Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 18 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 461. až 480. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Maya

MirkaD
    a nepomohlo by ti otuzovani? casem by ses pak asi mohla dostat na jinou pocitovou teplotu
    Z
    se tam presne hodi, je to taky takovy plysacek

PetraK

Petrs01
    Bohužel to funguje i obráceně – ve vodě jsem byla snad naposledy v únoru, protože mne ta masová propagace otužování strašně štve

jo tak tomu rozumím a hodně, člověka to otráví tahle masovost, všech těch hvjézdiček a celerbrítek, co se nechaj fotit v zimě v plavkách a přitom o to doteď ani nezavadili. Ovšem jest to naprosto kontraproduktivní.

Maya

tak koukam na ministerstvu zdravotnictvi se zacina druhe kolo, to uz clovek nevi jestli se ma smat nebo brecet

PetraK

ad to otužování – no právě, že je to v hlavě. Mirka tu zimu nechce, těžko se asi přesvědčí. Možná spíš, než to mokrý studeno, ešivá by jí nepomohla taková tak mrazivá jeskyně. Ale to je zase – stejnej pocit, jako má v práci v chlaďáku. Blbý je, že se neohřeje ani doma, kde mají zimu a vlhko.

PetraK

maya
    tak koukam na ministerstvu zdravotnictvi se zacina druhe kolo, to uz clovek nevi jestli se ma smat nebo brecet

😀 😀 😀 😀 tvl!!! Arengerger končí, vrací se Vojtěch……….Vojtěch rezignuje, nastupuje Prý mula……Prý mula odvolán, BAbiš povolává Arnebergera……..aneb variace na nekonečný seriál Staří a poklidní 😀 😀

Petrs01

mokrý studeno

Jenomže právě to mokrý studeno funguje jinak. Ne sprcha, prostě ponořit tělo a plavat.
    Jo, Mirko, pokud máš doma furt takový to “zavlhlo”, jako že řekneš “plíseň” a ona už roste, tak to může být jedna z příčin. Úplně suchej vzduch je špatně, ale tohle taky. A dokud jsi v nezdravým prostředí doma + náročné zaměstnání, tak kde se má jako to tělo vzpamatovat?

PetraK

Petrs01

Ne sprcha, prostě ponořit tělo a plavat.

aha, to nevím, a asi nepoznám, páč se k tomu nikdá neodhodlám, jsem srágorka. ale jo něco na tom bude. bohužel jak píšeš

tak kde se má jako to tělo vzpamatovat? 🙁

PetraK

fialová taky nepatří k mým oblíbeným barvám- když pominu květy levandule, šalvěje apod, ale asi to taky přehodnotím…

https://www.novinky.cz/muzi/clanek/fialove-vino-hezky-vypada-ovsem-nejen-to-40358870

Maya

Petrs01
    to mas pravdu, navic muze byt nekde i nevidena plisen a ta zdravotni problemy zpusobuje urcie, jenze s tou vlhkosti ve starym baraku se blbe neco dela, je to takovej uzavrenej kruh
    PetraK
    tys psala ze jste si uz vybrali nejaky tichy tepelny cerpadlo, muzes mi napsat alespon znacku?
    porad nejak vaham

Maya

PetraK
    ty jo, to vypada super to vino, da se to u nas nekde koupit? to by byl skvelej darek

Milena z Prahy

MirkaD
    A tu zimomřivost máš odmala? Nebo od kdy?

PetraK

Maya
    da se to u nas nekde koupit?
    dá – u Klokanů
    😀 😀

Purple Reign Classic White

ale já už pila modrý víno – u hošíčků ve vinárně něco z tohodle

https://www.google.com/search?q=modr%C3%A9+v%C3%ADno&rlz=1C1GCEB_enCZ946CZ948&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiMwNrd3OTwAhXDq4sKHQFqCfQQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=1057

tak můžeš to mít jako alternativu

ad čerpadlo – doporučeno nám bylo toto:

https://www.cerpadla-ivt.cz/

vzhledem k tomu, že se Brtnik s tím člověkem zná a mají dobrý vztahy, tak myslím, že nám nedoporučí nějakou blbost. Pohybuje se v tomhle už hodně dlouho.

