Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 16 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 601. až 620. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Petrs01

MUSÍM HO VELEPOCHVÁLIT

no doufám, že chválíš hlavně naživo – jeho, způsobem, který má rád, prostě aby věděl jaké chování je správné a vyplatí se.

mel dopravce zpozdeni

odkud je vlastně bereš? Jak se k tobě dopravujou?

PetraK

Dennyky

jak krmeni pro lybicky

😀 má Mouses taky 😀

je to nerf, co? to čekání? Těš se těš, je to krása. A teď nežertuju, jako fčéra 🙂

Mirka D.
    -mělas někdy agresivního psa

ne,agresivního psa jsem neměla.

nicméně jako zvíře umí blafovat, o tom žádná, ale prostě není v tom nikdy nic lidskýho.

Denny

Petrs01 z Polska, priveze je prepravce, se kterym chovatelka 10 let spolupracuje. Petbus vozi psy a kocky. Maji toho ale vic, jedou jeste pak i do Anglie.

PetraK

Mirka D.

a MUSÍM HO VELEPOCHVÁLIT!!!!!!!!

🙂 to je dobře, že měl dneska celkově evidentně dobrej den. A souhlas s Petrs, hlavně mu to dát opravdu najevo a v těch exponovaných chvílích mu klidným hlasem vyprávět, jak von je báječnej a šikovnej a nejšikovnější, a že žádnej takovovej jako von nikdá nikde nikdo nebyl 🙂

Petrs01

Petbus vozi psy a kocky.

Jsem vůbec netušila že něco takového existuje. Bych měla strach z mixu psi+kočky v jednom autě. Tak ať dorazej brzo a v pořádku.

Denny

Vozej je oddelene. Maji termin na kocky i na psy. Ano existuje i v CR maj spesl zarizene dodavky s vetranim atd….

PetraK

Tož přátelé zeleného oudolí.

Já mažu domůůů. Dennyky přeju hladký přistání a ať se smečka dobře sžije a a´t je vám všem dobře po staletí 😀

a koláče už letí

kráásnej víkend.

Petrs01

mělas někdy agresivního psa

Ještě se vrátím k tomuhle – Mirko, agresivní pes je agresivní z nějakého důvodu. V naprosté většině proto, že se něčeho/někoho bojí (někdy všeho a všech) a snaží se docílit toho, aby vetřelec vypadl, skončila nepříjemná manipulace,… nepřijde k tobě a nekousne tě sám od sebe. V tom není nic nepřímého, zákeřného, vždycky je to reakce na podnět – občas je problém rozklíčovat na jaký, ale cílem není ublížit, sežrat, ale mít svůj klid. Co s tím majitel dokáže či nedokáže, to už je další věc.

Maya

Petrs01
    tech prepravcu je vic, hlavne do zahranici je i hodne mejch znamejch pouziva, ted v covidovy dobe jeste vic, protoze oni mohli i pres zavreny hranice
    co vim, jsou vzdycky ty zvirata v poradku
    uz nekdy pred 20 lety jsem zarizovala u jedny takovy znamy prevoz psa ze zapadniho pobrezi Kanady a uz tenkrat treba meli v podminkach, kolik casu musi bejt na prestupu na letisti, aby stihly psa vyvencit a tak

Petrs01

tech prepravcu je vic

Díky za info, fakt jsem neznala. Co znám lidi, tak si pro mazlíka vždy jeli/letěli sami, ale když někdo nemůže a ještě více teď v covidí situaci je dobré o tomto vědět.

Z

Mirka D,
    vidíš to je dobrej nápad,my máme ted houbovku s knedlem,já si potom udělám.
    Když jsem vážila 48,tak jsem byla ..Ježíš ty jsi hubená.Teď kolik vazim nevím,asi dost,porad říkám budu držet dietu,pak mi Bibi přinese jídlo seshora se slovy..koukej to sníst babí,a je po dietě.
    Dokud si pochutnas není co řešit.

