Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 28 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 501. až 520. (celkem z 3,553)
  • Autor
    PetraK

Petrs01

To já teda rozhodně ne.

😀 😀 pomoooooooooooooooooooooct

Denny

Petrs01
    tak to bylo samozřejmě myšleno s nadsázkou

PetraK

Dennyky

enem neřikej, 😀

Denny

Tak jsem hajtře nechala udělat jídelníček a vona mi na to stejně blbě čumí.
    Takže mi i chovatelka radila, že jí nemám nic dávat ráno, jen třeba jogurt a mám
    krmit jen večer. A to má za týden rodit 😀
    Tak jsem zvědavá.

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 3 týdny uživatelem Denny.
    Attachments:
    Milena z Prahy

Denny, Maya
    S názorem na Hnízdila i Duška velice souzním. Ze začátku jsem je taky obdivovala, teď jsem rezervovanější. A přesně, jak se Hnízdil stavěl ke covidu…
    Já jsem chodila k homeopatovi asi deset let. A řekla bych, že s jemnějšíma věcma mi pomoh, na větší problémy to nebylo.

PetraK

Dennyky

že jí nemám nic dávat ráno, jen třeba jogurt a mám
    krmit jen večer.

ha, tak jsem ti viděla teda stejně. KOukám, jídelníček profi 🙂 . Naši ohaři to mají jak socky 😀 . Momentálně umělohmotný kybliky 😀 a v tom flákotu a k tomu zeleninu, případě ve směsi s vločkama, když jako včera zapomenu dorozmrazit dostatek masa.

PetraK

Tak dámy, hlásím, že jsem úspěšně dobojovala s Vetamixem a na příští úterý by měl být naplánován závoz 60 kg hovězího mletého pro

https://www.dejtenamsanci.cz/

Myslím, že jsme našli dobrý místo, kam nasměrovat svou pomoc, teď jsem tam číhla na stránky a zjistila, že ……ty jo ale tak to si vlastně můžete najít sami, co tam měli za návštěvu. Přijde mi to jako supr nápad pro obě strany. pro návštěvníky, stejně jako pro navštívený 🙂

Petrs01

umělohmotný kybliky

máme už pár let smaltované misky:

Jsou bomba, i když teda levné nebyly. Ale ty obrázky prostě sedly.

PetraK

Petrs01
    jeditííí ty jsou fakt krásný! No jenže……..to já jim nemožu udělat .Já bych mocinky moc chtěla do Domečku takovýdle nějaký pěkný, enemže…voni jsou zvyklý, že si mají po jídle po sobě uklidit nádobí, takže mi tu misku přinesou a dostanou odměnu, že jo. Děsně je to baví a já se nemusím ohýbat 😀 . A právě takhle pěkný misky by nosit nemohli.což je veleškoda teda

Petrs01

by nosit nemohli

No to by nemohli, smalt fakt neunesou a nemají za co.
    Já právě nechci aby to psi nosili, v tom mě vyučil Baroušek, kterýho jsem to taky naučila a on pak chodil s mističkou aby ukázal že už má hladíček a taky s mističkou i spal, protože on měl pak hladíček furt.

PetraK

Petrs01

taky s mističkou i spal, protože on měl pak hladíček furt.
    pupik malej nedojedenej 😀

no já právě už u těchle exprtů naučila to, že nosí misku PO jídle, nikoliv před, neb u těch předchozích se mi to úplně taky vymstilo. Nicméně takhle PO to nejni nebezpečný. Misky seberu a už nejsou.

Maya

Misky pekny, ale ja mam docela pekny plastovy ovalny, tak mozna nekdy az doslouzej.

PetraK

Maya
    Misky pekny, ale ja mam docela pekny plastovy ovalny, tak mozna nekdy az doslouzej.
    a daj se nosit? 😀

PetraK

jé ta je taky pěkná

aha, tak nic, tak takhle?

https://www.homeforemma.cz/eshop/misky/2640-smaltovana-miska-pro-pejsky-5709898248307.html?gclid=EAIaIQobChMIuKDmybDn8AIVkBh7Ch03LwPbEAQYAiABEgLk4PD_BwE

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    Maya
    Maya

PetraK
    ta je pekna, takovej jako lavorek 😀

cernej caj

Ja chvi domuuuu! 😀 aspon vim ze na dalkovou cestu jikdy nepudu:D

Z

Černej čaj
    Já se ti nedivim,tohle počasí je na houby.Já vim,ze když jsme byli na Božím Daru,na Klinovci,tak to tam foukalo i když dole v Jáchymově bylo přijatelně.

