs01
    kdybych tě trochu neznala, tak bych ti napsala nedramatizuj 🙂

Petrs01

Náhodou kočkopsí honičky byly lepší než televize. Takže až se spolu sladěj a dohodnou si pravidla, bude doufám fakt veselo.
    Co na ně říká Koníková?

Maya

u nas to zvykani pes kocka vzdycky trvalo tak 2 tejdny
    nekdy je to pak vtipny, tuhle treba kocour normalne vystval Lokina z obyvaku, maval mu ocasem do ksichtu, az se Loki zvednul a lehnul opodal, tak zas opet, az asi napotreti uz to Loki vzdal a odpochodoval pryc 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tady nám to ale krásně kvete! samej šéřik! U nás začíná rozkvítat stařičká weigelie a vypadá to, že bude taky obsypaná kvítkama – to bude krása. Sice fšade píšou, že se má prořezávat a zmladit, ale nechce se mi do toho, je to stará paní, síly má ešče dost, tak proč jí trápit, co myslíte – zahradníci?

A já měla fčéra dobrodrůžo převeliký a taky jsem dostala dva dárečky!

Dennyky
    jeditíí prdíci jak řáději, to je boží! A úplně rozumím tomu, že by člověk s nima nejradši byl furt. Až se to propojí s Koníky, tak to bude lepší. To budou dostihy.

Už jsme ve fázi, kdy za nima příjdu, vykouknou z kukaně nahlas předou a chtějí
    pohladit.
    🙂 to je háský! Přivezeš je někdy ukázat Mousesovi? 😀 /ne dělám si čurinu/
    nicméně vona Blatný klidně může být vůdce smečky, jen to člověku nepřijde.

Petrs01
    Mirko, agresivní pes je agresivní z nějakého důvodu. V naprosté většině proto, že se něčeho/někoho bojí (někdy všeho a všech) a snaží se docílit toho, aby vetřelec vypadl, skončila nepříjemná manipulace,… nepřijde k tobě a nekousne tě sám od sebe.

souhlas, vždycky to z něčeho vychází. a když se to něco podaří “odstranit” tzn. přesvědčit psa, že není důvod, tak pak už je to o něčem jiným.

Já už se těším až budou řádit všichni tři!
    jo já taky, to bodou dostihy! Myslim, že Dennyky už může hledat podnájem 😀

Zlatka
    pak mi Bibi přinese jídlo seshora se slovy..koukej to sníst babí,a je po dietě.
    🙂 to je háský , že Bibi se takhle stará. Mimochodem Bibi byla moje dětská oblíbená knižní hrdinka, utekla z domova a cestovala po Dánsku 🙂

Puding se chladí.
    aj, dala bych si!

Maya
    ed jsem si cetla na co vsechno se da vyuzit bublinkova folie a prej vlozky do bot, tak si tak predstavuju ty zvuky kdyby to nekdo tak pouzil

😀 😀 😀 😀 už Ti někdo v pindělí v devět ráno, řekl, žes Los Kretýnos? 😀
    připomnělo mi to scénku s Fuňésem 😀 z Dobrodružství rabína Jákoba – jak tam chodí obalenej tou žvejkačkovou hmotou a dělá mu to bubliny z bot 😀 :D:D 😀 nemožu to najít, abych to sem dala. tehdá jsem mocinky moc plakala, když jsem to viděla 😀

Fifi
    díkec za hádanku – máme se na co těšit!

Si to umim zive predstavit. 😀

viď? je hrozná a já přitom byla tak ale milá! Jen jsem se s ní chtěla důstojně rozloučit a tak. 😀

a krásnej šéřik máš
    vetvi i spoustu jak kdyby lisejniku
    todle nevim vůbec, streja gůůgl nic?

A jedny Prouzky s Cernou.
    no konečně je taky vidim! máte dobrou sbírku kopačáků. My máme taky dva.

Tali se teď sama přesměrovala na pískací kachnu a nějak se do toho položila a chodí zahradou a poprdává na ni. Jen tak lehce stiskne a dělá “prtprtprrrrtpüüüsk!”

