Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 5,630 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 rokem a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 4,621. až 4,640. (celkem z 5,632)
  • Autor
    cernej caj

Tady taky silene dneska fuci… blee. Dneska to vidim doma na valeni:)

Zitra jedu na vylet misto prace, snad bude pocasi lepsi.

Proto sem se ptala jestlin zariskovat a nezasahovat

Maya

cernejcaj
    nevim, ja bych asi zkusila to okomentovat nejak neutralnim tonem jako Ale Karlicek nam zase vrka a pak neco jako Ferinko pocem podrbnene na brisku

cernej caj

Ja zase ale nechci aby ve vrkani pokracoval.

Ale je uzasne hunatej na drbani:)

Attachments:
    Petrs01

aby ve vrkani pokracoval

on časem zjistí, že nemá proč. Tím neutrálním tónem mu to můžeš dát najevo. Zakazovat vrčení se nevyplácí, pes pak… nevrčí. Okřikováním případné napětí vystupňuješ. Ukaž mu řešení, ukaž mu co má udělat, když je v situaci, ve které je nejistý. Přivolej si ho, pomazli – “Když nevíš, přijď za mnou, já to vyřeším.” Nebo ho odešli na místo – “Když nevíš, tak si zalez na své a máš klid”.

PetraK

Ja zase ale nechci aby ve vrkani pokracoval.

“Karlosi, ty voleee,nech toho, jo?!”
    Zkusila bych to vykomunikovat

cernej caj

Tvl se mi zas otvira kudla v kapse.

Darujeme 8let spice, kvuli casove narocnosti krouzku nemame na psa cas. Ne o vikendech vynahradit nelze protoze na fotbal a hokej psi nesmi. Ne, trha nam.to srdce ale budoucnost nasich deti je pro nas priorita.

Jako sry, akceptuju nakladnou lecbu deti, psycho problemy, postizeni, ale ne ze fakani musej na fotbal

PetraK

černej čaj

já bych to mlátila bičem, fakt.

cernej caj

Taaak dneska tancovat, v pondeli sem.nebyla kvuli carliemu djeska to posefuje mux je hnusne ak budou spinkaaaat vsichni:)

Maya

nejde na od obeda proud a nejde ani mobilni net, takze mi nesel hotspot
    az ted me napadlo vyzkouset sluzebni iphone se slovenskou simkou, datovy roaming funguje, nevim jak dlouho a za kolik, doufam, ze nedostanu pojeb za vysokej ucet 😀

cernej caj

V ramci eu mas roaming za cenu jako mistni volani atd takze snad to bude ok.

Prej vcera nesel proud v brne v casti… to by bylo blby kdyby zacali byt nejaky globalni vypadky

Na tom vetru je docela chladno, profoukne mikcu… zitra si dam do tela 20kilacku, na sobotu byl plan birma a jeji smecka ma krasnou fenecku, ale tak neda se svitit, nekdy priste.

Maya

cernejcaj
    to je datovej roaming, ja myslim, ze ten bude drazsi
    koukam ze to jede pres vodafone
    evropske vypadky do budoucna ocekavam, ale dneska je to kvuli tomu vichru, uz o tom i pisou
    jsem volala na t-mobile a prej o tom vedi a pracujou na tom
    no doufam, ze nahodej i tu elektriku alespon do zejtra, netusim jak dlouho by mi jnak vydrzela baterka v notasu a fakt do kanclu jet v patek nechci

cernej caj

Data a volani je techjicky v ramci eu to same proste platis jak kdybys byla v domovskym state pokud je to v rmaci pausalu jinak nejaky zvyhodneny balicky muzou platit jen v danym state a tam by to mohlo bytbdrazsi ale to by ti net bez zapnuti toho balickunasi zase vubec nejel

Denny

Z okna je nadherne 🤗

Attachments:
    Fifi

Mno, tak dnesni vichrice byla po delsi dobe pro Troldu prilis silna kava. Vivat bobule, vivat Calming.
    Ono ficelo asi vsude priserne, sfoukly kamiony, stromy, hnus. Doufam, ze nikomu nic neulitlo. U nas na poli maj dreveny bedny s nasbiranym celerem postaveny po trech na sobe. Cca metr vysoky bedny jsou samy o sobe tezky jak krava, natoz kdyz jsou plny celeru. Ted se tam bagr snazi nejak rozebrat jednu stenu beden, vichr to normalne skoro povalil, podrzela to druha rada, ale maj to cely nakloneny. Silena sila poryvu na otevrenym poli…

Kuskus
    Tos napsala krasne, vole. 🙂 😀 At se ti ledviny brzo srovnaji, to mas po ty operaci?

Dennyky
    Jak je, chrchlo, co test? Pi čaj!

Petrs
    Ještě nemám výsledky krev+moč, nicméně boule pocházejí… od ledvin. Ledviny jsem viděla na sonu, hezký to nebylo. Žere zatím rád a má na téměř 13 let ještě celkem chuť do života. Tak si to nebudem kazit.
    Ty blaho, tak to by me nenapadlo. A bere neco na ledviny? At mu chutna a drzi se co nejdyl, prdola.

Esusova
    Tak co, vse spusteno a fungate?