MirkaD

tak odpovím dohromady asi….
    k Hnízdilovi a Duškovi
    od Hnízdila mámtyto knížky-tu o těch zádech,jak jsem včera psala-cvičení a kresby cvičení dobrý
    příklady-přišla ke mě baba-zdravotní problémy-zjištěný problémy ve vztahu z mužerm,když se rozvedla-najednou zdravá-nic jí nebylo,nic ji nebolelo….
    hurá,hurá,hurá
    jako to už na mě bylo trošíííčku moc
    jako umím si představit,že budu nějak cvičit nějak něco,dělat co jssem doted nedělala a zdraví se zlepší,ale že třeba rozchodem z Martinem-a buch po víc jak 25 letech zdravá…..
    -co se týká změny práce-se svým vzděláním budu každou práci mít fyzicky namáhavou a když to ted napíšu blbě-tak-berte mě děvčata s nadsázkou-bych chtěla vidět Duška/Hnízdila kdyby denně 8 hodin-třeba-příklad-dělaly na kase,nebo vybalovaly,nebo dělaly v pekárně-na nohách,furt a furt žmouláte těsto,něco někam dáváte nosíte,nebo x hodin razítkovali….
    nebo x hodin převlíkaly postele,zametaly a umývaly země-pokopjské třeba….
    jako chcu tím říct,že když bude člověk dělat stejnou stereotypní prácu,furt dokola,tak ho z toho časem budou bolet /ruce/nohy/zída-by tu práci muisel hooodně střídat-jako chvílu sedět,chvílu stát…
    třeba nemám pravdu,ale….víte jak to myslím?
    -no a on Hnízdil mimo jiné v knížkách píše-no jo,dělala,dělal takovou práci,to je jasný tak změnit,jenže některý lidi zas tu práci moc měnit nemůžou
    nějakej bankéř třeba půjde dělat chvílu něco fyzickýho,aby si hlava odpočla
    pár příběhů lidí s titulama a vejškama,co s nějaké obr pozice vedoucího pracovníka najedenou zjistily,že sázt kvítka se jim líbí a bav víc-a hurá-zdraví vyřešebo
    -no od Hnízdila mám ještě-Mým marodům ,Zaříkávač nemocí,Příběhy obyčejného uzdravení
    -od Duška jsem slyšela/čela všemožný rozhovory-30 nebere léky,od doby co přešel žhavý uhlí,nechodí k doktorům,nemá blbou náladu…..
    -milovala jsem jeho 4 DOHODY NA DIVADLE-TO JE SI MYSLÍM DOBRÝ,NA TO BYCH ŠLA
    4 dohody knížku mám i pátou dohodu+vztahy,láska přátelství od toho spisovatele,-takže knížky dobrý na divadlo bych šla
    v divadle KAMPA JSEM SLEDOVALA RŮZNÝ BESEDY ,
    ale on v rozhovorech časem mi přišel-já mám pravdu……,jo dělejte si co chcete,ale já mám pravdu
    Maya-ten rozhovor o Covidu od Hnízdila jsem ani nedodívala-ty jeho názory už na mě byly moc…-tak se moc pouští do politiků a politiky

Milena z PRAHY-hele nechcu říct,že mám deprese-to je ted hrooozně moderní….
    ale jako v pořádku určitě nejsu-to vím,někerý moje stavy-no nechtěli by jste se mnou bydlet-moc si všecko beru,velká hysterka,ječím když chytnu nerva…
    a z x hodinovýho brečení…..kvůli něčemu jsem přešla do poškozování sebe sama….
    tak normální lidi toto asi zrovna nedělají….
    PetraK-jinak jo u únavy a nevyspání mívám zimnice-to se mnou mydlí zima i když su zabalená v posteli-hlavně po odpo+ze stresu
    jinak děkuji moc za nabídku,ale asi spíš zkusím to Brno….

Denyky-moc pěknej jídelníček udělanej-inspirativní….

misky máme hliněný keramický+plastový
    čelenku nemají s kníračem tak to se můžou jít vycpat:D
    no dobře s chodákem bych brala taky
    čelenky nosím už furt
    tu věc na krk asi objednám,taky uvažuju nad tím ručníkem-je to ten,co rychle schne?
    Černjčaj-no nooooo mě se ta tvá cesta zdála drsná….
    ani ne tak kvůli kilometrům,ale kvůli furt bágl na zádech…on měsíc je dost no….
    a to ted nemyslím na sebe-jako nehcu omílat kecy-a já bych to nezmákla,jéééé ty seš šikovná a tak
    to jsem ted nebrala podle sebe-u mě je to jasný-v noci postel,přes den pár kiláku bez těžkýho báglu 😀
    ale myslela jsem to fakt na tebe-že jako kiláky-jo seš zvyklá chodit,
    spát venku taky seš zvyklá ale na to,že máš taky zlobivý záda-mě jako přišlo dost tahat furt všecko sebou….
    ale píšu jen svůj názor,jasně,ž ty se znáš nejlíp,
    a třeba nemám vůbec pravdu:-))))

Petrs01

nad tím ručníkem-je to ten,co rychle schne?

nee, tohle je ručník co je furt vlhkej, máš ho v plastovým obalu, utřeš s ním cokoliv, vydrhneš psy, pak to propereš, zabalíš a máš připraveno na příště.
    Po koupání psa jsem vždycky měla hromadu mokrých ručníků, teď ho vyždímám tímto a mám hotovo. Mám jeden doma hned za dveřma a druhý v autě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 501. až 520. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.