Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 21 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 621. až 640. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

na novinkach jsou vtipny
    mam v horoskopu na cerven
    Osud vám do cesty přihraje kultivovaného staršího muže, který vás zcela okouzlí
    pricemz ten starsi muz je odkaz a po rozkliknuti clanek Nevěrníci? Muži s hlubokým hlasem! 😀 😀

Denny

Bojinci

Attachments:
    Petrs01

Bojinci

Čekaj na setmění aby vylezly a zakously všechny kdo neutečou.
    Tvoje jediná šance je, že je Koněv zakousne první.

Fifi

Zdravicko vespolek, krasavej vikend. Cajde snad uz konecne preje pocasi a nemokne. 🙂

Esusova
    Ty jo to nechceš slyšet, co o nás dvou řikala!!
    Si to umim zive predstavit. 😀
    protože pruhů nejni nikdá dost
    A to je velka pravda, zkusim to napravit. 🙂

Kuskus
    Trolda batát má jiskru v oku a tu díru v trávníku pod keřem na svědomí?
    Trolda batat. 😀 Ses vsimava, uz ani nevim, kdo zase kutal, oni oba dva rejou jak svine dive.

Zlatko
    Já když si vzpomenu,jak vypadaly plinky,když Aja dvojcatum přidávala batáty do zeleninových prikrmu.Jak to asi vypadá u Troldy..
    🙂 U Troldy je exkrement v naprostym poradku, krasny bobecky ma i po batatech, svedci mu.

Dennyky
    tobě fakt batáty nechutnají? Divná jseš
    To rika ta prava. 🙂 A ne, nechutnaj, ble.
    Juhuu, Pohromy uz jsou doma, chuderky vyplaseny, prevoz a novy prostredi. Ckej, az se zaklimatizujou, to bude rachot. Tak moc gratuluju, at se vam vsem spokojene kohabituje (vlastne kohabytuje 😀 ) – co na ne Konevka, uz doslo k setkani tretiho druhu?

Milena z Prahy

Denny
    Ta vlevo kouká dost skepticky a ublíženě. Ale zase jsou dvě, to by jim mohlo v aklimatizaci pomoct.

MirkaD
    Ještě mě napadlo k tomu tvýmu zaměstnání: nenašla bys místo prodavačky v nějakým přívětivějším obchodě? Třeba v tom zverimexu, kde si s tou holkou tykáš? Nebo v obchodě se sportovním oblečením… Zkus si nějaký obchody vyhlídnout a přímo se v nich poptat, i když nikde nepíšou, že někoho shánějí. Máš co nabídnout, jsi pracovitá, komunikativní a opravdu spolehlivá. Samozřejmě nevím, jestli by nebyly problémy s dojížděním nebo s něčím dalším.

MirkaD

tak večer včera jsme ještě s psiskama zajely do lesa náš rychlý okruh-hodně pařezů hodně klád-Dafinčino štěstí-tak ta hoopala jak klokan,Žeryk táhl 4 metrovou větev zas
    jo to jsem se donutila večer cvičit ještě-ale strášně se mě nechtělo,ale moc strašně….
    no dnes mezisměna-tak ráno rychle vyvenčit ,pak od 8-17,00 na kase-uf bolí mě z toho ramena a krk,bléééé
    doejely jsme dom,Martin ráno nakoupil,pak udělal vývar,roštěnky,chlebíčky,
    najedli jsme se a šli hajat v 7 večer jsme vylezly ven
    předtím i s psiskama v posteli-Dafi na polštářu xicht na xicht,Žeryk nalepenej pod mou paží,
    no takže večer jsme vylezly ze psama,ti teda byly přes den i na dvoře,
    ale tak ještě vycházka,že,ráno byla jen chvílu
    no a přidala se Betty rodičů,a valila k bráně,přes to,že byla ráno venku s otcem+přes den venku na dvoře/zahradě,tak že jde s náma
    a já si tak představovala,co si v duchu říká-to já někdy dělám…
    Betty-no,to je dost,že dete,bože to je doba,tady furt vyhlížím a nic
    jste snad chrněli nebo co
    Dafi-jo,chrněli,narvali se,my jsme dostali prd,protože já mám furt tu potroublou dietu a nic nesmím,ani to vajíčko vařený,nic
    a řekli,že s čoklama půjdou večer
    Betty-no joo no,sem si mohla myslet,za chvílu na tu vycházku budou chodit v noci nebo co…
    D:D:D
    no vzaly jsme to k lípě-takžéé kopec,Dafi se táhla,Betty valila ač nejstarší,Martin furt at ju pustím,tak jsem mu řekla,at se probere,že je už vysoký obilí,řepka-kde by jsme ju naháněli,ještě k tomu večer když leze zvěř na pastvu,no od lípy hezky kolem lesa-to se hlemýžd Dafča zrychlila,že rovinka,a od hájenky dolů
    na dvoře Betty sama zalehla na lavku a pozoovala psi při cvičení-Dafi několi sérií kroků dopředu,do boku,několikrát couvání,otočk,packy,obíhání z jedné,druhé strany a chůze u levé i pravé nohy+obíhání saní,sušáku a stolku a sedni,lehni,vstan
    Žeryk pak to stejný+se přidala sama od sebe odpočatá Betty ktrá to do té doby pozorovala z lavky-a občas jsem jí vrazila piškůta jen tak,tak Betty si taky udělala pacinky,kroky,pár otoček a obíhání a velila dom
    já si dala kafe,a poseděla jsem na zemi na pelechu s kočenkou Norinkou-ta předla jak o život…
    jo už vím,proč se Dafi jmenuje Dafi a není oficiálně Dora-protože máme Norinku-nechci dávat zvířatům podobný jména-Nora/Dora
    to je jako Gero byl správně Peppíno-a my měli kočku Pepíka-

