Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 11 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 581. až 600. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

je pááátek víte kdo má nahrabáno hooodně moc přesčasů? A kdo půjde domů hoodně dřív? Toooo asi nikoho takovýho neznáte, že jo? 😀 A ešče budu mít dobrodrůžo cestu a budu doma už v půl třetí a vezmu ty ohaře a …..protože se k nám přidá ten pomatenec mouratej, tak nepůjdeme na velkovýlet teda, jak bych ráda, ale půjdem se cournout jen tak pod kopcem a na velkovýlet půjdem jindy, až ho budu moct zašpérovat doma 😀

aha, tak někdo bude ešče lepčí než já 😀
    Dennyky
    navíc Denyky ještě půl hoďky a valí dom

ešivá to mělo smysl tam vůbec chodit? 😀

Maya, kachna
    osobne bych radsi zainvestovala

já neci investovat, protože pak budu mít pěknej zděnej, takže tohle je zbytečnej nákup něčeho, co pak nevyužiju a nebudu tam chtít mít. Kdežto když si stluču něco z toho co mám a co teda nebude úplně jako krása, tak to můžu rozebrat a spálit, nebo eko zlikvidovt. Co pak s tímhle? Nejde o prachy, jde o ten skleník jako takovej.

Fifi

jééé Troldíček pacholíček – jak von se pán tváří! 🙂 Hotovej modelín 🙂

zejmena jedny BEJVALY kamaradce
    no prosim Tě, ani mi jí nepřipomínej! Čůzu jednu nevděčnou. Já jí fčéra volala, abych se s ní, za nás šécky rozloučila a popřála jí podlední klidnou noc a vona? Ty jo to nechceš slyšet, co o nás dvou řikala!! 😀 😀 A to i přes to, že jsem jí říkala, že nechám pro Koněva postavit pěknej kotec nějakej, aby u nás mohla bejt 😀 😀 😀

Z Bukacka je medialni hvezda, koukam. Ses zena cinu, parada, diky za kujatka pro Jaro. Oni jsou tam fajn, loni nebo predloni jsem tam volala, kdyz jsem nachazela mrtvy vrabcatka…
    Bukáček je boží a pan Havrán též, jsou skvělý, jak to jedou. Se to pěkně sešlo. Včera jsem pak doma vokazovala Brtnikoj to první krmeníčko, aby viděl, komu přispěl – sice symbolicky – protože to šlo nakonec jinam, ale to neva, to není podstatný. Hlavně, že se našlo řešení, jak je odchovat a Bukáček to nebojkotuje.

Zis, proc se mi sem zase zkopiroval Vorechus pruhatus? Sorry jako.
    já Ti to řeknu – protože ho málo prezentuješ, protože pruhů nejni nikdá dost 🙂 , tak se vo to musel postarat taklenc sám. Ale jinou fotku neumí najít, tak tam šupnul aspoň tudle 😀

Ale po ty hospitalizaci zesedivel v hlave a na rypaku vic nez jen tim svym sedivejicim genem.

ano, Rumíček teď po tý operaci taky 🙁 , dědoušek je to. 😀

Mílo
    a že se s nima jednou sejdeme.
    to rozhodně musíme, nechci bejt někde, kde nemůžu mít svoje zvířata.

Mirka D.
    máti je spokojená,že to není nic vážnýho-o to jim šlo,
    no taky řešení, ale to Ty neovlivníš, no.

Kůůůskůůůs,
    to je dobře, žes tady! Jak jsem psala pod článkem, už jsem chtěla šťourat, kde jsi 🙂

Mezilidské vztahy moc neumím, nějak líp si rozumím s němou tváří.
    páč vona ta zvířena jedná čistě a rovně.

Mouses je taky držka ukecaná, jenže já mu prostě nerozumim, jsem tupá!