Mirka D.

jak by se k tomu stavěla PetraK-TO BYLO CELÝ,NEMĚLO TO BÝT JAKO RÝPNUTÍ,SNAD TO TAK NEVYZNĚLO!!!
    protože PetraK má ty psi HODNĚ NA PRVNÍM MÍSTĚ-MĚ TO TAK PŘIJDE
    no u mě to mimo jiné bylo furt o tom-že to nebylo taky moje rozhodnutí,s Žerykem

ne, neboj, neberu to jako rejpnutí, proč? Však víš, že jak jsme se o Žerdovi a Tali kolikrát tady bavily, že jsem říkala, že si s Tali nemám v podstatě na co stěžovat. A jasně, pokud by to bylo čistě Tvoje rozhodnutí si takovýho hafana pořídit, tak se to člověku kouše mnohem líp, než když do tý situace vstoupí ne úplně dobrovolně. Jen si to hodně komplikuješ právě tím přístupem – já jsem tomu psu dala toho tolik a on takhle. Na to by to chtělo se vykašlat, to si to jen zhoršuješ.
    Je zvláštní, že Ti dokáže dělat ohřev zad na křesle a pak naopak vystartuje.
    Jo, máš pravdu, psi jsou pro mě hrozně důležitý, podřízeno je jim hodně věcí, resp. málo co jim není podřízeno, asi takhle 🙂 a když spolu dobře fungujeme, nabíjí mě to a je mi dobře. Můžu bejt totál tuháč, jako tuhle a když se vrátím z prochajdy, jsem zase O.K.

í,žádný velký jásání a velepochvala teda ale nebyla,protože mezitím by se mi fest rozjel,
    no přesně, pokud je ten pes excitovanej, musí se chválit dlouhým a hlubokým tónem, jak když teče lesní med 🙂

on mi řekl,že když si nechám udělat rovnátka,bude mimi,rovnátka mi zaplatí,no tak jsem šla do rovnátek,mimi nebylo,ale byl rozchod…

byl by koberec, takhle mě tejrat na druhou.

akže borec si to v autě jede velmi,ale velmi RYCHLE!!!
    to je dobrý hovado tohleto!

ky-hurá-Betty ocásek jak vrtulu a vaila…
    😀 Betule vrtule 😀

Kuskus
    é vykouzlí vteřina před útokem, kdy si kosour na fleku šteluje prdel, odhaduje vzdálenost a pak skokem vyrazí vraždit.

😀 že jo? tohle přesně dělá Mouses na Tali, rozhodnul se, že ji utejrá z smrti asi. Hrozně moc ji morduje, včera večer zas, přišel po dlouhým přemlouvání domů a místo, aby zahučel na svůj pelech, nasáčkoval se k Taliprtce aaaaa kooousnuuutěěěědooonohyyyyy, rafho a už ji rval za živa 😀 a vona hodná, drží, jako blbá.

Škoda, myslela jsem, že je pod peřinou Dennyky.
    😀 to už by to asi měla za sebou 😀

PetraK

Maya

u nas to zvykani pes kocka vzdycky trvalo tak 2 tejdny
    já dumám, jak to počítat u nás vlastně – páč to bylo ponejprv venku, kde se seznamovali a pak to šlo nějak hrozně rychle, páč to jelito mouratý se toho ujmulo po svým. kdyby to bylo na mě, seznamujou se postupně asi sto let, protože jsem se hrozně bála 😀

nekdy je to pak vtipny, tuhle treba kocour normalne vystval Lokina z obyvaku, maval mu ocasem do ksichtu, az se Loki zvednul a lehnul opodal, tak zas opet, az asi napotreti uz to Loki vzdal a odpochodoval pry

tohle dělá ten smeták mouratej taky. Na Rumíčka ne, to von mu vysvětlitl, že se bude držet v určitejch mezích, když už je takovejdle sígr, páč Rumíček měl za to, že budou přátelé a přátelé se nezabíjej a nenapadaj zákeřně šavlema 😀 , ale s Tali se tem zločinec malej teda nemaže, vodí si ji na provázku.