Milena z Prahy-Milko,já zkoušela práci v menších obchodech,jenže menší obchody zase neuživý 2 lidi,v tom zverimexu má nějakou brigádnici občas,ale pro 2 lidi to tam není,v knize jsem občas byla na brigádě-pár hodin,dní
    ale taky-ta kniha je jen pro jednoho člověka-moc lidí tam nechodí,zverimex je věčně plnej,protože zvíře má kdekdo,že
    ale knížky si hodně lidí objednává přes internet,nebo si vezme v Brně,když tam dělají,
    ve větších obchodech typu Vankovka-kde jsou knihy,oděy,boty,tam jsou hodně směny 12 a hodně ve stoje-lépe řečeno všude ty prodavačky stojí
    já su ráda,že tady v práci celej den nestojím,to bych nedala ze zádama,su ráda,že tady je to částečně v sedě/ve stoje+popřápadě chůze,někdy teda hooodně chůze když nejsu na hlavní kase….,
    ale jak říkám,v menších obchodech jsem sháněla i v e Slavkově,třeba v papírnictví a tak,tam,ale je to všude pro jednoho max 2 lidi,
    tož tak
    jinak v supermarketu jsem nikdy dělat nechtěla,
    ale dojíždění do Brna do fabriky-12 hodin mimo barák-myslím s dojížděním-to jsem moc nechtěla kvůli psům,taky mě to ve fabrikách moc nejde,hodně je práce u pásu-rychlost,ono se všude hraje teda na rychlost
    třeba ve studené kuchyni v kokru bylo určený za jak dlouho namlet kolik kilo salámu,za jak dlouho namlet kolik sýraKOKR-studdná kucynu-tam jsem dělala v pekárně,abych tam mohla jednou za 14 dní dělat noční,tak jsem přespávala u kolegyně v Nemoticích,jela jsem do práce do Brankvic,spla jsem v Nemoticích,a druhý den jela dom…mazec,v Bučovicích jsem dělala 4 měsíce brigádně -vždy 8 dní ve fabrice na bruskách,tam jsem nesplnovala normy,tak mě pak nevzaly nastálo-bože jak jsem to obrečela,jen ranní konec v půl druhé,po rovině i když teda kus od busu-dobrý ženský i mistr…
    no pak jsem dělala rok v hospodě-nádobí,brambory,cibula,od půl paté do 4 odpo,nestíhačka strašná-oloupat 2 kyble cibula k tomu 10kyblu brambor na druhej den,když byla kaše-NENÁVIDÍM BRAMBORY,2 krýt za den umýt kotel,co v něm dělaly brambory,přes den nádobí z obědů+kastroly,pekáče a tak,odrovnaná ruka,
    ke konci uklidit kuchyn-byla jsem vyřízená-od pondělka do pátku,plat nejmenší co existoval
    z práce jsem čapla pséky,na 20 minut ven,zaházet hračku pár cviků a dom,doma jsem ležela do druhýho dne,v týdnu ode mě nehrozil úklid,vaření,nákupy,praní,nic
    domácnost jsem dělala o víkendu,nakupoval,vařil Martin-V ŽIVOTĚ NE DO KUCHYNĚ,STRAŠNÁ DŘINA,kolikrát jsem se večer nemohla doplaztit ani na wc-skončila jsem z rukou na operaci,na pracáku jsem si udělala rekvalifikaci na prodavačku,a pak jsem skončila v Penny,mám 6,5 hodin úvazek,směny máme všichni psaný devíti hodinový-na odpo býváme teda dýl+někdy na ráno,
    ale tím,že mám částečný úvazek a nechcu celý,tak mám dest volných dní-když nemám směnu navíc,
    v týdnu su doma,když dělám o víjendu,takže pro psi výhodnější,že v týdnu su doma já třeba 2 dny a o víkendu Martin,
    tento týden jsem byla v práci jen ve stredu ráno a dnes…
    jako je to tady dřina a nervák a popravdě,je mi jasný,že kvůli zdraví s tím budu muset jednou seknout a jít jinam,jen nevím kam…
    výuční list obráběč kovů…
    ale jo nějako klidnější práci v menším obchodě bych brala,nejlíp v té knize-to nehrozí nebo ve zverimeu…