MirkaD

Petrs01-jo,jasně,ono to nemělo být rýpnutí-teda doufám,že to tak nevyznělo
    jen prostě-dokud jsem neměla Žeryka tak jsem si o SOBĚ myslela,jak mě to s těma psama jde a tak-a hodně věcí jsem měla za samozřejmost…
    no,a prostě nikdy nebudu jako ty-teda já tě osobně neznám,že…
    bože to zas bude souvětííí
    no znovu-že já to prostě holt budu brát tak trochu osobně-JO VÍM,ŽE SE TO NEMÁ,VÍM,ŽE JE TO ODE MĚ BLBOST!!!!!
    že si prostě kolikrát řeknu-sem ti dala tolik času,péče,všeho a ty takhle…
    tak by mě zajímalo,nebo mě zajímalo,jak by se k tomu stavěla PetraK-TO BYLO CELÝ,NEMĚLO TO BÝT JAKO RÝPNUTÍ,SNAD TO TAK NEVYZNĚLO!!!
    protože PetraK má ty psi HODNĚ NA PRVNÍM MÍSTĚ-MĚ TO TAK PŘIJDE
    no u mě to mimo jiné bylo furt o tom-že to nebylo taky moje rozhodnutí,s Žerykem,a taky jsem vlastně nevěděla jakej je,teda slyšela to od tatky,ale tak jsem si říkala-no jo,to ON TO ZE PSAMA NEUMÍ-TO JE JASNÝ-TO MĚ!!!SE TO NESTANE-TAKŽE HAHAHAHAHAHAHA zasmáli jsme se,že:D:D:D,
    jinak třeba včera-máme 2 křesla,sedačku,Žeryk leží v jednom křesle,já sedím v druhým,Martin jde s talířem,že si sedne do křesla-postaví se nad něj-prohodí-kam si sednu já?
    mé obvyklé odpovědi-si sedni na zem a neotravuj ty pséky :-)si nevšímejte…
    a šel si sednout na sedačku-jasně mohl by říct Žerykovi at jde na svý…Žeryk by šel…
    ale tak tak co no
    dneska Žeryk sedí u křsla a fnuk,fnuk,fnuká-já ježíš-co máš zase za problém?
    pak mě dojde,že chce na křeslo to je narvaný těsně ke stolu,tak posunu křeslo od stolu,ukážu na něj a řeknu něco jako-no tak běž dělat hajíííí
    v obojím případě-včera večer i dnes si nemyslím-že jsme mu nějak uhli,nebo něco
    aby to nevypadalo,že ty pséky furt buzeruju a něco po nich chcu…
    prostě Žeryk leží na křesle,tak jdu jinam,
    je u nás tatka,nebo něco,tak-Žeryku bž na svý,nebo mu řeknu at se posune a mám z něj za zádama živej bederní pás-a prohřívá mi záda:-)
    jo chválení Žeryka probíhalo průběžně+tichý mluvení vysvětlování,žádný velký jásání a velepochvala teda ale nebyla,protože mezitím by se mi fest rozjel,a pak by se dlouho zklidnoval a už by byl takovej hrrr tak u česání v klidu,potichu….

Z

MirkaD
    Puding se chladí.

Attachments:
    Maya

Petrs01
    jo tak treba tady po Evrope co vim si vetsina lidi jede nebo leti pro stene, maly stene se muze vzit v prepravce do kabiny, tak to ma smysl
    ale najdou se proste i lidi, co se na to necejtej, tak si radsi objednaj toto, pokud samo chovatel souhlasi
    ale z USA, Kanady mit zvire v kabine nesmis, takze tam to letet si pro nej nema zadny smysl a nevim jak z USA, ale z ty Kanady to bylo, ze kdyz si pro nej neletis, tak to muselo jit pres nejakou firmu, i kdyby to byl primy let, jakoze neslo, ze chovatel nalozi psa do letadla a tady si ho nekdo vyzvedne

Petrs01

Fenka co chodila s Bardou do párů byla z Ameriky, majitelka si pro ni letěla, seznámila se tam se štěnětem i s chovateli a dělala štěníkovi doprovod aby nikde nemusela být zavřená déle než je nutné. Ale ne každý tohle může, no.

Maya

Petrs01
    tak jiste to jde, ale je to drazsi a potrebujes vizum a pokud je to primej let, tak toho psa ani nevidis, protoze leti jako cargo v podpalubi
    kazdopadne je to kazdyho vec jak si to udela, ale urcite super, ze takova moznost existuje, protoze pro dost lidi je i limitujici, ze neumi anglicky

Maya

ted jsem si cetla na co vsechno se da vyuzit bublinkova folie a prej vlozky do bot, tak si tak predstavuju ty zvuky kdyby to nekdo tak pouzil 😀

MirkaD

Z-Zlatko-vidíš jak seš šikovná.,
    jé to je boží věta,když si pochutnáš-není co řešit-to mě rozsekalo:D:D:D
    no 48 kg jsem měla před letama,když jsem si nechala dát rovnátka
    to bylo taky dobrý
    můj bejvalej nechtěl děti-já jo
    on mi řekl,že když si nechám udělat rovnátka,bude mimi,rovnátka mi zaplatí,no tak jsem šla do rovnátek,mimi nebylo,ale byl rozchod…
    rovnátka mi platil pak dál
    takže to jsem, hodně zhubla,protože teda ty rovnátka strašně bolely,brrrrr,
    takže já skoro nic nejedla -jen jogurty a tak,že jsem nemohla kousat,no pak si mě Martin vykrmil,takže 64 kilo děs běs velenosti,a to jsem mě+la celeje život 52-54 kilo…no tak bylo nebylo-tohle prostě bylo….a už nebude:D

Denny

Ahojteee

Attachments:
    Maya

Denny
    aaa netopejri prozkoumavaji nove bydlo, tak at se jim libi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 601. až 620. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.