Milena z Prahy

PetraK
    Co ten strženej Brtník? Jak mu je?

PetraK

Míla

celkem funguje, dovolal se konečně k doktorovi – resp. jeho manželce 😀 a ta mu řekla, že si má koupit jakejsi zádovej lék, kterej je stejnej jako ona injekce.A půjde tam v pátek. Naščestí zatím nejni nehybnej. Držím ho Arnikou- enemže dneska došla, doufám, že ji nezapomene koupit. Jsem ráda, že včera na mě dal a přenechal mi tu sekajdu a sám se natřásal na traktůrku, páč tahat ty koše, to by zádům rozhodně dobře nedělalo. A já jsem si ověřila, že mám dobrou fyzičku. Ono je to opravdu nářez v jednom posekat na jeden zátah i jen tu vnitřní zahradu. A za tři hodiny jenom. Počítala jsem s tím, že dneska budu Mrkvička, ale gůůt, to mě potěšilo.

Maya

PetraK
    dik, to jsem mela puvodne taky vybrany, tak nevybiram uplne blbe, to me tesi 😀
    akorat ted jsem nasla jeste o vic jak 10dB tissi od Viesmann nebo tak nejak, ale nedari se mi najit nikoho, kdo by z touhle znackouo mel nejaky zkusenosti
    taky jsem zjistil, ze se na to jeste prodavaj nejaky tisici budky jmenem silentbox, kdybyste neco takoveho potrebovali

Petrs01

sám se natřásal na traktůrku

Myslíš, že tohle se zádům líbilo? Brtník je silnej chlap, ale záda mívaj někdy vlastní názor…

PetraK

Petrs01

no úplně nelíbilo, takže si sednul tak, aby to co nejmíň vadilo, nicméně furt to bylo lepší, než tahat neskutečný množství košů a tlačit před sebou sekačku . Tam všude těm zádům dáváš kouř.A taky se pěkně zpotíš, teplo úplně nebylo….

Maya
    dík za tip na tišící budku – se může hodit, kdyby nám to on nenabídl sám. a taky doma předhodím tu info o Viesmannovi. Otázka je právě jak pak se servisem apod. Kdyby to tuten pán uměl, mám se zeptat? Je teda Pražák a má to dost našponovaný, to říkám předem. a ceny taky nevím.

Maya

PetraK
    ivt ma kolegyne a rika ze servis dobry
    viesman pise, ze delaj servis po cely cr,ale prave nikoho kdo by to znal v realu, neznam, tak jsem myslela, jeslti jste nahodou nevybrali toto
    zas ma to byt nemecka firma, tak to asi nebude smejd
    ja prave furt vaham, protoze druha levnejsi a ticha varianta je novej kotel s topnejma elektrickejma spiralama pro pripad nouze
    kdyby tak clovek tusil kdy ty kotle hodlaj zariznout uplne, chtelo by to kristaslovou kouli
    protoze jinak volim kotel, je to levny a v podstate bezudrzbovy

Maya

PetraK
    zeptat na co? jestli to taky opravujou?
    ja myslim co jsem videla, ze kazda znacka si oporavuje jen to svoje

PetraK

Maya

le prave nikoho kdo by to znal v realu, neznam,
    jo takhle jsi to myslela, já myslela, že nevíš o nikom, kdo by to instaloval, proto jsem to navrhovala, že se zeptám. jestli by to udělal ten náš pán.

kotel ale nejni bezúdržbovej, huhlí je špinavý dycinky a dycinky musíš zajistit nějak přikládání, ne?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 461. až 480. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.