, uvidím, abych si v případě nějakého zdravotního průšvihu nemusela brát půjčku.

a co tohle Kuskusi?
    https://www.pesweb.cz/cz/2627.nf-psi-nadeje-podporujeme-adopce-psich-senioru

případně se dohodnout s kvalitní Dočaskou, že by pejsek prostě “dočaskoval” u Tebe a oni by v případě potřeby byly záštita veterinárního krytí, to už jsem taky zahlídla.

a koukám, že Petrs už mě s tím nápadem předběhla

Zlatka
    Jedno dvojče seshora mi přinesla piškoty v ubrousku ať mám radost.
    bylas asi šikovná, tak za odměnu? 😀

PetraK

Maya

tak uz jsi v ocekavani?
    tušim, že porodí co nevidět 😀

Maya

nudaaa a tady nikde nikdo, ani hlasani od Denyky, ta uz je asi sezrana od netopyru 😀

PetraK

a jako já tu nejsem vidět? sem tu ale, nikdo tady nejni 😀

Petrs01

Já jsem tu taky, čekám jestli se Dennyky stihne ozvat dřív než ji zahlušej a sežerou krvelační kočkopýři.

PetraK

Petrs01
    čekám jestli se Dennyky stihne ozvat dřív než ji zahlušej a sežerou krvelační kočkopýři.
    optimistko 😀

Kuskus

Petrs01
    Díky za odkaz (mám uloženo), usnadní mi rozhodování.
    O podobné aktivitě slyším prvně, skvělý nápad jak pomoci starouškům psím i člověčím.

Zlatko
    piškoty v ubrousku jako dárek od dětí, ať nesmutníš za modrou kočičí kebulkou – to je tak dojemné.
    Ve svém srdci místo pro novou kočičku ještě nemám o to více se těším na zmínky o lotru Babinském, nebo ušouncích Dennyky, doufám, že najde chvilku psát a fotit (nejen ufouny ale i seznamovací ksichty Koněva) a poslat hlášení.
    Mezi námi, osobně bych se na všechny vykvajzla a jen si hrála s koťatama. 🙂 🙂 se nedivím, že se neozývá.

Petra
    “páč vona ta zvířena jedná čistě a rovně”
    nech na hlavě, taky umím být pěknej hajzlík, nepočítaje kolika lidem ublížím nevědomky.
    Domluva s dočaskou a příp. veterin. krytím je též výborný tip, kdybych zakukala dřív než pejsek, postarají se o něj.

Fifi
    Trolda batát má jiskru v oku a tu díru v trávníku pod keřem na svědomí?

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 3 týdny uživatelem Kuskus.
    Maya

Kuskus
    jo ja to taky chapu, ze kotata jsou prednejsi, vsak ona nas pak zahrne fotkama nebo minimalne fb 😀

Maya

PetraK
    tady je nekde videt kdo tu je a kdo ne?
    asi se bude muset podavat pravidelne hlaseni 😀

Z

Já když si vzpomenu,jak vypadaly plinky,když Aja dvojcatum přidávala batáty do zeleninových prikrmu.Jak to asi vypadá u Troldy..
    Dennyky
    už bys mohla nakou fotku hodit na plac.
    Mirko
    Radši nic neres,zbytečně se nervujes.
    Teď jsem vzpomela na Čajdu,tady druhý den neprší,ale furt fouká studenej vítr.

Petrs01

zvířena jedná čistě a rovně

mnooo, taky uměj. Barouš, kterej po přeběhnutí srny další hodinu vzorově šlapal a dělal jako že nic a přitom jen hlídal kdy z něj na vteřinu spustím oko. Stejně jako byl vzornej dvě procházky po setkání s háravkou – na třetí jsem vzala kolo, potřebovala dofouknout a tedy sejmula ze psa ostříží oko. To jsem aspoň věděla kam si pro něj jít.
    Spratek dokáže taky zatraceně přemýšlet, jenom to postrádá Bardovu eleganci.

PetraK

Kuskus

každej z nás někdy ublíží, důležitý je to vědět a neopakovat to, bože však já jsem taky hajtra hrozná, neboj.