MirkaD

Denyky-co kočenečky?
    a jména budou mít ty co mají,nebo dš nějaký přezdívky-jako máš třeba koníka?

MirkaD

jé to byl ted doják-jedním chem sleduju v tv anděly-předávání cen,uvádí Ewa Farna,která mluvila o těch co minulý rok odešli,mezi jinými že ji nejvíc zasáhla smrt Davida Stypky-to byla úplně chudák momo když to říkala,no a pak zpívala ještě s 2 lidma písničku od něj písničku-KŘÍŽ a mezitím valilo za něma na stěně taký parte,nebo co,prostě jména všch umělců co během roku umřely….
    no doják jak hrm,Stypka mi tu mezi umělcama chybí…

Denny

Caute, hrajeme si, papame, hajame…Conikovou vidime vždy po chvili… https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4064574723586076&id=100001007663126

Kuskus

Miláčci nohatí ušatí. Úsměv mi pokaždé vykouzlí vteřina před útokem, kdy si kosour na fleku šteluje prdel, odhaduje vzdálenost a pak skokem vyrazí vraždit. Úplně s nimi cítím to vzrušení z lovu. Škoda, myslela jsem, že je pod peřinou Dennyky. 🙂
    Jsou sladcí a Denny skvělá, že si dom dotáhla oba sourozence. Páni, to bude eldorádo.
    Koníka dál nevidím, bo nésu na féjsu. Není holčička uražená, cos to dovlekla za hrůzu? 🙂

Denny

Kuskus zatim je Connie s nima jen po chvilich, ja kote v náručí a ona jej očichává…nejde to uspechat, ona je sice zvedava ale nechci to riskovat. Holky nevysiluji, jsou na psa zvykle.