MirkaD

tak včera ráno krátká vycházka ze cvičením-záda mě bolely jak čert a bolí-jít spát v jednu ráno vstávat v 7 taky nic moc
    v práci kasa +vybalování-novej vedoucí chce aby jsme chodily na půl šestou,na 5 když jdem čekám 20minut u obchodu,než zbytek dojede vlakama/autama-ale hodně jezdí valkama,
    než se převlíknu,přezuju 5 minut v čudu
    a s odřenýma ušima stihnu napíct,naházet pečivo a rozmrazy,ostatní co dělají chladák a zeleninu se taky nenudí-jako že by to měli za chvilku hotový to ne teda
    no,na půl šestou mi nic nejede-bud můžu teda chodit pěšky,nebo čekat skro hodinu
    když budu chodit na 6 na ráno tak to tuplem nestihnu….
    tak su zvšdavá co z toho vyleze…
    dojela jsem dom řed půl sedmou,šla ještě chvilku ze psama,k večeři jsem si dala selskou omeletu s brokolicí a paprikou,
    pak prudila Dafina,ktrá stála v koši s prádlem a štěkala at jdu věšet-to prádlo,
    protože se mnou v pondělí věšela prádlo,za piškotky,tak ted viděla koš a hrrr do něj-a já chcu piškotky
    tak jsem to šla požehlit,hodila jsem ji na zem pár kapesníků at podá
    i u ŽERYKA SE POVEDLO AT ZE ZEMĚ PODÁ PÁR KAPESNÍKŮ-ZÁZRAK PO LETECH SE Z LIDSKÝCH VĚCÍ NAUČIL PODÁVAT JEN VODÍTKO A PAPÍROVÝ KAPESNÍČKY,VĚŠENÍ MOKRÝHO PRÁDLA NECHÁPE-jako,že by mě podával věci z koše do ruky jak Dafina tak to nehrozí…takže obr pochvala a veleradost…
    no jenže,pak jsem nějak chytla jedn ze svých hysteráků-když su mooooc unavená-jsem měla mít to volno,že…
    když mě něco hodně bolí
    a když zjistím,že v kuchyni fleky od čaje na zemi+se tam lepím,xc taky bez komentáře…
    a chytla jsem nerva,že v pondělí vytřu,uklidím,a za 2 dny jak kdyby tam nikdo nic nedělal….
    jako jo super,Martin uvaří,nakoupí…ale
    no chytla jsem nerva a asi 30 minut jsem šíleně nahlas zuřila,nadávala….
    a mezitím jsem vytírala,uklízela….
    no pak jsem se nějak uklidnila…..ale dlouho jsem teda tak nezuřila….
    prostě su nervák no…
    dnes jediný den volna
    takže ráno jsme jely ze psama do Ždánskýho lesa-náš oblíbený okruh,kde je hodně pařezů a tak,tak Dafi se vyblbla,na konci jsem párkrát zakutálela míček oranžový mezi listí takže oba dlouho hledali
    pak ještě v Bučovicích vycházka po městě,než Martin koupil granule a nějaký to jídlo
    a pak hurá dom
    Žeryk to v autě tentokrát hezky zvládl-takže taky radost
    no a pak pořádně vysát,uklidit auto
    pak ve 2 hodky za Aničkou do knihy+pro sůl do koupele-mě ty záda upadnou….
    no po návštěvě u Aničky jsem doma pak dala kratší vycházku ze psama,na zahradě Dafině obíhačky stromů,s Žerykem jsme zablbly s hračkou,doma dostali 2 hlavolamy a já půjdu nasypat sůl do vany,a půjdu prohřát záda,na záda už se cvičila dnes tak ještě ta sůl-ovocný pohár ze šlehačkou se jako lék neprojevil…:-()

MirkaD

Kuskus-velice výstižný a krásný a dojemný příspěvek,dojetím jsem tady málem slzela,ovšem,ty jsi to potom dorazila:D:D:D:D
    Denny-tož lež a zdravuj se,kašlík a rýmička je hnus,mě stačila ta má rýma zaražená a nosohltan,brrr,týden a půl jsem se s tím párala….
    Černejčaj-tak jaký bylo tanyny?
    jinak s tím osmiletým špicem hnus-ty lidi jsou mega kreténi…
    jinak Martin by měl jít zítra podepisovat smlouvu,tam kde těch 7 let dělal,jen na ranní,Komořany….
    tak snad ho vezmou….

cernej caj

MirkaD
    moc drzim palce, aby martinovi ta prace klapla a nemel roupy.

at zada hezky povoli, no je to des ze nedelas ani na plnej a ses tam furt…

tady je to tak nejak porad stejny, jeste porad bez dozoru oddeleni ale zitra panicek bude mit doma nejaky navstevy tak je uz bude moct zkouset nechavat pod dohledem spolu venku. chtela sem at si napred trosku zvyknou

Fifi

Mirko
    Vypustit paru je nekdy potreba, dobre, ze sis zanadavala. Drzim palce, at M. v praci vydrzi aspon nejakou dobu.

Cajdo
    Venku bude mit Carls vic manevrovaciho prostoru, treba nebude mit duvod vubec vrkat. 🙂 Jdete na to dobre, seznamovacka, zvykacka, pekne pomalu.

Fifi

Kdo by si nevsiml, Cajda vytvorila foru pro podzimni kolinovej sraz. 🙂 Toz, kdo by to mel pobliz, komu by se chtelo, jste vitani. 🙂

kachna

no chytla jsem nerva a asi 30 minut jsem šíleně nahlas zuřila,nadávala….
    a mezitím jsem vytírala,uklízela….
    no pak jsem se nějak uklidnila…..ale dlouho jsem teda tak nezuřila….

jestli u toho nikdo nebyl, nebo aspoň nikdo, kdo to nezná, tak super, ne? Takový upuštění páry je k nezaplacení. Já ze vzteku většinou brečim. Tedy, s výjimkou dneska. Dneska jsem ze vzteku odebrala dceři kapesné na příští (nejmíň na příští) týden – nedala vodu králíkům a lhala o tom.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 4,621. až 4,640. (celkem z 5,632)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.