Ve svém srdci místo pro novou kočičku ještě nemám
    čas někdy hojí pomalu. Kdybys měla podmínky, taky by to bylo jiný.

Domluva s dočaskou a příp. veterin. krytím je též výborný tip, kdybych zakukala dřív než pejsek, postarají se o něj.
    jo kvalitní Dočaska to myslím takhle pojme, udělá se prostě v podstatě to, že ty budeš taky Dočaska, ale psík prostě bude u Tebe. A třeba nakonec přijdeš na to, že se do tý dočaskařiny sama nazuješ. Já jsem si třeba sebe samotnou nikdy nedokázala představit, že dokážu mít na to, abych si vzala starýho psejka. Bubinka čarodějná víla mi ukázala, že to zvládnu a že právě se jednou budu těšit na to, dělat dočasku a brát si k sobě plánovaně staříčka či staříčky. Až to doma k tomu bude, hned do toho půjdu – pokud Taliprdka někde ještě najde trochu rozumu. Páč to co předvedla tuhle – že po sto letech se jí podařilo přerazit Rumouška, kterej není úplně neviditelnej…… to mi to trošku rozházela. Ale Brtnik říkal, že mě určitě překvapí, jak to bude zvládat a že Mousese taky nezašlápla. Jenže občas přišlápne a Mouses je mladej dravej… tak to musím ještě promyslet, jak to zařídit.

PetraK

Maya
    tady je nekde videt kdo tu je a kdo ne?

nee, to nee, já jen že jsem napsala a pak tu taky právě nikdo nebyl, že poslední jsem psala já.

Zlatko!!

,jak vypadaly plinky,když Aja dvojcatum přidávala batáty do zeleninových prikrmu.Jak to asi vypadá u Troldy..

😀 😀 to je předobědová podpásofka 😀

Petrs01
    mnooo, taky uměj.
    joo jasně, ale to je prostě jiný, než u lidí, nepůjde do ničeho se záměrem člověku ublížit. Ani když do člověka pes jde, tak v tom není ten lidskej záměr . buď je to ze strachu, nebo to z něčeho vychází.

Petrs01

se záměrem člověku ublížit

Barouš ublížit ne, podvést ano. Prostě hra na chytřejšího a občas byl chytřejší on.
    Spratek… musela bys vidět jeho výraz když mi prokousával ten nehet. Jasně, prvotní záměr byl jinej, ale tohle už bylo “bolí? Super, přidám!”. K něčemu takovému by se pan profesor nikdy nesnížil, byť nalezená potrava byla po kastraci také TOP.

Denny

Se hlasim jeste ziva pac andilci jeste neprileteli…uz vcera kdyz mi chovatelka psala, mel dopravce zpozdeni. Tak jsem zadelala testo na langose at si s Vladkou dame neco dobreho. Ale husa jsem zapomnela koupit zakysanku, tak tam pak skoci Vladka. PetraK ano na dve hodky do prace to melo cenu, pac jsem potřebovala udelat vydejku, vyvazelo se zbozi do NDR.

Denny

A co me dnes pobavilo bylo, kdyz jsem rozdelala pytel granuli Royal Canin Babycat ta velikost jak krmeni pro lybicky