Attachments:
    MirkaD

tož jsem se teda ráno vytočila,jak už dlouho ne
    tolik sprostých slov za vteřinu jsem asi dlouho neřekla…bože v té dědině jsou někteří ,milí,inteligentní a ohleduplní a hlavně v autě,že…..,
    jak řekla Sandra Pogodová ve Všechnopárty u Šípa-chodci dávejte pozor!řidičák může dostat kdejaký hovado….
    no takže ráno,poté co jsem se poxtý vzbudila za noc-jednou,jsem zjistila,že ležím zkřivená jak pragraf hlavou dolů,na zádech nalepená Dafina,za ní x malejch polštářů,pak kilometr místa-to jsem vylezla,šla nakrmit Žeryka,dát vyčurat Dafinu a spát,pak v půl šesté a pak v sedm jsem vylezla,nasnídat,umýt hromadu nádobí ze včera,umýt kuchyn,obrat Žerykovi kuře z polívky a jít ze psama,
    vzaly jsme to ke křížku,od něj dozadu,dozadu,dozadu,a na konci jak se to láme zprudka dolů směr Kojátky zpět,no Žeryk kousek za nohama Dafi běžela vepředu,ona naštěstí něběhá daleko,furt si udržuje vzdálenost 30kroků,když zepředu valí auto,brca znám,vím i kde bydlí,mít 2metry,100kilo,být chlap a držka,tak se ho pak jdu dom zeptat,jestli není padlej na hlavu…
    takže borec si to v autě jede velmi,ale velmi RYCHLE!!!ŽÁDNÝ ZPOMALENÍ NIC,DEMENT KŘÍŽENEJ Z DEBILEM,NO JÁ VOLÁM RYCHLE NA DAFINU,JSEM EHM,V TOM FOFRU NEMOHLA VZPOMENOUT NA JMÉNO,TAK ZE MĚ VYLÍTL JAKEJSI NESMYSL+KE MĚ,+JSEM ŠLA DO DŘEPU A TLESKALA A TAK-ABY JAKO HOLKA VALILA,JAK DOBĚHLA TAK OBA ZA OBOJKY,A NA BOK DO OBILÍ A BOREC VŽUUUUMMMMM A HRNUL SI TO KOLEM,A ŠMIK DOLŮ A OBJÍŽDĚL TO VELKÝ POLE,CO JSEM OBCHÁZELA V PÁTEK RÁNO ZE PSAMA,ŽÁDNÝ ZPOMALENÍ NIC,NO STÁLA JSEM A NADÁVALA…TO MUSEL VIDĚT
    no nic po cestě mě došlo,že jak po cestě dělám ze psama někdy hledání ztracenýho vodítka,hračky,rukavice,tak,že bych je od toho nemusela odvolat,tak cestou zpět od křížku jsem s každým psem udělala 2 krát hledání vodítka-krátký vodítko složit,svázat,jako ztratit,vyslat-donesly,pochvala a pak vyslat a v plce zavolat ke mě,pak proto vyslat,naštěstí ani Žeryk s tím neměl problém,I MĚ CPAL VODÍTKO DO RUKY,ŽÁDNÝ FLUSÁNÍ 2KROKY ODE MĚ JAK TO DĚLAL DOTED,no ještě jsme to procvičily po cestě kousek k lípě taky bez chyby-na ke mě letěli oba zpět a pak už dom,dma odpadly a chrněly
    večer jsme daly vycházku i z Betty-ježíš ta byla zase velesrandobní:-)
    jako,kdyby se mě někdo zeptal,proč mám celej život psy a co mě na tom tak baví-krom toho,že je mám ráda,ráda s něma su jen tak v posteli natulená
    krom vycházek s něma,na který se mě často způlky teda nechce a musím se ukecávat a často hooodně ukecávat-protože bud je venku hnusně,nebo je mi blbě,nebo,se mi nehce furt stejný trasy,a nebo se mi nechce samotné-kurna,když to po sobě čtu tak se divím,že se mi vůbec někdy chce:D:D:D
    krom toho,že mě baví s něma cvičit tak mě celý roky strašně baví komunikace s něma-a ted jako nemyslím,že když řeknu povel tak poslechnou,o tom jako nemluvím
    ale myslím to jak se umí domluvit-bomba-TO MĚ NIKDY NEPŘESTANE BAVIT,TO SE NEVOCHODÍ….
    no vylezem ven,já narychlo vytírám celej barák,že to aspon uschne,než dojedem,
    a Martin z vodítkama,dekama jde k autiu,že at je změna a Bettý od rodičů už valí a výraz
    a jooo tak dete ven,jo?
    ahaautem jdete?tázavý obličej,nakrocená hlavička..
    a můžu takýýý?můžu,že jooo?
    já-mrknu na Martina-hele pojede nás víc
    a na Betty-jo pod,jedeš taky-hurá-Betty ocásek jak vrtulu a vaila…
    no narvem pséky do auta a vyjedem,nad náma černo,volám rodičům,že sebou máme Betty-at ju nehledají
    no jely jsme asi 13,15 km od baráku,na jedné z polnaček nechaly auto a z psékama šli po široké cestě mezi polama,pak doleva,kus a zpět,
    po levé straně telk potůček či co,pak tam byl moste zarostlý kopřivama,to jsem sabotovala,že tama ze psama nejdu,tak jsme se vrátily k té odbočce na začátek a šli podél potůčku z pravé strany,pak jsme ho trochu přebrodily přes šutry bláto a zase kus dopředu a pak-krása nesmíírná!před náma rybník,na něm labut,kolem kunkání žab,pole,ten potůček z rybníka na nebi krásný mraky,modrý nebe k tomu,no paráda-a kde byl foták?
    no kde?
    no doma,že………grrrrrr
    no nic,tak jsme se pokochaly,psi se pobrodily,pak jsme šly zpátky,
    Žerykovi jsem rozmluvila plavání,ale tak že studenej větr,a zase jsme si daly cestičku ve tvaru el k autu,Betty valila jak drak,spokojená jak želva,pro jistotu teda na vodítku,všude pole,několik posedů…nač riskovat,
    naše dvojka na volno,potkaly jsme jen paní z pidi psem,která si ho dala na vodítko,takže pohoda,ale i tak jsme jejímu pejskovi byly fuk,a mé trojce sem zdůraznila,že mají k noze-na vodítku teda,
    no byly jsme venku hodinu,tak myslím,že tak akorát
    doma Max Betty vítal,a tak jsem mu vysvětlila,že si jeho mamka jezdí po výletech,a že se má přidat….
    -Max když jsou doma rodiče tak s náma ven nejde,zázzrakem šel s náma večer před 2 měsícama,jinak nic,od máti se nehne,časy kdy jsem ho brala násilím a on se třepal a nechtěl mám úspěšně za sebou….