Petrs01

málo co jim není podřízeno

No dyť vono to jinak nejde. Musej se venčit a krmit, musej mít kde vegetit, tak se jim člověk musí hodně přizpůsobit.

Maya

PetraK
    ten film vubec neznam
    je to tohle? ale neni to teda v cestine
    https://www.youtube.com/watch?v=OYYw4-T0-9Q 😀
    vajgelie se ma strihat, kvetou jen lonske vyhonky, ja mam jednu asi 20 let a asi ji striham blbe bo uz tak 10 let skoro vubec nekvete 😀

PetraK

Maya
    jojojo, to je vono z toho filmu, ale nejni tam ta scéna – jak jsem teda v rychlosti jen posouvala skrz tu ukázku, kde jde a boty mu dělaj bubliny a on potřebuje být pochopitelně neviděn-neslyšen a to jako s bublinou ze žvejky moc nejde – to co u toho dělal mě tehdá skutečně rozplakalo 😀 . ten film jsem vůbec neznala a nic víc si z něj nepamatuju jen tohle a jak se následně válim po gauči 😀

vajgelie se ma strihat
    já vim že má, ale tahle jde proti všemu. Je opravdu prastará má asi tři obří kmeny je vyšší, než Brtnik a jak tak koukám, obsypaná poupaty. Tak do toho jdi, když je tak pěkná a přesně jako Ty nevíš, ešivá ji střihneš dobře. Ona sama ví, tak to nechám na ní 😀

PetraK

Petrs01
    člověk musí hodně přizpůsobit.
    no a já si ani neumím představit, že by to bylo jinak. Je mi s nima tak dobře, že prostě – nejni co řešit.

Maya

PetraK
    je to tam, minuta 3:20 nebo tak nejak
    no ja tu vajgelii strihat musim, i kdyz ji osmikam u zeme, ona v lete naroste na dva metry a mam ji pred stitem pred oknama, bych mela doma tmu

PetraK

Maya

je to tam, minuta 3:20 nebo tak nejak

ajo! Já to přehlídla, jak jsem to projížděla rychle. Mně to tehdá přišlo, že to byla delší scénka.

Tak to máme štěstí, že nám do okna moc nezasahuje, trošku jo, ale jen bokem, je hodně košatá, nikdo na ni léta nesáhnul, ale přes to je fakt obsypaná květama, tak do toho asi nepůjdu, nechám starou dámu tak, jak je. Já bych se bála, že ji umořim.
    Ono se mají nechat ty letošní pruty, co vyrazily letos, ty kvetou, to co je starší už nedělá skorem nic, prej. proto mě udivuje, že tak košatá a letitá a květů bude mít habakůk. Jo a už máme i rybízový kuličky, včera jsem je viděla.
    jsem netušila, že takhle brzo to má plody.

Maya

PetraK
    ono ty kvety jsou jen prave na povrchu ty vajgelie, na tech starech uvnitr kere nic nekvete
    jo, rybiz jsme jeden vyhazovali o vikendu, se nejak rozlomil, ale kulicky uz mel
    u nas to nikdo neji

Kuskus

Vedle se chechtám Ešusce a jejímu cestování busem, sama geront s počínající demencí.
    Sem měla zafixováno, že je Blanka je kluk a von je to Blatný jen kolem uší. 🙂

Denny

Nemám moc čas krafat tak aspoň takto:

Petrs01

Denny! Jsem tu málem zařvala smíchy!

Denny

Petrs01
    cirkusačky to jsou 🙂
    Deka už je pevně připevněna 😀

ale myslím, že začnu vybírat vstupný jako do zoo 😀

PetraK

Dennyky

😀 😀 výborný, čekala jsem , že něco nevyjde 😀 😀 holky maji velkoplošnou 3D tydlevízi 😀 počkej , až si začnou krevetle samovolně lovit. Jak ta druhá čumí – “No viděli ste to? Tetkon tu byla a najendou bum!”

PetraK

Kuskus
    že je Blanka je kluk a von je to Blatný jen kolem uší. 🙂
    tak al ezase nevíš, ešivá von sám Blatnej, nejni holka, páč dneska…. nevíš vůbec nic. Ráno kluk, vodpo už holka a večír TO.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.