Attachments:
    MirkaD

hele tak já tu su taky-ale nechců furt prudit z dlouhejma příspěvkama-když stručný neumím
    ráno jsem se hecla-když ty kopce nerada
    a šla jsem ke křížku a od něj dozadu do polí-nalevo vlyny obilí
    napravo řepka
    a pak šůp dolů a pak šůůp nahoru od Kojátek,ploužící se Dafi jsem ukecávala,že do kopca budou 2 lavičky,byla jdna ve stínu a druhá zalezlámtak k ní jsme nešli
    došly jsme k lesu,at nejdem mezi polama,že půjdem lesem,a vyjdem polama pak židibec a jsme zezadu u lípy
    jenže jak su tupá a nic si nepamatuju-tak jsem to šupla na širokou lesní cestu-která místo aby kopírovala kraj lesa jak správně měla,kdyby na nu někdo-ehm jaká ká§správně vlezl…
    tak jsem šla po široké pěkné furt směrem od polí a doůlů obloukem,
    no pak se to stáčelo navrch a vylezly jsme mezi polama,psi nadšený,Dafi běhala,že ve stínu a po rovině-jaksi já vadí teplo….
    pak už jen kousek k lípě a od ní dolů
    Žeryk milé dámy tentokrát celou dobu běhal,furt,ale jako to furt válel sudy-takže mokrej,vůbec ho nezajímaly klacky v lese,nic po mě nechtěl-jak když jdeme krátkou trasu ke křížku a zpět,taky do tohoto lesa nechodíme často-takže změna-no CHOVAL SE JAK NORMÁLNÍ PES-ČMUCHÁM,BĚHÁM,NIC PO NĚKOM NECHCU A BEZ KLACKŮ SE OBEJDU-BOMBÁÁÁ JÁ TAK MILUJU,KDYŽ SE TI PSI VYBĚHAJÍ SAMI A JÁ NEMUSÍM NIC VYMEJŠLET,A JEN JÍT…BOŽÍ-bohužel vzhledem k mýmu zdraví a veleztahanosti z práce su ráda,že zvládám moje 3 trasy furt dokola,který když su hodně hotovo nastavuju cvičením,aby jsme nebyly úplně za chvílu doma….
    no a ted druhej den volno,že…
    ehm teda doufám,že su odpo doma….zatím nikdo nevolal…
    no doma vyčesat Dafču a dát jí pipetu proti klíštákům
    a ostříhat Žeryka-a MUSÍM HO VELEPOCHVÁLIT!!!!!!!!!!!!!!
    TO ZAS TAK ČASTO NEDĚLÁM,ŽE!!!
    CELOU DOBU BEZ NÁHUBKU,BEZ SCÉN,TEDA TROCHU VRČENÍ BYLO
    hlavu na pohovce-hlavu,uši,náprsenku-hřebínkem a nůžkama normálníma-od toho jsem odbíhala umývat nádobí,wc a tak….
    takže to byly takový pauzičky-hele bolí mě záda,takže umyjem 4 hrnky….a šmiky šmik a zas kousek v kuchyni a šmiky šmik…
    ok na zemi zbytek strojkem s nástavcem,pak nůžkama trožku nožky,ocásek trošku zkrátit a pak přtřít hadrem z octem,suchým hadrem a šmitec hotovo-dobrý ne?
    Maxovi jsem tu nohu vyfotla zkusím ju sem dát

MirkaD

PetraK-promin,nejs ty zvířátka tak bezelstný……
    -mimochodem-častá rodinná věta je v souvislosti se zvířátkama-le on za to nemůže…..bych vraždila….většinou vylítnu a nelogicky eknu-a co je mě potom….
    mimochodem-dělaly někomu z vás zvířta to,že jste jim řekly-evím-pod dom,běž na místo…něco a oni mrkli na ostatní členy rodiny-u nás Martin a tatka-jako co oni taky?a jestli teda mají poslechnout nebo nééé…..,
    PetraK-mělas někdy agresivního psa-j fuk proč….???

MirkaD

Denyky-jo takvý granule mají mí pséci-velikost…
    tak seš v očekávání….tý jo já su zvědavá,napjatá jak kšandy…

Z-no rada dobrá-kéž bych se s ní uměla řídit…
    piškotky zalij pudinkem,dej k tomu ovoce,navrch šlahčku a máš dobrý papů-to mě dělá Martin někdy v noci,mnam-teda on to udělá večer,já s ním v noci
    proč su tak tlustá?protože já žeru ve dne,žeru v noci,žeru vlastně skoro furt…
    tu taky studenej vítr,tady furt fučí..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 581. až 600. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.