Denny-fešačky jsou to,jsou docela velký,ještě porostou?
    a kolik jim vlastně je?

Fifi

Bryvecir, jsem vytahla padlo pro foceni hadanky, tak jsem cvakla i blaznivy seriky. Letos kvetly fakt jak sileny, uz zacinaji pomalu odkvetat…

Dennyky
    Jezuskote, ty jsou otomiousky! 🙂 Prtavky, super, ze mas dve a vyblbnou se spolu. Skvely kino, at se vam psolecne dari! 🙂

Fifi

A jedny Prouzky s Cernou. 🙂

Fifi

Mirko
    To jel ten debiloclovek po asfaltce nebo polnacce? Jsem nejak nepochopila, kde vas malem preficel. Jo, co Max a ta jeho nozka, dodrzujou nejaky mazani nebo je vse pri starym?

MirkaD

Fifi-po polnačce,ráno normálně od křížku mezi polama,tak není asfaltka,nic
    jako velehnup
    jo rodiče to u Maxa dodržují,tak se uvidí
    krásný šeříky teda máš:-)
    a pejsci jak si hezky furt hrají
    to Dafina si s hračkama takhle vůbec nehraje…bud se mnou,nebo krade věci doma a nosí mě je….
    ale ti tví každej svou hračku a valí,paráda:-)

Fifi

Mirko
    po polnačce,ráno normálně od křížku mezi polama,tak není asfaltka,
    Aha, no tak iq tykve asi. Nechci prat nic zlyho, ale kdyby vybehlo divoky prase ve spravnej okamzik…
    Trolda si hraje min po ty slinivce, ale obcas ho to popadne. No a Ruzice popadne svou milovanou pneu xykrat denne, na pneu jsem ji vic premerovala nedavno, aby nemlatila tolik Troldika nebo kdyz potrebuje vyvasnit emoce z nepritele za plotem.

Milena z Prahy

Denny
    Koťata kouzelný :-). Z profilu mi připomínají nějaký egyptský sochy. Co je to za rasu? A vypadají, že se už uklidnily.
    Fifi
    Šeříky teda impozantní. A Troldík krásně kouká :-).

Fifi

Milo
    Seriky jsou hodne stary, jeste je mezi nima kalina. Jsem zde naplava a pry jim muze byt tak pres 40 let. Nejakou vetev obcas sejme vichrice, neco ohlodaji na podzim srsne, ale letos (uz jsem se tu na to ptala) ma hodne vetvi i spoustu jak kdyby lisejniku. No ocividne to zatim nevadi, mozna je to destivym jarem a chladem.

A vypadají, že se už uklidnily.
    😀 To bude klid pred bouri, prej si Dennyky uz zacinaj ochutnavat. 😀

Maya

Fifi
    krásný šeříky, máme stejnej, začal kvíst před pár dny, tak zatím jen tak napůl ty vršky větví

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 621. až 640. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.